Kvalifikace ME U21 -  ONLINE PŘENOS -  Slovinsko : Černá Hora - 9. listopadu 2017   19:00

Slovinsko
Slovinsko
61' Mlakar  • 80' Vrbanec
Camaj, Perović, Krnić, Popović, Milić, Banović, Zečević

Je konec! Slovinsko nakonec dokázalo dovést toto utkání do vítězného konce a po vítěztví 2:0 si tak připisuje velmi cenné tři body. Ty vystřelil nejdříve střídající Mlakar, jenž po necelé hodině hry zacílil přesně k tyči. Poté ho v závěrečné desetiminutovce napodobil Vrbanec, jenž zpečetil výhru svého celku. Poté si Černohorci vytvořili menší tlak, jenomže ten k ničemu nevedl.
90+3'
90+2'
Černá Hora se stále nemůže dostat k ničemu nebezpečnému a o vítězi tohoto utkání se zdá být rozhodnuto.
90'
Druhý poločas bude nastaven o tři minuty.
87'
Konec utkání je hodně kouskovaný. Tentokráte na zeleném pažitu skončil Krstovič, kterého fauloval domácí středopolař Pišek.
86'
Camaj to zkoušel individuálním způsobem, nicméně daleko se s míčem nedostal. Černá Hora bude alespoň vhazovat poblíž rohového praporku.
85'
Ta mířila hodně vysoko do vzduchu a nakonec si našla rukavice připraveného Šarkiče. Hosté okamžitě přelezli polovinu hřiště.
84'
Azemovič si nakonec v souboji s Mlakarem pomohl nedovoleně, což odpískal hlavní sudí. Slovinci tak budou zahrávat standardku.
83'
Navíc se jim vůbec nedaří kombinovat. Naopak na druhé straně vypálil Brecl, jehož táhlá střela prosvištěla vedle branky.
82'
V tuto chvíli to s ambicemi Černé Hory vypadá už opravdu bledě. V tuto chvíli musí hosté dotahovat už dvoubrankové manko.
81'
Střídání v týmu Slovinsko: ze hřiště odchází Primc, přichází Fatkič.
81'
Konec utkání se nám neúprosně blíží. Do konce tohoto klání zbývá necelých deset minut, počítat se dá také s nastaveným časem.
80'
Slovinsko právě vstřelilo branku!
Domácí se dostávají do dvoubrankového vedení! MATIC VRBANEC si počíhal na zadní tyči na centr, který bezpečně uklidil k tyči.
80'
Nehrálo se dobrou minutu, neboť se na stav domácího kapitána musel podívat také lékařský tým. Na nic vážného to ale nevypadá.
79'
Tak to bylo hodně podezřelé. Kramarič byl uvnitř šestnáctky zcela evidentně zasažen vysokou nohou, nicméně penalta se pískat nebude.
78'
Střídání v týmu Černá Hora: ze hřiště odchází Vukčevič, přichází Camaj.
77'
Slovinci se dnes pyšní velmi dobrou defenzívou, která zatím funguje naprosto bezchybně. I proto jsou hosté zatím hodně bezradní.
76'
Černá Hora nyní zamkla svého soupeře u jeho vlastní šestnáctky, nic jiného, než centrované balóny ale nevidíme. Sorčan jeden z nich přijmul do rukavic.
75'
Další z řady centrů tentokráte vyprodukoval Vučič, který neodcentroval zrovna přesvědčivě. Polovysoký míč nakonec skončil na noze Kuhara.
74'
Střídání v týmu Černá Hora: ze hřiště odchází Lončar, přichází Perovič.
74'
Šarkič dostal nafackováno, čehož si všiml také arbitr ze San Marina. Hosté tak budou rozehrávat standardku hluboko z hlouby pole.
73'
Roganovič poslal do šestnáctky velmi zajímavou nabídku, která nakonec našla pouze hlavu Pišeka. Následná rána z kopačky Šarkiče postrádala jak razanci, tak i přesnost.
72'
Žužek práskl do balónu, který se po trávníku dostal až k znuděnému Šarkičovi. Černohorci se nemůžou dostat k souvislejšímu držení míče.
71'
A ta vyústila v další pohotové zakončení. Na centr si naskočil Kuhar, jehož nepříliš razantní hlavička mířila pouze dopostřed branky.
70'
Střelec jediné branky Mlakar dokázal přejít polovinu hřiště, jenomže poté byl poslán na zelený pažit. Následovat bude standardka pro domácí celek.
69'
Kuhar si nebral s odkopem žádné servítky a balón odkopl až za postranní čáru. Černohorci tak budou vyvážet balón z vlastní poloviny.
68'
Žlutou kartu dostává Lončar (Černá Hora).
68'
Mlakar dokázal sklepnout balón na Pišeka, který z první přeposílal balón na Kramariče. Ten se v době přihrávky ale pohyboval v úplně jiném prostoru.
67'
Střídání v týmu Černá Hora: ze hřiště odchází Sekulič, přichází Krnič.
66'
V tuto chvíli to budou mít hosté hodně složité. Nejen, že prohrávají o jednu branku, do konce zápasu navíc zbývá ani ne půl hodina.
65'
Černá Hora se okamžitě pokusila o vyrovnávací branku. Standardní situace z levé strany nakonec nepřinesla vůbec nic nebezpečného.
61'
Máme tu první branku dnešního utkání! JAN MLAKAR napřáhl za pokutovým územím a jeho náramně umístěná rána skončila až v brance.
59'
K exekuci se postavil Šarkič, jehož hezký centr mířil k hranici penaltového puntíku. Tam se balón odrazil pouze k Sorčanovi.
58'
Gliha si u levé postranní čáry pomohl faulem a hlavní sudí tak nařídil standardní situaci pro Černou Horu. Bude to zhruba z pětatřiceti metrů.
57'
Tato šance byla zároveň jedinou vážnější výstrahou ze strany hostů. To je vzhledem k tomu, že běží už necelá hodina utkání hodně málo.
56'
Tak to byla šance! Nadýchaný centr přistál přesně na hlavě Krstoviče, který zcela osamocen hlavičkoval těsně vedle tyče.
55'
Černohorci se nadechli k útoku po levé straně, kde se nakonec dostali k centru. Ten ale odvrátil jeden z hostů pouze na roh.
54'
Pišek dokázal procedit balón na kapitána Kramariče, který obešel Azemoviče, jenomže k míči se jako první dostal Vučič.
53'
Na druhé straně operoval střídající Vrbanec, jenž ale nahrával Mlakarovi do ofsajdu. Jeho spoluhráč to moc dobře věděl a za míčem vůbec neběžel.
52'
Sekulič nevyzrál na Glihu, který ho dostoupil a zároveň dokázal zablokovat pokus o centr. Ten další pro změnu skončil přímo v náruči Sorčana.
51'
Žužek se napřáhl a hodil do vápna dalekonosný aut. Ten dopadl ale přesně na hlavu jednoho z protihráčů, je tak po slibné šanci.
50'
Domácí brankář se po faulu jednoho z hostů dostal k výkopu, který nasměroval až na Vrbance. Ten byl na poslední chvíli rozrušen.
49'
Výborně na zemi dokázal zasáhnout Vučič, jenž nepustil dvojici protihráčů za svá záda. Po několika vteřinách se Žužek dopustil faulu.
48'
Také domácí hráči si poprvé užili míče, následoval dlouhý nákop až k opačné šestnáctce, kde byl připravený zadák Drinčič.
47'
Odstartoval nám druhý poločas, jehož rozehrávku si vzali na starost tentokráte hosté. Ti budou pro změnu hrát zprava doleva.
46'
Střídání v týmu Slovinsko: ze hřiště odchází Nagode, přichází Vrbanec.
Střídání v týmu Slovinsko: ze hřiště odchází Gajič, přichází Mlakar.
46'
Uplynulý poločas nenabídl strhující podívanou a spíše jsme sledovali nezáživné momenty. Černá Hora byla sice povětšinu poločasu lepší, avšak Slovinci hrozili z rychlých kontrů.
45'
42'
Ten znovu zahrával Sekulič a tentokráte se jednalo už o slušný centr. Přílišnou agresivitou se ale provinil jeden z hostů, jenž vletěl do brankáře.
41'
Hlavní sudí nakonec usoudil, že jako posledním hráčem, který se dotkl míče byl domácí Brecl. Hosté se tak ujmou dalšího rohového kopu.
40'
Svojí připravenost musel prokázat brankář Šarkič, do jehož území se snášel nadýchaný centr. Ten ale postrádal větší přesnost.
39'
První poločas se neúprosně blíží ke svému konci. Hrát se bude ještě něco málo přes pět minut. Uvidíme, jestli se bude také něco nastavovat.
38'
Domácí celek má vážně problémy dostat se na delší časový úsek k balónu. Černá hora je směrem dopředu přímočařejší, avšak Slovinsko je zatím nebezpečnější.
37'
Černohorci se naprosto jednoduchou přihrávkou prokombinovali až do slibného přečíslení, který zle vyřešil Loncar prachbídnou střelou.
36'
Vukčevič obdržel pas na svojí hruď, jenomže ihned u něj byl vracející se Brecl. Hosté tak budou alespoň vhazovat.
35'
Vukčevič vrátil balón na Vučiče, který se uvolnil a poslal do šestnáctky střílenou přihrávku. Tu dokázal odpravit do bezpečí Žužek.
34'
Sekulič se vrátil plnit si obranné povinnosti, neboť dokázal zachytit přihrávku. K odraženému míči se ale dostal Gajič, jenž pálil vysoko nad.
33'
Roganovič dostal přihrávku do těžké pozice, odkud zvolil pouze odkop na pravou stranu na Sekuliče. Následně se k nepřesné střele dostal Krstovič.
32'
Roganovič se hnul směrem na pravou stranu, jeho záměr poslat přízemní přihrávku na naběhnuvšího Loncara ale nevyšel. Domácí uzmuli hrací předmět.
31'
Tak to bylo už nebezpečné. Nagode napřáhl kousek za šestnáctkou a jeho technická rána přeci jenom skončila v rukavicích Šarkiče.
30'
Azemovič zachytil skákající balón, který ale poslal mimo Vukčevičův dosah. Domácí Brecl tak bude vhazovat poblíž půlící čáry.
29'
Černá hora má stále více ze hry, jenomže pořád se nedostala k ničemu nebezpečnému. Domácí zatím skvěle brání v oblasti své šestnáctky.
25'
O první vážnější zakončení se postaral domácí Gajič, jehož pohotová rána doplachtila přesně do rukavic připraveného Šarkiče.
24'
U vlastního rohového praporku vhazoval Gliha, který ve spolupráci s Primcem dokázal vyvézt balón. Poté ale následovala rychlá ztráta.
23'
O malý moment později jsme se konečně dočkali střeleckého pokusu. Vyprodukoval ho Krstovič, jenž ale hlavičkoval hodně vedle branky.
22'
Vukčevič přenesl míč na druhou stranu na Šarkiče, který ihned centroval do šestnáctky. Tam ale ani jeden z hostů nedokázal zakončit.
21'
Velmi důležitý zákrok předvedl domácí Zuzek, který nepustil skákavý míč za svá záda. Černohorci jsou v tuto chvíli jasně lepší.
20'
Roganovič dokázal zachytit balón na hrací ploše, jeho kolega Šarkič se ale dopustil útočného faulu. Slovinci tak budou rozehrávat z vlastní poloviny.
19'
Ten si postavil Sekulič, jehož střílený centr neměl šanci na úspěch. Poté ještě nepřesně odcentroval Azemovič. Sorčan bude vykopávat.
18'
Na opačné straně zkoušel Vukčevič zahrát na housle Kuharovi, který ale jeho záměr skvěle přečetl. I tak bude následovat rohový kop.
17'
Kramarič si to namířil k pokutovému území, kde si navedl míč na levou nohu a poté vypálil pouze do nohy clonícího hráče.
16'
Ani další nakopávaný balón za hostující obranu se nesetkal s úspěšnou realizací, posléze musel Loncar odehrát míč do zámezí.
15'
Na hřišti se neděje nic nového. Stále sledujeme poměrně vyrovnané střetnutí, které zatím nenabídlo nic nebezpečného.
11'
Roganovič poslal míč do středu na Vukčeviče, který byl čistým způsobem obrán o balón. Hosté ale rychle získali míč zpět na kopačky.
10'
S míčem se pomazlil také brankář Šarkič, který na nic nečekala a okamžitě odkopl balón na druhou stranu. Tam se ale Sekulič znovu pohyboval v ofsajdu.
9'
Krstovič operoval zády brance a nedovoleným zákrokem si vypomohl domácí Primc. Černhorci se tak stěhují zpět ke kulatému nesmyslu.
8'
Černá Hora konečně trochu srovnala hru a momentálně sledujeme poklidnou kombinaci u středového kruhu.
7'
Vypadalo to, že se Sekulič dostane do velké šance, avšak jeho samostatný úprk na brankáře zastavil až praporek pomezního sudího – ofsajd.
6'
Gajič věděl, že nebude mít na zasažení míče nárok a tak pouze zatáhl protihráče za dres. Hlavní sudí tento faul pochopitelně odpískal.
5'
Sekulič chtěl po zisku míče nahrát na Šarkiče, ten sice míč obdržel, následně ale nepřešel přes protihráče. Domácí budou opět vhazovat.
4'
Balón si na značku postavil Gliha, jehož nepovedený centr skončil hned na prvním bránícím hráči. Těžiště hry je momentálně ve středu hrací plochy.
3'
Slovinci se okamžitě natlačili k brance soupeře a ihned z toho byl zisk rohového kopu. Hostující Azemovič si s odkopem nebral servítky.
2'
Hlavní sudí poprvé pískl do své píšťalky, utkání tak může začít. Úvodní slovo si vzali domácí, kteří budou hrát zprava doleva.
1'

Slovinsko: Sorčan – Kuhar, Žužek, Cesen – Brecl, Nagode, Pišek, Primc, Gliha – Gajič, Kramarič (C)
Náhradníci: Bužan – Vrbanec, Mlakar, Humar, Lipušček, Šušnjara, Fatkic

Černá Hora: Šarkić – Roganović, Drinčić, Azemović, Vučić – Loncar, Vukčević – Sekulić, Šarkić, Vukčević (C) – Krstović
Náhradníci: Camaj, Perović, Krnić, Popović, Milić, Banović, Zečević.
Černá Hora

Na druhé straně fotbalisté Černé Hory se nacházejí na samém chvostu skupiny, přičemž doposud získali pouze jeden bod. Právě tento jediný ziskaný bod přišel hned v prvním zápase, kdy se v zápase s Kazachstánem zrodila remíza 1:1. Poté následovaly dvě tak trochu očekávané porážky. Nad síly tohoto skromného celku byla Francie a potom také Černá Hora. Na další výraznější zaváhání už není moc prostoru, naopak je zapotřebí začít bodovat.
Slovinsko

Reprezentace Slovinska se zatím po třech odehraných utkání nachází na druhé příčce, přičemž na první Francii ztrácí pouhé dva body. Slovinsko se zároveň může pyšnit vůbec nejlepší obranou soutěže, neboť inkasovalo pouze třikrát. Domácí celek dnešního utkání zatím čeká na těžšího protivníka, za toho doposud nejsilnější se dá považovat Lucembursko, se kterým Slovinci jednou remizovali a jednou vyhráli.
Hezký den všem fanynkám a fanouškům! V rámci kvalifikace mistrovství Evropy hráčů do jednadvaceti let se proti sobě představí Slovinsko a Černá Hora.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:00.