Kvalifikace ME U21 -  ONLINE PŘENOS -  Estonsko : Albánie - 16. října 2018   18:00

Estonsko
Estonsko
32' Liivak  • 87' Kuusk
2:2
(1:1)
Albánie
Albánie
12' Sulejmanov   • 69' Sulejmanov
Estonsko
Vaikla – Lilander, Pürg, Kuusk (C), Järvelaid – Šlein, Kaldma (61. Poom), Ainsalu (82. Sinjavskij) – Riiberg, Järva (56. Klein), Liivak
Igonen – Grauberg, Poom, Tur, Klein, Sinjavskij
Frid – Jakobov, Waizman (vš. ISR)
Pärnu Rannastaadion, Parnu, Estonsko
Albánie
Kastrati – Kryeziu (46. Doka), Maloku, Tafa, Toli – Sulejmanov, Laci, Bare (C) – Mala (81. Selahi), Sahiti (46. Zeka), Mucolli
Abibi – Ramadani, Selahi, Hebaj, Doka, Baša, Zeka

To je z dnešního online přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou.
Utkání končí remízou, kterou Estonci zachraňovali v samém závěru zápasu. Dnes domácí nebyli lepší, nebezpečnější v útoku byli jednoznačně hosté, kteří, zejména díky výtečně hrajícímu Sulejmanovi, několikrát nebezpečně zahrozili.
90+5'
90+5'
Žlutou kartu dostává Kryeziu (Albánie).
90+4'
Kastrati si poradil se střelou Lilandera ze střední vzdálenosti, nijak těžký zákrok.
90+1'
Rozhodčí nastavuje čtyři minuty.
90'
Poslední minuta řádné hrací doby, nyní se Estonci tlačí do útočení, chtějí vstřelit vedoucí gól.
87'
Estonsko právě vstřelilo branku!
Järvelaid rozehrál rohový kop z levé strany, na zadní tyči hlavičkoval MÄRTEN KUUSK a míč zaplul k tyči, domácí srovnávají na 2:2!
86'
Domácí neprostřelili bránící zeď, je z toho ale roh pro Estonsko.
85'
Po faulu Bareho (Albánie) získávají domácí výhodu volného kopu na polovině soupeře.
83'
Rozehrávka od branky Albánie, Kastrati nespěchá.
82'
Střídání v týmu Estonsko: ze hřiště odchází Ainsalu, přichází Sinjavskij.
81'
Střídání v týmu Albánie: ze hřiště odchází Mala, přichází Selahi.
79'
Bojuje se u půlící čáry, domácím nyní po pravé straně uniká Zeka, který je ale příliš rychlý i pro své spoluhráče.
78'
Na útočné polovině jsou domácí hodně bezradní, naproti tomu mladí Albánci jsou dravější a mnohem přímočařejší.
77'
Estonci se nyní rychle přesunuli na polovinu soupeře, tam ale nepochopitelně zastavili, jako by si nevěděli rady a ztratili míč.
75'
A hned vzápětí mladí Estonci ztrácejí míč.
74'
Järvelid vhazuje z levé strany, na polovině soupeře, místo dopředu ale zpět k půlící čáře.
72'
Järvelaid rozehrál z pravé strany, míč prolétl následně nad brankou Albánie.
71'
Rohový kop pro domácí, po zajímavé akci po pravé straně.
69'
Albánie právě vstřelila branku!
Ostrostřelec TAULAN SULEJMANOV zatím jednoznačně rozdílovým hráčem zápasu! Obránce Järvelaid nyní nechal Sulejmanovi příliš prostoru, ten si od něho poodstoupil a přízemní střelou překonal Vaiklu v brance domácích.
69'
Estonci se nedokázali usadit na polovině soupeře, míč skončil v autu, hosté vhazují z levé strany, na vlastní polovině.
68'
Opět míč míří k brankáři Vaiklovi, ten rozehrává na pravou stranu.
67'
Míč míří k brance Estonska, Vaikla si nohou míč zastavil a rozehrál.
65'
U míče opět hosté, kteří jsou rozhodně zatím fotbalovější, než mladí Estonci.
64'
A stejně, jako v předchozích případech, ani tentokrát nemusel gólman Vaikla (Estonsko) zasahovat.
63'
Rohový kop pro Albánii, hosté opět rozehrají z levé strany.
61'
Střídání v týmu Estonsko: ze hřiště odchází Kaldma, přichází Poom.
60'
Hodina hry za námi, ve estonském Parnu je to stále nerozhodně, vstřelí některý z týmů rozhodující gól?
59'
Žlutou kartu dostává Kaldma (Estonsko).
59'
Další neohrabaný zákrok domácích na polovině soupeře, tentokrát ostrý skluz Kaldmy.
58'
Ardit Toli (Albánie) se z pravé strany dokázal prodrat do vápna, pak ale nepřesně přihrál a hosté přišli o míč.
57'
Útočným faulem končí nyní akce domácích, Bare rozehrává.
56'
Střídání v týmu Estonsko: ze hřiště odchází Järva, přichází Klein.
56'
Estonsko připravuje střídání, do hry se chystá u postranní čáry Peeter Klein.
55'
Doka (Albánie) nezachytil pas na levém křídle, míč skončil v autu.
53'
Nakonec z toho byly dva rohové kopy z levé strany, pro Albánii, hosté ale ani jednou branku soupeře ohrozit nedokázali.
52'
Nebezpečí pro domácí branku – rohový kop Albánie!
51'
Z pravé strany míří centr do vápna Estonska, míč ale dokázal odvrátit Pürg.
50'
Albánie je v úvodu druhé půle přece jenom o něco aktivnější.
48'
Gólman Vaikla má míč ve své náruči a bude rozehrávat od branky domácích.
46'
Střídání v týmu Estonsko: ze hřiště odchází Kryeziu, přichází Doka.
Střídání v týmu Estonsko: ze hřiště odchází Sahiti, přichází Zeka.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 19:03.
První poločas začali lépe hosté, kteří díky parádní individuální akci Sulejmanova šli celkem brzy do vedení. Pak se dlouho hrál vyrovnaný fotbal, ale domácím se přece jenom povedlo Liivakem vyrovnat. Tentýž hráč mohl v samém závěru první půle strhnout vedení na stranu Estonska, ale neproměnil pokutový kop.
45+2'
45+1'
Liivak (Estonsko) neproměňuje pokutový kop, branku Albánie totiž vůbec netrefuje.
45+1'
Pozor, je nařízen pokutový kop pro Estonsko!
44'
Estonci po přechodu přes půlící čáru opět přišli o míč, hrají hosté.
43'
Ofsajdem končí útočná akce Albánie, míč má Vaikla, který nespěchá s rozehrávkou od vlastní branky.
42'
Probíhá poslední pětiminutovka první půle, Albánci se drží s míčem na polovině Estonců.
40'
Je z toho zblokovaná střela Sahitiho zpoza vápna, odkop od branky Estonska.
39'
Rychlá kombinace hostů po levé straně, odtud padl také první gól zápasu!
37'
Na vzdálenější tyči se snažil zakončit Andre Järva, který ale míč nedokázal lépe usměrnit.
36'
Domácí vybojovali rohový kop, rozehrávat budou z levé strany.
35'
Hraje se u půlící čáry, hosté drží míč.
35'
Albánci se nyní osvobozují pouze za cenu odkopu míče.
34'
Estonci se opět ženou do útoku, vyrovnávací gól jim ohromně pomohl.
32'
Hrubá chyba obránce Malokua, který zpracovával míč na prsa, chtěl ho sklepnout k brankáři, ale míč dopadl přesně před dotírajícího FRANKA LIIVAKA, který ho stihl bleskově nasměrovat do prázdné branky.
31'
Kastrati (Albánie) zvládl odkopnout míč před dotírajícím Riibergem.
30'
Útočným faulem končí akce Albánců, kterým to ale tolik vadit nemusí, hrát totiž musí hlavně domácí.
29'
Bare (Albánie) faulován na vlastní polovině, míč získávají hosté.
28'
Žlutou kartu dostává Järva (Estonsko).
27'
Pouze bránící zeď trefili nyní mladí Albánci, takže z této standardky nic nebude.
25'
Zajímavá standardka pro Ablánii, je to v blízkosti vápna Estonska.
23'
Ofsajdem končí akce domácích, odkop od branky Albánie.
22'
Kryeziu již odkulhal za postranní čáru a gólman Kastrati může vykopávat.
21'
Drilon Kryeziu (Albánie) nyní faulován ve vlastní šestnáctce a musí být ošetřován.
20'
Žlutou kartu dostává Sahiti (Albánie).
20'
Je za námi první dvacetiminutovka hry, hosté zatím hájí těsné vedení na hřišti Estonska.
18'
Domácí Järva to nyní zkusil zpoza vápna, ale branku Albánie netrefil.
17'
Estonci se nyní snaží zklidnit hru, Albánci ale dobře napadají rozehrávku.
15'
Albánie rozehrála z pravé strany, ale bez většího úspěchu.
14'
Rohový kop nyní získávají hosté, rozehrávají z pravé strany.
12'
Mladí Estonci nyní nechali příliš prostoru TAULANU SULEJMANOVI, který pronikl z levé strany až před brankáře Vaikla a toho dokázal z bezprostřední blízkosti překonat.
11'
Kaldma netrefuje branku Albánie.
10'
Liivak fauluje a míč pro změnu získávají domácí.
8'
Po faulu Pürga získávají míč hosté.
5'
Pozor, první zajímavá akce zápasu, domácí Ainsalu vypálil a donutil Kastratiho k zákroku!