Kvalifikace ME U21 -  ONLINE PŘENOS -  Irsko : Německo - 11. září 2018   19:00

0:6
(0:2)
Německo
Německo
6' Seydel   • 22' Teuchert   • 66' Teuchert   • 74' Teuchert   • 83' Serdar   • 86' Serdar
Irsko
O´Hara – Whelan, Shaughnessy, Delaney, Mcloughlin (16. Donnellan) – Kinsella, Cullen (C), Charsley – Mulraney (88. Quigley), Grego-Cox, Mannig (54, McGrath).
Bossin – Donnellan, Quigley, McGrath, Rory Hale, Ronan Hale, Boyle
A. Hernandez – T. Sobrino, J. Naranjo
Tallaght Stadium, Dublin
Německo
Nübel – Klostermann (C), Baumgartl, Anton, Torunarigha (46. Serdar) – Henrichs, Löwen (67. Maier), Neuhaus, Eggestein – Teuchert, Seydel (54. Richter).
Schubert – Uduokhai, Richter, Maier, Serra, Serdar, Stenzelq

Držení míče: 47 % : 53 %.
Střely na branku: 0:3. Střely mimo: 2:6. Rohy: 2:1. Ofsajdy: 0:0. Fauly: 7:6.
Německo zvládlo druhý poločas ještě lépe než ten první. Dokázalo vstřelit další čtyři branky, z toho dvě opět přišly z pokutových kopů. Zápas byl dnes jednoznačně výjimečný tím, že Německo zahrávalo celkem tři penalty a s každou si poradilo. Němci tedy poráží Iry rozdílem třídy a slaví tří body a hodně blízko se přiblížili k postupu na ME před posledními dvěma zápasy v kvalifikaci.
90+3'
90+2'
Ve druhé minutě nastavení to zkoušel ještě Henrichs, ale nedává sedmou branku svého celku.
88'
Střídání v týmu Irsko: ze hřiště odchází Mulraney, přichází Quigley.
86'
Německo právě vstřelilo branku!
A to už je hodně kruté pro domácí celek. Německo dává svou šestou branku, kdy SUAT SERDAR využil přihrávku od Eggesteina a skóruje.
83'
Autorem branky je SUAT SERDAR, který taktéž proměňuje penaltu a navyšuje vedení již na 5:0!
82'
Tak to už je něco! Rozhodčí odpískal třetí penaltu pro hostující celek!
78'
Ze standardní situace nakonec Irsko neudeřilo a bude mít ještě něco přes deset minut, aby mohlo dát alespoň čestnou branku.
76'
McGrath se ujímá zahrávání volného kopu, příležitost pro domácí celek.
76'
Rozjetý soupeř mohl slavit pátou branku, ale v dobré šanci neuspěl!
74'
A kdo jiný než CEDRIC TEUCHERT se mohl postavit k penaltovému puntíku a svou další brankou dokonává hattrick v dnešním zápase.
73'
A Německo má možnost navýšit své dosavadní skóre, neboť je jim odpískána další penalta.
69'
Neuahus by si zasloužil dnes branku, za to jak je dnes aktivní na hřišti. Jeho další pokus minul prostor mezi třemi tyčemi!
67'
Střídání v týmu Německo: ze hřiště odchází Löwen, přichází Maier.
66'
Nakonec je tu přece jen navýšení skóre. Svou druhou branku dává CEDRIC TEUCHERT. Asistence: Neuhaus.
62'
Z protiútoku se dostal ke střele Henrichs, který naopak nenavyšuje stav skóre.
61'
Ke střele se dostal Grego-Cox, ale nesnižuje. Německo i nadále hájí svůj náskok z prvního poločasu.
59'
Irsko bude zahrávat rohový kop, konkrétně se k rohovému praporku staví Charsley.
54'
Střídání v týmu Irsko: ze hřiště odchází Mannig, přichází McGrath.
54'
Střídání v týmu Irsko: ze hřiště odchází Seydel, přichází Richter.
54'
Na druhé straně se do šance dostával Charsley, ale minul branku.
54'
Němci v tlaku a nyní Mannig blokuje jednu z dalších pokusů o střelu na branku.
53'
O´Hara si připisuje úspěšný zákrok proti šanci svého soupeře.
46'
Střídání v týmu Německo: ze hřiště odchází Torunarigha, přichází Serdar.
46'
Německo vede po první poločase nad Irskem 2:0. Jedna branka padla ze hry, druhá branka pak z pokutového kopu. Aktivní Německo vyprodukovalo celkem tři střely na branku, jejich soupeř se za celý poločas nedostal k žádné střele na branku!
45+1'
45+1'
Ze standardní situace minul branku Grego-Cox a to bylo již vše z prvního poločasu.
45'
Jedna minuta nastavení.
45'
Žlutou kartu dostává Torunarigha (Německo).
43'
Další střelecký pokus hostí, tentokrát Löwen zkoušel štěstí, ale minul.
41'
Aktivní Neuhaus opět v akci a opět jeho střela minula tři tyče.
39'
Z rohového kopu sice Irové neudeřili, ale dokázali ještě ohrozit branku Německa. Seydel ale úspěšně zablokoval střelecký pokus!
36'
Irové nyní mohou zahrozit z rohového kopu, podaří se jim snížit stav ve skóre?
33'
Nyní nesledujeme nic zajímavého, obě mužstva provedla pár nedovolených zákroků a sledujeme hru uprostřed hrací plochy.
29'
Ke své druhé střele se dostal Neuhaus a opět neuspěl!
25'
Domácí se dostali ke standardní situaci, po které vybojovali rohový kop. Po něm střílel Manning, ale minul branku Nübela!
22'
Autorem branky z pokutového kopu je CEDRIC TEUCHERT, který se nemýlil a posílá svůj celek do dvoubrankového vedení!
22'
Žlutou kartu dostává Cullen (Irsko).
21'
A pozor! Píská se penalta pro Německo. Mulraney fauluje v pokutovém území Klostermanna!
16'
Roh Německa, který si bere na starost Löwen. Nakonec z toho nebyla šance na branku.
16'
Střídání v týmu Irsko: ze hřiště odchází Mcloughlin, přichází Donnellan.
12'
Německo zahrávalo po faulu standardní situaci a dokázali ohrozit branku! Nejprve minul branku Seydel, následně se Německo dostalo do další pěkné příležitosti, avšak Irové se nakonec ubránili.
10'
Ke střele se dostal Neuhaus, ale není to druhá branka Německa.
9'
Německo je při chuti a nyní se nachází v útoku, kde se kombinací snaží dostat do další střelecké možnosti.
6'
Německo se dostává do vedení a prosazuje se AARON SEYDEL. Jako asistent této branky je Henrichs.
5'
Po nezdařeném útoku hostí se O´Hata dostává k zahrávání odkopu od své vlastní branky.