Mezinárodní přípravný zápas -  ONLINE PŘENOS -  Island : Ghana - 7. června 2018   22:00

Island
Island
6' Arnason  • 40' Finnbogason
2:2
(2:0)
Ghana
Ghana
66' Kasim   • 87' Thomas
Island
Ghana
Ofori – Acquah, Adomah, Acheampong, Boakje, Sackey, Sumailu, Wakaso, Wriedt

Dobře měl Island rozehraný zápas, po první části hry vedl o dva góly, jenže ve druhém poločase Ghana zlepšila hru a dokázala také vyrovnat. Duel končí plichtou.
Držení míče: 39 % : 61 %.
Střely na branku: 6:5. Střely mimo: 0:4. Rohy: 3:9. Ofsajdy: 1:0. Fauly: 10:14.
90+3'
90+2'
Hraje se spíše na polovině hrací plochy, ani jeden celek se nikam nežene.
90+1'
Celkem tři minuty se nastaví.
90'
Probíhá poslední minuta druhého poločasu, uvidíme, kolik minut se bude nastavovat.
90'
Střídání v týmu Island: ze hřiště odchází Bjorn Sigurdarson, přichází Arnor Traustason.
89'
Ghana se mohla dostat do vedení, to by ale musel jeden z hráčů přesněji trefit prostor branky.
88'
Střídání v týmu Island: ze hřiště odchází Emil Hallfredsson, přichází Olafur Skulason.
87'
Ghana právě vstřelila branku!
Po nádherné kombinaci je vyrovnáno. Na konci pohledné kombinace před brankou zůstal THOMAS. Jeho tvrdá rána končí za zády brankáře.
85'
Opoku hledal spoluhráče na útočné polovině, ale nedokázal přesněji přihrát.
84'
Island se musí bránit aktivní hře Ghany, zkoušel do Adomah, jehož hlavičku kryje brankář domácích.
82'
Skulason rozehrával na polovině volný kop. Jeho dlouhý nákop mířil před branku, ale tam výborně zapracovala obrana Ghany.
81'
Střídání v týmu Ghana: ze hřiště odchází Edwin Gyasi, přichází Albert Adomah.
80'
Eyjolfsson rozehrává od své branky, dostal se na útočnou polovinu, ael následně fauloval soupeře.
80'
Žlutou kartu dostává Andrew Yiadom (Ghana).
80'
Deset minut hry zbývá do konce zápasu, sledujeme rychlý fotbal, Island stále vede o jednu branku.
79'
Domácí Arnason rozehrával autové vhazování, jeho hod mířil před branku, tam byl však dobře postavený obránce.
78'
Ghanský kouč dává svým hráčům prakticky neustále nějaké taktické pokyny, zdá se, že se tento celek pokusí zdramatizovat zápas.
76'
Žlutou kartu dostává Frank Acheampong (Ghana).
76'
Na výraznější šanci delší dobu čekáme. Jiadom rozehrává rohový kop. Centr se snesl před branku, ale zakončení bylo hodně nepřesné.
75'
Střídání v týmu Island: ze hřiště odchází Birkir Bjarnason, přichází Sverrir Ingi Ingason.
74'
Gólman Islandu rozehrává od své branky, rozhodl se pro dlouhý výkop až na útočnou polovinu.
72'
Birkir Bjarnason po faulu soupeře rozehrával volný kop. Rána to nebyla vůbec špatná, ale gólman Ati balon vyrazil.
70'
Dvacet minut hry zbývá do konce zápasu, mnoho šancí momentálně k vidění není. Ghana se pokouší vyrovnat, ale Island hraje zodpovědně.
69'
Střídání v týmu Ghana: ze hřiště odchází Kwasi Okyere Wriedt, přichází Emmanuel Boateng.
69'
Střídání v týmu Ghana: ze hřiště odchází Opoku Ampomah, přichází Frank Acheampong.
67'
Střídání v týmu Island: ze hřiště odchází Gylfi Sigurdsson, přichází Rurik Gislason.
66'
Hostující celek snižuje. Rohový kop nebyl vůbec špatný, balon se snesl do pokutového území a z vápna dostal balon pod horní tyčku NUHU KASIM.
64'
Střídání v týmu Island: ze hřiště odchází Alfred Finnbogason, přichází Jon Dadi Bodvarsson.
62'
Bjarnason dokázal zajímavě vypadající akci soupeře zastavit, směr hry se tak otáčí. Domácí však zakončit nedokázali, a tak hraje Sackey.
61'
Thomas to zkoušel individuálně,ale přes dva hráče neprošel.
60'
Hráči v červených dresech zlepšili hru proti prvnímu poločasu, na výraznější šanci domácí reprezentace čeká.
58'
Hostující celek se dostal do zajímavé střelecké pozice, ale Jiadom nedokázal překonat obránce soupeře.
56'
Hra se bez výraznějších šancí přelévá ze strany na stranu, ani jeden celek se nikam nežene. Island plní roli favorita, vede o dva góly.
56'
Volný kop pro domácí. Gudmundsson to vzal na sebe, jeho projektil kryje Ati.
54'
Dlouhý nákop před hostující branku byl sice zajímavý, ale obrana Ghany si dokázala poradit.
53'
Jiadom vedl bleskovou akci Ghany, Finnboason ji dokázal zastavil, ale Gnaha pokračuje dál v útočné snaze.
52'
Sigurdarson se pokoušel hrát aktivně na útočné polovině, následně se ale dopustil faulu.
49'
Andrew Jiadom vedl akci svého celku, ale jeho projektil byl zblokovaný.
48'
Hraje se spíše na polovině hrací plochy, nyní Gyasi vedl akci svého celku, jeho rána však byla zblokovaná.
48'
Islandský brankář rozehrává od své branky, mnoho šancí momentálně k vidění není.
46'
Střídání v týmu Ghana: ze hřiště odchází Raphael Dwamena, přichází Isaac Sackey.
Střídání v týmu Ghana: ze hřiště odchází Joseph Attamah, přichází Afriyie Acquah.
46'
45+2'
45+2'
Halldorsson vykopává od své branky.
45+2'
Hraje se na domácí útočné polovině, fotbalisté v modrém v poklidném tempu dohrávají první část hry.
45+1'
Dvě minuty se budou vzhledem k ošetřování Boatenga nastavovat.
45'
Sigurdarson to zkoušel dobře, jeho rána však končí mimo.
45'
Probíhá poslední minuta hry, hraje se před brankou Ghany, Island má převahu.
44'
Dlouhý balon na Sigurdarsona byl opravdu příliš dlouhý, a tak ani samotný hráč nedokázal vypálit.
43'
Hosté se dostali do zajímavé střelecké pozice. jenže Thomas místo střely centroval před branku.
42'
Island stále nemá dost a i v posledních minutách poločasu chce přidat další branku, nyní po pěkném pasu od spoluhráče nevypálil dobře Hallfredsson.
40'
Island právě vstřelil branku!
Aktivní hra domácích vede ke druhé brance. První střelu dokázal brankář Ati vyrazit před sebe, na hlavičku ALFREDA FINNBOGASONA byl však krátký.
39'
Pomalu, ale jistě se dostáváme se do finální fáze prvního poločasu, po nepovedené Boatengově koncovce rozehrává domácí brankář.
38'
Obrázek hry je stále stejný, domácí celek se snaží navýšit své vedení, zatím ale marně.
37'
Boateng ukazuje, že bude v pořádku, což platí, a tak může hra pokračovat dál.
35'
Právě u tohoto hráče jsou lékaři a ošetřují ho.
34'
Ghana nyní diktuje tempo hry, a tak se musí fotbalisté Islandu bránit. Hosté hrají lépe, faulovaný byl Boateng, jeden z nejzkušenějších.
32'
Možnost pro hry, volný kop byl rychle rozehraný, ale následně byl v pokutovém území faulovaný hráč.
31'
Ati rozehrává od své branky, výkop se snesl až na útočnou polovinu.
30'
Eyjolfsson si naběhl před branku, dostal přihrávku, ale jeho rána postrádala přesnost.
28'
Hraje se na domácí útočné polovině, ale hráči v modrém se nemohou dostat do výraznější šance.
26'
Island kombinuje na své polovině, pokouší se rychle přenést hru a hraje na brejky, což se zatím nedaří podle představ.
25'
Opoku hlavičkoval před brankou, jeho pokus ale zblokoval obránce, a tak se směr hry k velké radosti domácích fanoušků otáčí.
24'
Attamah vypálil ze střední vzdálenosti, ale jeho pokus vytáhl gólman domácích na rohový kop. Ten se bude opakovat. Ani jeden centr však nebyl přesný.
23'
Mnoho šancí momentálně k vidění není, individuálně to zkoušel Kasim,ale příliš daleko se nedostal.
21'
Rozehrávat bude od své branky domácí brankář, který se nikam nežene a velmi poklidně a rozvážně vykopává.
20'
Od první vstřelené branky v tomto zápase na výraznější šanci čekáme. Mnoho velkých šancí k vidění není. Dominuje domácí celek.
18'
Jeden z hostujících hráčů, Boateng, vypálil ze střední vzdálenosti, jeho rána končí nad.
17'
Žlutou kartu dostává Birkir Bjarnason (Island).
17'
Rohový kop pro domácí, Gudmundsson rozehrává od rohového praporku, centr před branku byl zblokovaný.
15'
Patnáct minut hry je pryč, domácí celek vede o jednu branku a hraje aktivně. Hosté na výraznější šanci čekají, navíc se nyní musí bránit akci Islandu.
14'
Gudmundsson si nabíhal do dobré pozice, mohl postupovat sám na branku, balon však nezískal.
13'
Volný kop pro Island, které se v tomto zápase může spolehnout na podporu fanoušků. Baloén se snesl před branku, ale obrana si dokázala poradit.
12'
První výraznější šanci nyní měl hostující celek, Andrew Yiadom nedokázal přesněji vypálit. Jeho ránu kryje gólman bez výraznějších problémů.
9'
Fotbalisté v modrém pokračují v aktivní hře, snaží se něco vymyslet před brankou soupeře. Zadní řady Ghany se rozhodně nenudí.
8'
Domácí celek hraje hodně aktivně, vypracoval si další šance, ale Skulason byl zády brance, a tak nedokázal vypálit.
6'
Rohový kop rozehrával domácí celek, centr se snesl před branku, přesně do míst, kde byl KARI ARNASON. Jeho hlavička končí v brance, a tak vede Island.
5'
Fanoušci vytvářejí výbornou atmosféru, na výraznější moment ale čekáme.
4'
Rohový kop pro domácí, vybojoval ho Finnbogason, který si počínal hodně důrazně před brankou, obrana mu mít odebrala. Následný centr před branku postrádal přesnost.
3'
Rána však postrádala přesnost,a tak bude vykopávat domácí brankář.
2'
Stejný hráč fauloval před svou brankou, volný kop pro Ghanu.
2'
Gylfi Sigurdsson výborně centroval před branku, jeho pokus však postrádal přesnost. Spoluhráč následně vypálit nedokázal.
1'
Domácí hrají v modrém, hosté v červeném.
1'

Island: Halldorsson – Eyjolfsson, Sigurdsson, Arnason, Bjarnason– Gudmundsson, Sigurdsson, Hallfredsson, Bjarnason – Finnbogason, Sigurdarson
Náhradníci: Runarsson, Schram – Bodvarsson, Fridjonsson, Gislason, Gudmundson, Gunnarsson, Ungason. Magnusson,Saevarsson, Skulason, Traustason

Ghana: Ati – Jiadom, Opoku, Kasim, Agbenjenu – Gyasi, Thomas, Attmah, Ampomah – Boateng, Dwamena
Náhradníci: Ofori – Acquah, Adomah, Acheampong, Boakje, Sackey, Sumailu, Wakaso, Wriedt.
Zdravím všechny fanynky a fanoušky mezinárodního fotbalu. V tomto přípravném zápase proti sobě nastoupí Island a Ghana.

Island v tomto cyklu přípravných zápasů odehrál jediný. Nestačil na Norsko 2:3, prosadil se Finnbogason a Sigurdsson.

Ghana dokázala poněkud překvapivě v tomto cyklu přípravných zápasů porazit Japonsko 2:0. Thomas vstřelil první branku, druhou z penalty Boateng.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 22:00.