Kvalifikace ME U21 -  ONLINE PŘENOS -  Gibraltar : Rakousko - 11. září 2018   20:00

Gibraltar
Gibraltar
0:5
(0:1)
Rakousko
Rakousko
24' Honsak   • 55' Honsak   • 58' Ullmann   • 74' Lienhart   • 80' Honsak
Gibraltar
Coleing – Serra, Annesley, Jolley, Crisp (86. Cottrel) – Vinet (53. Consigliero), Hernandez, Torilla (c) – Britto, Clinton (79. Prescott), Ballantine.
Banda – Cottrel, Sanchez, Consigliero, Prescott.
Godinho – Teixeira, Ribeiro (Portugalsko)
Victoria Stadium - Gibraltar
Rakousko
Schlager – Baumgartner, Lienhart (c), Wöber, Friedl (63. Jakupovic) – Ljubic (78. Lovric), Danso – Prokop (46. Arase), Honsak, Ullmann – Kvasina.
Pentz – Ignolitsch, Arase, Lovric, Jakupovic, Maresic, Posch.

Ode mne to je z tohoto utkání vše, přeju Vám pěkný zbytek úterního večera a u dalších textových přenosů na počtenou.
Držení míče: 44 % : 56 %.
Střely na branku: 0:13. Střely mimo: 1:8. Rohy: 2:10. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 14:16.
Máme tu konec dnešního utkání, ve kterém hosté potvrdili roli favorita a odjíždějí z Gibraltaru s povinnými třemi body. Za hosty se třetikrát trefil Honsak a po jedné brance přidali Ullmann a Lienhart. Rakousko se díky výhře a prohře Ruska posouvá na druhé místo tabulky a stále tak mohou bojovat o baráž a postup na ME, které se v příštím roce koná v Itálii a San Marinu.
90+7'
90+6'
Honsak v dobré šanci minul branku.
90+6'
Rozhodčí avizoval čtyři nastavené minuty, ale stále se hraje.
90+4'
Série faulů na obou stranách asi ukončí toto utkání.
90+4'
Wöber minul branku.
90+3'
Jakupovic měl dobrou šanci, Coleing jeho střelu vyrazil.
90+1'
Arase nachytán v ofsajdu.
90+1'
Rozhodčí nastaví čtyři minuty.
89'
Zápas se již dohrává a vypadá to, že hostům pětibrankové vedení stačí.
87'
Danso fauloval Cottrela.
86'
Střídání v týmu Gibraltar: ze hřiště odchází Liam Crisp, přichází Max Cottrel.
86'
Rohový kop pro domácí.
85'
Jakupovic v dobré šanci minul branku.
85'
Další útočný faul domácích, tentokrát fauloval Britto Honsaka.
84'
Prescott si pomohl útočným faulem proti Lovricovi.
83'
Totální dominance hostů pokračuje i v poslední desetiminutovce.
81'
Arase měl na noze šestou branku, Coleing jeho střelu vyrazil.
80'
Rakousko právě vstřelilo branku!
Baumgartner poslal přihrávku na MATHIASE HONSAKA a ten přidává pátou branku svého týmu a zavržuje hattrick.
79'
Střídání v týmu Gibraltar: ze hřiště odchází Leon Clinton, přichází Cecil Prescott.
78'
Střídání v týmu Rakousko: ze hřiště odchází Dejan Ljubic, přichází Sandi Lovric.
77'
Rohový kop pro hosty.
76'
Ljubic fauloval Britta a ten může v poklidu rozehrávat.
74'
Další branka v domácí síti. Tentokrát se prosadil hostující kapitán PHILIPP LIENHART.
73'
Rohový kop rozehraje Jakupovic.
73'
Kvasina faulován Torillou. Hosté jsou zpět na útočné polovině.
72'
První vážnější šanci domácích měl Clinton, ovšem minul branku. Schlager stále bez zákroku.
71'
Arase fauloval Clintona a domácí si mohou na chvilku oddychnout a podržet míč na kopačkách.
70'
Dva rohové kopy po sobě domácí ohrozili.
69'
Jakupovic mohl dát další branku. Coleing jeho střelu vyrazil na rohový kop.
68'
Torilla si připsal další faul tentokrát na Dansa.
67'
Britto si pomohl faulem proti Arasemu.
65'
Honsak v další dobré šanci minul branku.
64'
Následně se dostal k další tutové příležitosti Kvasina, další zákrok Coleinga.
64'
Arase mohl přidat další branku hostů, Coleing vytasil dobrý zákrok.
63'
Střídání v týmu Rakousko: ze hřiště odchází Marco Friedl, přichází Arnel Jakupovic.
62'
Jayce Consigliero fauluje Dansa a od rozhodčího za to vidí žluté napomenutí.
61'
Araseho střela zablokována na rohový kop.
60'
Hosté během tří minut rozhodují o osudu dnešního utkání.
58'
Po přihrávce střídajícího Araseho přidává další branku hostů MAXMILIAN ULLMANN.
58'
Baumgartnerova střela byla zablokovaná.
57'
Rakouský gólman je po faulu v pořádku.
56'
Ballantine si pomohl útočným faulem proti Schlagerovi.
55'
Hosté přivádají další branku. Podruhé v zápase se trefuje MATHIAS HONSAK po přihrávce Friedla.
53'
Střídání v týmu Gibraltar: ze hřiště odchází Jaron Vinet, přichází Jayce Consigliero.
52'
Hosté se opět usadili na útočné polovině.
51'
Domácí se dostali k míči, ovšem rychle o něj nepřesnou přihrávkou přišli. Vhazovat mohou hosté.
49'
Domácí se za druhý poločas ještě pořádně nedostali k míčí. Hosté je drží na jejich obranné polovině.
48'
Ulmann fauloval Coleinga, rozehrávat může sám faulovaný.
47'
Baumgartner se dostal k zakončení, jenom díky výbornému zákroku Coleinga to je stále pouze o gól.
47'
Rohový kop pro Rakousko.
46'
Střídání v týmu Rakousko: ze hřiště odchází Dominik Prokop, přichází Kelvin Arase.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 21:00.
Máme tu konec prvního poločasu, po kterém vedou zaslouženě hosté po brance Mathiase Honsaka. Rakouský záložník měl ještě další dvě dobré možnosti na střelení branky, ty ovšem nepromněnil v branku.
45+2'
45+1'
Domácí kapitán si pomohl faulem proti Prokopovi.
45+1'
Rozhodčí nastaví jednu minutu.
45'
Danso fauloval Torillu.
44'
Honsak v dobré šanci minul branku. Rakouský záložník zatím z dnešních tří šancí využil pouze jedinou.
43'
Ethan Jolley fauloval Honsaka a vidí za to žluté napomenutí.
41'
Rakousko se snaží o další branku, štěstí a přesná muška jim zatím nepřejí.
40'
Domácí vyrovnávají statistiku v držení balónu, více šancí mají hosté kteří v tuto dobu na hřišti dominují.
38'
Honsak mohl přidal druhou branku svého týmu. Jeho šance nakonec brankou nekončí.
37'
Domácí drží míč na kopačkách, jsou však daleko od branky.
36'
Domácí se snaží o vyrovnání, ale zatím si nevytvořili žádnou pořádnou šanci.
35'
Clinton rozehraje volný přímý kop.
35'
Danso fauloval Hernandeze a již je upozorňován rozhodčím.
33'
Baumgartner fauloval Ballantinea a domácí mají možnost zajímavé standartní situace.
32'
Danso si pomohl faulem. Domácí jsou po delší době na míči.
32'
Hosté obléhají domácí vápno, centr zatím nepřichází.
30'
Rakousko nyní kombinuje na polovině hřiště.
29'
Hosté se nyní nemohou dostal do domácí obrany.
27'
Další faul Wöbera tentokrát na Hernandeze.
27'
Wöber fauluje Jolleya.
26'
Rohový kop hostů rozehraje Friedl.
26'
Hosté se snaží přidat další branku. Domácí obrana zatím odolává.
24'
Hosté se dostávají po zásluze do vedení. Střela MATHIASE HONSAKA z hranice penalty skončila za zády Coleinga.
23'
Žlutou kartu dostává Marco Friedl (Rakousko).
22'
Žlutou kartu dostává Leon Clinton (Gibraltar).
22'
Rohový kop pro Rakousko. Ten rozehrál Friedl, Následná střela Dansa byla zablokovaná. Poté se dostal ještě k jedné střela a ta jenom díky zákroku Coleinga neskončila brankou.
21'
Honsakova střela byla zablokována a následuje faul Torilla na Friedla.
21'
Hra se nám nyní vyrovnala. Gibraltar zatím drží s naším jižním sousedem krok.
20'
Marco Friedl v dobré šanci minul branku.
19'
Britto si pomohl útočným faulem proti Prokopovi.
18'
Ulmann fauluje Hernandeze. Clinton rozehraje standartní situaci a domácí se tak stále drží na útočné polovině.
17'
Rakouská obrana si s rohovým kopem poradila.
16'
A rozehrál tak dobře, že jeho tým si vybojoval rohový kop. Ten rozehraje Clinton.
15'
Prokop fauloval Vineta. Britto rozehrává.
15'
Nic vážného to pro branku Gibraltaru neznamenalo.
14'
Rohový kop Rakouska rozehraje opět Prokop.
13'
Clinton rozehrál standartní situaci a domácí se drží na půlce Rakouska.
12'
Faul Friedla na Clintona. Domácí se pokusí ohrozit hostující branku.
11'
Marko Kvasina měl další možnost poslat svůj tým do vedení, v dobré šanci minul branku.
10'
Hernandez si pomohl faulem proti Friedlemu.
9'
Domácí rozehráli, ovšem o míč rychle přišli a kombinovat mohou opět hosté z Rakouska.
8'
První rohový kop v zápase rozehrál Prokop. Lienhart si pomohl proti Coleingovi faulem.
6'
Hosté mají zatím více míč na nohou, branka z toho zatím není.
4'
Marko Kvasina mohl poslat hosty do vedení. Dobrý zákrok vytáhl Coleing.
3'
Ulmann fauloval Hernandeze, rozehrávat může Annesley.
2'
Clinton fauloval Ljubice, standartní situaci rozehraje Lienhart.
1'
První akce Gibraltaru končí ofsajdem a v něm nachytán Leon Clinton.
1'

Gibraltar: Coleing – Serra, Annesley, Jolley, Crisp – Vinet, Hernandez, Torilla (c) – Britto, Clinton, Ballantine.
Náhradníci: Banda – Cottrel, Sanchez, Consigliero, Prescott.

Rakousko: Schlager – Baumgartner, Lienhart (c), Wöber, Friedl – Ljubic, Danso – Prokop, Honsak, Ulmann – Kvasina.
Náhradníci: Pentz – Ignolitsch, Arase, Lovric, Jakupovic, Maresic, Posch.

Rozhodčí: Godinho – Teixeira, Ribeiro (Portugalsko).

Rakousko U21 – Česko U21 0:3 – přípravný zápas
Dobrý den, v sedmé kvalifikační skupině na Mistrovství Evropy do 21 let se utká Rakousko s fotbalovým trpaslíkem z Gibraltaru. Utkání začne v úterý od 20:00 hodin.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:00.