Kvalifikace ME U21 -  ONLINE PŘENOS -  Černá Hora : Bulharsko - 11. září 2018   20:30

Černá Hora
Carević – Pesukić, Drinčić, Azemović, Vukčević A. "C" (74. Marko Vučić) – Loncar, Vukotić – Cmiljanić (59. Petrović), Vukčević S. (58. Golubović), Stijepović – Skenderović.
Popović – Djuričković, Golubović, Mološević, Petrović, Raso, Marko Vučić.
P. Orel – P. Blažej, J. Kříž (všichni CZE).
Stadion Kraj Bistrice (Nikšić).
Bulharsko
Naumov – Hristov, Kerčev, Velkov "C", Kostadinov – Vutov, Jusejn, Karabeljov (82. Antonio Georgjev) – Jomov (61.Aleksandar Georgjev), Krastev, Milev (76. Stoev).

Ode mě je to pro dnešek vše, děkuji za pozornost, přeji příjemný zbytek večera, dobrou noc a na shledanou.
Pokud mám tento duel zhodnotit, nebojím se napsat sousloví "velké trápení". Místy sice byly k vidění šance, ale většinu zápasu se toho moc nedělo, oba týmy se soustředily spíš na defenzívu, což především u hostů je trochu nepochopitelné. Bulhaři dnešní bodovou ztrátou v tabulce hodně utrpěli, pokud si chtějí udržet naději na postup do baráže, musí příští utkání proti Slovincům bezpodmínečně vyhrát. Černá Hora už postoupit určitě nemůže a poslední dvě klání může dohrát v naprostém klidu.
90+5'
90+4'
Naumov musel vyběhnout ven z pokutového území a míč odkopnout do bezpečí v podobě autu.
90+2'
Rohový kop domácích hosté odvrátili do bezpečí. Následně to ještě z velké dálky zkoušel Golubović, avšak mířil příliš mimo.
90+1'
Loncar se mohl stát hrdinou, volný míč ale vůbec nezasáhl ideálně a místo do brány jej poslal kamsi za postranní lajnu.
90+1'
Nastavují se čtyři minuty.
89'
Stijepović se snažil projít kolem bránících protihráčů, nakonec upadl v pokutovém území, rozhodčí však stál blízko a penaltu neodpískal.
87'
Kerčev by se měl mít na pozoru, na kontě už jednu žlutou kartu má a nyní se opět provinil poměrně tvrdým zákrokem. Rozhodčí druhý žlutý trest neuděluje, domácí budou rozehrávat kousek za středovou lajnou.
85'
Loncar hezkou střelou z dálky minul pravou tyč soupeřovy brány.
84'
Teď zůstává na trávě pro změnu Krastev, jenž utrpěl menší úder do obličeje, rychle se ale zvedá.
82'
Střídání v týmu Bulharsko: ze hřiště odchází Karabeljov, přichází Antonio Georgjev.
81'
Žlutou kartu dostává Golubović (Černá Hora) za faul na Vutova.
80'
Stijepović byl nešetrným zákrokem poslán k zemi, na nohy zpátky mu pomohl hlavní arbitr.
78'
Žlutou kartu dostává Kerčev (Bulharsko).
78'
Naumov trochu zabrnkal na nervy svým spoluhráčům, když si s míčem trochu pohrál, poté jej přeci jen odehrál do bezpečí.
76'
Střídání v týmu Bulharsko: ze hřiště odchází Milev, přichází Stoev.
74'
Střídání v týmu Černá Hora: ze hřiště odchází Vukčević A., přichází Marko Vučić.
73'
Hra je přerušena, na trávě leží Vukčević A.
71'
Hosté teď byli blízko gólu, Karabeljov si navedl míč na pravou stranu, z dobré pozice pálil příliš vysoko. Tahle šance volala po gólu.
70'
Vukotić rozehrál standardku centrem do pokutového území, ovšem jeho tým zastavuje ofsajd.
67'
Na druhé straně domácí tým z ojedinělé akce Naumova neohrozil, když jeden z jeho hráčů příliš přetáhl centr z levé strany.
64'
Přihrávka jednoho z hostujících fotbalistů zaletěla přímo do náruče Careviće, opět je k vidění nepříliš záživný fotbal.
61'
Střídání v týmu Bulharsko: ze hřiště odchází Jomov, přichází Aleksandar Georgjev.
59'
Střídání v týmu Černá Hora: ze hřiště odchází Cmiljanić, přichází Petrović.
58'
Střídání v týmu Černá Hora: ze hřiště odchází Vukčević S., přichází Golubović.
55'
Hostující tým zastavuje ofsajd.
54'
Střílený centr z pravé strany doletěl přímo do náruče připraveného Careviće.
49'
Žlutou kartu dostává Loncar (Černá Hora).
49'
Vutov sice prostřelil zeď, ale míč byl tečován do zámezí.
48'
Hosté budou rozehrávat přímý kop z hodně dobré pozice.
47'
Milev se snažil projít k bráně, ale pomohl si faulem.
46'
Hosté jsou o něco aktivnější a byli i blíže gólu, ovšem toho jsme se v první půli nedočkali. Příliš kvalitní fotbal jsme neviděli, hra se často odehrávala u středové lajny, dočkáme se gólu ve druhém poločase?
45+1'
45'
Nepřesný pas končí u Careviće, jenž rychle sebral balón do náruče.
44'
Krastev se dostával sám před brankáře, ale nezvládl si zpracovat míč a nakonec vůbec nezakončil.
41'
Krastev hlavou tečoval letící míč z levé strany, minul ale vzdálenější tyč. Tohle byla další slušná možnost.
39'
Krátce na to pálil Kerčev do levé tyče domácí svatyně.
39'
Karabeljov pálil z velké dálky ke vzdálenější tyči, Carević se však natáhl a stačil míč vyrazit.
38'
Milev si špatně zpracoval míč a ten mu utekl do zámezí.
37'
Vutov svoji ránu bez přípravy pokazil, jak jen mohl, míč poslal příliš vysoko nad.
33'
Další přihrávka hostů do pokutového území končí neslavně, domácí míč odkopávají do bezpečí.
32'
Milev posílal centrovaný míč před bránu, ten byl včas zblokován.
30'
Hosté předvedli pěknou kombinaci, ovšem na její konci střílel Vutov jen do protihráče.
28'
Krastev si vyskočil na centr, ovšem míč tečoval mimo vzdálenější tyč. Po dlouhé době nějaká šance.
27'
Moc gólů se dnes asi neurodí, míč léta z jedné strany na druhou, avšak žádná šance k vidění není.
23'
Hra se odbývá převážně u středové lajny, daleko od obou branek.
22'
Žlutou kartu dostává Jusejn (Bulharsko).
18'
Jomov napřáhl z dálky a zamířil k bližší tyči, tentokrát se zaskvěl Carević, který míč vytěsnil mimo tři tyče.
17'
Velká šance domácích, Vukčević se dostal k odraženému míči a ihned pálil pod břevno, Naumov se ale natáhl a balón vyrazil.
13'
Hodně nepřesnou přihrávku domácí zastavili a sami vyrazili do protiútoku, zatím nesledujeme příliš pohledný fotbal.
9'
Souboj o míč probíhá u středové čáry, domácí se provinili faulem a musí se stáhnout ke své bráně.
6'
Stijepović prokličkoval až do zakončení, to bylo ovšem z ostrého úhlu a Naumov míč stačil vyrazit.
3'
Hosté si dlouho přihrávali mezi sebou a nakonec o míč přišli.
1'

Černá Hora: Carević – Pesukić, Drinčić, Azemović, Vukčević A. "C" – Loncar, Vukotić – Cmiljanić, Vukčević S., Stijepović – Skenderović.
Náhradníci: Popović – Djuričković, Golubović, Mološević, Petrović, Raso, Marko Vučić.

Bulharsko: Naumov – Hristov, Kerčev, Velkov "C", Kostadinov – Vutov, Jusejn, Karabeljov – Jomov, Krastev, Milev.
Náhradníci: Krastev – Dimitrov, Aleksandar Georgjev, Antonio Georgjev, Hristov, Kotev, Stoev.

Rozhodčí: P. Orel – P. Blažej, J. Kříž (všichni CZE)..

Černá Hora

Domácí tým má ze sedmi dosud odehraných zápasů na svém kontě jediné vítězství, když poměrem 3:1 vyhráli v Lucembursku. Předtím dosáhli jeho hráči ještě na jednu remízu, ale zbylé duely prohráli, vstřelili pouze sedm branek a jednou tolik jich inkasovali.

Bulharsko

Hostujícímu mančaftu patří čtvrtá příčka Skupiny 9, když si ze sedmi mačů odnesli osm bodů za dvě výhry a stejný počet remíz, vstřelili a inkasovali shodně devět gólů. V případě dnešního vítězství by ještě mohli pomýšlet na druhé místo, které v současnosti drží Slovinsko a Bulhaři na něj ztrácí tři body. Slovinci hrají na půdě Kazachstánu, jemuž patří třetí příčka s deseti body a na protivníka tak ztrácí jeden bod, s ohledem na tyto okolnosti by se Bulharům nejvíc hodila remíza těchto mužstev.
Dobrý den, dvacet zápasů dnes nabídne kvalifikace o Mistrovství Evropy hráčů do 21 let, jako předposlední přijde na řadu souboj mužstev, které pomalu ztrácí naději, že by se na finálový turnaj probojovala, Černé Hory a Bulharska. Favoritem je prvně jmenovaný celek.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:30.