MSFL - 18. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Líšeň : Mohelnice - 24. března 2018   15:00

Líšeň
Líšeň
40' F. Smrčka  • 50' Hanuš  • 69' T. Machálek
3:0
(1:0)
Mohelnice
Mohelnice
Líšeň
Kotnour – Hlavica, Bednář, Čampa (C) (63. Fall), Minařík (46. Malík), Krška, M. Machálek (71. Demeter), T. Machálek, F. Smrčka, Reteno Elekana, Hanuš. Trenér: Miloslav Machálek.
A. Smrčka – Zezula, Fall, Malík, Demeter
Křepský – Silný, Vostrejž
SK Líšeň
355 diváků
Mohelnice
Hora – Hlavsa, Kotůlek (54. Yimuran), Čank (88. Kubíček), Navrátil, Fišara (C), Malý, Svoboda, Vokoun, Knýř, Kutal. Trenér: Jaroslav Rolinek.
Večeř – Linhart, Kubíček, Yimuran

Tolik z Fortuna MSFL, loučím se z brněnské Líšně a přeji hezký zbytek dne.
Střely na bránu: 9:0
Střely mimo: 5:1
Rohy: 6:2
Je hotovo. Domácí Líšeň naprosto zaslouženě vyhrává. Rozhodla ke konci prvního poločasu po zakončení Smrčky. Ve druhém přidala Hanušem a Tomášem Machálkem. Měla i další dobré šance, které ale pochytal gólman Hora. Úvod do jarní části sezóny tak Brňanům vyšel famózně a aktuálně se vyhoupli na čtvrté místo.
90+2'
90+2'
Ještě přišla hlavička Demetera vysoko nad, ale to už bylo vše. Utkání končí.
90'
Nastavovat se budou dvě minuty. Líšeň bude zahrávat ještě jeden rohový kop.
88'
Střídání v týmu FK Mohelnice: ze hřiště odchází Čank, přichází Kubíček.
86'
Fall poslal přesný centr přes celé vápno na Filipa Smrčku, před kterým byla prázdná brána, ale míč mu v klíčový okamžik skočil a autor prvního dnešního gólu tak překopl mohelnickou svatyni.
84'
Po rohu se dostal ke střele Hanuš a Hora musel dávat pozor. Míč naštěstí pro něj letěl doprostřed brány.
83'
Líšeň se fotbalem baví, důkazem kličkovaná Elekany, která nakonec končí dalším rohovým kopem.
81'
Krásná střela z dvaceti metrů. Do míče se opřel po přihrávce Demetera navrátilec z ošetření Bednář a jeho pokus letěl těsně pod břevno. Hora špičkou rukavic vytěsnil míč nad.
79'
Ofsajd Hanáků zastavuje slibně se rozvíjející se útok. Od brány může rozehrát Kotnour.
77'
Na hřišti leží v křeči Bednář, který musí být za postranní čárou ošetřen.
75'
Je vidět, že se utkání pouze dohrává. Líšeň kráčí ke třem bodům.
73'
Kotnour si opět po delší době sáhl na míč. Hlavičkoval však Fall, který mu poslal malou domů.
71'
Střídání v týmu SK Líšeň: ze hřiště odchází M. Machálek, přichází Demeter.
70'
Po rohu Malého se urodila první velká šance hostů. Před Knýřem sice Kotnour míč vyboxoval, ale ten se znovu dostal k hlavičce a míč končí těsně nad.
69'
Líšeň právě vstřelila branku!
Spolupráce přímo bratrská. Milan Machálek poslal míč na malé vápno, kde byl TOMÁŠ MACHÁLEK a asi nejlepší hráč zápasu s naprostým přehledem zakončil do opuštěné brány.
68'
Opět v akci Tomáš Machálek, který hýří dobrým pohybem a nyní vypustil jedovatou střelu. Po jeho pokusu šel míč jen těsně vedle levé tyče.
67'
Brno kontroluje průběh utkání, je častěji u míče a snaží se vytvářet další šance.
65'
Dnešní utkání sleduje 355 diváků.
64'
Šestá přímá střela na bránu. Bednář přízemní střelou k tyči pořádně protáhl Horu, který musel zakročit.
63'
Střídání v týmu SK Líšeň: ze hřiště odchází Čampa, přichází Fall.
62'
Snaha Mohelnice by byla, ale v útoku to vázne. Rodila se slibná brejková akce, jenže opět špatná souhra a Líšeň si vše potřebné pohlídala.
60'
Naopak střela přichází na druhé straně. Bednář našel na hranici vápna Smrčku, který se dostal do zakončení a tentokrát Hora perfektně dokázal zasáhnout. Míč vyrazil před sebe a pak už mu pomohla obrana.
59'
Hosté mohli jít po chybě obrany do brejku, jenže se nedohodli a zakončení se nekonalo.
57'
To domácí mají pět střel, z toho čtyři na bránu. Lišeň tak dokázala své šance využít.
56'
Mohelnice stále čeká na nějakou šanci, v kolonce střel zatím nula. Pokud chce s výsledkem něco udělat, musí hodně přidat.
54'
Střídání v týmu FK Mohelnice: ze hřiště odchází Kotůlek, přichází Yimuran.
53'
Kotůlek je ošetřován u postranní čáry, uvidíme, zda se ještě vrátí do hry.
52'
Martin Kotůlek zůstává ležet na hřišti po jednom ze soubojů. Na hřišti lékař, nosítka a vypadá to na střídání.
50'
Na druhý pokus to už domácím vyšlo. Krška poslal parádní centr do pokutového území, kde si naběhl LADISLAV HANUŠ a jeho přesná hlavička končí v síti. Brňané tak vedou již 2:0 a zúročili tak dobrý vstup do druhého poločasu.
50'
Míč letěl nebezpečně na zadní tyč, kde byl Elekana a před ním musel znovu stoper Mohelnice uklidit míč do bezpečí.
49'
Fišara raději před Malíkem odkopl míč a bude z toho další roh pro domácí.
49'
Domácí dál pokračují v tlaku a snaží se napadat soupeře. Zatím je to bez nějakých větších střeleckých pokusů.
47'
První šance ve druhém poločase. Asi nejlepší hráč zápasu Tomáš Machálek vypálil přízemní střelu z dvaceti metrů a míč proletěl kolem zadní Horovy tyče.
46'
Střídání v týmu SK Líšeň: ze hřiště odchází Malík, přichází Minařík.
46'
Střely na bránu: 3:0
Střely mimo: 0:0
Rohy: 2:1.

Druhý poločas pokračuje v 16:02.
Máme za sebou první poločas, do kterého lépe vstoupili domácí. Prvních patnáct minut jasně dominovali, pak se ale hra srovnala a bojovalo se spíše ve středu hřiště. Více střeleckých pokusů vyprodukovali Brňané a jedna se i ujala. Po šikovné kličce přesně zakončil Filip Smrčka. Mohelnice hrála na brejky, krom pár centrů nic velkého nepředvedla.
45'
45'
Ještě v závěru poločasu poslal nepříjemný centr do vápna Elekana, Hora byl ale u zadní tyče připraven.
43'
Dlouhý padající centr Knýře nadělal Kotnourovi velké problémy, nakonec celou nepřehlednou situaci zvládl.
42'
Filip Smrčka vzápětí dostává žlutou kartu za útočný faul.
40'
Je tu první branka zápasu. FILIP SMRČKA dostal z pravé strany ideální přihrávku od Tomáše Machálka, autor branky udělal kličku na pravou nohu a v rychlosti propálil brankáře Horu. Domáci tak jdou vcelku zaslouženě do vedení těsně před koncem první půle.
39'
Dokumentuje to i souhra mezi Tomášem Machálkem a Elekanou, pas na něj byl až příliš dlouhý.
37'
Blíží se závěr prvního poločasu a stále je to hodně nepřesné. Brno se snaží kombinovat, ale možná je vidět, že je to první zápas po zimní pauze.
35'
Útočná akce domácích končí ofsajdem, je to v posledních minutách hodně rozkouskované, hra postrádá tempo.
34'
Vokounův štiplavý centr šel do líšeňského vápna, kapitán Čampa uklidil míč do bezpečí.
32'
Další centr do vápna a domácí Hanuš na míč nedosáhl. Stále čekáme na nějakou větší příležitost. Poslední minuty jsou poměrně opatrné.
30'
Tomáš Machálek sprintoval po chybné rozehrávce na bránu, ale Hora dobře přečetl hru a vyběhl včas.
29'
Václav Minařík inkasuje první žlutou kartu dnešního zápasu za faul ve středu hřiště.
25'
Hosté se osmělili a šli do brejku, ale i obrana Líšně dokázala dobře zapracovat.
23'
Velká šance Líšně, Tomáš Machálek ale místo střely volil přihrávku a neudělal to dobře. Byl to brejk dva na jednoho a dalo se to vyřešit určitě lépe. Poslední hráč Mohelnice předvedl výborný zákrok.
21'
Brňané dál hýří aktivitou, drží častěji míč, jen chybí lepší koncovka. Mohelnice spíš spoléhá na brejky.
20'
Milan Machálek si rovnal míč na levačku a pálil rovnou mezi dvěmi obránci, míč byl však sražen.
18'
Slibný úvod, nyní se však bojuje ve středu hřiště, domácí se nemohou dostat do zakončení.
16'
Rozehrávkou na krátko končí tato akce domácích, hraje se ve středu hřiště.
15'
Střela Elekany končí sraženým pokusem a bude to druhý roh pro Lišeň v tomto zápase.
14'
Krška rozehrál standardku z pětadvaceti metrů, volil střelu, jenže napřáhl jen do připravené zdi soupeře.
13'
Hraje se aktivní fotbal, sledujeme zatím větší snahu domácích fotbalistů, kteří jsou častěji u míče.
12'
Tomáš Machálek poslal pěkný centr do šestnáctky, kde byl připravený Smrčka, ale u míče byl dřív vyběhnuvší Hora.
10'
Standardka domácího týmu končí u obrany Hanáků. Centr Bednáře nevyšel ideálně.
9'
Další střelecký pokus. Milan Machálek z prakticky stejného místa prověřil brankáře Mohelnice, ale nebylo to pro něj nic složitého. Míč šel doprostřed brány.
8'
A opět slušná akce pro Líšeň. Po levé straně prchl Elekana a přízemní střelou chtěl překvapit brankáře Horu, ten si skokem k tyči pro míč doletěl.
6'
I Kontour se musel činit, centr v pohodě kryje do náruče.
4'
Po něm opět zasahuje Hora. Ovšem na druhé straně brejk pro hosty a Kutal se snažil zakončit. Nakonec z toho byl roh.
3'
Tentokrát se ukázala pravá strana, byl to gabonský fotbalista Elekana, který vybojoval první roh.
2'
Domácí jsou od začátku aktivnější, hlavně jejich levá strana nevypadá vůbec špatně.
1'
Hned v první minutě nebezpečně centroval Smrčka, míč letěl do vápna, kde byl ale včas připraven brankář Hora.
1'
Vše je připraveno, můžeme začít.
Ještě jednou hezké odpoledne z brněnské Líšně, letos poprvé se hlásím z tohoto pěkného areálu, kde za pár chvil odstartuje jarní část Fortuna MSFL. Počasí je ideální, svítí sluníčko, žádný jiný fotbal se dnes v Brně nehraje, takže by se mohla dát čekat i solidní návštěva.

SK Líšeň: Kotnour – Hlavica, Bednář, Čampa (C), Minařík, Krška, M. Machálek, T. Machálek, F. Smrčka, Reteno Elekana, Hanuš. Trenér: Miloslav Machálek.
Náhradníci: A. Smrčka – Zezula, Fall, Malík, Demeter

FK Mohelnice: Hora – Hlavsa, Kotůlek, Čank, Navrátil, Fišara (C), Malý, Svoboda, Vokoun, Knýř, Kutal. Trenér: Jaroslav Rolinek.
Náhradníci: Večeř – Linhart, Kubíček, Yimuran

Rozhodčí: Křepský – Silný, Vostrejž.
Líšeň se kromě zranění vypořádávala také s odchodem dvou klíčových ofenzivních hráčů. Záložník David Pašek, s dvanácti trefami druhý nejlepší střelec soutěže, zamířil do druholigových Vítkovic. Forvard Denis Frimmel, autor pěti branek, se přesunul do druholigového Žižkova.
Sportu zdar a fotbalu zvlášť. Vítejte opět po čase na brněnském stadionu v Líšni, kde se dnes utká domácí tým, aktuálně pátý po podzimu a soupeřem bude předposlední Mohelnice. Dlouhá zima se na fotbalistech Líšně podepsala vlnou zranění. Hned ve druhém přípravném utkání si zlomil klíční kost Lamine Fall, na marodku ulehli Tadeáš Zezula, Harut Ovsepjan, bolavá záda limitovala kapitána Rudolfa Čampu a v generálce si utrhl kolenní vazy Minárčik, pro něhož sezona skončila.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.