Kvalifikace ME U21 -  ONLINE PŘENOS -  Izrael : Kosovo - 16. října 2018   17:00

Izrael
Izrael
10' Ghanem  • 45+2' Ghanem  • 72' Meir
Hajziri, Hoxha, Korenica, Muja, Nika (B), Qela, Ramadani

Tímto se s Vámi loučím, děkuji Vám za pozornost a přeji hezký večer.
Je konec. Izrael nakonec bere tři bodym na postup to však nestačí. Kosovo také nepostupuje, takže ani jeden z týmu neuvídíme na nadcházejícím ME. Dnes jsme ale mohli pozorovat velmi kvalitní fotbal a doufáme, že takhle kvalitně se bude hrát i na ME.
90+3'
90+3'
Domácí stále drží míč a oba celky si asi užívají poslední minuty kvalifikace.
90+2'
Izrael se ještě snaží skórovat, branka už asi nepadne a konečný výsledek bude 3:0 pro Izrael.
90+1'
Nastavují se tři minuty!
90+1'
Je tu další faul, tentokrát faulují domácí a je tu jedna z posledních šancí Kosova.
89'
Žlutou kartu dostává Ismajli (Kosovo).
89'
Kosovo tentokrát předvádí obranný faul a je tu ještě nadějná šance pro Izrael.
88'
Kosovo se bude muset opět bránit, izraelité vhazují na pravé straně hřiště.
87'
Nebezpečnou přihrávku domácích na poslední chvíli vykryl Smakiqi a vyráži ji na roh, který ale brankou nekončí.
86'
Po centru je míč domácími obránci hlavičkován na roh.
85'
Kosovo dostane přímák z docela pěkné pozice, uvidíme, co dokážou vymyslet.
84'
Kosovo opět fauluje v útoku a bude se muset stahovat do obrany.
82'
Kosovo ještě nehází flintu do žita a snaží se aspoň jednou prosadit, je ale zastaveno kvůli útočnému faulu.
82'
Míč se nyní dostal až na brankovou čáru Izraele, domácí obránce ho jen tak tak stihl vykopnout.
81'
Izrael kombinuje na útočné polovině, Kosovo ale branku už asi nepřipustí.
78'
Izrael se opět pokouší prosadit, chce si tento zápas užít. Hra je ale nyní přerušena, protože Feka dostal míčem do obličeje.
77'
Zápas se už asi dohraje v klidu, oba týmy vědí, jak utkání dopadne.
76'
Střídání v týmu Izrael: ze hřiště odchází Nachmias, přichází Arad.
73'
Střídání v týmu Izrael: ze hřiště odchází Ghanem, přichází Baribo.
72'
Izrael právě vstřelil branku!
A asi je definitivn rozhodnutu! YOSEF MEIR zůstal úplně nehlídaný a pohotovou střelou překonává Smakiqiho.
71'
Kosovo si opět vystřelilo, rána ale byla tečovaná a končí mimo, hosté tedy budou kopat roh.
70'
Pěknou akci předvedli domácí, Yonatan Cahen ale po přihrávce před branku nedokázal zakončit.
69'
Ten ale taky končí bez branky, hosté ani nevystřelili. A Izrael kombinuje na své polovině a zdržuje čas.
68'
Kosovo dostane další šanci na gól, bude kopat rohový kop.
67'
Izraelu se stále v útoku nedaří, Kosovo odráží i další útok, opět se ale nemůže moc hnout.
65'
Kosovo stále jen kombinuje na své polovině, po vlastní nákopu se ale posouvá a bude vhazovat.
64'
Střídání v týmu Kosovo: ze hřiště odchází Jashari, přichází Muja.
63'
Střídání v týmu Izrael: ze hřiště odchází Dasa, přichází Fani.
63'
Kosovou už nehodlá inkasovat, jim se ale také nedaří nic vymyslet.
62'
Izrael dokázal ubránit i další roh a může se ponořit do další útočné akce.
61'
Izrael se opět dokázal téměř bez problémů ubránit, Kosovo ale bude kopat roh.
60'
Hraje se výhradně kolem půlící čáry, oboum celkům už se v útoku moc nedaří.
58'
Kosove je stále v útoku beznadějné, další jejich útok znamená jen zisk míče pro domácí.
57'
Domácí jdou do dalšího útoku, přišla velmi nebezpečná střela, která je ale zablokovaná.
56'
Kosovo se osvobodilo z tlaku a kombinačně se snaží dostat ke střele, proti skvělým domácím hráčům je to ale marné.
55'
Další nebezpečná šance, do zakončení se tlačil Yonatan Cohen, na míč ale nedosáhl.
54'
Izrael opět velmi nebezpečně zahrozil, Kosovo se ale tentokrát dokázalo ubránit.
53'
Izrael vybojoval rohový kop, z kterého ale nic nevzniklo. Odkopávat bude Smakiqi.
52'
Kosovo se stále nemůže prosadit, stále kombinuje je na své polovině bez žádného efektu.
50'
Kosovo se teď dokonce dostalo i ke střele Hasani ale branku minul.
49'
Izrael už se nikam nežene, v pohodě se brání a s míčem nic složitého nevymýšlí.
48'
Kosovo opět musí kombinovat jen na své polovině, nedaří se jim totiž nic vymyslet.
46'
Střídání v týmu Kosovo: ze hřiště odchází Rahimi, přichází Hajziri.
Střídání v týmu Kosovo: ze hřiště odchází Shabani, přichází Qela.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 18:05.
První poločasu je za námi a asi už je vše rozhodnuto. Skvěle hrájící Izrael vede už o dvě branky a vedení už asi nepustí. Kosovo si navíc nevypracovalo téměř žádnou šanci a tak se dostává do velmi těžké pozice. Stát se ale může cokoliv, uvidíme, co nám přinese druhý poločas.
45+3'
45+2'
Je tu gól do šatny a to už vypadá velmi špatně pro Kosovo. Po skvělém centru se skvělou hlavičkou prosazuje QAYS GHANEM, který míč hlavou odrazil od země, který pak přeskočil skákajícího Smakiqiho.
45+1'
Žlutou kartu dostává Daku (Kosovo).
45+1'
Nastavovat se budou dvě minuty!
45'
Kosovo pokusí něco vymyslet, ani tento útok jim ale nevychází, tentokrát kvůli útočnému faulu.
44'
Poté už ale o míč domácí definitivně přišli. Smakiqi tím pádem odkopával, po odkopu a hlavičkovém souboji budou mít míč hosté.
43'
Roh byl ale velmi špatně kopnutý, míč si ale domácí stále drží.
42'
Kosovo opět pouze kombinuje na své polovině a žádný hostující útočník se nemůže uvolnit, načež z toho těží Izrael, který vybojoval míč, z čehož vybojovali domácí roh.
41'
Po bolestivém hlavičkovém souboji musí být ošetřován Ghanem, nakonec ale vstává a ve hře se může pokračovat.
40'
Další dlouhý nákop domácích, ten končí až u Smakiqiho, který tak bude rozehrávat a pokusí se založit další útok.
39'
Kosovo po dlouhé době u míče a pomalou kombinací se snaží dostat ke střele, což se nakonec daří, ale střela Dakuha letí moc vysoko.
38'
Kosovu opět skončil útok dříve něž vůbec začal, načež se ke střele dostali domácí a po střele Laviho musel Smakiqi vytahovat skvělý zákrok.
37'
Další pěkná kombinace dostala Izrael až k vápnu, tam ale neuspěli a Kosovo už po dlouhé době vybojovalo míč.
36'
Izrael opět mohlu ohrozit branku soupeře, moc krátký centr ale do vápna poslal Meir, míč se ale stále nachází u domácího celku.
35'
Stále je u míče Izrael, proti dobře rozestavená defenzivě Kosova se ale nemůže prosadit a nakonec míč ztrácí.
34'
Hra se trochu uklidnila a Izrael nyní kombinuje směrem vpřed.
33'
Na centr to ale nakonec bylo, útočníci Kosova ho ale nedokázali zúžitkovat. Poté se ještě domácí vydali do rychlého protiútoku, Kanichowsky se dostal i ke střele, ta ale letěla do středu branky a Smakiqi v pohodě chytá.
32'
Hosté se ale nyní dokázali ubránit a rychle se dokázali dostat i dopředu, tam je ale zastavuje faul soupeře, který je moc daleko od branky domácích.
31'
Izrael si po dlouhé době našel cestu až k vápnu, Yonatanu Cohenovi ale střela vůbec nesedla a končí beznadějně mimo.
30'
Kosovu se ale nedaří ani dostat ze své poloviny, dlouho tam bylo zavřené napadajícími hráči domácích, poté se na chvíli dostalo dopředu, Izrael je ale opět zahnal zpět.
29'
Izrael se stále drží u balónu, ale jako bych to teď zakřikl, protože před chvílí o něj přišel a dopředu se tedy může vydat Kosovo.
28'
Izrael odrazil i další útok hostů a nyní si on může přihrávat na své polovině a čekat na uvolnění útočníka.
27'
Kosovo si opět musí čutat jen na své polovině, nakonec odkopával Smakiqi.
26'
Skvělý pás přiletěl na nabíhajícího Ghanema, ten ale z pravé strany vymyslel jen centr, který ale nedopadl úspěšně.
25'
Míč opět po nezdařeném útoku domácích končí u brankáře hostů, ti ale mají problém s rozehrou, nakonec to ale jen tak tak zvládli.
24'
Po centru a hlavičce se dostal míč až ke Smakiqimu, ten ho ale celkem bez problémů chytá a rychle rozehrává.
23'
Izrael šel do dalšího útoku a dostane přímý kop z docela pěkné pozice, uvidíme co domácí junioři vymyslí.
22'
Kosovo už se pomalu vrací do hry, v krátkém čase se vrhá do druhého útoku, střela ale také končí mimo a odkopávat bude Ohayon.
21'
Kosovo stále nestabilizovalo hru a tak se stále musí bránit, nyní ale míč vybojovalo a po dlouhé době se dostalo k vápnu, nákop na branku ale končí jen mimo.
20'
Domácí se hnali do dalšího útoku, tentokrát ale Kosovo zachraňuje čárový rozhodčí, který značí ofsajd.
19'
Izrael ale ihned míč získává zpět a kombinuje na své polovině, po nákopu ale opět bude mít míč Kosovo.
18'
Izrael je stále u balónu a svéme soupeři vůbec nic nedovoluje, nyní ale o míč přichází, protože nákop domácích končí u Smakiqiho.
17'
Izrael se vrhá do dalšího útok, po mírné střele Smakiqi dělá velkou chybu a míč vyráží pouze před sebe, naštěstí pro něj nebyl poblíž žádný protihráč.
16'
Kosovo stále neví jak se má osvobodit, nyní muselo odkopávat až na polovinu soupeře, kde míč končí v autu.
15'
Domácím se útok ale nevydařil a Kosovo dostane míč a bude vhazovat poblíž své brány.
14'
Nyní ale Kosovo přežilo útok domácích, takže může rozehrávat od svého brankáře, po nákopu má míč ale opět Izrael.
13'
Izrael se zásluhou gólu dostal do velké pohody, zatímco Kosovo se dostalo pod tlak a tak zatím od gólu nebylo vepředu.
10'
Izrael se ujímá vedení. Může za to jejich skvělá kombinace, která uvolnila QAYSE GHANEMA, který šel sám na Smakiqiho a střelou k tyči ho překonal.
10'
O míč probíhal souboj u půlící čáry, který končí vítězně pro Izrael, který se tak může vydat dopředu.
9'
Nepodařilo se jim ale nic vymyslet a opět musí začínat od Smakiqiho.
9'
Kosovo se snaží napadat, což se jim nakonec vyplatilo a bude vhazovat na levé straně hřiště poblíž branky.
8'
Míč opět u izraelců, ti zatím pouze kombinují na své polovině.
7'
Míč se stále spíše pohybuje na polovině Izraele, nyní ho ale domácí po dlouhé době dostávají na druhou polovinu hřiště, moc na dlouho to tak ale nebylo.
5'
Kosovo teď muselo začínat další útok od svého brankáře, po nákopu ale končí míč u izraelců, kteří tak mohou rozehrát.
4'
Izrael se stále nemůžu dostat z tlaku, Kosovo je stále u míče.
3'
Je tu další faul Izraelu, tentokrát je to ale v bezpečné vzdálenosti a domácí se nemusí bránit.
3'
Docela přesný centr přiletěl do vápna, hlavička útočníka Kosova ale už tak přesná nebyla a končí mimo branku.
2'
Přímák dostane Kosovo, bude se kopat v dostatečné vzdálenosti na centr, uvídime, co hosté vymyslí.
1'
Žádnému celku se nedaří přejít dopředu k brance, nyní se to na chvíli podařilo Izraeli, ten ale nevytěžil ani střelu.
1'
Míč dostalo Kosovo, to nyní kombinuje na své polovině.
1'
Už zazněly hymny obou celků a utkání co nevidět započne.

Izrael: Ohayon – Meir, Bitton, Nachmias (C), Cohen Ya. – Cohen Yo., Gilad Kanichowsky, Lavi, Barshazky – Dasa – Ghanem
Náhradníci: Abu Fani, Arad, Baribo, Golan, Gurfinkel, Plakushchenko, Tzur

Kosovo: Smakiqi – Rahimi, Kolgeci, Ismajli (C), Feka – Mema, Broja, Shabani – Hasani, Daku, Jashari
Náhradníci: Hajziri, Hoxha, Korenica, Muja, Nika (B), Qela, Ramadani

Rozhodčí: M. Ocenas.
Vzájemná utkání
Oba celky se v páté kvalifikační skupině střetli jednou, tento zápas sedl lépe Izraelcům, kteří rozstříleli Kosovo 0:4 a připsali si tak jednoduchou výhru. Dnes to ale pro domácí jednoduché určitě nebude, protože hráči Kosova nechají na trávníku úplně všechno a poperou se tři body.
Izrael
Junioři z Izraelu už nemůžou postoupit. Izrael se sice může dotáhnout na druhé Norsko a třetí Irsko, pokud by ale dnešní zápas domácí hráči vyhráli a Norsko i Irsko by prohrálo, stejně by to nepostoupili kvůli špatné bilanci s oběma celky. Izrael má po devíti zápasech na kontě jedenáct bodů za tři výhry, dvě remízy a čtyři prohry a se skórem 14:18 se nachází na předposlední pozici před Ázerbájdžánem. Dnešní a poslední zápas kvalifikace si tak můžou junioři jen a pouze užít.

Poslední tři zápasy kvalifikace
Izrael U21 vs. Irsko U21 – 3:1
Ázerbájdžán U21 vs. Izrael U21 – 1:1
Izreal U21 vs. Norsko U21 – 1:3

Kosovo
Kosovo ještě může teoreticky postoupit. Muselo by ale spoléhat, že Norsko ani Irsko nezíská ani bod, navíc by ještě muselo porazit silný Izrael. Má totiž jen o jeden bod víc než Izrael, tudíž dvanáct za tři výhry, tři remízy a tři prohry a je ne čtvrtém místě tabulky se skórem 9:9. Kosovo tedy může ještě bojovat o postup, šance je ale velmi malá. I přesto ale určitě budou hrát hráči Kosova nejlépe jak dovedou.

Kosovo U21 vs. Irsko U21 – 1:1
Kosovo U21 vs. Německo U21 – 0:0
Kosovu U21 vs. Ázerbájdžán U21 – 2:0
Vítám všechny všechny fanoušky juniorského fotbalu, dnes je na programu spoustu kvalifikačních zápasů na ME U21, spolu se mnou budete moct sledovat duel, kde se spolu střetnou Izrael a Kosovo. Tímto jste k online přenosu srdečně zváni a přeji Vám příjemnou počtenou.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.