Mezinárodní přípravný zápas -  ONLINE PŘENOS -  Andorra : Gibraltar - 7. června 2021   20:45

Andorra
Gomez – San Nicolas, Llovera, Jimenez (86. Lima), Garcia – Martinez Alejo (77. Bernat), Valas, Moreno (76. Vieira), Martínez (65. Aláez)– Pujol, Sánchez (65. Fernandez)
Gibraltar
Coleing – Roy Chipolina, Torilla, Annesley (80. Styche), Bosio – Ronan, Kenneth Chipolina, Mouelhi – Wiseman, Britto (80. Valarino), De Baar (90+1 Santos)

Nejvýraznější šanci v tomto zápase měl domácí Alex Martínez. Jeho rána skončila na břevnu, a tak tento duel skončil bezbrankovou remízou. Gólmani mnoho práce neměli, celkem na ně šly čtyři střely. Gibraltar se prakticky celý zápas bránil a vybojoval remízu, pro Andorru je výsledek zklamáním.
Držení míče: 68 % : 32 %.
Střely na branku: 3:1. Střely mimo: 5:3. Rohy: 2:5. Ofsajdy: 2:1. Fauly: 18:17.
90+3'
90+3'
Andorra bude ještě rozehrávat rohový kop. Pujol hledal spoluhráče před brankou. Jeho centr nebyl přesný.
90+2'
Victor Bernat se dostal k hlavičce. Ale jeho pokus byl hodně nepovedený. Brankář Gibraltaru s rozehrávkou příliš nepospíchá.
90+1'
Střídání v týmu Gibraltar: ze hřiště odchází Tjay De Barr, přichází Ethan Santos.
90+1'
Tři minuty uvidíme navíc.
89'
Žlutou kartu dostává Jamie Bosio (Gibraltar). Hostující hráč vidí žlutou kartu po faulu na Ildefonse Limu.
88'
Mnoho šancí momentálně k vidění není, zápas se v poklidném tempu dohrává.
86'
Střídání v týmu Andorra: ze hřiště odchází Albert Alavedra, přichází Ildefons Lima.
85'
Gibraltar se nyní po zákroku v pokutovém území dožadoval penalty, ale sudí nechávají hru plynout dál.
83'
Andorra vybojovala další rohový kop. Pujol centroval od praporku před branku, ale následné zakončení míří mimo.
82'
Domácí fotbalisté jsou nyní aktivnější, tlačí se do zakončení, ale zatím marně čekají na nějakou příležitost.
80'
K prvním střídáním se odhodlal také hostující celek.
80'
Střídání v týmu Gibraltar: ze hřiště odchází Ethan Britto, přichází Julian Valarino.
Střídání v týmu Gibraltar: ze hřiště odchází Louie Annesley, přichází Reece Styche.
78'
Andorra se pokouší v závěru zápasu vypracovat si velkou šanci, ale obrana soupeře hraje zodpovědně.
76'
Střídání v týmu Andorra: ze hřiště odchází Sergi Moreno, přichází Xavier Vieira.
Střídání v týmu Andorra: ze hřiště odchází Alex Martínez, přichází Victor Bernat.
75'
Patnáct minut hry zbývá do konce v tomto zápase, sledujeme klidnější pasáž hry. Ani jeden celek se nikam nežene.
74'
Pujol byl příliš důrazný v souboji o míč, jasně fauloval Torrillu, a tak budou hrát hosté. Bosio bude rychle rozehrávat.
73'
V předbrankovém souboji si De Baar (Gibraltar) počínal nedovoleně, fauloval Morena. Míč bude rozehrávat gólman Gomez.
73'
Další zajímavou branku hostujícího celku vedl Britto. Jeho zakončení však končí mimo branku.
71'
Od své branky po nepřesné akci soupeřů bude tedy rozehrávat Coleing.
70'
Pujol rozehrával volný kop, centr se snesl před branku. Následná hlavička Alex Martíneze končí vedle, navíc byl pískán ofsajd.
70'
Žlutou kartu dostává Aymen Mouelhi (Gibraltar). Hostující hráč vidí žlutou kartu po faulu na Alexe Martíneze.
67'
Pujol to vzal na sebe, dostal se do souboje o míč, ale fauloval soupeře. Hrát bude Fernandez.
66'
Domácí hráči si nyní příliš neporozuměli, a tak budou rozehrávat hosté. Míč do hry uvedl Annesley.
65'
Střídání v týmu Andorra: ze hřiště odchází Cristian Martínez, přichází Jordi Aláez.
Střídání v týmu Andorra: ze hřiště odchází Aaron Sánchez, přichází Ricard Fernandez.
64'
Sledujeme klidnější pasáž hry, ani jeden celek se nemůže dostat do střeleckých pozic, podle všeho brzy uvidíme střídání.
61'
De Barr fauloval Alexe Martíneze, míč tedy budou mít domácí a jmenovitě Pujol.
60'
Dostáváme se do poslední půlhodiny hry v tomto přípravném zápase. Zatím čekáme na výraznější šanci ve druhém poločase.
59'
Mnoho zajímavých momentů momentálně k vidění není. Hra je nyní ovšem přerušená pro hru rukou, té se dopustil Torrilla (Gibraltar).
57'
Alex Martínez si v souboji s Ronanem počínal nedovoleně, míč tedy budou mít hosté. Jmenovitě bude od své branky rozehrávat Coleing.
55'
Po deseti minutách hry se propracoval Alex Martínez do střelecké pozice, jeho rána byla zblokovaná. Bosio byl tím, kdo zastavil míč.
53'
Alex Martínez rozehrával domácí rohový kop. Centr se snesl před branku, ale obrana si v pohodě poradila.
52'
Domácí fotbalisté se bez výraznějších problémů ubránili akcím soupeře a nyní mohou kombinovat na útočné polovině.
51'
Hostující hráč centroval před branku, tam míč získal Torrilla a rychle zakončoval. Jeho zakončení tak tak zastavil brankář Andorry. Gomez byl na správném místě.
50'
Další rohový kop bude rozehrávat hostující celek.
49'
Gibraltar momentálně určuje tempo hry, Britto centroval před branku, a následně zakončoval De Barr. Jeho projektil končí vedle branky. Gólman zasahovat nemusel.
48'
Kenneth Chipolina rozehrával z dobré pozice. Jeho akci chyběla přesnost.
47'
Hodně zbytečný zákrok od Valese na De Baara. Míč budou mít hosté a rozehrávají z dobré pozice.
46'
Hostující celek hned v úvodu druhého poločasu rozehrával rohový kop. Britto centroval před branku, ale obrana si poradila.
46'
Podle všeho ani jeden celek neudělal změny v sestavě.
46'
Po prvním poločase platí bezbrankový stav, mnoho velkých šancí jsme neviděli. Tu největší měl Alex Martinez, který trefil břevno.
45+1'
45+1'
Jedna minuta se bude nastavovat.
45'
Llovera si počínal nedovoleně v souboji se soupeřem.
44'
Po delší době registrujeme střelecký pokus. Aktivněji hrající domácí celek neproměnil další šanci, nyní Sánchez minul branku.
42'
Dostáváme se do finální fáze hry v prvním poločase. Roy Chipolina vybojoval pro své spoluhráče autové vhazování na útočné polovině a sám se ho zhostil.
41'
Pujol byl tvrdě atakovaný soupeřem, Bosio si počínal nedovoleně, soupeře udeřil do hlavy. Na kartu to není, ale míč budou mít domácí.
40'
Míč opustil hrací plochu, následoval rohový kop. Kenneth Chipolina centroval před branku, ale hosté se dopustili útočného faulu.
39'
Nyní se do zajímavé šance dostali hosté. Jmenovitě zakončoval De Barr, jehož pokus zblokoval Marc Garcia.
37'
Domácí fotbalisté se pokouší hrát dál aktivně, tlačí se do střeleckých pozic, ale zatím hraje obrana Gibraltaru zodpovědně.
36'
Alex Martínez (Andorra) si naběhl před branku, přeskočil obránce, a pak hlavičkoval. Míč mířil do středu branky, kde byl připravený Celeing.
34'
Nepříliš záživný fotbal pokračuje dál. Zatím jsme viděli jednu jedinou střelu na branku a vyslal ji domácí celek.
33'
Domácí celek získává po nedovoleném zákroku soupeře míč. Balon do hry uvede zpět gólman Gomes. Míč přenechal spoluhráčům, kteří se rychle pokouší vypracovat si šanci.
31'
San Nicolás fauloval soupeře, a tak budou rozehrávat hostující fotbalisté. Velký boj pokračuje dál.
30'
Úvodní půlhodina hry je pryč, nejvýraznější šanci měl Alex Martínez, ale trefil břevno.
29'
Alex Martínez se propracoval do střelecké pozice. Jeho rána překonala brankáře, ale míč se od břevna odrazil mimo hřiště. Velkou šanci domácí tým neproměnil.
27'
Zajímavou šanci měl nyní Martinéz, jehož rána končí vedle branky.
26'
Jimenez hledal zajímavou přihrávkou středem spoluhráče, ale obrana soupeře si dokázala poradit a rychle se směr hry otáčí.
25'
Martínez si počínal nedovoleně, fauloval soupeře.
25'
Sledujeme klidnou pasáž hry, aktivnější jsou sice domácí, ale stále čekáme na nějakou výraznější šanci.
23'
Domácí fotbalisté to zkoušeli akcí podél postranní čáry, ale Sánchez byl nachytaný v postavení mimo hru. Hrát budou hosté, konkrétně Bosio.
20'
Souboje o míč probíhají dál na polovině hrací plochy, mnoho šancí stále k vidění není.
18'
Kenneth Chipolina rozehrával na polovině hrací plochy, ale do šance své spoluhráče poslat nedokázal.
17'
Llovera byl v souboji příliš důrazný, a tak fauloval De Barra. Míč budou mít fotbalisté Andorry.
16'
Zatím je to velký souboj o převahu na polovině hrací plochy San Nicolás to zkoušel individuálně, ale dopustil se faulu u autové čáry.
15'
Úvodní čtvrthodina hry je pryč, viděli jsme jednu střelu na branku z velké dálky. Jinak jsme žádnou příležitost neregistrovali.
14'
Hostující Britto byl v souboji lepší, a tak musel domácí Pujol faulovat. Míč budou mít hosté, jmeonovitě Annesley.
13'
Roy Chipolina si nabíhal do volného prostoru, ale v době přihrávky byl v postavení mimo hru, což neuniklo pozornosti rozhodčího.
11'
Máme tu první střelu mezi tři tyče. Pujol se propracoval k zakončení, ale střelu domácího hráče dokázal zastavit brankář Coleing. Byla to rána z velké dálky.
10'
Deset minut hry je pryč a zatím marně čekáme na nějakou výraznější šanci.
9'
Llovera rozehrává poté, co Annesley fauloval Valese v souboji o míč. Sledujeme fotbal plný soubojů.
8'
V Osmé minutě registrujeme první střelecký pokus. Jeho autorem je Ronan, jehož střela však končí vedle branky. Nemyslel to špatně, ale jeho rána minula vzdálenější tyč.
7'
Coleing bude vykopávat od své branky po nepřesné akci domácích. Andorra se k zakončení nedostala.
5'
Poslal míč do předbrankového prostoru, ale tam nebyl nikdo z jeho spoluhráčů. Vykopávat tedy bude Gomez.
4'
Tentokrát si v souboji o míč počínal nedovoleně Pujol. Annesleye poslal k zemi. Míč budou mít hosté. K. Chipolina bude rozehrávat.
4'
A byl to právě on, kdo uvedl míč do hry.
4'
Hostující Annesley si v souboji se soupeřem počínal nedovoleně, rozehrávat tedy budou domácí. Faulovaným byl Moreno.
2'
Fotbalisté Andorry rozehrávají na své polovině a pokouší se něco vymyslet a rychle přejít přes střední část.
1'
Utkání právě začalo, domácí hrají v červeném, hosté v bílém.
1'

Andorra: Gomez – San Nicolas, Llovera, Jimenez, Garcia – Martinez Alejo, Valas, Moreno, Marzinez – Pujol, Sanchez
Náhradníci: Pires – Bernat, Betriu, Cervos, De Pablos Sola, Garcia C., Jordi Alaez, Lima, Rebes, Vieira

Gibraltar: Coleing – Roy Chipolina, Torilla, Annesley, Bosio – Ronan, Kenneth Chipolina, Mouelhi – Wiseman, Brito, De Baar
Náhradníci: Banda, Goldwin – Bard, Ballentine, Douah, El Hmidi, Garcia J., Morgan, Pons, Santos, Styche, Valarino.
Tyto dva státy proti sobě v historii ještě nikdy nehrály.
Andorra rovněž v tomto cyklu nastoupila k jednomu zápasu. V domácím prostředí nestačila na Irsko 1:4. Andorru poslal do vedení Vales v 52. minutě, ale pak Irsko čtyřmi góly totálně otočilo průběh zápasu, dvakrát se trefil Parrott a po jednom gólu dali Knight a Horgan.
Gibraltar v tomto reprezentačním cyklu nastoupil k jednomu zápasu. Slovinsku podlehl 0:6.Gibraltarská reprezentace vyslala na branku soupeře dvě střely, ale ani jedna se neujala.
Zdravím všechny fanynky a fanoušky mezinárodního fotbalu. V tomto zápase proti sobě nastoupí Andorra a Gibraltar.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:45.