Kvalifikace MS fotbal -  ONLINE PŘENOS -  Lucembursko : Bělorusko - 31. srpna 2017   20:45

Lucembursko
Lucembursko
60' da Mota (Joachim)
1:0
(0:0)
Bělorusko
Bělorusko
Lucembursko
Joubert – Jänisch, Philipps, Jans, Ch. Martins (78. Ostrowski) – O. Thill, Holter (67. V. Thill), Skenderovic, Rodrigues (55. Turpel) – da Mota, Joachim (C).
Czekanowicz, Cabral – Ostrowski, Carlson, Delgado, Veiga, Hall, Turpel, Deville, V. Thill.
Bělorusko
Černik – Palicevič (46. Savicki), Sivakow, Filipenka (C) – Alisejka, Drahun, Majeuski (77. Saroka), Balanovič, Macvejčik – Lapceu, Hardzjajčuk (61. Paljakou).
Klimovič – Paljakou, Savicki, Korzun, Saroka, Ňachajčyk, Navumau, Rios, Burko.

V tomto zápase dokázalo Lucembursko porazit svého soupeře. Zápas, který byl dlouhou dobu bezbrankový dokázal rozhodnout v šedesáté minutě po krásné akci Daniel da Mota, který přijal výborný pas od spoluhráče. Bělorusko se marně pokoušelo najít recept na domácí defenzivu.
90+4'
90+3'
Hostující hráč se před domácí brankou dopustil faulu, volný kop tak bude mít k dispozici Lucembursko. Rozehrávky se chopil brankář Jonathan Joubert.
90+2'
Momentálně se hra odehrává na polovině hrací plochy, kde probíhají tvrdé souboje o míč.
90+1'
Tato akce ke gólu nepovede, neboť byl Dzjanis Lapceu nachytaný v postavení mimo hru. Běloruská přímočará akce rychle končí.
90+1'
Celkem čtyři minuty se nastaví nad rámec základních devadesáti. Čtyři minuty mají hosté na pokus o vyrovnání.
90'
Chris Philipps bude mít k dispozici volný kop. To už běží poslední minuta poločasu. Uvidíme, kolik minut bude sudí nastavovat.
89'
V poklidném tempu se zápas dohrává, Bělorusko stále zkouší dohnat jednobrankové manko, ale domácí Lucembursko hraje takticky velmi dobře.
88'
Žlutou kartu dostává Sjarhej Balanovič (Bělorusko).
87'
Žlutou kartu dostává Stanislau Drahun (Bělorusko).
86'
Olivier Thill rozehrával volný kop ze střední vzdálenosti, jeho pokus vůbec nebyl špatný, Sjarhej Černik se pořádně protáhl, ale na míč nedosáhl. Končí mimo branku.
85'
Stanislau Drahun dobře vypálil ze střední vzdálenosti, ale jeho pokud mířil jen do středu branky, kde byl pozorný.
85'
Sergej Macvejčik dlouhým nákopem hledal spoluhráče, který byl ovšem obsazený, a tak se hostující tým do šance nedostal.
83'
Domácí hráč si příliš tvrdě počínal v osobním souboji, a tak budou rozehrávat fotbalisté Běloruska.
82'
Mnoho šancí momentálně k vidění není, hraje se spíše na polovině hrací plochy, ani jeden celek se nikam nežene.
81'
Málem to nyní Bělorusku vyšlo. Výborně vypálil Dzjanis Lapceu, jehož pokus jen o malý kousek minul pravou tyčku branky. Nechybělo mnoho a bylo vyrovnáno.
80'
Deset minut hry nás dělí od konce druhého poločasu, uvidíme, zda najde hostující celek ještě dostatek sil na pokusy o zdramatizování zápasu.
78'
Střídání v týmu Lucembursko: ze hřiště odchází Christopher Martins, přichází Jan Ostrowski.
78'
Daniel da Mota fauloval soupeře, a tak budou rozehrávat hostující fotbalisté. Nejprve ale domácí střídání.
77'
Střídání v týmu Bělorusko: ze hřiště odchází Ivan Majeuski, přichází Anton Saroka.
76'
Rohový kop rozehrávali hosté. Bělorusko ale nedokázalo vystřelit na branku, centr před branku byl zablokovaný.
75'
Ivan Majeuski se dostal do střelecké pozice a vypálil. Jeho ránu s velkou dávkou štěstí dokázal Daniel da Mota zablokovat na rohový kop.
73'
Málem nyní musel zasahovat brankář Lucemburska. Dzjanis Paljakou se zkoušel propracovat do střelecké pozice, ale míč v předbrankovém prostoru nedokázal přesněji trefit.
71'
Domácí fotbalisté to nyní zkoušeli rychle po levé straně, ale Daniel da Mota nedokázal najít spoluhráče, který byl v zajímavé pozici.
70'
Sedmdesát minut zápasu je minulostí, sledujeme podprůměrnou fotbalovou podívanou, ani jeden celek si nemůže vypracovat střeleckou pozici.
69'
Aktivně hrající domácí celek se dostal k zakončení. Aurélien Joachim nepochopitelně zůstal volný před brankou a ještě nepochopitelněji minul po výborné přihrávce.
68'
Hraje se spíše na polovině hrací plochy, ani jeden celek se nyní nemůže dostat do výraznější střelecké pozice.
67'
Střídání v týmu Lucembursko: ze hřiště odchází Dwayn Holter, přichází Vincent Thill.
65'
Nějakých pětadvaceti minut hry zbývá do konce druhého poločasu, domácí celek se dostal do vedení a nyní hraje zodpovědně.
63'
Michail Sivakow se probojoval do výborné střelecké pozice, jeho rána ale končí mimo branku.
63'
Sledujeme boj o každý metr hrací plochy, ani jeden celek nechce chybovat. Domácí celek vede o gól a pokusí se vedení uhájit.
61'
Střídání v týmu Bělorusko: ze hřiště odchází Michail Hardzjajčuk, přichází Dzjanis Paljakou.
60'
Lucembursko právě vstřelilo branku!
Domácí celek se dostává do jednobrankového vedení. Po výborné přihrávce získal míč před brankou Joachim. Ten už mohl zakončovat, ale ještě vylepšil pozici pro spoluhráče. Tím byl DANIEL DA MOTA, který elegantně překonal brankáře. Asistence: Aurélien Joachim.
59'
Sledujeme klidnější pasáž hry, ani jeden celek se do střeleckých pozic nežene.
57'
Aurélien Joachim se probojoval do velmi dobré střelecké pozice, jeho rána ale byla příliš vysoká. Míč končí malý kousek nad brankou. Hostující brankář zasahovat nemusel.
56'
Michail Sivakow se následně probojoval do výborné střelecké pozice, ale jeho pokus se odrazil od břevna zpět do hry. Hosté se mohli dostat do vedení, ale nyní neměli štěstí.
55'
Střídání v týmu Lucembursko: ze hřiště odchází Gerson Rodrigues, přichází David Turpel.
54'
Daniel da Mota výborně vypálil, jeho tvrdou ránu kryje brankář Sjarhej Černik. Výborný poziční hra hostujícího brankáře.
52'
Dmitrij Alisejka rozehrával volný kop svého týmu, jeho pokus dokázala obrana zastavit.
50'
Jonathan Joubert si poradil celkem snadno, dlouhým výkopem poslal míč až na útočnou polovinu.
49'
Hostující celek rozehrávat rohový kop, k zakončení se dostal jeden z útočníků, ale hlavičkoval mimo branku. Následovat bude výkop od branky.
48'
Hostující celek se probojoval do střelecké pozice, Dzjanis Lapceu to myslel dobře, ale špatně načasoval náběh, v akci nemůže pro postavení mimo hru pokračovat.
47'
Zápas, ve kterém jsme zatím branku neviděli, pokračuje druhým poločasem.
46'
Střídání v týmu Bělorusko: ze hřiště odchází Sjarhej Palicevič, přichází Pavel Savicki.
46'
Úvodní poločas branku nenabídl, oba týmy si dokázaly vypracovat střelecké pozice, ale brankáři byli pozorní, a tak týmy míří do kabin za stavu 0:0.
45+4'
45+4'
Rohový kop pro Bělorusko. Sjarhej Balanovič centroval před branku, ale nikdo z jeho kolegů nezamířil přesně.
45+3'
Hra pokračuje dál, oba hráči po souboji jsou v rámci možností v pořádku.
45+2'
Hostující Sjarhej Palicevič se při souboji před brankou poradil, nyní je ošetřován. Míří k němu lékaři.
45+1'
Jahor Filipenka se probojoval do střelecké pozice, jeho dobrý pokus zablokoval Laurent Jans.
45+1'
Sudí nastaví jednu minutu nad rámec prvních pětačtyřiceti.
45'
Probíhá poslední minuta hry v prvním poločase, uvidíme, zda se bude nějaký čas nastavovat.
44'
Domácí celek nyní přečkal tlak soupeře, a tak se mohou hráči Lucembursku za podpory z hlediště něco vymyslet. Christopher Martins centroval do předbrankového prostoru, ale nenašel kolegy.
43'
Chris Philipps se ujal rozehrávky, ale dlouhý míč mířil do prostoru, kde byl jeho spoluhráč obsazený.
42'
Aliseiko si v souboji jeden na jednoho počínal příliš agresivně, je mu pískán faul.
41'
Jonathan Joubert se po nepovedené akci ujal rozehrávky od své branky. Mnoho šancí k vidění momentálně není.
40'
Posledních pět minuty hry zbývá z prvního poločasu. Čekáme na výraznější střelecký pokus, fanoušci vytvářejí dobrou atmosféru.
39'
Blíží se závěr prvního poločasu, více ze hry má nyní Bělorusko. To se snadno dostává do střeleckých pozic. Další zajímavou šanci si vypracoval Michail Hardzjajčuk, který ale bránu minul.
37'
Rohový kop rozehrával hostující celek. Následný centr před branku nebyl přesný. Akce ale pokračovala dál a Dzjanis Lapceu minul branku svým pokusem.
37'
Sjarhej Balanovič se probojoval do zakončení, jeho pokus velmi dobře dokázal zablokovat domácí Vincent Thill.
36'
Žlutou kartu dostává Gerson Rodrigues (Lucembursko). Na polovině hrací plochy domácí hráč v souboji jeden na jednoho zbytečně hrál důrazně, za což vidí kartu.
36'
Fotbalisté v bílém, tedy hosté, kombinují na útočné polovině, ale zatím se nemohou do žádné šance dostat.
34'
Další domácí hráč zakončoval, Olivier Thill. Jeho pokus ale končí mimo branku. Sjarhej Černik zasahovat ani nemusel, ale míč zkontroloval.
33'
Laurent Jans se probojoval do střelecké pozice, ale jeho ránu zablokoval Dmitrij Alisejka.
32'
Hostující celek má více ze hry, pokouší se rychlými balony po stranách překonat obranu domácího týmu, zatím ale marně.
31'
Rohový kop pro Lucembursko, míč do hry uvede Olivier Thill. Jeho centr před branku byl zastavený obránci. Thill to nemyslel zde, ale nikdo jeho úmysl nepochopil.
30'
Míč do hry uvede dlouhým výkopem brankář Jonathan Joubert. Sledujeme klidnější pasáž hry, půlhodina hry je pryč.
29'
Daniel da Mota se velmi dobře vrátil a dokázal akci Běloruska zastavit.
28'
Dmitrij Alisejka rozehrával na krátko, následně se míč dostal na polovinu hrací plochy, přišel rychlý centr před bránu, ale zakončující Dzjanis Lapceu byl v postavení mimo hru.
27'
Hostující celek bude rozehrávat volný kop. Domácí obrana míč dokázala odvrátit jen za cenu rohové kopu.
26'
Bělorusko momentálně kombinuje na útočné polovině, Michail Hardzjajčuk centroval před branku, následně Dmitrij Alisejka příliš rychle odehrál míč a bylo to nepřesně.
25'
Dwayn Holter kombinoval se spoluhráči, Laurent Jans zkoušel něco vymyslet na útočné polovině, ale nedokázal přesněji přihrát.
24'
Sledujeme hodně bojovný fotbal plný osobních soubojů. Zápas, zdá se, svazuje taktika a zejména touha nechybovat.
24'
Míč uvede do hry Michail Sivakow, který se pokoušel oslovit naběhnuté spoluhráče.
23'
Žlutou kartu dostává Chris Philipps (Lucembursko). Hodně zbytečný zákrok na polovině hrací plochy znamená kartu.
22'
Mnoho šancí momentálně k vidění není, sledujeme klidnější pasáž hry.
21'
Následně se hostující celek probojoval do další výborné šance, ale znovu dokázal míč pohotovým zákrokem zastavit. Bělorusko hraje aktivně.
20'
Michail Hardzjajčuk se probojoval do střelecké pozice, jeho ránu kryje domácí brankář.
19'
Lucembursko se pokouší něco vymyslet před brankou soupeře, Gerson Rodrigues hledal spoluhráče postaveného v lepší pozici.
18'
Jonathan Joubert kryje míč po lehkém centru, který na jeho branku vyslal hostující Sergej Macvejčik. Následně domácí brankář rozehrává dlouhým výkopem.
17'
Sergej Macvejčik nedokázal zpracovat míč, který mu nepříliš dobře přihrával spoluhráč. Balon končí u brankáře Jonathana Jouberta, který jej uvede do hry.
16'
Dmitrij Alisejka centroval před branku, rozehrávat volný kop. Následně si ale obrana dokázala poradit a směr hry se tak otáčí.
15'
Daniel da Mota fauloval soupeře, rozehrávat tak bude hostující celek na útočné polovině.
14'
Hra se nyní bez výraznější střelecké pozice přelévá ze strany na stranu.
13'
Momentálně mají více ze hry domácí fotbalisté, kteří se ale nemohou probojovat do střelecké pozice. Bělorusko hraje hodně zataženě, což dělá Lucembursku problémy.
12'
Sjarhej Černik odkopává od své branky, míč se k němu dostal po nepřesné akci, kterou vedl domácí Gerson Rodrigues. Tento záložník ovšem nedokázal míč zpracovat.
11'
Deset minut hry je minulostí, zatím jsme viděli jednu jedinou výraznější šanci.
9'
Jonathan Joubert bude rozehrávat od své branky, akce hostujícího týmu byla výrazně nepovedená.
8'
Domácí celek se nyní probojoval na útočnou polovinu, ke střele se ale Lucembusko nedostalo.
7'
Více ze hry má momentálně hostující celek. Bělorusko se pokouší něco vymyslet před brankou soupeře.
7'
Dzjanis Lapceu se probojoval do dobré střelecké pozice, jeho výbornou ránu vytěsnil brankář Jonathan Joubert jen na rohový kop.
5'
Bylo to pouze za cenu rohového kopu, ten bude rozehrávat Olivier Thill. Jeho centr před branku nebyl povedený, míč dokázala obrana odvrátit.
5'
Gerson Rodrigues velmi dobře vypálil, jeho ránu obětavě zablokoval hostující záložník Stanislau Drahun.
3'
Po faulu hostujícího hráče bude od své branky míč rozehrávat domácí branář Jonathan Joubert.
2'
Hostující celek se dopustil faulu, v osobním souboji si nedovoleně počínal Dzjanis Lapceu.
2'
Hraje se spíše na polovině hrací plochy, ani jeden celek se nikam nežene.
1'
Zápas právě začíná, úvodní duel přinesl remízu 1:1.
1'
První vzájemný zápas se odehrál 10. října v běloruském Borisovu. Bělorusko se dostalo v 80. minutě do vedení, prosadil se Savitski. Domácí celek se z vedení radoval jen pět minut, pak vyrovnal Joachim. První vyhrocený vzájemný zápas přinesl remízu.
Bělorusko je v tabulce skupiny A na pátém, předposledním místě. Z šesti odehraných zápasů dokázalo jednou vyhrát a dvakrát remizovalo. Tři zápasy prohrálo. S Francií remizovalo 0:0, s Běloruskem prohrálo 1:4, remizovalo s Lucemburskem 1:1. Nestačilo na Bulharsko 1:0, druhý zápas pak vyhrálo 2:1, a na Švédsko 0:4. Aby mohlo Bělorusko pomýšlet na postup, musí zbylé zápasy vyhrát a čekat na pomoc dalších týmů.
Lubembursko je ve skupině na posledním, šestém, místě. Jednou remizovalo a pětkrát prohrálo, kvůli tomu má v tabulce jen bod. A onen bod má díky remíze 1:1 právě s Běloruskem. Podlehlo Bulharsku 3:4, Švédsku 0:1, Nizozemsku 1:3 a 0:5, Francii 1:3. Bělorusku se kvalifikační skupina nedaří podle představ.
Zdravím všechny fanynky a fanoušky kvalifikace o fotbalové mistrovství světa v Rusku. V tomto zápase proti sobě nastoupí Lucembursko a Bělorusko.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:45.