Kvalifikace MS fotbal -  ONLINE PŘENOS -  Kypr : Řecko - 7. října 2017   20:45

Kypr
Kypr
18' Sotiriou (Kastanos)
1:2
(1:2)
Řecko
Řecko
24' Mitroglu  (Mantalos) • 26' Tziolis  (Fortunis)
Kypr
Panagi – Antoniades (61. Alexandrou), Laifis, Katelaris, Demetriou – Laban, Artymatas – Margaca (85. Mitidis), Kastanos (80. Economides), Ch. Kyriakou – Sotiriou.
Alberto Undiano Mallenco (ESP)
Neo GSP Stadium (Nikósie)
Řecko
Karnezis – Tzavellas, Papastathopoulos, Manolas, Torosidis (69. P. Retsos) – Stafylidis, Tziolis, Zeca, Mantalos – Fortunis (76. Donis) – Mitroglu (90. Samaris).

Přeju hezký zbytek večera a u sledování online přenosů zase někdy na shledanou.
Sledovali jsme zápas mezi Kyprem a Řeckem, který skončil výhrou hostů 1:2. Druhý poločas byl o ničem, takže stojí říct pár věcí o poločase prvním. Jako první se prosadil Sotiriou, jenže od 24.-26. minuty se prosadil Mitroglou a Tziolis a to Řecku stačilo na výhru. Už jim stačí pouze porazit Gibraltar a budou hrát baráž, Bosna a Kypr mají smůlu.
90+4'
90+3'
Žlutou kartu dostává Andreas Samaris (Řecko).
90+2'
Žlutou kartu dostává Konstantinos Manolas (Řecko).
90+1'
Rozhodčí Alberto Mallenco se rozhodl, že nastaví tři minuty nad rámec základní hrací doby.
90'
Střídání v týmu Řecko: ze hřiště odchází Konstantinos Mitroglu, přichází Andreas Samaris.
89'
Řecko začalo napadat a Kypr se nemůže dostat na svoji útočnou polovinu.
88'
Řecko se opět osvobozuje, jako ve Starověku.
87'
Žlutou kartu dostává Tasos Donis (Řecko).
86'
Další nepřesnosti v rozehrávce domácího národního mužstva.
85'
Střídání v týmu Kypr: ze hřiště odchází Renato Margaca, přichází Nestoras Mitidis.
84'
Domácí trenér bude naposled střídat.
83'
Nepřesná přihrávka Mitrougla končí u Kateralise.
82'
Na zemi opět leží hostující hráči, kteří chtějí co nejvíc natáhnout čas.
81'
Demetriouův nepřesný centr do vápna našel pouze hostující obránce.
80'
Střídání v týmu Kypr: ze hřiště odchází Grigoris Kastanos, přichází Giorgos Economides.
79'
Dalekonosnou střelu Kyriakoua musel Karnezis reflexivně vyrazit před sebe.
78'
Zápas úplně ztratil tempo, díky častým faulům a taktickým zdržováním ,které můžeme vidět čím dál tím víc.
77'
Hostující trenér Skibbe posiluje obrannou fázi hry.
76'
Střídání v týmu Řecko: ze hřiště odchází Konstantinos Fortunis, přichází Tasos Donis.
75'
A další faul, tentokrát Fortunise na Margaca.
74'
Útočným faulem se provinil Stafylidis.
73'
Alexandrou byl dobře napadán a Mantalos poté vybojoval vhazování.
72'
Hra je v druhém poločase o mnohem horší než v první půli. Kromě dvou větších šancí hostů jsme nic zajímavého neviděli.
71'
Řekům chybí dvacet minut k velice důležitému vítězství.
70'
Zeca je už na nohou a vypadá to, že bude moct pokračovat v utkání.
69'
Střídání v týmu Řecko: ze hřiště odchází Vasilis Torosidis, přichází Panagiotis Retsos.
68'
Jeden z hostujících hráčů leží na zemi, konkrétně Zeca, který má problém s levým kotníkem.
67'
útočným faulem se provinil Sotiriou.
66'
Další nepovedená akce domácích končí u hostujících hráčů.
65'
V posledních minutách je většina soubojů ve středu pole, kde se bojuje o každý metr na hřišti.
64'
Nepřesná kombinace Kypru končí u hostujícího brankáře Karnezise, který bude opět hledat Mitrogloua.
63'
Alexandrou se okamžitě vydal na útočný výlet, nicméně Torosidis s velkým štěstím kryje.
62'
Mitroglou nedokázal překonat v osobním souboji Laifise, nicméně hosté jsou nadále u míče.
61'
Střídání v týmu Kypr: ze hřiště odchází Marios Antoniades, přichází Nektarios Alexandrou.
60'
Řekové se opět bez problémů ubránili a nadále kontrolují své hubené vedení.
59'
Další velká šance Řecka! Fortunis dostal míč na hranici vápna, vypálil, jenže míč orazítkoval pouze levou tyč!
58'
Dalekonosná střela Kastanose končí mimo bránu Karnezise, který bude odkopávat od brány.
57'
Nepřesná přihrávka Kyriakoua končí u kopaček Sokratise, který obléká klubové barvy Borussie Dortmund.
56'
Velká šance Řecka! Opět rychlý brejk dva na jednoho, tentokrát to vzal Mitroglou na sebe, jenže střílí pouze do vnější části sítě.
55'
Nepřesná kombinace hostů končí u domácího brankáře Panagina.
54'
K míči se postavil Stafylidis, jenže jeho rána letí na rugbyovou bránu kdyby tam byla.
53'
Řecko bude mít zajímavý volný přímý kop.
52'
Řecko nepouští Kypr k nějaké větší aktivitě, naprosto v pohodě kontrolují průběh utkání.
51'
Do ofsajdového postavení se dostal hostující Mitroglou.
50'
Řekové jsou čtyřicet minut již od téměř jisté baráže.
49'
Velká šance hostujícího celku! Fortunisův centr přesně našel halvu Torosidise, jenže ten jen těsně míjí bránu Panagiho.
48'
Antoniades odvrátil nebezpečně kroucený míč na rohový kop.
47'
Fortunis vybojoval volný přímý kop po faulu Demetrioua na jeho osobu.
46'
Domácí Kypr rozehrál druhý poločas, oba trenéři nevystřídali ani jednoho hráče.
46'
Sledovali jsme velice zajíamvý první poločas, který skončil výhrou hostů 1:2. Jako první se prosadili domácí, když se v 18. minutě prosadil Sotiriou, jenže hosté se zlepšili a od 24.-26. minuty vstřelili dvě branky a to od Tziolise a Mitrogloua. Uvidíme, zda se tolik branek dočkáme i v druhém poločase.
Druhý poločas začne zhruba za patnáct minut.
45+1'
45'
Hlavní rozhodčí Alberto Mallenco se rozhodl, že nastaví minutu nad rámec základní hrací doby.
44'
Nepřesná přihrávka Artymatase končí u brankáře Karnezise, který bude odkopávat od brány.
43'
Kypřané měli výhodu vhazování poblíž pokutového území, nicméně ani to jim nijak nepomohlo.
42'
Nadále pokračuje pomalá kombinace domácího celku. Nakonec skončila dlouhým kopem na Sotirioua, který ji ovšem nedokázal zpracovat.
41'
Domácí fanoušci po většinu utkání podporují své fanoušky, ale i hostující jsou hodně slyšet díky trumpetám.
40'
Kypr drží míč kolem poloviny hřiště a čeká na volnou mezírku v obraně Řecka.
39'
Fortunis se nedokázal individuálně prosadit přes stoperskou dvojici.
38'
Torosidisův dlouhý kop nenašel Mitrogloua, který byl hlídán trojicí obránců. Panagi drží míč v rukavicích a hledá nejlepší možnou rozehrávku.
37'
Žlutou kartu dostává Vincent Laban (Kypr).
36'
Řecko je mírně přimáčklé na svojí obranné polovině. Vysvobodil je až Laban ztrátou balónu.
35'
Nepřesná přihrávka od Labana nenašla Kyriakoua.
34'
Kypřané dobře zapresovali a získali balón, který ovšem také rychle ztrácejí.
33'
Velká šance hostujícího Řecka! Hosté šli do brejku dva na jednoho. Mitroglou chtěl přihrát na Fortunise, jenže zde se výborně vrátil Katelaris, který skluzem odkopává míč do bezpečí.
32'
Manolas na poslední chvíli zastavil rozběhnutého Sotirioua za úplně volným míčem.
31'
Další útočný faul, tentokrát ze strany hostujícího Mitrogloua.
30'
Útočným faulem se provinil Kastanos, který zajel skluzem do Zecy.
29'
Margaca dobře předpověděl přihrávku Torosidise a vybojoval pro své barvy vhazování.
28'
Nepřesnou přihrávkou se prezentoval domácí Artymatas. Domácí hráči jsou opařeni horkou vodou.
27'
Neškodné Řecko z prvních dvaceti minut je pryč a za dvě minuty razantně mění průběh utkání!
26'
Řecko právě vstřelilo branku! Řekové za dvě minuty otáčejí skóre dnešního utkání! Fortunis parádním obloučkem našel přesně hlavu ALEXANDROSE TZIOLISE, který neměl problém z malé blízkosti umístit míč za záda Panagina.
25'
Rohový kop pro řecký národní tým.
24'
Řecko právě vstřelilo branku! Mantalos výborně našel za obranou nabíhajícího KONSTANTINOSE MITROGLOUA, Který prostřelil Panagina. Skóre je opět vyrovnané.
23'
Opět kombinace kolem pokutového území domácího celku.
22'
Laifis výborně vypíchl míč Mitroglouvi, nicméně Řecko je nadále v útoku.
21'
Řecko je sice více na míči, jenže se jim vůbec nedaří přejít do pokutového území, všechno je na náhodu.
20'
Nebezpečný míč do pokutového území domácích vyboxoval Panagi do bezpečí.
19'
Řecko zatím nedokáže využít prohru Bosny a Hercegoviny a oddaluje se od postupu.
18'
Kypr právě vstřelil branku! Z volného přímého kopu nic nebylo, jenže z pokračující akce přihrál Kastanos přesně za obranu na nabíhajícího PIEROSE SOTIRIOUA, který nadvakrát překonal brankáře Karnezise.
17'
Žlutou kartu dostává Vasilis Torosidis (Řecko).
16'
Velká individuální chyba Labana nebyla potrestaná, neboť Stafylidis nedokázal projít přes Demetrioua.
15'
Ten nepřinesl žádné větší vzrušení, neboť nejvýše do vzduchu vyskočil domácí Katelaris.
14'
Rohový kop pro Řecko.
13'
Kastanos ztratil míč u pravé postranní čáry a tak si pomohl nedovoleným skluzem.
12'
V posledních minutách sekundách můžeme sledovat spoustu přerušení, které pramení ze spousty faulů.
11'
Další ofsajdové postavení domácích, konkrétně Sotiriou.
10'
Další domácí nepřesnost v rozehrávce končí u řeckých záložníků, kteří v poklidu rozehrávají kombinaci.
9'
Fornutisův centr sice našel hlavu Zecy, jenže jeho pokus končí těsně vedle levé tyče.
8'
Volný přímý kop pro bojovníky z Řecka.
7'
Nepřesná Zecova přihrávka nenašla nabíhajícího Mantalose. Panagi bude odkopávat od brány.
6'
Do ofsajdového postavení se dostal domácí Margaca, který si nedokázal pohlídat svůj náběh za obranu.
5'
Domácí Kypr se snaží kombinovat, jenže se jim nedaří projít na útočnou polovinu, neboť Řecko výborně napadá.
4'
Ten byl zahrán k pravé tyči kde si nabíhal Laifis, jenže nedokázal usměrnit míč do Karnezisovy brány.
3'
První volný přímý kop pro domácí celek.
2'
Domácí národní mužstvo se pokouší o nakopávané balóny, nicméně Manolas se Sokratisem vše vyřešili.
1'
Kypr oblékl modré dresy, Řecko bílé.
1'

Kypr: Panagi – Antoniades, Laifis, Katelaris, Demetriou – Laban, Artymatas – Margaca, Kastanos, Ch. Kyriakou – Sotiriou.
Náhradníci: Georgallides, Michael – Alexandrou, Avraam, Economides, Charalambides, Merkis, Makris, Mitidis, Nicolaou, Stylianou, Vasiliou.

Řecko: Karnezis – Tzavellas, Papastathopoulos, Manolas, Torosidis – Stafylidis, Tziolis, Zeca, Mantalos – Fortunis – Mitroglu.
Náhradníci: Anestis, Kapino – Bakasetas, Donis, Gianniotas, Kourbelis, Maniatis, Papadopoulos, P. Retsos, Samaris, Tachtsidis, Christodulopulos.

Rozhodčí: Alberto Undiano Mallenco (ESP).
Posledních pět vzájemných utkání:
07.10.16 Řecko-Kypr 2 : 0
19.05.08 Řecko-Kypr 2 : 0
15.05.02 Řecko-Kypr 3 : 1
14.11.01 Řecko-Kypr 1 : 2
14.01.87 Řecko-Kypr 3 : 1
Řecko okupuje třetí místo skupiny H. Na svém kontě mají již zmiňovaných třináct bodů za tři výhry a čtyři remízy. Skóre mají kladné 11:5. Na druhou Bosnu a Hercegovinu mají ztrátu pouze jeden bod, takže jsou stále ve hře o baráž. Z posledních pěti utkání dokázali vytěžit čtyři body za čtyři remízy. V posledním utkání prohráli s Belgií 1:2. Nejlepší střelec týmu je se třemi góly Kevin Mitroglou, který klubově obléká dres Marseille.
Kypr se momentálně nachází na čtvrté příčce a již má jen teoretickou šanci na baráž. Na svém kontě mají 10 bodů za tři výhry a remízu, skóre mají záporné 8:12. Na svého dnešního soupeře mají ztrátu tří bodů. Z posledních pěti utkání dokázali vytěžit deset bodů za tři výhry a remízu. Nejlepší střelec týmu je se třemi góly Sotiriou.
Hezký den u Kvalifikačního utkání ve skupině H! V dnešním předposledním kole se utká domácí Kypr, který přivítá bojovné Řecko. Utkáním vás provede Ondřej Klos.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:45.