Mezinárodní přípravný zápas -  ONLINE PŘENOS -  Ukrajina : Kypr - 7. června 2021   18:00

Ukrajina
Ukrajina
37' Jarmolenko  • 45+2' Zinčenko  • 59' Jaremčuk  • 65' Jarmolenko
4:0
(2:0)
Kypr
Kypr
Ukrajina
Pjatov (C) – Zabarnyj, Kryvcov, Matvijenko (60. Karavajev), Sobol – Malinovskij (67. Sudakov), Makarenko (46. Stepaněnko), Zinčenko – Jarmolenko (71. Šaparenko), Jaremčuk (67. Bejsedin), Zubkov (46. Marlos)
Kypr
Panagi – Karo, Soteriou, Ioannou – Panayiotou, Artymytas (C) (79. Gogic), Kyriakou (69. Zachariou), Avraam (46. Kousoulos) – Pittas (84. Loizou), Ilia (46. Christofi), Papoulis (61. Kastanos)

Je konec! Dnešní utkání nakonec končí vítězstvím Ukrajiny, která svého soupeře dokázala porazit poměrem 4:0. I druhý poločas byl jasně v režii domácího celku, který přidal další dva přesné zásahy. Kypr se ve druhém dějství pouze bránil, v početní nevýhodě se do žádných vyložených šancí nedostal a sám klidně mohl vyfasovat ještě větší brankový debakl.
Držení míče: 69 % : 31 %.
Střely na branku: 12:1. Střely mimo: 8:2. Rohy: 5:2. Ofsajdy: 2:1. Fauly: 8:9.
90+4'
90+1'
Dnešní utkání se jen dohrává. Před malým momentem to nahrávkou do malého vápna zkoušel Sudakov, bude z toho roh.
90'
Nastavují se dvě minuty.
89'
Zanedlouho se nám rozběhne poslední minuta řádné hrací doby, dost možná ještě budeme muset čekat na nastavený čas.
87'
Do pokutového území Kypru přiletěl další centr, který se ovšem neujal. Vzápětí si nedovoleným zákrokem pomohl Sudakov.
85'
Ukrajinci pokračovali v kombinaci na polovině soupeře. Nakonec to měl na dlouhou nohu domácí Karavajev, který vracel k protihráči.
84'
Střídání v týmu Kypr: ze hřiště odchází Pittas, přichází Loizou.
83'
A aby toho nebylo málo, tak po rohovém kopu propadl míč do malého vápna, kde se Bejsedinovi nepovedlo propálit Panagiho.
82'
Sobol si seběhl na nahrávku do pokutového území, kde se ještě pokoušel o zakončení levou nohou, se kterým si Panagi poradil.
81'
Do konce tohoto zápasu zbývá poslední desetiminutovka. Ukrajina kráčí za pohodlným vítězstvím, nyní znovu dobývá opačné pokutové území.
80'
S míčem se na druhou stranu hrací plochy poměrně jednoduše dostal domácí zadák Sobol, který poté počkal na podporu kolegů.
79'
Střídání v týmu Kypr: ze hřiště odchází Artymatas, přichází Gogic.
78'
V obraně nyní dokázal zakročit domácí Zabarnyj, který tak za sebe nepustil nahrávku a směrem dopředu to tedy zkouší Karavajev.
77'
U hranice pokutového území si o nahrávku řekl domácí Sudakov, který to měl hodně složité a proti přesile se nedokázal prosadit.
75'
Do pokutového území si posléze seběhl domácí Bejsedin, kterému se ale nepovedlo odcentrovat před bránícího Soterioua.
74'
Po delší době se dostal k míči domácí brankář Pjatov. Po následném dalekonosném pasu měl daleko k balónu Bejsedin.
73'
Ukrajinská obrana si znovu pohrávala s míčem. Kypr napadal rozehrávku, jenomže Marlos se přesto dostal na druhou polovinu.
72'
Panagi je znovu ošetřován a chvíli se tak hrát nebude. Následně se bude pokračovat odkopem od kyperské svatyně.
71'
Střídání v týmu Ukrajina: ze hřiště odchází Jarmolenko, přichází Šaparenko.
69'
Střídání v týmu Kypr: ze hřiště odchází Kyriakou, přichází Zachariou.
67'
Střídání v týmu Ukrajina: ze hřiště odchází Jaremčuk, přichází Bejsedin.
Střídání v týmu Ukrajina: ze hřiště odchází Malinovskij, přichází Sudakov.
65'
Ukrajina právě vstřelila branku!
A je tu další branka domácích! ANDRIJ JARMOLENKO se dostal k míči na hranici pokutového území, kde se nakonec dostal do zakončení, které i díky teči protihráče nakonec zapadlo do kyperské branky.
65'
Marlos je po příchodu na hrací plochu nesmírně aktivní, v tomto případě se mu ovšem nepovedlo přenést hru na Zabarnyho.
64'
Před malým momentem měl hodně prostoru v pokutovém území domácí Jarmolenko, který nakonec zakončoval, avšak pouze do protihráče.
63'
Na opačné straně se Marlos dokázal na levém křídle vytvořit pozici pro centr, jenomže vzdušná nabídka našla pouze Soterioua.
62'
Je za námi hodina hry, zatím jsme se dočkali tří zásahů. Ukrajina má tento duel jasně pod kontrolou a jde si za pohodlným vítězstvím.
61'
Střídání v týmu Kypr: ze hřiště odchází Papoulis, přichází Kastanos.
60'
Střídání v týmu Ukrajina: ze hřiště odchází Matvijenko, přichází Karavajev.
59'
Domácí se prosazují již potřetí! Ukrajina nyní rozjela naprosto ukázkovou kombinaci, která vedla až do pokutového území, kde Marlos před prázdnou brankou dokázal oslovit ROMANA JAREMČUKA, který měl hodně snadnou práci.
59'
Před malým momentem musel do akce domácí brankář Pjatov, který se nakonec jako první dostal k míči, jenž následně vyhodil do strrany.
58'
Domácí reprezentaci se povedlo přenést hru na pravou stranu, kde to měl na dlouhou nohu Zabarnyj, který přesto dokázal udržet míč.
57'
Na opačné straně se pokoušel prosadit hostující Kousoulos, který se nedostal přes prvního protihráče a v souboji narazil do Sobola.
56'
Brankář Panagi si tak připsal další snadný zákrok, posléze jsme sledovali rozehrávku nakrátko po zemi, přičemž zkoušel oslovit Kara.
55'
Po hezké kombinaci měl v pokutovém území poměrně dost času na zakončení domácí Jaremčuk, který přesto mířil doprostřed branky.
54'
Marlos se jednoduchým způsobem dostal s míčem na opačnou polovinu, kde se mu navíc na pravém křídle nabídl Zabarnyj.
53'
Hodně prostoru měl posléze kolem sebe domácí Stepaněnko, kterému se povedlo přenést hru na naprosto volného Zabarnyho.
52'
Po jednom ze soubojů nakonec skončil na zemi hostující Soteriou, který pro svůj celek dokázal vybojovat rozehrávku volného kopu.
51'
Kypr se tak postaral o provedení vhazování, jenomže daleko se s míčem nedostal. Navíc u hranic pokutového území fauloval Soteriou.
50'
Jarmolenko se posléze pokoušel přenést hru na pravou stranu, kde měl ovšem hodně daleko k míči kolega Malinovskij.
49'
Marlos si následně za pokutovým územím našel střeleckou pozici, jenomže ránu nakonec poslala přímo doprostřed kyperské branky.
48'
Hned v úvodu druhého poločasu se poprvé k míči dostal střídající Marlos, který se ovšem nedostal přes dobře postaveného protihráče.
47'
Odstartoval nám druhý poločas, jehož úvodní rozehrávku si tentokráte vzali na starost domácí, kteří budou hrát zleva doprava.
46'
Střídání v týmu Ukrajina: ze hřiště odchází Makarenko, přichází Stapaněnko.
Střídání v týmu Ukrajina: ze hřiště odchází Zubkov, přichází Marlos.
Střídání v týmu Kypr: ze hřiště odchází Ilia, přichází Christofi.
Střídání v týmu Kypr: ze hřiště odchází Avraam, přichází Kousoulos.
46'
Máme za sebou první poločas, který nám nakonec nabídl dvě branky, přičemž se Ukrajina dvakrát prosadila díky pokutovému kopu. Ukrajina přitom mohla vsítit klidně další tři branky, jenomže domácí celek se nesmírně trápí v koncovce. Kypřané dohrávají bez vyloučeného Panayiotoua.
45+5'
45+2'
Také druhá penalta končí úspěchem! OLEKSANDR ZINČENKO pohodlně zamířil do levé strany, kam se sice vydal také Panagi, avšak ten na zakončení nedosáhl.
45+2'
Po ruce v pokutovém území je tu další penalta pro domácí!
45'
Nastavuje se pět minut.
43'
Následoval odkop od kyperské branky. Panagi nikam nepospíchal, nakonec to zkoušel dalekonosným pasem na opačnou polovinu.
41'
Kyriakou nyní zahrával standardní situaci svého celku. Centr se nakonec snesl na hlavu Zinčenka, kterému se povedlo úspěšně odvrátit.
39'
První poločas se neúprosně blíží ke svému konci, hrát se bude ještě něco málo kolem pěti minut. Uvidíme, zda se bude něco málo nastavovat.
37'
Je tu první branka tohoto zápasu! K rozehrávce pokutového kopu se totiž postavil ANDRIJ JARMOLENKO, který zakončoval přesně k pravé tyči, zatímco se brankáře vydal na druhou stranu.
36'
Je tu penalta pro Ukrajinu! Navíc červená karta proti Panayiotoa.
36'
Kypr díky Pjatovově teči vybojoval rohový kop.
35'
Ukrajina znovu rozjela kombinaci na polovině soupeře, nakonec jsme sledovali zpětnou nahrávku na volného Kryvcova.
33'
Je za námi zhruba třetina hry, která nám zatím nepřinesla ani jednu branku. Ukrajina je sice aktivnější, jenomže soupeř hraje dobře z obrany.
32'
Sobol velice přesnou nahrávkou našel na hranici malého vápna volného Jaremčuka, který ale nechal vyniknout Panagiho.
31'
Menší závar v kyperském pokutovém území nakonec přinesl zakončení patičkou Jarmolenka, který ale trefil pouze Panagiho.
30'
Hodně prostoru měl poté kolem sebe domácí Malinovskij, jehož pokus o průnikovou nahrávku skončil pouze na nohu Ioannoua.
29'
Ukrajina táhla útočnou akci přes pravou stranu, kde se Jarmolenko nakonec dostal k centru, který ale putoval mimo dosah Zubkova.
28'
Pittas to zkoušel hodně prudkou nahrávkou k hranici pokutového území, kde před Iliou dokázal bleskově zakročit Matvijenko.
27'
Panagi tak nemusel zasahovat, naopak si přichystal další odkop od své branky. Na opačné straně se ovšem daleko nedostal Panayiotou.
26'
Zubkov si dokázal seběhnout do volného prostoru, načež ještě nahrával pod sebe na Jaremčuka, který zakončením mířil nad branku.
25'
Před malým momentem se na levém křídle dostal přes protihráče hostující Papoulis, jehož rána směřovala pouze do rukavic Pjatova.
24'
Z obrany se ovšem povedlo včas vystoupit hostujícímu Soteriouovi, kterému se povedlo odehrát míč před dotírajícím soupeřem.
23'
Ukrajinská obrana znovu pracovala s míčem na vlastní polovině, nakonec se Zinčenkovi povedlo najít naprosto volného Malinovskiho.
21'
Je za námi úvodní dvacetiminutovka tohoto zápasu, která nám zatím nepřinesla ani jednu branku, avšak směrem dopředu jsou aktivnější domácí.
20'
Za kyperskou obranu se následně dostával Jaremčuk, který se málem dostal do zakončení. Panagimu ale spadl obvaz z hlavy.
19'
Už to vypadalo, že se Malinovskij nakonec dokáže proháčkovat až do zakončení, jenomže na poslední chvíli ho dokázal zastavit Ioannou.
18'
Zubkov se posléze pokoušel z levé strany odcentrovat směrem do pokutového území, kde před Jarmolenkem dokázal zakročit soupeř.
17'
Ukrajina posléze pokračovala v kombinaci na polovině soupeře, nakonec si o nahrávku řekl také domácí obránce Matvijenko.
16'
Kypřané se dokázali prokombinovat z přehuštěného prostoru a sledovali jsme nahrávku za pbranu na Iliu, který měl k míči daleko.
15'
Následovalo autové vhazování z levé strany, které si vzal na starost obránce Sobol. Tomu nakonec na pomoc přispěchal Makarenko.
14'
Do pokutového území si následně pokoušel seběhnout domácí Zubkov, jenomže nahrávku od Makarenka dokázal rychle přečíst soupeř.
13'
V pokutovém území měl hodně málo prostoru právě Jarmolenko, se kterým si dokázal poradit hostující Soteriou, jenž odkopával až do zámezí.
12'
Kypr se znovu musel bránit. Tentokráte to na sebe zkoušel vzít Jarmolenko, který ovšem musel počkat na podporu od Zinčenka.
10'
Zinčenko to posléze zkoušel nahrávkou do malého vápna, kde se nacházel Jaremčuk. Ten zakončením ve skluzu trefil brankáře do těla.
10'
Sobol se nyní přes levou stranu prodral do pokutového území, kde nahrávkou pod sebe ovšem našel pouze obránce Kara.
9'
Ukrajinci pokračovali v kombinaci na polovině soupeře. Nakonec se k míči dostal také Makarenko, který přeposílal na nohu Zinčenka.
8'
Už se opět pokračuje ve hře. Hostující brankář Panagi rozehrával po zemi nakrátko, přičemž si dokázal vybrat kolegu Avraama.
7'
Panagi by nakonec měl pokračovat v tomto duelu, dohrávat ale bude s obvázanou hlavou. Hodně nešťastný moment hned v úvodu zápasu.
6'
Kyperský brankář má navíc po předchozím střetu krev v obličeji a bude tedy potřebovat ošetření.
5'
Za obranu soupeře si to posléze zkoušel namířit domácí Jaremčuk, který měl daleko k míči, navíc ještě kopačkou atakoval brankáře Panagiho.
4'
Na pravém křídle si o nahrávku řekl také domácí Zabarnyj, který přesto vyprodukoval zpětnou nahrávku až na volného Ioannoua.
3'
Hned v úvodu tohoto zápasu si s míčem pohrála domácí obrana, které se povedlo rychlou nahrávkou oslovit osamoceného Sobola.
2'
Hlavní sudí tohoto zápasu poprvé pískl do své píšťalky, utkání tak může začít. Úvodní slovo si vzali na starost hosté, kteří budou hrát zleva doprava.
1'

Ukrajina: Pjatov – Zabarnyj, Kryvcov, Matvijenko, Sobol – Malinovskij, Makarenko, Zinčenko – Jarmolenko, Jaremčuk, Zubkov
Náhradníci: Buščan, Trubin – Besjedin, Bezus, Dovbyk, Karavajev, Marlos, Mykolenko, Popov, Šaparenko, Stepaněnko, Sudakov

Kypr: Panagi – Karo, Soteriou, Ioannou – Panayiotou, Artymytas, Kyriakou, Avraam – Pittas, Ilia, Papoulis
Náhradníci: Paraskevas, Michail – Andreou, Gogic, Christofi, Kastanos, Konstantinos, Kousoulos, Kyprianou, Loizou, Nikolaou, Zachariou.
Kypr

Na opačné straně se nachází Kypr, který se v kvalifikační skupině o MS nachází na čtvrté pozici. Kypr během tří odehraných zápasů dokázal nasbírat čtyři body a na vedoucí Chorvatsko ztrácí dva body. Kypr naposledy sehrál přátelské utkání na půdě favorizovaného Maďarska. Tento duel nakonec nepřinesl žádnou atraktivní podívanou, ba naopak jsem se dočkali jediné branky, o kterou se po zhruba třetině utkání postaral maďarský hráč Schafer.
Ukrajina

Fotbalisté Ukrajiny mají za sebou dva přátelské zápasy, ve kterých si počínali polovičně dobře. Nejprve se totiž na domácím stadionu utkali s Bahrajnem, který byl v roli velkého outsidera. Bahrajn se patnáct minut před koncem zápasu dostal do vedení, Ukrajina však v první minutě nastaveného času alespoň dotáhla výsledek do nerozhodného stavu. Ani souboj se Severním Irskem nepřinesl zrovna přesvědčivý výkon, naopak se Ukrajina radovala z jednobrankového vítězství na domácím stadionu.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.