Mezinárodní přípravný zápas -  ONLINE PŘENOS -  Maďarsko : Austrálie - 9. června 2018   17:30

Maďarsko
Maďarsko
88' Sainsbury(vl.)
1:2
(0:0)
Austrálie
Austrálie
75' Arzani   • 90+2' Kadar (vl.)
Maďarsko
Gulacsi (46. Dibusz)- Szabo, Kadar, Vinicius, Lovrencsics (74. Fiola)- J. Varga, Vadosz- Sallai (84. K. Varga), Kleinheisler (67. Eppel), R. Varga- Szalai (62. Bode)
Jug M. (Slo)
Groupama Arena (Budapešť)
Austrálie
Ryan (46. Vukovič)- Behich, Sainsbury, Milligan, Risdon- Rogič (66. Irvine), Mooy, Luongo (46. Jedinak)- Nabbout (46. Jurič (80. Cahill)), Kruse (74. Arzani), Leckie
Jones, Vukovič- Arzani, Cahill, Degenek, Irvine, Jedinak, Jurič, Jurman, Maclaren, Meredith, Petratos

Přeju hezký zbytek večera a u sledování online přenosů zase někdy na shledanou.
Sledovali jsme přátelské utkání mezi Maďarskem a Austrálií, který končí výhrou hostů 1:2, kteří se dobře nabudili na Mistrovství světa, které začne již ve čtvrtek. Jako první se v 74.minutě prosadil Arzani, nicméně v 88.minutě si dal vlastní branku Sainsbury. Aby toho nebylo málo, tak v 92.minutě si dal vlastní branku tentokrát Tamas Kadar.
90+3'
90+2'
Austrálie právě vstřelila branku!
Autorem vlastní branky je TAMAS KADAR. Oba celky si tak navzájem vstřelily vlastní branky a vypadá to, že zápas nakonec neskončí remízou.
90+1'
Oba celky se střídají u míče, neboť dělají jednu chybu za druhou.
90'
Rozhodčí Jug se rozhodl, že nastaví dvě minuty nad rámec základní hrací doby.
89'
Domácí se snaží rozhodnout utkání.
88'
Maďarsko právě vstřelilo branku!
Autorem vlastní branky je TRENT SAINSBURY, který nechtěně usměrňuje míč za svou vlastní brankovou čarou. Domácí z ničeho střílí vyrovnávající branku.
86'
Domácí národní tým drží míč.
85'
Na hřišti teď jsou všichni tři bratři Vargovi. Tohle je unikát.
84'
Střídání v týmu Maďarsko: ze hřiště odchází Sallai, přichází K. Varga.
83'
Nepřesná kombinace Maďarů končí v zázemí. Následuje další střídání.
82'
Zápas se už dohrává. Nic zajímavého nemůžu nalézt.
81'
Střídání v týmu Austrálie: ze hřiště odchází Jurič, přichází Cahill.
80'
Posledních deset minut utkání.
79'
I když je tento zápas pouze přátelský. oba celky jdou do toho naplno a můžeme sledovat tvrdé souboje, které jsou i v ligových utkání.
78'
Žlutou kartu dostává Fiola (Maďarsko).
77'
Žlutou kartu dostává Milligan (Austrálie).
76'
Konečně jsme viděli první branku utkání. Snad se ještě nějaké dočkáme.
75'
Autorem branky je DANIEL ARZANI, který ve svých devatenácti střílí velice pěknou branku, když na hranici vápna vyslal kroucenou střelu k pravé tyči. Tento mladík byl na hřišti ani ne třicet sekund.
74'
Střídání v týmu Maďarsko: ze hřiště odchází Lovrencsics, přichází Fiola.
Střídání v týmu Austrálie: ze hřiště odchází Kruse, přichází Arzani.
73'
Další střídání na obou stranách.
72'
Útočným faulem se provinil Jurič, který skluzem zajel do Szaba.
71'
Domácí fanoušci neustále podporují své svěřence, kteří se snaží dělat čst své zemi.
70'
Posledních dvacet minut utkání a stav je stále 0:0.
69'
Ten nebyl nijak nebezpečný, neboť Irvine předvedl nedovolený zákrok.
68'
Dibusz dobrým zákrokem vytěsnil prudkou střelu Jedinaka. Zahrávat se bude rohový kop.
67'
Střídání v týmu Maďarsko: ze hřiště odchází Kleinheisler, přichází Eppel.
66'
Střídání v týmu Austrálie: ze hřiště odchází Rogič, přichází Irvine.
65'
I Australané budou střídat.
64'
Lovrencsics zajímavě zpracoval Dibuszovi míč zády. Tohle jsem ještě neviděl.
63'
Kadar bez problémů odpravil míč do bezpečí poté, co se Kruse hnal po levém křídle.
62'
Střídání v týmu Maďarsko: ze hřiště odchází Szalai, přichází Bode.
61'
Domácí trenér bude podruhé v utkání střídat.
60'
Po hodině hry stále platí bezbrankový stav.
59'
Lovrencsics kvalitně odcentroval na Szalaie, jenže jeho pokus boční na boční síti brány Vukoviče.
58'
Maďarsko kombinuje na své polovině hřiště. Nic zajímavého se neděje.
57'
Lovrencsics se vydal na útočný výlet. Jeho pouť skončila u rohového praporku, kde si ho pohlídal Behich.
56'
R. Varga nebyl dostatečně rychlý, aby zkrotil míč od jeho bratra.
55'
Hostům se stále nedaří, tentokrát kombinaci zkazil Mooy.
54'
Rogič měl velké problémy s dotírajícím Kleinheislerem. Naštěstí pro něho vše zvládl.
53'
Australané kombinují na své polovině hřiště a snaží se otupit aktivitu domácích.
52'
Vinicius nedokázal nalézt Szalaie. Vukovič bude odkopávat do brány.
51'
Sallaiovi se dnes zkrátka nedaří. Teď třeba selhal v jednoduchém zpracování míče.
50'
Nepřesná přihrávka nově příchozího Jedinaka končí za brankovou čarou. Dibucz bude odkopávat od brány.
49'
V posledních sekundách faul střídá další faul. Uvidíme, jak na to bude reagovat sudí Jug.
48'
Útočným faulem se provinil hostující Rogič, který zajel do Vadocze.
47'
Australané jsou na míči a snaží se projít přes val domácích Uher.
46'
Střídání v týmu Maďarsko: ze hřiště odchází Gulacsi, přichází Dibzcz.
Střídání v týmu Austrálie: ze hřiště odchází Ryan, přichází Vukovič.
Střídání v týmu Austrálie: ze hřiště odchází Luongo, přichází Jedinak.
Střídání v týmu Austrálie: ze hřiště odchází Nabbout, přichází Jurič.
46'
Sledovali jsme první půli mezi Maďarskem a Austrálií, který končí bezbrankovou remízou. Aktivnější byli domácí, kteří si vypracovali dvě velké šance, nicméně jednou Australany zachránil Ryana podruhé horní konstrukce brány. Uvidíme, co přinese poločas druhý.
Druhý poločas začne zhruba za patnáct minut.
45+2'
45+1'
Rozhodčí se rozhodl, že nastaví dvě minuty nad rámec základní hrací doby.
45'
Žlutou kartu dostává J. Varga (Maďarsko).
44'
Ten nepřinesl žádné větší vzrušení, neboť nejvýše do vzduchu vyskočil domácí Vadocz.
43'
Rohový kop pro národní tým Austrálie.
42'
Nabbout se hnal do rychlého brejku, jenže mizernou přihrávkou na Leckieho celý atak ukončuje.
41'
Austrálii se dnes nedaří skoro nic. Zřejmě se už vidí na šampionátu v Rusku.
40'
Posledních pět minut první půle a stav je stále bezbrankový.
39'
R. Varga tentokrát na pravém křídle selhal. Behich si připisuje plusové body.
38'
Tak to byla raketa! Kleinheisler se míče vůbec nebál. Ten napálil z první zhruba z třiceti metrů od brány. Míč krásně zaplaval ve vzduchu a na jeho smůlu končí až na břevně.
37'
Útočným faulem se prezentoval Nabbout, který obléká klubové barvy japonské Urawy.
36'
Země endemitů opět selhala v další útočné akci.
35'
Risdon v dobré obranné práci vybojoval alespoň aut.
34'
Australané se horko těžko dostávají do poslední třetiny hřiště, natož k nějakému zakončení.
33'
Nedovoleným zákrokem se v pokutovém území Austrálie prezentoval domácí stoper Vinicius.
32'
Další standardní situace domácích po faulu Risdona na Szaba.
31'
Maďarsko kombinuje po levém křídle a potvrzuje dobrý výkon.
30'
Obrovská šance domácího národního týmu! Po tragické rozehrávce se k míči dostal R. Varga. Ten přihrál na Szalaie, jenže ten nedokázal tváří tvář překonat Ryana. Poté ještě na brankové čáře odkopl míč záložník Luongo.
29'
Před půlhodinkou utkání stále platí bezbrankový stav.
28'
Sallaiovi se centr opět nepovedl. Tentokrát míč lapil brankář Ryan.
27'
Milligan si krásně počíhal na Szalaie, kterého bez problému odstavil od míče.
26'
Ten nepřinesl žádné větší vzrušení, neboť nejvýše do vzduchu vyskočil domácí Kadar.
25'
Rohový kop pro Austrálii.
24'
Pro Austrálii to je poslední test před MS, takže dnes rozhodně nebudou chtít prohrát. Naopak Maďarsko na MS nestartuje, nicméně i tak se snaží před skvělými domácími fanoušky.
23'
Hra v posledních minutách je hodně bojovná. Hráči si nenechají ani centimetr hřiště zadarmo.
22'
Žlutou kartu dostává Leckie (Austrálie).
21'
Po dvaceti minutách utkání stále platí bezbrankový stav.
20'
Kleinheisler se pokusil o dalekonosnou střelu, nicméně Ryan opět nemusel zasahovat.
19'
Nedovoleným zákrokem se prezentoval Vinicius.
18'
Australané opět kombinují na své polovině hřiště.
17'
Nepřesná kombinace hostů končí v autu.
16'
Exekuce se ujal R. Varga jehož míč letěl na Kadara. Jeho pokus končí mimo bránu Ryana.
15'
Po faulu Rogiče bude mít domácí národní tým zajímavou standardní situaci.
14'
Utkání je stále vyrovnané. Oba celky se snaží o dlouhé kombinace, nicméně ani jedna strana nebyla blízko úspěchu.
13'
Do ofsajdového postavení se dostal hostující Kruse.
12'
Australané pomalu kombinují po levé straně. To se nelíbí domácím fanouškům, kteří vytrvale pískají.
11'
Rychlý útok Maďarska táhl Szalai, ten přihrál na Sallaie, jenže jeho centr do pokutového území nebyl přesný.
10'
Prvních deset minut se spíš oťukávalo. Snad se brzy dočkáme nějaké branky.
9'
Nedovoleným zákrokem se prezentoval hostující Luongo, který zezadu shodil na zem Kleinheislera.
8'
Další nepřesná kombinace domácích končí na obraně Australanů.
7'
Szalai nedosáhl na přihrávku od Lovrencsicse. Ryan okamžitě rozehrává na Risdona.
6'
Maďaři jsou aktivnější. Drží míč kolem půlicí čáry a hledají skulinku v obraně protinožců.
5'
Domácí národní tým se nebezpečně hnal po levém křídle. Sallai přihrál na R. Vargu jehož pokus chytá Ryan do bezpečí.
4'
Na zemi leží domácí Szalai, který utrpěl v souboji s Miilliganam menší zranění.
3'
K hlavičkovému zakončení se řítil Leckie. Pokus ovšem končí mimo bránu. Gulacsi bude odkopávat od brány.
2'
Do prvního útoku se hnal Kruse, nicméně jeho pokus byl zastaven dobrým skluzem Lovrencsicse.
1'
Maďarsko obléklo bílé dresy, Australané zelené.
1'

Maďarsko: Gulacsi- Szabo, Kadar, Vinicius, Lovrencsics- J. Varga, Vadosz- Sallai, Kleinheisler, R. Varga- Szalai
Náhradníci: Dibusz, Kovacsik- Bode, Eppel, Fiola, Gazdag, Guzmics, Korcmar, Nagy A., Szoboszlai, Troth, Varga K.

Austrálie: Ryan- Behich, Sainsbury, Milligan, Risdon- Rogič, Mooy, Luongo- Nabbout, Kruse, Leckie
Náhradníci: Jones, Vukovič- Arzani, Cahill, Degenek, Irvine, Jedinak, Juriř, Jurman, Maclaren, Meredith, Petratos.
Poslední vzájemné utkání:
23.02.00 Maďarsko-Austrálie 0 : 3
Maďarsko v posledních pěti přátelských utkání vyhráli pouze jednou a to 1:0 proti Kostarice. Jinak remizovali 1:1 s Běloruskem a prohráli 0:1 se Skotskem, 2:3 s Kazachstánem a 2:1 s Lucemburskem. Tento celek je zkrátka po úspěšném EURU v přestavbě. Austrálie v posledních třech přátelských utkání nejprve prohrála 4:1 s Norskem, remizovala s Kolumbií 0:0 a poté rozsekala náš domácí výběr 4:0, kde dominovali hlavně v druhém poločase.
Hezký den u sledování přátelských utkání! Dnes se představí domácí Maďarsko, které vyzve Austrálii. Utkáním vás provede Ondřej Klos.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.