Liga národů UEFA - Liga národů UEFA - liga B - 3. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Slovensko : Ukrajina - 16. listopadu 2018   20:45

Slovensko
Slovensko
6' Rusnák (Hamšík) • 26' Kucka (Greguš) • 52' Zreľák (Rusnák) • 62' Mak (Rusnák)
4:1
(2:0)
Ukrajina
Ukrajina
47' Konopljanka  (O. Karavajev)
Slovensko
Dúbravka – Pekarík, Škrtel (C), Škriniar, Hancko – Greguš – Rusnák, Kucka (30. Bero), Hamšík, Mak (70. Stoch) – Zreľák (84. Ďuriš).
Jakubech, Šulla – Šatka, Gyömbér, Weiss, Duda, Bero, Nemec, Hrošovský, Sabo, Mráz, Stoch, Ďuriš.
Dabanović – Djukić, Djikanović
Štadión Antona Malatinského, Trnava
Ukrajina
Bojko – O. Karavajev, Burda, Kryvcov (14. Plastun), Matvijenko – Zinčenko, Konopljanka (C) (66. Šaparenko), Stěpaněnko, Malinovskyj – Borjačuk (64. Kovalenko), Cygankov.

To je z mé strany vše, hezký večer.
Držení míče: 43 % : 57 %.
Střely na branku: 4:6. Střely mimo: 6:4. Rohy: 4:2. Ofsajdy: 4:2. Fauly: 15:9.
Je dobojováno. Pavel Hapal začal na lavičce Slovenska výborně, protože hned v úvodních utkání vyhrál, když jeho svěřenci porazili po velmi dobrém výkonu Ukrajinu 4:1. Nutno dodat, že Slováci dnes hráli opravdu dobře, a to jak směrem dozadu, tak směrem dopředu. Vyhráli 4:1 a myslím si, že vítězství o tři branky hovoří za vše.
90+4'
90+3'
Tak ještě přeci jen se málem stalo! Domácí šli čtyři na jednoho obránce, který odkopl míč a trefit břevno své branky!
90+3'
Slováci si konec utkání užívají. Je jasné, že se už nic nestane a domácí vyhrají o tři branky.
90+1'
Rozhodčí přidal 3 minutky.
90'
Žlutou kartu dostává Igor Plastun (Ukrajina).
90'
Hraje se poslední minuta řádné hrací doby.
88'
Žlutou kartu dostává Taras Stěpaněnko (Ukrajina).
86'
Z rohu ale nic nebylo. Pro míč si došel Denys Bojko, který dnes nepředvedl zrovna nejlepší výkon v kariéře.
85'
Rohový kop pro Slovensko.
84'
Střídání v týmu Slovensko: ze hřiště odchází Adam Zreľák, přichází Michal Ďuriš.
82'
Nyní akci hostů zastavila další nepřesná přihrávka a na tahu je Slovensko.
81'
Je před námi posledních deset minutek, tak uvidíme, čeho se ještě dočkáme.
79'
Další závar před domácí brankou, kde je v posledních minutách hodně živo, ale i teď to slovenská obrana nakonec vyřešila a míč dostala do zámezí.
77'
Nyní už musel Martin Dúbravka zasahovat, ale se střelou z dálky si poradil a ani tentokrát se tedy Ukrajinci nedočkali, stále prohrávají o tři branky.
75'
Po souboji se svám brankářem zůstal ležet na trávníku kapitán Martin Škrtel rozhodčí hru raději přerušil.
73'
Ukrajinci to stále zkouší, stále se tlačí dopředu a snaží se ještě něco vymyslet, ale dnes jim to v útočné fázi příliš nejde.
71'
A na trávníku je Miro Stoch, který se vrátil do reprezentace po dvou letech, tak uvidíme, co hráč pražské Slavie předvede.
70'
Střídání v týmu Slovensko: ze hřiště odchází Róbert Mak, přichází Miroslav Stoch.
69'
A tentokrát hosty zastavil ofsajd, takže na tahu je domácí mužstvo, které nikam nepospíchá.
68'
Nyní se do zakončení dostal hostující Olexandr Zinčenko, ale ani jeho rána se neujala.
66'
Střídání v týmu Ukrajina: ze hřiště odchází Jevhen Konopljanka, přichází Mykola Šaparenko.
66'
Ale ani z tohoto rohu hosté nic nevytěžili. Domácí to tedy zvládli a kráčí za důležitými třemi body.
65'
Rohový kop pro Ukrajinu.
64'
Střídání v týmu Ukrajina: ze hřiště odchází Andrij Borjačuk, přichází Viktor Kovalenko.
62'
Slovensko právě vstřelilo branku!
Nyní už je ale nejspíše definitivně rozhodnuto, protože Slovensko jde do vedení 4:1! Rusnák poslal míč na hranici velkého vápna, kde si ho připravil RÓBERT MAK, který technickým pokusem nedal brankáři šanci.
61'
Na sebe to nyní vzal Jevhen Konopljanka, ale tato rána tak dokonalá nebyla a stav utkání se nemění.
60'
Je před námi posledních zhruba třicet minutek a vzhledem k tomu, že Slovensko vede 3:1, tak očekávám, že to bude ještě hodně zajímavé, protože Ukrajina s tímto výsledkem bude chtít něco udělat.
57'
Ale tentokrát z toho nic nebylo. Domácí dnes opravdu velmi dobře brání a myslím si, že Pavel Hapal může být s tímto výkonem velice spokojený.
56'
Ukrajinci se znovu tlačí dopředu a chtějí vstřelit kontaktní branku, tak uvidíme, zda něco vymyslí.
54'
Na druhé straně se k hlavičce dostal Olexandr Karavajev, ale branku trefit nedokázal a Ukrajina i nadále prohrává o dvě branky.
52'
Ale domácí se vydali snad poprvé ve druhém poločase dopředu a zvyšují na 3:1! Nejdříve hosty zachránila tyč, ale poté nastřelil míč před branku Rusnák a ADAM ZREĽÁK ho parádní patičkou uklidil za brankáře, další parádní trefa.
51'
Ukrajinci jsou samozřejmě při chuti a stále se tlačí dopředu. No, bude to ještě hodně zajímavé.
49'
Žlutou kartu dostává Ján Greguš (Slovensko).
47'
Ukrajina právě vstřelila branku!
Tak to je výborný vstup Ukrajiny do druhého poločasu, protože hosté rychle snižují na rozdíl jedné branky. Karavajev poslal polovysoký míč na hranici velkého vápna, kde se do něj opřel JEVHEN KONOPLJANKA a fantasticky ho poslal za domácího brankáře, krásná branka.
46'
Ani jeden trenér v poločase nestřídal, takže pokračujeme ve stejném složení, jako na konci prvního poločasu.
46'
Hráči se vrací zpět na trávník, takže druhý poločas začne za malý okamžik.
Druhý poločas začne přibližně v 21:48 hodin.
První poločas je za námi. Sledujeme zajímavý duel, který zatím mnohem lépe zvládají Slováci, kteří vedou nad Ukrajinou 2:0. O první branku se postaral Albert Rusnák a druhou přidal Juraj Kucka, který ovšem už na trávníku není, protože kvůli zranění musel střídat. Slováci hrají výborně a vedou zcela zaslouženě.
45+2'
45+2'
Hosté zahrávali rohový kop, ale nic z něho nevytěžili a prvním poločase se tedy už nic nestane.
45+1'
Rozhodčí přidal dvě minutky.
45'
Hraje se poslední minuta prvního poločasu.
44'
Do zakončení se dostal střídající Matúš Bero, ale jeho pokus byl hodně nepřesný a stav utkání se nemění.
42'
Už se hraje. Slováci se hned vydali dopředu, ale byl z toho jen nepřesný centr a na tahu už je zase Ukrajina.
41'
Na trávníku je ošetřován Dávid Hancko a chvíli se tak hrát nebude.
40'
Nyní se na trávníku ale nic zajímavého neděje. Ukrajincům nelze upřít snahu, ale to je směrem dopředu tak všechno.
38'
Ukrajinci drží míč a kombinují, ale stále daleko od branky, kterou střeží Martin Dúbravka.
36'
Po delší době se Ukrajinci vydali dopředu, ale byla z toho jen další nepřesná přihrávka do vápna, takže Martin Dúbravka byl i tentokrát bez práce.
35'
Ukrajina měla výborný vstup do utkání, ale v posledních minutách už jasně dominují hráči Slovenska, kteří diktují tempo hry, vedou 2:0 a kontrolují tento duel.
33'
Ale ani z tohoto rohu nic nebylo. Domácí ale zůstávají u míče a kombinují na polovině soupeře.
33'
Slovensko je i nadále velmi aktivní, hlavně tedy směrem dopředu. Vybojovalo druhý rohový kop.
31'
A má slova se potvrdila, protože Juraj Kucka hřiště nakonec kvůli zranění opravdu opustil. Nahradil ho talentovaný Matúš Bero, který hraje za nizozemský Arnhem.
30'
Střídání v týmu Slovensko: ze hřiště odchází Juraj Kucka, přichází Matúš Bero.
28'
Po brance byl znovu Juraj Kucka ošetřován a vypadá to, že záložník tureckého Trabzonsporu nebude moci v utkání pokračovat.
26'
Ale nyní už to 2:0 přeci jen je! Před chvíli ošetřovaný JURAJ KUCKA napřáhl z dálky a po obrovské chybě hostujícího brankáře nakonec míč skončil v síti.
25'
Na trávníku je nyní ošetřován Juraj Kucka a chvíli se hrát nejspíše nebude.
24'
Další velká šance domácího celku! Dávid Hancko odcentroval a ve vápně se k hlavičce dostal osamocený Adam Zreľák, ale branku Ukrajiny těsně minul!
23'
Žlutou kartu dostává Mykyta Burda (Ukrajina).
23'
Jenže hosté o míč velmi rychle přišli. Slováci zatím brání opravdu velmi dobře a hosty ještě do ničeho nepustili.
22'
Ale z úvodního rohu svěřenci Pavla Hapala nic nevytěžili a na tahu je tedy Ukrajina.
21'
20'
Do zakončení se nyní dostal domácí Róbert Mak, ale z rohu velkého vápna mířil zhruba metr nad branku a stav zápasu se tentokrát tedy nemění.
18'
Ale ani tentokrát akce hráčů ve žlutých dresech k ničemu nevedla a po nepřesné přihrávce bude od své branky rozehrávat Martin Dúbravka.
17'
Peter Pekarík fauloval Konopljanku a může být rád, že za svůj zákrok nevyfasoval žlutou kartu.
16'
Další ofsajd domácího celku. Na tahu je tedy ukrajinský celek, tak uvidíme, zda něco kloudného vymyslí.
14'
Střídání v týmu Ukrajina: ze hřiště odchází Serhij Kryvcov, přichází Igor Plastun.
12'
A málem to bylo 2:0! Po centru zůstal na zadní tyči zcela volný Marek Hamšík, který se do míče opřel bez přípravy, ale branku o několik decimetrů minul!
11'
Bleskovou akci domácího celku zastavil pomezní rozhodčí, ofsajd. Na ofsajdy to tedy máme 1:1.
10'
Ani tentokrát to hostům nevyšlo. Po centru si pro míč došel pozorný Martin Dúbravka.
9'
Ale ani z jedné akce nic nebylo. Slováci v úvodu utkání velmi dobře brání a soupeře zatím k ničemu nepustili.
8'
Hostující hráči se samozřejmě okamžitě tlačí dopředu a snaží se něco vymyslet.
6'
A je to 1:0 pro Slovensko! Z hranice velkého vápna napřáhl ALBERT RUSNÁK, který s velkou dávkou štěstí propálil vše, co mu stálo v cestě a domácí celek jde tedy z první střely do vedení.
6'
Domácí se vydali snad poprvé dopředu a hned je z toho zajímavá standardní situace poblíž velkého vápna.
5'
Začátek utkání patří Ukrajině, který je aktivnějším týmem a stále se tlačí dopředu, ale na první střelu na branku stále čekáme.
3'
Jen připomenu, že trenérem slovenské reprezentace je Pavel Hapal, který dnes vede tento celek vůbec poprvé.
2'
První útočnou akci ukrajinského celku zastavil pomezní rozhodčí, ofsajd.
1'
Úvodní výkop obstarali fotbalisté ve žlutých dresech, tedy hostující Ukrajina. Domácí hrají v modrých dresech.
1'
Úvodní oficiality jsou za námi, vše je připraveno, jdeme na to!
Hráči obou celků jsou na trávníku, takže duel mezi Slovenskem a Ukrajinou začne za malý okamžik. Nyní jsou na programu státní hymny.

Slovensko: Jakubech – Pekarík, Škrtel (C), Škriniar, Hancko – Greguš – Rusnák, Kucka, Hamšík, Mak – Zreľák.
Náhradníci: Dúbravka, Šulla – Šatka, Gyömbér, Weiss, Duda, Bero, Nemec, Hrošovský, Sabo, Mráz.

Ukrajina: Bojko – O. Karavajev, Burda, Kryvcov, Matvijenko – Zinčenko, Konopljanka (C), Stěpaněnko, Malinovskyj – Borjačuk, Cygankov.
Náhradníci: Pjatov, Lunin – Bolbat, Šaparenko, Kovalenko, Petrjak, Šved, Bujalskij, Mykolenko, Jaremčuk, Makarenko, Plastun.

Rozhodčí: Dabanović – Djukić, Djikanović.
Ze zápasu je pro Vás připraven online přenos, kterým Vás mile rád provedu. Takže o nejdůležitější momenty tak rozhodně nepřijdete. Přeji Vám příjemnou počtenou.
Vzájemná utkání

Oba celky se už v rámci této skupiny utkaly a poprvé se radovala z výhry Ukrajina, která doma slovenský tým porazila těsně 1:0. Oplatí Slováci Ukrajině tuto prohru?
Ukrajina

To hosté z Ukrajiny mají už jistý postup do Ligy A. Po třech utkáních mají na svém kontě plný počet bodů, tedy devět a jsou první. Tuto pozici jim už nemůže ani jeden soupeř – Slovensko ani Česko vzít. Skupinu tak mohou hosté už pouze dohrát se ctí a chystat se na boje v Lize A. Čeká nás určitě zajímavý duel na reprezentační úrovni a proto si ho nenechte ujít.
Slovensko

Slovenští fotbalisté jsou už bez šance na postup do Ligy A a jsou na třetím, posledním místě v tabulce. Na svém kontě nemají ani jeden bod a pokud se chtějí udržet v Lize B, měli by zabrat v dnešním duelu proti Ukrajině a poté také s českým národním týmem. Ovšem proto dnešnímu soupeři je nečeká nic lehkého. Před svými diváky se však slovenští reprezentanti pokusí zisk alespoň jednoho bodu. Uvidíme, jak si proti svému soupeři povedou.
Hezký páteční večer přeji všem příznivcům fotbalu. Nyní jsou na řadě opět reprezentační zápasy a také boje v Lize národů UEFA – Ligy B. My prostřednictvím tohoto textového online přenosu budeme sledovat duel ve skupině 1 mezi Slovenskem a Ukrajinou.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:45.