Kvalifikace ME U21 -  ONLINE PŘENOS -  Moldavsko : San Marino - 10. září 2018   16:00

Moldavsko
Moldavsko
28' Gulceac
1:0
(1:0)
San Marino
San Marino
Moldavsko
Cebotari – A. Macriţchii, Voropai, Marandici, Svinarenco – V. Macriţchii (C) (59. Țurcan), Oancea – Bejan, Caimacov, Stînă (55. Dragan) – Gulceac (81. Slivca).
Tîmbur – Slivca, Dragan, Prepeliță, Mateescu, Rusnac, Țurcan.
Sakhi – Tassybajev, Vassjutin (všichni Kazachstán).
Complexul Sportiv Raional (Orhei)
San Marino
Benedettini – D'Addario, Censoni (C), Cevoli, Conti (54. Zonzini) – Battistini – Pancotti (70. Michelotti), Tamagnini, Mularoni, Tomassini – Zafferani (84. Giardi).
De Angelis – Moretti, Valentini, Zonzini, Michelotti, Ceccaroli, Giardi.

To je ode mě vše, s přáním hezkého pondělního večera se s vámi loučí Lukáš Jasoněk.

6. San Marino – 0 bodů (1:25), 9 zápasů

Pozn.: na ME postoupí vítězové kvalifikačních skupin a čtyři nejlepší celky z druhých míst.
Moldavská reprezentace do 21 let neinkasovala od San Marina gól ani ve čtvrtém vzájemném utkání, tentokrát ho ovládla tím nejtěsnějším možným rozdílem. Očekávané vítězství domácího týmu zařídil trefou z 28. minuty Vadim Gulceac.
Držení míče: 52 % : 48 %.
Střely na branku: 4:2. Střely mimo: 10:3. Rohy: 4:2. Ofsajdy: 3:0. Fauly: 15:11.
90+4'
90+4'
Tečku za kvalifikačním duelem napsal svou hodně nepovedenou ranou Michelotti (San Marino).
90+3'
Žlutě zbarvený kartonek nemusel Danijar Sakhi ani schovávat, protože hned vzápětí Bejan (Moldavsko) sestřelil u postraní čáry Battistiniho.
90+2'
Už v nastaveném čase si D'Addario (San Marino) za zákrok na Svinarenca prohlédl žlutou kartu.
90'
Hra se otočila a Cebotari (Moldavsko) měl plné ruce práce s Battistiniho centrem, musel ho vyboxovat.
87'
Ani další standardní situace nebyla ke prospěchu věci. Z levého úhlu na bližší brankovou konstrukci mířící Oancea (Moldavsko) ani nerozvlnil boční síť.
86'
Po Battistiniho nedovoleném zákroku zahrávali domácí přímý kop. K balonu se postavil faulovaný Dragan a jeho očekávaná střela zaplula vedle tyče.
84'
Střídání v týmu San Marino: ze hřiště odchází Zafferani, přichází Giardi.
83'
Za nakopnutým míčem po lajně uhánějící Bejan (Moldavsko) nedokázal vyvinout dostatečnou rychlost.
81'
Střídání v týmu Moldavsko: ze hřiště odchází Gulceac, přichází Slivca.
80'
Vyhráli je domácí. Bejan díky tomu mohl nabít Țurcanovi, jenž z uctivé vzdálenosti netrefil terč.
78'
Uprostřed hřiště právě vrcholí bitvy o míč.
76'
Při pokusu o napadení protivníkovy rozehrávky se Caimacov (Moldavsko) dopustil faulu.
75'
Potřebu změnit to měl Dragan (Moldavsko), jeho záměr ovšem překazil zdviženým praporkem pomezní.
73'
Už několik desítek vteřin se nestalo nic zajímavého, a tak sledujeme nezáživnou pasáž zápasu.
70'
Střídání v týmu San Marino: ze hřiště odchází Pancotti, přichází Michelotti.
70'
Podrážkou napřed šel do souboje s Cevolim Țurcan (Moldavsko) a inkasoval za to žlutou kartu.
69'
Pomoct jim k tomu měla standardní situace, avšak Pancotti (San Marino) ji nerozehrál zrovna přesvědčivě.
68'
Sanmarinčanům se nedaří prolézt středem hřiště.
66'
Radost domácím fanouškům neudělal ani Bejan, který z hlubokého záklonu vysoko přestřelil.
63'
Zdvojnásobit se ho snažil Gulceac (Moldavsko), ale sklapla nad ním ofsajdová past.
61'
Hodina hry je fuč. Reprezentační výběr Moldavska stále disponuje hubeným náskokem z úvodní části.
59'
Střídání v týmu Moldavsko: ze hřiště odchází V. Macriţchii, přichází Țurcan.
58'
Ta nabíhající sanmarinské fotbalisty možná rozhodila natolik, že nebyli schopni zakončit.
57'
Rohový kop. S jeho rozehrou musí Pancotti (San Marino) počkat, neboť se ve vápně utvořila strkanice.
55'
Střídání v týmu Moldavsko: ze hřiště odchází Stînă, přichází Dragan.
54'
Střídání v týmu San Marino: ze hřiště odchází Conti, přichází Zonzini.
53'
V těchto chvílích míč často mění svého majitele.
51'
Rušno bylo také na opačné straně, kde se Pancotti (San Marino) z dálky snažil přelobovat Cebotariho.
48'
Důležitý zákrok vytáhl Benedettini (San Marino) až proti pokusu Caimacova. A pořádně se při něm otřásl! Vůbec se tomu nedivím, vždyť zpoza pokutového území zakončující Caimacov vyprodukoval ránu jako z děla.
47'
Už se zdálo, že Benedettini (San Marino) bude mít hned na startu druhé půle starosti, nakonec se však za Gulceacovou nepřesnou hlavičkou jenom ohlédl.
46'
Takový průběh se očekával. Moldavská reprezentace přehrála svého soupeře ze San Marina ve všech směrech a zaslouženě vede. Jediným úspěšným střelcem úvodního poločasu se stal Vadim Gulceac.
45+1'
45'
Před odchodem do kabin vezl druhý gól Stînă (Moldavsko). Po průnikové přihrávce postupoval osamocen na vyběhnuvšího Benedettiniho, ten však jeho žádost o navýšení skóre odmítl.
42'
A nerozehrál ho vůbec zle. A. Macriţchii (Moldavsko) si vyskočil na Oanceův pas, aby zamířil vedle tyčky.
41'
To domácí tým byl úspěšnější, po Stînově sražené přihrávce má možnost rozehrát rohový kop.
38'
Naštěstí pro Moldavsko se hosté daleko nedostali.
37'
A v hledání by mohli pokračovat, kdyby Stînă (Moldavsko) nespáchal zbytečný útočný faul.
35'
Hru už zase mají pod kontrolou domácí, kteří v tuto chvíli hledají skuliny v soupeřově defenzivě.
33'
Hosté zůstali na útočné polovině a překvapivě vybojovali roh. Censoni z něj hledal hráče nabíhajícího na zadní tyč, avšak do kopu vložil příliš velkou razanci.
32'
O vyrovnání usilující Battistini (San Marino) zaměstnal Cebotariho střelou ze střední vzdálenosti.
30'
Oancea (Moldavsko) fauloval ve středu hracího pole.
28'
Moldavsko právě vstřelilo branku!
Očekávané vedení je tady! Svůj výběr do něj poslal VADIM GULCEAC, který si v předbrankovém prostoru nikým neatakován vyšplhal na načechraný Stînův pas a trknul míč mimo Benedettiniho dosah.
25'
Hosté poprvé vystrčli růžky. Tomassiniho utěšená střela z dálky mířila daleko od brankové konstrukce.
24'
Na nabídku zprava si k hranici vápna naběhl A. Macriţchii (Moldavsko). Vůbec se nerozmýšlel a bez váhání vyslal pokus letící vysoko nad břevno.
21'
Nikoliv, protože Oancea (Moldavsko) v souboji jeden na jednoho ztratil balon a posléze fauloval.
20'
Jeden takový vyhrál V. Macriţchii (Moldavsko). Vymyslí s podporou svých spoluhráčů nějakou kulišárnu?
18'
Po gólmanově výhozu se hraje u středového kruhu, tam hráči mezi sebou svádějí líté souboje.
17'
Teprve teď musel Benedettini (San Marino) poprvé zasahovat, a sice proti Stînově slabé střele z otočky.
15'
Další moldavská akce skončila ofsajdem.
13'
Bejan (Moldavsko) si při průniku do pravé strany pokutového území narazil míč s jedním ze spoluhráčů a poté v první velké šanci utkání těsně minul vzdálenější tyč!
12'
Bejana u půlící čáry nepřiměřeně atakující Conti (San Marino) se stal prvním napomínaným hráčem.
10'
Dveře obrany se pokusil otevřít A. Macriţchii (Moldavsko), při svém samostatném tažení však nenašel ten správný klíč a nechal se oloupit o míč.
8'
Sanmarinská reprezentace uklidňuje hru.
7'
Střeleckého pokusu se dočkali až později. Před hranicí šestnáctky si srovnal míč V. Macriţchii (Moldavsko), který bolestivě trefil bránícího Caimacova.
5'
Nařízená standardka domácím k ničemu nebyla.
4'
Na plyn šlápl po levém křídle uhánějící Svinarenco (Moldavsko) a byl nedovoleně zastaven.
3'
K centru zprava se dostal A. Macriţchii (Moldavsko), nikoho v modrém dresu však nenašel.
2'
S míčem na kopačkách hrají výhradně domácí, kteří hned od úvodu ukazují, kdo je favoritem.
1'
Reprezentanty přivedl na hřiště Danijak Sakhi. Předtím než kazašský arbitr zahájí kvalifikační duel, zazní v Complexul Sportiv Raional národní hymny.

Moldavsko: Cebotari – A. Macriţchii, Voropai, Marandici, Svinarenco – V. Macriţchii (C), Oancea – Bejan, Caimacov, Stînă – Gulceac.
Náhradníci: Tîmbur – Slivca, Dragan, Prepeliță, Mateescu, Rusnac, Țurcan.

San Marino: Benedettini – D'Addario, Censoni (C), Cevoli, Conti – Battistini – Pancotti, Tamagnini, Mularoni, Tomassini – Zafferani.
Náhradníci: De Angelis – Moretti, Valentini, Zonzini, Michelotti, Ceccaroli, Giardi.

Rozhodčí: Sakhi – Tassybajev, Vassjutin (všichni Kazachstán).

První zápas

V prvním vzájemném duelu potvrdili Moldavané roli favorita. V každém z poločasů jednou skórovali a ze San Marina si zaslouženě odvezli všechny body.

San Marino – Moldavsko 0:2 (0:1)
Branky: 23. a 48. Damascan.
ŽK: Tomassini – Caraus, Cojocaru.

5. Moldavsko – 4 body (7:22), 8 zápasů
6. San Marino – 0 bodů (1:24), 8 zápasů

V pondělním odpoledni se v rámci "české" kvalifikační skupiny o postup na EURO U21 uskuteční souboj dvou suveréně nejslabších reprezentací. Moldavské body by se daly spočítat na prstech jedné ruky, zatímco v případě San Marina prsty ani nepotřebujete.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:00.