MSFL - 18. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Petřkovice : Val. Meziříčí - 24. března 2018   15:00

Petřkovice
Petřkovice
57' Rubý  • 85' Lokša  • 89' Latocha
3:1
(0:1)
Val. Meziříčí
40' Vychodil
Petřkovice
Godula – Švancer, Rubý, Sporysz, Baranek (C), Holiš, Ptáček (46. Latocha), Václavík, Smékal (90. Regec), Szotkowski (62. Lokša), Honiš
Chvěja – Wozniak, Lokša, Polášek, Latocha, Staněk, Regec
Jan Šamárek – Ondřej Cieslar, Jiří Macrineanu
Stadion Odra Petřkovice, Ostrava
Mucha – Žilinský, Chapodze, Bartozel, Chargeishvili, Gomola (75. Furmánek), Drozd (C), Klimpar, Vychodil, Tobiáš, George
Fröhlich – Smékal, Furmánek, Ryšánek

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost.
Je konec. Petřkovice nakonec obrátily celý zápas ve druhé půli a vyhrály 3:1.
90+2'
90+2'
Hosté získali autové vhazování na své polovině.
90+1'
Rozhodčí nastavil dvě minuty navíc.
90'
Střídání v týmu FC Odra Petřkovice: ze hřiště odchází Smékal, přichází Regec.
90'
Nyní se domácí hráč ocitl v ofsajdovém postavení.
89'
Tým Petřkovice právě vstřelil branku! A je to gól! Dnes už je pravděpodobně rozhodnuto, jelikož Petřkovice jdou do dvoubrankového vedení po brance MARIA LATOCHY.
89'
Opět to jsou domácí, kteří se dostali dopředu.
88'
Domácí získali autové vhazování na polovině Valašského Meziříčí.
87'
Hosté se provinili faulem na polovině Petřkovic.
85'
Tým Petřkovice právě vstřelil branku! RADOVAN LOKŠA proměňuje pokutový kop a Petřkovice otáčí zápas! Odra tak vede 2:1.
85'
Žlutou kartu dostává Žilinský (TJ Valašské Meziříčí).
85'
Byla nařízena penalta pro Petřkovice.
84'
Nyní Odra získala rohový kop.
83'
Následně míč získali hosté, ale pouze na chvíli a domácí tak mají další aut.
82'
Nyní mají domácí autové vhazování.
80'
Hostující hráč se dopustil ofsajdu.
77'
Střela domácích skončila jen vedle hostující svatyně a následuje tak odkop od brány Filipa Muchy.
75'
Střídání v týmu TJ Valašské Meziříčí: ze hřiště odchází Gomola, přichází Furmánek.
75'
Hosté získali autové vhazování na své polovině a budou tak dál u míče.
73'
Střela z kopačky hostujícího hráče skončila pouze vedle domácí brány.
72'
Domácí se ocitli v ofsajdu.
71'
Hosté získali volný kop na polovině Petřkovic.
70'
Poté, ale skončil míč jen vedle hostující brány a Filip Mucha má odkop od své svatyně.
69'
Nyní tak mají balón v držení Petřkovice a drží ho na své polovině.
68'
Hosté se dostali až na hranici vápna, ale jejich následná střela skončila pouze vedle domácí svatyně.
66'
64'
Útok domácích skončil pouze míčem v zámezí a Filip Mucha má odkop od své svatyně.
62'
Střídání v týmu FC Odra Petřkovice: ze hřiště odchází Szotkowski, přichází Lokša.
62'
Hostující hráč se dostal dopředu, ale následná přihrávka skončila pouze u domácího obránce.
60'
Střela hostujícího hráče skončila jen vedle brány a následuje odkop od domácí svatyně.
57'
Tým Petřkovice právě vstřelil branku! Nyní už je to ale gól, který dává PATRIK RUBÝ a Odra Petřkovice srovnává na 1:1!
55'
Domácí se opět dostali dopředu, ale nic velkého z toho tentokrát nebylo.
53'
Žlutou kartu dostává Szotkowski (FC Odra Petřkovice).
52'
Nyní Petřkovice získaly rohový kop z pravé strany.
51'
Ovšem poté se dopustili faulu a Petřkovice tak budou rozehrávat na své polovině.
50'
Nyní jsou u míče opět hosté v podobě autového vhazování.
48'
Poté se hráč Petřkovic dopustil útočného faulu a u míče tak budou opět hosté.
47'
Domácí získali rohový kop, ale nic velkého z toho nebylo.
46'
Střídání v týmu FC Odra Petřkovice: ze hřiště odchází Ptáček, přichází Latocha.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 16:05.
První poločas je u konce a Valašské Meziříčí zatím vede 1:0, když se dostalo do vedení ve 40. minutě.
45'
45'
Žlutou kartu dostává Vychodil (TJ Valašské Meziříčí).
45'
Následně ale ulovili balón opět domácí, ovšem jejich snaha projít po levé straně skončila u zákroku hostujícího obránce.
44'
Petřkovice sice dostaly míč do vápna, ale tam se ho zmocnili hosté, kteří vyrazili do protiútoku.
42'
Ovšem ti se poté dopustili nedovoleného zákroku a nyní budou u míče domácí.
41'
Nyní se domácí dostali dopředu středem hrací plochy, ale poté skončil míč jen na kopačkách hostů.
40'
Valašské Meziříčí právě vstřelilo branku! Hosté jdou do vedení pět minut před koncem prvního poločasu. Autorem branky je LUKÁŠ VYCHODIL.
39'
Nyní Valašské meziříčí získalo už čtvrtý rohový kop.
38'
Útok domácích je u konce a hosté tak jdou do rychlého protiútoku.
36'
Domácí hráč se ocitl v ofsajdové pasti.
35'
Ovšem rohový kop nic nepřinesl a míč skončil opět u domácích hráčů.
34'
Následně ale hosté vybojovali rohový kop z pravé strany.
33'
Nyní to Meziříčí zkoušelo po levé straně, ale po centru skončil míč jen u domácích borců.
32'
Po třiceti minutách hry jsou domácí o něco aktivnější a dostali se ke dvěma střelám na bránu, zatím co hosté ani jednou.
31'
Útok domácích je u konce a následuje pouze aut pro hosty.
29'
Poté ale skončil míč v zámezí a Valašské Meziříčí má autové vhazování.
28'
Ovšem následně hosté poslali míč pouze vedle brány a Lukáš Godula má odkop od své svatyně.
27'
Po centru do vápna domácí odkopli míč do zámezí a následuje rohový kop pro Valašské Meziříčí.
26'
Faul ve středu hrací plochy a nyní mají hosté volný kop.
25'
Ovšem ani Valašské Meziříčí v útoku tentokrát nic nepředvedlo a následuje aut pro domácí.
24'
Následně z rohu, ale nic velkého nevzniklo a dopředu tak jdou hosté.
23'
Nyní Odra vybojovala rohový kop.
22'
Domácí se dostali do dobré šance, ale ke střele v hostující šestnáctce už ne.
20'
Další střela z kopačky domácího hráče, ovšem tentokrát zamířila vedle hostující svatyně.
18'
Nyní domácí vybojovali volný kop a mohou tak ohrozit bránu Filipa Muchy.
16'
Nyní má Filip Mucha odkop od své svatyně.
15'
Domácí drží míč na své polovině, následně to zkoušeli po levé straně, ale tam míč zachytili hosté.
14'
Po centru do vápna odkopli domácí míč do bezpečí a hosté mají autové vhazování.
13'
Nyní se domácí hráč dopustil faulu a Valašské Meziříčí má volný kop ve středu hrací plochy.
12'
Odra se sice dostala až k hranici vápna, ale následně žádná střela nepřišla.
11'
Domácí se dostali ke střele, která šla na bránu Filipa Muchy, ale ten si s ní poradil.
10'
Nyní mají Petřkovice autové vhazování na polovině soupeře.
9'
Nyní se hostující hráč dostal ke střele, ovšem ta šla pouze vedle brány Lukáše Goduly.
7'
Po rohovém kopu se ovšem domácí hráči dopustili faulu a Valašské Meziříčí má volný kop na své polovině.
6'
Odra se dostala do nebezpečného útoku po pravé straně a vybojovala rohový kop.
5'
Hosté se pokoušeli dostat dopředu po pravé straně, ale následně se míče ujmuli hráči Petřkovic.
3'
Domácí měli autové vhazování na polovině hostů, ale následně přišli o míč.
2'
Domácí pouze odkopli míč až na polovinu Valašského Meziříčí, kde se k němu dostali hosté.
1'
O úvodní výkop se postarali hosté a okamžitě se dostali dopředu. Následně vybojovali autové vhazování.
1'

FC Odra Petřkovice: Godula – Švancer, Rubý, Sporysz, Baranek (C), Holiš, Ptáček, Václavík, Smékal, Szotkowski, Honiš
Náhradníci: Chvěja – Wozniak, Lokša, Polášek, Latocha, Staněk, Regec

TJ Valašské Meziříčí: Mucha – Žilinský, Chapodze, Bartozel, Chargeishvili, Gomola, Drozd (C), Klimpar, Vychodil, Tobiáš, George
Náhradníci: Fröhlich – Smékal, Furmánek, Ryšánek

Rozhodčí: Jan Šamárek – Ondřej Cieslar, Jiří Macrineanu.
Dnes se v MSFL proti sobě utkají týmy FC Odra Petřkovice a TJ Valašské Meziříčí. V prvním vzájemném zápase letošní sezóny vyhrálo Valašské Meziříčí na své půdě 2:1. Domácí Petřkovice jsou momentálně až na čtrnáctém místě se třinácti body a skóre 17:28. Valašské Meziříčí je na tom lépe a nachází se na sedmém místě s dvaceti čtyřmi body a skóre 26:32.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.