To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou.
Dnešní poslední kvalifikační utkání skončilo až nečekaně vysokým debaklem domácí Černé Hory, který čekal málokdo, byť již v podstatě o nic nešlo. Hosté rozhodli o svém vítězství hlavně ve druhé půli, kdy trestali chyby soupeře a snadno dokráčeli k lehce senzačnímu vítězství 5:2 na hřišti Černé Hory.
90+2
Žlutou kartou potrestal sudí domácí Vesoviće.
90+1
Černá Hora právě vstřelila branku!
A jeho střelu Cebanu pouze vyrazil před STEVANA JOVETIĆE, který hlavičkou, nadvakrát, překonává Cebanua a snižuje na 2:5.
90+1
Rozhodčí se rozhodl nastavit dvě minuty nad rámec základní hrací doby, Drinčić bude rozehrávat volný kop z levé strany.
90
Hodně zpackané utkání v podání Černé Hory...
89
Moldavsko právě vstřelilo branku!
Ale místo toho přichází rychlý brejk hostů, do rozevřené obrany, který svým druhým a celkově již pátým Moldavska, zakončuje ALEXANDRU ANTONIUC! Dokonalý debakl!
89
Domácí v závěru mocně usilují o alespoň snížení náskoku.
88
Černohorci nyní doslova "uzamkli" svého soupeře před jeho šestnáctkou.
87
Sám Jovetić rozehrává a posílá přímou střelu, ovšem míč prolétl pouze vedle vzdálenější tyče.
86
Domácí to zkouší po levé straně, tam padá v souboji s obráncem soupeře Jovetić a je to volný kop pro Černou Horu z levé strany.
85
Odkop obrany Moldavska od vlastní brány.
84
Střídání v týmu Moldavsko: ze hřiště odchází Sidorenco, přichází Frunza.
83
Sidorenko musí být ošetřován pro zranění za postranní čárou, mezitím hra pokračuje dál.
81
Probíhá již poslední desetiminutovka, pro všechny přítomné fanoušky domácí reprezentace to je velmi frustrující chvilka, jejich tým prohrává vysoko 1:4 a to rozhodně nikdo nečekal...
79
Rohový kop z pravé strany pro Černou Horu, nepřesná střela Drinčiće, odkop od branky Moldavska.
78
Čistě nyní odebrali domácí fotbalisté míč soupeři, ale s přechodem do útoku to je již z jejich strany horší.
77
Střídání v týmu Černá Hora: ze hřiště odchází Beciraj, přichází Vesović.
75
Krkotić je dalším potrestaným hráčem.
74
ARTUR IONITA využil dalšího kiksu obrany domácího týmu, kdy vystihl nepřesnou rozehrávku a střelou z hranice vápna dává čtvrtý gól hostů!
73
Ale je to nepřesně hozený aut, míč má Polekšić, který rozehrává.
72
Hosté vhazují z levé strany, na polovině soupeře.
71
Navíc útočnou akci Černohorců přerušuje odpískaný ofsajd.
70
Je před námi poslední dvacetiminutovka, domácí prohrávají již 1:3 a tento zápas se zdá být již ztracený.
69
Nepřesný nákop hostů, míč rychle rozehrává Polekšić.
67
Střelecký pokus Drinčiće z nějakých pětadvaceti metrů, míč končí vysoko nad brankou.
66
Faulující Drinčić dostává za tento zákrok na půli hřiště žlutou kartu.
65
Tvrdý zákrok na hostujícího Gatcana, který je již na nohou.
64
Tak to je hodně nepříjemné! EUGENIU SIDORENCO se "opřel" do míče z hranice šestnáctky a parádní střelou se trefuje nechytatelně k tyči!
62
IGOR ARMAS vrací Moldavsku vedení, když zůstal zcela osamocen na hranici malého vápna a pohotovou střelou překonává Polekšiće.
60
Nic z toho není, Racu odhlavičkovává nad branku.
59
Ivan Kecojević odehrává na roh, Dědov bude rozehrávat z levé strany.
57
Centr Zverotiće nepřesný, Cebanu bude moci vykopávat.
55
Tak to byla zajímavá situace, STEVAN JOVETIĆ zkouší dloubák, míč se odráží od břevna a dopadá zhruba půl metru za brankovou čáru, sudí však v prvním okamžiku zaváhal a teprve po chvilce branku uznává.
55
Golovatenco fauluje a pozor, to je pokutový kop pro Černou Horu!
54
Souboj o míč na půli hřiště, úspěšnější jsou domácí fotbalisté.
52
Míč získává Dědov, který ale vzápětí fauluje a hosté se tak budou muset znovu bránit.
51
Spousta centru a přihrávek je ale zablokována a je tu autové vhazování Černé Hory z pravé strany.
51
Moldavci se nyní musí bránit, domácí útočí po pravé straně.
50
Beciraj tam vlétl do bránícího soupeře ve vápně příliš agresivně, je pískán faul.
49
Zablokovaná střela Ionita z hranice vápna soupeře.
48
Faul Kasalici na půli soupeře, hosté získávají míč.
47
Překopávaná ve středu hřiště, domácím nelze snaha upřít.
46
46
Střídání v týmu Černá Hora: ze hřiště odchází Bošković, přichází Kasalica.
Sledujte i dál náš onlajn přenos, druhý poločas začne přibližně ve 22:02 hodin.
Rozhodčí končí první půli, v níž jsme sledovali spíše podprůměrný fotbal, jenž nabídl pouze jedu branku. Tu vstřelili ve 28. minutě hosté, když se prosadil Antoniuc a Moldavci již velmi překvapivé vítězství uhájili až do konce prvního poločasu.
45+1
Ještě autové vhazování hostů z pravé strany, na polovině soupeře.
45
Probíhá pětačtyřicátá minuta, vzhledem k množství faulů a následného přerušování hry je zřejmé, že se bude nastavovat.
45
Výborně vyboxovává Cebanu, ale domácí zůstávají u míče.
44
Rohový kop pro Černou Horu z levé strany.
43
Domácí rozehrávají na půli soupeře, ale to byl totálně nezdařený kop, kdy míč dobrým napadáním získává soupeř.
42
Ale hosté se nedokázali prosadit, navíc tam Golovatenco fauluje Boškoviće a útočná akce hostů tím končí.
41
Rohový kop pro Moldavsko, vůbec první v dnešním zápase.
40
Je před námi poslední pětiminutovka prvního poločasu, hosté stále senzačně vedou.
39
Centr Božoviće z levé strany, ale Božović byl v ofsajdu.
38
Míč má ve své moci Poleksić, Sidorenko byl u míče později.
37
Žlutá karta pro Dědova za faul na vlastní polovině.
35
Hosté posílají centr z pravé strany, ale je tam faul domácího Damjanovice.
34
Hostující Alexandru Gatcan je dalším potrestaným hráčem hostů.
32
Ale ani z tohoto kopu se domácí neprosazují, míč končí hodně vedle branky.
31
Ano, tam zahrál rukou Gheorghiev a dostává žlutou kartu.
31
Nyní se ale musí bránit volnému kopu domácích, rozehrává Nikola Drinčić, ale je z toho "pouze" další volný kop, tentokrát blíže k vápnu soupeře.
30
Je za námi půl hodina hry, hosté vedou od 28. minuty 1:0 a zatím tak senzačně vedou na hřišti Černé Hory!
29
Pro Černou Horu je to velmi studená sprcha a hlavně lekce z produktivity!
28
Tak to je šok! ALEXANDRU ANTONIUC dostává hosty, kteří jsou téměř po celou dobu prvního poločasu horším týmem, do vedení!
27
Nepřesná kombinace Černohorců, hrát mohou hosté.
25
Obrana Moldavska ale odvrací a hosté po delší době opět útočí.
24
Rohový kop pro Černou Horu, domácí rozehrávají z levé strany.
23
Z levé strany, z nějakých pětadvaceti metrů, rozehrává Stevan Jovetić, ale míč nakonec končí zhruba dva metry nad brankou.
22
Branko Bošković faulován před pokutovým územím soupeře, dobrá šance pro Černou Horu!
21
Drtivá převaha ve statistice držení míče: 71% : 29%.
20
Centr na bližší tyč, ale míč nakonec končí v autu. Domácí vhazují z levé strany.
19
A je to další rohový kop pro Černou Horu.
18
Hosté jsou nyní pod tlakem, téměř se nedostávají k pokutovému území soupeře.
17
Stevan Jovetić se dostává za brankáře Cebanua, ale je mu pískán faul a nakonec dostává i žlutou kartu!
17
Faul Dědova na vlastní polovině, domácí rozehrávají.
16
Hosté se ale v pohodě ubránili.
15
Nakonec je z toho rohový kop z pravé strany pro Černou Horu.
14
Autové vhazování domácích z pravé strany, na polovině soupeře.
13
Nakonec pískán útočný faul domácích a Cabanu může rozehrávat.
12
Nákop Černohorců, míč však získávají hosté.
11
Cebanu má míč ve své moci a bude vykopávat.
10
Dejan Damjanović vyslal velmi dobrou střelu z hranice pokutového území soupeře a míč prolétl jen těsně vedle!
8
Domácí kombinují na polovině soupeře.
7
Armas se nedostal do zakončení, odkop od branky Černé Hory.
6
Rohový kop pro Moldavski, hosté rozehrají z levé strany.
5
Jovanović s ovázanou hlavou opouští hrací plochu po svých a tleská divákům.
4
Střídání v týmu Černá Hora: ze hřiště odchází Jovanović, přichází Krkotić.
3
Antoniuc centruje do vápna z pravé strany, obrana Černé Hory odvrací.
2
Jovanović faulován na vlastní polovině, musí být ošetřován za postranní čárou.
1
Oba týmy právě nastupují na hrací plochu.

Černá Hora: Polekšić – Pavičević, Jovanović, Kecojević, Jovetić (C), Beciraj, Damjanović, Zverotić, Drincić, Božković, Bošković
Náhradníci: Vesović, Vukčević, Delibašić, Novaković, Blažić, Krkotić, Igumanović, Janjušević, Kasalica

Moldavsko: Cebanu – Armas, Golovatenco, Racu, Ionita, Gatcan, Antoniuc, Dědov, Gheorghiev, Bordian, Sidorenco
Náhradníci: Namasco, Erhan, Boestean, Frunza, Pascenco, Leuca, Suvorov, Cojocari, Patras, Pascenco, Grossu, Andronić

Rozhodčí: Schörgenhofer – Brandner, Braunschmidt.
Vítejte u on-line přenosu utkání kvalifikační skupiny H o postup na Mistrovství světa v kopané, v němž Černá Hora přivítá na svém hřišti v Podgorici Moldavsko.
Utkání se odehraje na stadionu Pod Goricom v Podgorici a provede jím trojice rakouských rozhodčích, hlavní Schörgenhofer a asistenti Brandner s Braunschmidtem.
ČERNÁ HORA
Domácí vstupují do závěrečného zápasu kvalifikace z pozice třetího týmu s tříbodovou ztrátou na druhou Ukrajinu, která ještě může zaútočit na první místo. Na něm je aktuálně Anglie, která musí porazit doma Polsko, neboť Ukrajina hraje v San Marinu a s jejím vítězstvím se počítá. To vše se ale bude dít mimo zájem Černé Hory, která má již téměř stoprocentní jistotu, že si alespoň druhé místo, zajišťující baráž, nevybojuje a skončí nejlépe třetí.
MOLDAVSKO
Moldavsko je aktuálně na pátém, tedy předposledním místě kvalifikační skupiny H, když za ním je již pouze outsider San Marino. V devíti odehraných utkání dvakrát vyhrálo, dvakrát remizovalo a pětkrát prohrálo. Motivaci dnes Moldavci nemají téměř žádnou, své postavení v rámci kvalifikační skupiny již nemohou ani vylepšit, ani pokazit. Ať již dnešní utkání dopadne jakkoliv, zůstanou na pátém místě.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 21:00.