Kvalifikace MS fotbal -  ONLINE PŘENOS -  Německo : Ázerbajdžán - 8. října 2017   20:45

Německo
Německo
9' Goretzka  • 55' Wagner (Brandt) • 64' Rüdiger (Kimmich) • 67' Goretzka (Sané) • 82' Can (Ginter)
5:1
(1:1)
Ázerbajdžán
Ázerbajdžán
34' Šejdajev
Německo
Leno – Kimmich, Mustafi (37. Ginter), Süle (22. Rüdiger) – Brandt, Goretzka, Can, T. Müller (C) (70. Younes), Sané – Stindl, Wagner.
ter Stegen, Trapp – J. Boateng, Draxler, Ginter, Hummels, Plattenhardt, Rüdiger, Rudy, Younes.
Treimanis – Gudermanis, Spasjonnikovs (vš. LVA)
Fritz-Walter - Kaiserslautern
Ázerbajdžán
K. Agajev – Mirzabekov, B. Gusejnov, Abışov, Chalilzade – Ismajilov (77. Qurbanov), Amirgulijev (C), Garajev, R. Almeida, Dž. Gusejnov – Šejdajev (88. Alasgarov).
Balajev, Nazirov – Alasgarov, Pašajev, Re. Dadašov, Qurbanov, Abbasov, Gulijev, Madatov, Nazarov, R. Sadygov.

Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Dobrou noc!
Držení míče: 71 % : 29 %.
Střely na branku: 9:2. Střely mimo: 9:2. Rohy: 5:3. Ofsajdy: 2:1. Fauly: 4:4.
Je dobojováno! Německo zvládlo i domácí duel s Ázerbájdžánem a kvalifikační skupinu končí s plným počtem třiceti bodů se skóre 43:4! Dnes se Němci dlouho nemohli uklidnit. Leon Goretzka sice poslal domácí celek do vedení už v deváté minutě, ale ještě do přestávky vyrovnal Ramil Šejdajev ! V 54. minutě se ale trefil Sandro Wagner a o deset minut přidal další branku Antonio Rüdiger ! Definitivně se Němcům odpor soupeře podařilo zlomit v 66. minutě, kdy svou druhou trefu přidal Leon Goretzka . V 82. minutě napsal gólovou tečku za kvalifikací Emre Can!
90+3'
90+2'
Ázerbájdžán se ještě v nastevení vydal do útoku. Almeida se však nechal vytlačil k rohovému praporku a Antonio Rüdiger získal míč pro Německo.
90+1'
Nastavují se tři minuty.
90'
Almeida se v samotném závěru utkání při průniku do pokutového území dopustil útočného faulu. Hlavní rozhodčí si už připravuje píšťalku.
89'
Ruslan Qurbanov si v blízkosti pokutového území soupeře zpracoval odražený balón a snažil se uvolnit do zakončení. Jeho úmysl přečetl Can, který získal míč pro Německo.
88'
Střídání v týmu Ázerbájdžán: ze hřiště odchází Ramil Šejdajev, přichází Namig Alasgarov.
87'
Julian Brandt našel zpětnou přihrávkou Saného, který se prosmýkl do pokutového území, jenže míč si sám ukopl daleko od nohy a připravil se o zakončení.
86'
Badavi Gusejnov dohnal dlouhou přihrávku k rohovému praporku. Hostující fotbalista nedal Stindlovi šanci na úspěch a ještě stačil konstruktivně rozehrát.
85'
Džavid Gusejnov si na hranici pokutového území připravil míč ke střele a krásnou dělovkou orazítkoval vzdálenější tyč! Tohle byla pohledná akce!
84'
Jednoho z hostujících fotbalistů postihla křeč, hra je proto přerušena. Okamžitě mu přispěchal pomoci Lars Stindl, který sklidil potlesk zaplněného stadionu.
82'
Německo právě vstřelilo branku!
A další branka v síti Ázerbájdžánu! Tohle byla fotbalová paráda! EMRE CAN si míč připravil na pravačku a dalekonosnou střelou parádně vymetl horní roh soupeřovy branky!
81'
Leroy Sané vymyslel zajímavý oblouček do pokutového území. Sandro Wagner se snažil zakončit z otočky, jenže rána mu vůbec nesedla.
80'
Německý tlak v posledních minutách hodně sílí. Domácí reprezentace si chce závěr kvalifikace vychutnat plnými doušky a snaží se fanoušky odměnit gólovým přídělem.
79'
Matthias Ginter vymyslel prudkou přihrávku na hranici pokutového území, kde byl Younes. Střídající fotbalista se nedokázal otočit kolem Mirzabekova.
78'
Julian Brandt si na pravé straně zpracoval prudkou přihrávku. Německý záložník nakonec přenesl hru přes šíři hřiště, ale Němci získali jen vhazování.
77'
Střídání v týmu Ázerbájdžán: ze hřiště odchází Afran Ismajilov, přichází Ruslan Qurbanov.
76'
Ramil Šejdajev číhal na polovině hrací plochy na dlouhou přihrávku. Nakonec se útočník Ázerbájdžánu k míči nedostal a ani neatakoval německou rozehrávku.
75'
Amin Younes se zapojil do útoku německé reprezentace. Nováček na hrací ploše si troufl na riskatní kličku, při které přišel o balón. Hosté mohou kombinovat.
74'
Emre Can se na polovině soupeře uvolnil k odcentrování a vyslal nadýchaný centr před branku soupeře. Pozorný Kamran Agajev znovu vyboxoval balón do bezpečí.
73'
Německo zahrávalo další roh. Přetažený centr tentokrát Kamran Agajev přizvedl ven z pokutového území. K odraženému míči se však dostal Can a Němci pokračují v kombinaci.
72'
Emre Can vypálil ze střední vzdálenosti a pořádně protáhl hostujícího brankáře! Kamran Agajev musel předvést tygří skok, kterým Canovu ránu vyškrábl nad břevno!
71'
Němci zcela dominují dění na hřišti. Domácí reprezentace kombinuje s míčem na polovině soupeře a hledá další cestičku za obranu hostů.
70'
Střídání v týmu Německo: ze hřiště odchází Thomas Müller, přichází Amin Younes.
69'
Goretzka si řekl o další přihrávku na polovinu soupeře. Tentokrát však pokazil zpracování a nakonec zahrál pouze do zámezí. Hosté budou vhazovat.
67'
A další branka! Němci dokazují svou dominanci! Leroy Sané si naběhl na přihrávku do pokutového území, poslal zpětnou přihrávku a LEON GORETZKA z první přidal svou druhou branku v utkání!
66'
Džavid Gusejnov spěchal vpřed s pokusem o rychlou odpověď. Hostující fotbalista se dokonce uvolnil ke střele, jenže jeho technický pokus končí v rukavicích domácího brankáře.
64'
A po rohovém kopu zvyšuje Německo na 3:1! Na vysoký centr si počkal ANTONIO RUDIGER, jehož hlavička zapadla mimo dosah hostujícího brankáře! Německý stoper tak odčinil svou chybu z prvního poločasu!
64'
Sané v posledních minutách hýří aktivitou! Tentokrát se z levého křídla prosmýkl do pokutového území a chtěl předložit balón na malé vápno Obrana jeho pobídku srazila na roh.
63'
Leroy Sané si znovu řekl o přihrávku mezi obránce. Tentokrát úmysl Německa přečetl Magomed Mirzabekov a dobře načasovaným skluzem balón zastavil.
62'
Hosté zakombinovali na vlastní polovině. Badavi Gusejnov dostal přihrávku na hranici pokutového území, odkud balón raději odpálil na polovinu Německa.
61'
Tohle byla paráda! Lars Stindl si zpracoval odražený míč a ze vzduchu orazítkoval zadní tyč! Hostující brankář Kamran Agajev sice plachtil vzduchem, ale na tohle by neměl nárok!
60'
Po hodině hry si Leroy Sané naběhl na vysokou přihrávku do pokutového území. V souboji s Mirzabekovem mu však chyběly nějaké centimetry.
59'
Leroy Sané si ukázal, kam chce dostat přihrávku, jenže Julian Brandt mu míč adresoval na paty. Sané se na svého krajana zlobí. Němci budou přesto vhazovat.
58'
Německo musí dávat pozor také na zadní vrátka. Ramil Šejdajev se totiž tlačil mezi domácí obránce, jenže celou akci zabrzdil zbytečnou kličkou do středu hřiště.
57'
Najednou se probudili také domácí příznivci. Zaplněný stadion se po další brance Německa dostal do varu a nyní hlasitě žene své oblíbence do útoku.
55'
Německo si bere zpět ztracené vedení! Julian Brandt vykouzlil nádherný centr na malé vápno, kde se do hlavičky opřel SANDRO WAGNER. Jeho pokus sice Ruslan Abışov vyhlavičkoval, jenže míč už překročil brankovou čáru celým objemem!
54'
Richard Almeida neuspěl na levé straně v souboji s Kimmichem. Rychlonohý obránce Bayernu Mnichov se před něj natlačil tělem a uklidnil hru přihrávkou na Lena.
53'
Ramil Šejdajev zabíhal za obranu Německa, kam mířila vysoká přihrávka z vlastní poloviny. Autor vyrovnávací branky si míč sice zpracoval, jenže Antonio Rüdiger mu jej odkopl daleko od nohy.
52'
Afran Ismajilov táhl akci Ázerbájdžánu po pravé straně hřiště. Hostující záložník vyvezl míč na polovinu hřiště, jenže rychlostně skvěle vybavený Sané jej obral o balón.
51'
Leroy Sané operoval s míčem na levé straně pokutového území a nakonec odcentroval na malé vápno. Od jednoho z hráčů se míč odrazil do volného prostoru, jenže Stindl už nestačil dorážet.
50'
Julian Brandt se na levé straně vrátil vypomoci německé defenzívě. Brandt se natlačil před svého soupeře a v důrazném souboji nakonec získal přímý kop.
49'
Kamran Agajev zůstává podruhé v utkání ležet na trávníku a musí být ošetřován. Hostující brankář si při předchozím zákroku poranil levý kotník.
48'
Nakonec se Němci dostali do obrovské šance! Brandt si parádně zpracoval Kimmichovu přihrávku, jenže špičkou kopačky trefil jen gólmana soupeře!
47'
Domácí fotbalisté bleskově vybojovali balón na své kopačky a okamžitě rozjeli kombinaci na polovině soupeře. Leroy Sané se však utopil ve vlastních kličkách.
46'
Hosté obstarali výkop do druhého poločasu dnešního utkání. Ázerbájdžán rozjel akci na vlastní polovině. Němci napadají soupeře opravdu vysoko.
46'
První poločas je minulostí! Domácí Německo v něm bylo mnohem aktivnějším celkem a už po devíti minutách se prosadil Leon Goretzka ! Na další příležitost museli domácí čekat do 32. minuty, jenže Sandro Wagner trestuhodně trefil pouze tyč! A trestu se Němci dočkali. Ramil Šejdajev v pokutovém území vykoupal jednoho z obránců a přesnou střelou stanovil poločasový výsledek na 1:1.
45+3'
45+1'
V nastaveném čase se zrodila také první žlutá karta. Za svůj faul ji vidí Richard Almeida.
45'
Hosté ještě v samotném závěru prvního poločasu zahrávali rohový kop. Afran Ismajilov odcentroval na zadní tyč, kde jeden z obránců přizvedl balón na další roh.
44'
Matthias Ginter dostal moře prostoru na levé straně hřiště, jenže místo centru na rozběhnutého Wagnera se rozhodl pro zpětnou přihrávku na obránce.
43'
Domácí fotbalisté ukliďují hru kombinací na vlastní polovině hřiště. Rozehrávku diriguje Antonio Rüdiger, jenže Němcům zatím chybí pohyb.
42'
Leroy Sané obdržel přihrávku do blízkosti pokutového území, ale ihned u něj byli dva zadáci v červených dresech. Ázerbájdžán přiletěl do Německa s poctivou defenzívou.
41'
Brandt znovu táhl akci Německa po pravém křídle. Domácí fotbalista se zbavil obránce. Pro změnu mu míč uskočil do zámezí. Ázerbájdžán bude vhazovat.
40'
Julian Brandt si řekl o kolmici mezi obránce, dostal se za obranu, jenže ve skluzu nedokázal odcentrovat do pokutového území. Kamran Agajev bude odkopávat.
39'
Magomed Mirzabekov vybojoval balón na pravé straně pokutového území a okamžitě jej odkopl na polovinu Německa. Ázerbájdžán už do přestávky nechce inkasovat.
38'
Rahid Amirgulijev se snažil potáhnout míč na polovinu Německa, ale neustál souboj s Matthiasem Ginterem. Od hostujícího fotbalisty se míč odrazil do zámezí.
37'
Střídání v týmu Německo: ze hřiště odchází Shkodran Mustafi, přichází Matthias Ginter.
36'
Shkodran Mustafi si navíc při dlouhém sprintu natáhl stehenní sval a bude muset střídat. Domácí trenér tak musí sáhnout k druhému nucenému střídání.
34'
Ázerbájdžán právě vstřelil branku!
Je vyrovnáno! Hosté dokonale zaskočili obrovské favorita! RAMIL ŠEJDAJEV se po levé straně prodral až do pokutového území, kde se kličkou zbavil obránce a střelou na přední tyč překonal Lena!
33'
Kamran Agajev si při předchozím útoku Německa přivodil nějaké zranění a nyní zůstává ležet na hrací ploše. Hostující brankář však bude schopen pokračovat.
32'
To snad nejde nedat! Thomas Müller si naběhl na přihrávku do pokutového území a před odkrytou svatyni připravil míč pro Wagnera. Německý útočník však ve stoprocentní šanci orazítkoval tyč!
31'
Julian Brandt vyslal nadýchaný centr na značku pokutového kopu. Do zakončení se tlačil Thomas Müller, ale obránce Badavi Gusejnov byl v hlavičkovém souboji důraznější.
30'
Je za námi půlhodina hry! Domácí Německo zatím dominuje dění na hrací ploše, jenže přes pozornou defenzívu soupeře se těžce probíjí do střeleckých pozic.
29'
Leroy Sané se už chystal centrovat před opuštěnou branku, nicméně bleskovou akci Německa zastavuje asistent rozhodčího. Sané podle něj stál v ofsajdu.
28'
Antonio Rüdiger dostal pěknou přihrávku do blízkosti pokutového území. Střídající obránce Německa nakonec neodcentroval a raději rozehrál do kombinaci.
27'
Kimmich se nyní ocitl v ofenzívě. Krajní obránce Německa se snažil uvolnit kolem Mirzabekova, ale právě od obránce Bayernu Mnichov se míč odrazil do autu.
26'
Magomed Mirzabekov chtěl přenést hru na pravé křídlo, kam sprintoval Ismajilov. Před druhým jmenovaným tentokrát zasáhl Joshua Kimmich. Hosté si na šanci musí počkat.
25'
Lars Stindl se na hranici pokutového území pokoušel uvolnit Wagnera. Před německým útočníkem vystoupil Ruslan Abışov, který pomalou přihrávku zastavil.
24'
Leon Goretzka si na polovině hrací plochy ukopl míč daleko od těla a trochu zpomalil přechod Němců na polovinu soupeře. Domácí se rychle dostali zpátky k míči.
23'
Joshua Kimmich se zpoza hranice pokutového území opřel do odraženého míče. Fotbalista Bayernu Mnichov trefil míč vnějším nártem, ale jeho pokus končí nad brankou.
22'
Střídání v týmu Německo: ze hřiště odchází Niklas Süle, přichází Antonio Rüdiger.
21'
Badavi Gusejnov vystoupil na polovinu hřiště proti Sanému. Hostujícímu stoperovi se odkop vůbec nepovedl. Míč z jeho kopačky se od Saného odrazil do zámezí.
20'
Lars Stindl rozjel kombinaci na vlastní polovině. Německo je zatím lepším celkem, ale hosté nebezpečně vystrkují růžky. Němci by potřebovali přidat druhou branku.
19'
Richard Almeida se ujal rozehrávky přímého kopu. Právě Almeida se po sraženém centru dostal k odraženému míči, ale přes dobře postaveného Stindla nezakončil.
18'
Kamran Agajev poslal dlouhý nákop na polovinu Německa. Gusejnov uspěl ve vzdušném prostoru a následně byl faulován. Pro Ázerbájdžán se rýsuje nadějná šance.
17'
Richard Almeida udržel míč v souboji s Emre Canem. Středopolař Liverpoolu Almeidu o balón připravil, ale následnou přihrávkou vrátil balón soupeři.
16'
Julian Brandt se na pravém křídle odhodlal k individuálnímu průniku do pokutového území. Německý záložník však ztroskotal už na prvním obránci.
15'
Lars Stindl si na hranici pokutového území naběhl na vysokou přihrávku a hlavou prodloužil balón do šestnáctky. Nikdo v bílém dresu se k jeho pobídce nedostal.
14'
Richard Almeida si naběhl na přihrávku mezi obránce Německa. Hostující fotbalista si však nepotykal se zpracováním a Niklas Süle jej vytlačil ze střelecké pozice.
13'
Magomed Mirzabekov si naběhl na přihrávku do blízkosti rohového praporku. Okamžitě k němu přistoupil Shkodran Mustafi, od nějž se balón odrazil do zámezí.
12'
Leroy Sané je hodně nabuzený! Fotbalista Manchesteru City napadal rozehrávku soupeře na hranici pokutového území a dostal pod tlak i brankáře Agajeva.
11'
Džavid Gusejnov vystihl špatnou přihrávku Larse Stindla na vlastní polovinu. Hostující fotbalista mohl postupovat do šance, ale ukopl si míč daleko od nohy.
9'
Německo se ujímá do vedení! Domácí reprezentace zahrávala rohový kop. Centrovaný míč propadl na zadní tyč, kde se do něj patičkou opřel LEON GORETZKA, jehož pokus skončil v síti!
8'
Emre Can uklidnil hru na polovině hřiště. Záložník anglického Liverpoolu roztáhl hru na pravou stranu, ale obrana hostů se zatím skvěle pohybuje.
7'
Leroy Sané dostal pěknou přihrávku na levou stranu, ale poněkud se unáhlil s odcentrováním. Jeho vysokou pobídku stáhl do rukavic brankář Kamran Agajev.
6'
Ramil Šejdajev se na polovině hřiště dostal k odraženému míči a vydal se do samostatného úniku. Hostující útočník se nakonec prodral na hranici pokutového území, ale už neměl sílu na zakončení.
5'
Kamran Agajev poslal dlouhý nákop na polovinu Německa. Sané se vrhl do hlavičkového souboje s Gusejnovem a od hostujícího fotbalisty se míč odrazil do autu.
4'
Joshua Kimmich poslal oblouček podél pravé postranní čáry. Německý obránce našel Brandta, který se rychlou kličkou neuvolnil k odcentrování.
3'
Německo zahrávalo svůj první rohový kop. Joshua Kimmich vyslal nadýchaný centr na přední tyč, kde zasáhl připravený obránce Tamkin Chalilzade.
2'
Poprvé v utkání se do útoku vydali také hosté. Ramil Šejdajev si zpracoval přihrávku mezi obránce, jenže podle asistenta rozhodčího stál v ofsajdu.
1'
Domácí reprezentace obstarala výkop do druhého poločasu dnešního utkání. Německo rozjelo postupnou kombinaci na vlastní polovině a vyčkává na skulinku v obraně Ázerbájdžánu.
1'
Ještě před úvodním výkopem zazní hymny obou zemí.
Oba týmy už nastupují na hrací plochu. Ázerbájdžán přijel v červeném, zatímco Němci nastoupí v bílých dresech.
Německo

Úřadující mistři světa neponechali v kvalifikaci nic náhodě a dosud vyhráli všech devět utkání. Na území Německa zatím nedostali branku a dnes se budou chtít rozloučit výhrou. Německo dosud nastřílelo 38 branek. Nejvyrovnanější duel sehrálo v Praze s Českou republikou, kde nakonec vyhrálo 2:1. Ve čtvrtek hrálo Německo v Belfastu a jako první dokázalo Severní Irsko obrat o body na jeho půdě. Němci vyhráli 3:1.
Ázerbájdžán

Země, ve kterém je fotbal na velkém vzestupu sice nezažila špatnou kvalifkaci, ale na postup na velký turnaj si musí počkat. Přesto si v Ázerbájdžánu nemohou stěžovat. Vždyť Karabach se probojoval do základní skupiny Ligy mistrů. Reprezentační celek dosud nasbíral deset bodů a dokázal porazit Norsko nebo uhrál remízu v České republice. V minulém utkání však Češi dnešní hostující celek porazili na jeho půdě 2:1.
Dobrý večer všem fanynkám a fanouškům fotbalu! Vítejte u sledování textového přenosu z kvalifikačního utkání o postup na světový šampionát. Dnes se zaměříme na duel mezi Německem a Ázerbájdžán. Výkop je stanoven na 20:45.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:45.