Liga mistrů žen -  ONLINE PŘENOS -  Barcelona : Lillestrøm - 20. března 2019   19:00

Barcelona
Barcelona
3' Dugganová  • 24' Dugganová  • 36' Caldenteyová
3:0
(3:0)
Lillestrøm
Lillestrøm
Barcelona
Panosová – Torrejonová, Pereirová, Pilařová – Hamraouiová (65. Bonmatiová), Serranová – Martensová (77. Andonová), Losadová (C), Putellasová – Caldenteyová, Dugganová (68. Andressová)
Tajonarová – Andonová, Andressová, Andujarová, Bonmatiová, Ouahabiová, Pinová
Riem Hussein (GER) – Petruta Iugulescu (ROU), Mihaela Tepusa (ROU)
Mini Estadi, Barcelona
Lillestrøm
Fiskerstrandová – Woldová (C), Suphellenová, Gausdalová, Sonstevoldová – Bachorová, Engenová – Hansenová (77. Aslandová), Reitenová, Haaviová – Thorsnesová (89. Ellingsenová)
Norstromová – Aslandová, Ellingsenová, Haugová, Ruudová, Woldviková

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost.
Je konec. Barcelona dnes vyhrála na své půdě 3:0. Už ve 3. minutě se prosadila Dugganová. Domácí pokračovali v tlaku a ve 24. minutě přidala druhou branku opět Dugganová. Ve 36. minutě navíc Barcelona získala pokutový kop, který proměnila Caldenteyová. Druhý poločas nám toho moc nenabídl a domácí mužstvo si uhlídalo velký náskok do odvety.
Držení míče: 66 % : 34 %.
Střely na branku: 7:1. Střely mimo: 5:0. Rohy: 5:5. Ofsajdy: 0:1. Fauly: 11:9.
90+3'
90+2'
Stále je u míče domácí mužstvo ve středu hrací plochy.
90'
Opět se domácí hráčky dostaly dopředu a získaly autové vhazování na polovině soupeře.
89'
Střídání v týmu Lillestrøm SK: ze hřiště odchází Thorsnesová, přichází Ellingsenová.
88'
Barcelona už opět postupuje dopředu především po pravé straně a posléze získala autové vhazování.
86'
Následná střela sice letěla na bránu, ale skončila bezpečně v rukou Fiskerstrandové.
84'
Domácí tým má k dispozici přímý kop z dobré pozice a uvidíme jestli se dočkáme čtvrté branky.
82'
Obrana hostujícího celku se dobře brání ve druhém poločase, ale tlak Barcelony je čím dál větší.
80'
Obraz hry je stále stejný a nevidíme tak momentálně na Mini Estadi v Barceloně nic atraktivního.
78'
Domácí se momentálně nemohou dostat do šestnáctky soupeře, ale stále je u míče Barcelona.
77'
Střídání v týmu FC Barcelona: ze hřiště odchází Martensová, přichází Andonová.
Střídání v týmu Lillestrøm SK: ze hřiště odchází Hansenová, přichází Aslandová.
76'
Momentálně se toho na hrací ploše příliš neděje. Barcelona se i nadále snaží něco vymyslet, ale Lillestrøm se dobře brání.
74'
Pokus barcelonské hráčky Caldenteyové letěl z dvaceti metrů jen vedle brány soupeře.
72'
Opět si domácí vytvořili příležitost ke střele, ale ta skončila jen v moci brankářky Fiskerstrandové.
70'
Barcelona kontroluje průběh druhého poločasu a nyní dominuje hře.
68'
Střídání v týmu FC Barcelona: ze hřiště odchází Dugganová, přichází Andressová.
65'
Střídání v týmu FC Barcelona: ze hřiště odchází Hamraouiová, přichází Bonmatiová.
64'
Hosté si poradili s rohem domácích a následuje odkop od brány.
62'
Barcelona se dvakrát dostala do velké šance, ale Fiskerstrandová předvádí v bráně skvělé zákroky!
60'
Hostující celek je nyní lepším týmem a opět získal rohový kop.
59'
Domácí se dostali dopředu, ale nakonec skončila střela jen vedle brány.
57'
Po rohovém kopu se hostující hráčka dostala do obrovské šance, ale její hlavičku parádně zlikvidovala Panosová!
56'
Lillestrøm nyní získalo autové vhazování a posléze taky rohový kop.
55'
Thorsnesová se dopustila faulu a uviděla žlutou kartu.
54'
Útok Barcelony po pravé straně nic nenabídl a navíc se domácí hráčka dopustila pouze nedovoleného zákroku.
52'
Hra se na začátku druhé půle hodně kouskuje, ale nyní už je u míče opět Barcelona.
50'
Nyní se dopředu dostali hosté, ale nakonec je to jen faul Lillestrømu.
48'
Posléze přišlo zakončení uvnitř vápna, ale to bylo zblokované a následuje další roh.
47'
Barcelona se dostala dopředu a získala rohový kop z levé strany.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 20:02.
První poločas je u konce a Barcelona zatím vede jasně 3:0. Už ve 3. minutě se prosadila Dugganová. Domácí pokračovali v tlaku a ve 24. minutě přidala druhou branku opět Dugganová. Ve 36. minutě navíc Barcelona získala pokutový kop, který proměnila Caldenteyová.
45'
45'
Centr z levé strany skončil jen u obrany Lillestrømu.
43'
Domácí stále drží bezpečně míč na svých kopačkách, ale momentálně se nejedná o nějaký větší nápor.
41'
Fiskerstrandová byla u míče dřív, než domácí útočnice.
39'
Už to vypadalo na rychlý brejk domácích, ale ten byl nakonec zbržděn.
37'
Nyní přišel faul z domácí strany na polovině Barcelony.
36'
Barcelona právě vstřelila branku!
Domácí jdou do tříbrankového vedení! K pokutovému kopu se postavila MARIONA CALDENTEYOVÁ, která zakončila k pravé tyči, kde šla také brankářka Fiskerstrandová, která si sáhla na míč, ale nedokázala jej vyrazit.
35'
Byla nařízena penalta pro Barcelonu. Hostující hráčka zblokovala centr z pravé strany rukou.
34'
Následná standardní situace ovšem nic velkého nepřinesla.
32'
Nyní přišel faul ze strany hostujícího celku a Barcelona tak získala volný kop.
30'
Půl hodina hry je u konce a Barcelona stále vede na domácí půdě bezpečně 2:0 a je jen otázka času, kdy hosté dostanou třetí branku, jelikož stále čelí tlaku.
29'
Tato útočná akce Barcelony nic velkého nepřinesla a dopředu tak mohou jít hosté.
27'
Hansenová se snažila projít do vápna, ale v tom jí zabránila obránkyně Barcelony, ovšem Lillestrøm bude mít alespoň rohový kop.
26'
Barcelona dál tlačí na svého soupeře, kterého drží pod tlakem.
24'
A je to 2:0! Martensová si skvěle sběhla za obranu, odkud poslal míč do vápna, kde jej z první uklidila k pravé tyči TONI DUGGANOVÁ a připisuje si tak druhou branku v dnešním utkání.
21'
Střela domácího hráče byla zblokována na hranici vápna, ale Lillestrøm je i nadále pod velkým tlakem.
19'
Opět skvěle zapracovala obrana norského týmu, která nepustila ke střele domácí hráčku.
18'
Následně míč poskakoval uvnitř pokutového území, ale obrana Lillestrømu ho posléze odkopla do bezpečí.
16'
Domácí mužstvo nyní získalo rohový kop z levé strany a může zvýšit svůj náskok na dvě branky.
14'
Barcelona se dostala k míči ve středu hrací plochy, ale tato akce nic vážnějšího nepřinesla.
12'
Pokus domácí hráčky nebyl nijak nebezpečný a letěl jen doprostřed brány, kde byla připravená Fiskerstrandová.
10'
Nepřesná přihrávka z kopačky hostující hráčky skončil pouze u brankářky Panosové.
8'
Opět jsou to domácí hráčky, které jsou u míče ve středu hřiště.
6'
Zatím se hraje převážně ve středu hrací plochy, ovšem hosté potvrzují, že dnes do Barcelony nepřijeli jen bránit a snaží se dostávat dopředu.
5'
Hosté získali rohový kop z levé strany, ale nakonec přišel jen faul z pohledu norského týmu.
3'
Barcelona jde do vedení! Domácí to nejprve zkusili z levé strany, ovšem tento centr nic nepřinesl. Posléze to tak katalánský tým zkusil po pravé straně a tentokrát se do zakončení dostala TONI DUGGANOVÁ, která se z bezprostřední blízkosti nemýlila.
3'
Posléze se to sice domácím podařilo, ale míč skončil od Dugganové jen vedle brány hostujícího celku.
2'
Barcelona je i nadále u míče, který drží na polovině soupeře a postupně se snaží dostat do vápna Lillestrømu.
1'
Domácí hráčky se sice dostaly dopředu po pravé straně, ale nic vážnějšího z toho nebylo.
1'

FC Barcelona: Panosová – Torrejonová, Pereirová, Pilařová – Hamraouiová, Serranová – Martensová, Losadová (C), Putellasová – Caldenteyová, Dugganová
Náhradníci: Tajonarová – Andonová, Andressová, Andujarová, Bonmatiová, Ouahabiová, Pinová

Lillestrøm SK: Fiskerstrandová – Woldová (C), Suphellenová, Gausdalová, Sonstevoldová – Bachorová, Engenová – Hansenová, Reitenová, Haaviová – Thorsnesová
Náhradníci: Norstromová – Aslandová, Ellingsenová, Haugová, Ruudová, Woldviková

Rozhodčí: Riem Hussein (GER) – Petruta Iugulescu (ROU), Mihaela Tepusa (ROU).
Barcelona se v 1. kole utkala se Šymkentem a po prohře 1:3 a výhře 3:0 postoupila dále. V osmifinále to už byl hladký průběh, jelikož Glasgow si připsalo dvě prohry 0:5 a 0:3. Nejlepší střelkyní je se třemi góly Dugganová.
Lillestrøm nejprve narazil na Zvezdu, se kterou si poradil 3:0 a 1:0. Posléze se utkal s Brondby, ale po remíze 1:1 a výhře 2:0 postoupil dál. Nejlepšími střelkyněmi jsou se dvěma góly Haaviová a Sonstevoldová.
Ve čtvrtfinále Ligy mistrů žen se proti sobě utkají týmy FC Barcelona a Lillestrøm SK. Tato mužstva se spolu ještě neutkala a čeká je premiéra. Hrát se bude na Mini Estadi v Barceloně. Utkání bude řídit hlavní rozhodčí Riem Hussein (GER) a jeho asistenti Petruta Iugulescu (ROU) a Mihaela Tepusa (ROU). Úvodní výkop je naplánován na 19:00.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:00.