MSFL - 29. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Val. Meziříčí : Uh. Brod - 9. června 2018   17:00

Val. Meziříčí
15' Furmánek  • 84' Tobiáš
2:4
(1:2)
Uh. Brod
Uh. Brod
14' Dolina   • 37' Mančík   • 80' Hruboš   • 90+3' Hruboš
Mucha – Kadla, Gajdušek, Smékal, Výmola, Tobiáš, Václavek.
Popelák – Kulička, Kolář
Uh. Brod
Červík – Jaroněk, Pochylý, Nevařil, Michalec.

Je dobojováno. ČSK Uherský Brod bere všechny tři body za výhru 4:2. Fotbal se hrál velmi svižný, zejména v prvním poločase. Zajímavostí je, že se v utkání kopaly hned tři penalty, ale ani jedna z nich nebyla proměněna!
90+3'
90+3'
Hruboš při oslavě sundal dres, takže dostává žlutou kartu. To mu ale radost zřejmě nezkazí.
90+3'
Uherský Brod právě vstřelil branku!
Je hotovo! Krásný brejk hostujícího mužstva zakončuje do prázdné brány FILIP HRUBOŠ.
90+2'
Po nákopu od gólmana Michuta přišla teč uvnitř vápna, ale míč po ní zamířil vedle pravé tyče.
90+1'
Do otevřené obrany se hnali hráči v bílém, ale střela jednoho z nich skončila vedle. Nutno říct, že to bylo z těžké pozice.
90'
Střídání v týmu ČSK Uherský Brod: ze hřiště odchází Žůrek, přichází Pochylý.
89'
Olin Bartozel nevyužil toho, že jeho protihráč uklouzl a svůj centr poslal opět jen za bránu.
88'
Další dlouhý odkop kupředu v podání hostů, kteří už se soustředí hlavně na bránění výsledku.
87'
Střídání v týmu TJ Valašské Meziříčí: ze hřiště odchází Furmánek, přichází Smékal.
86'
Uherskobrodští se snaží držet míč co nejdále od své brány. To se jim zatím daří.
84'
Valašské Meziříčí právě vstřelilo branku! Jen jsem to dopsal, tak je tu kontaktní branka! PAVEL TOBIÁŠ se uvolnil na pravé straně velkého vápna a křižnou střelou poslal míč až do sítě!
83'
Utkání v posledních vteřinách ztratilo tempo. Uvidíme, jestli přijde závěrečný nápor Valašského Meziříčí.
81'
Domácí fotbalisté se snažili po pravé straně o odpověď, ale centr se hodně nepovedl a skončil za bránou.
80'
No a pak dají hosté gól z nenápadné akce! FILIP HRUBOŠ si navedl míč na levou nohu a z hranice vápna neskutečně vymetl horní růžek brány. To byla fantastická rána! Tohle už vypadá pro hosty hodně dobře.
79'
Uherský Brod doslova odmítl rozhodnout! Opět v tom byl zakomponován Jaroněk, který nejprve připravil jasnou gólovku pro svého spoluhráče a pak hlavičkoval do poloprázdné brány, kterou však přestřelil!
77'
David Sklenář však míč poslal hodně vedle brány Michuta.
77'
Jaroněk je hodně aktivní po svém příchodu na hřiště. Nyní byl faulován dvacet metrů od brány a je z toho zajímavá standardka.
75'
Z následného brejku mohl možná definitivně rozhodnout Jaroněk, ale jeho rána byla na poslední chvíli sražena na roh.
75'
Obrovská šance na srovnání, ale hlavička z penaltového puntíku končí v rukavicích Nemravy!
73'
Za zmaření rozehrávky si vysloužil žlutou kartu Bronislav Šálek.
72'
Střídání v týmu ČSK Uherský Brod: ze hřiště odchází Mančík, přichází Jaroněk.
71'
Další brejková situace domácích, která je zhatěna nedokonalostí při zpracování. Tohle možná bude Meziříčí mrzet.
69'
Hrůzostrašný zákrok Zdeňka Sováka na Mančíka. Ten ho překvapil tím, že šel do "Zidanovky" a v tu chvíli přijely sáně na achillovky. Sudí nakonec vytáhl pouze žlutý kartónek, za což může být Sovák rád.
67'
Hra se začíná kouskovat, dlouhý nákop do vápna Valachů neznamenal vůbec žádné nebezpečí.
64'
Další nepřesná kombinace domácích, což se nelíbí místním fanouškům, kteří to začínají dávat najevo.
63'
Střídání v týmu ČSK Uherský Brod: ze hřiště odchází Dolina, přichází Michalec.
63'
Šimon Vrána pelášil sám na bránu, ale svůj pokus poslal vedle pravé tyče!
62'
Velký závar byl v brankovišti i na druhé straně, ale gólem nekončí.
61'
Znovu vypadala rychlá útočná akce velmi nadějně, ale skončila těsně před vápnem.
59'
Meziříčí tlačí a bojuje o srovnání skóre. Do vápna létá jeden centr za druhým, ale žádný nemíří do správných míst.
57'
Fotbalistům se v posledních minutách opravdu nedaří založit kloudný útok.
55'
Střídání v týmu TJ Valašské Meziříčí: ze hřiště odchází Gajdoš, přichází Tobiáš.
55'
Střídání v týmu TJ Valašské Meziříčí: ze hřiště odchází Vychodil, přichází Václavek.
53'
Hráči se snad dohodli, že penalty proměňovat nebudou! Střelce jsem bohužel nezaznamenal, ale svůj pokus narval pouze do břevna!
53'
Třetí penalta v zápase, první pro Valašské Meziříčí!
52'
Tomasz Gomola si za ostrý střet uprostřed hřiště vykoledoval žlutý kartónek.
51'
Tak to se často nevidí! Druhá neproměněná penalta v zápase Richard David ji namířil hodně nad bránu!
50'
Je tu druhá penalta v zápase pro Uherský Brod!
49'
Jenže z toho vůbec nic nebylo, protože přetažený centr doputoval až do zámezí.
48'
Valašské Meziříčí nastoupilo do druhé půle velmi svižně a má další rohový kop.
46'
Lukáši Vychodilovi trvalo velmi dlouho, než se odhodlal ke střele, takže nechal soupeře zblokovat jeho ránu.
46'
Prvních pětačtyřicet minut je za námi a nutno říct, že sledujeme vynikající fotbal z obou stran! Obě mužstva se ženou do ofenzivy a k vidění tak je spousta šancí. Více jich měli hosté, kteří z nich dokázali vstřelit dvě branky a zaslouženě vedou. A to ještě navíc Šálek neproměnil pokutový kop, který skvěle vystihl Michut. Nejhezčí branku zatím vstřelil Furmánek, který svůj přímý kop ze 30 metrů namířil přímo do šibenice.
45+1'
45'
Tentokrát si ve velice nadějné situaci neporozuměli spoluhráči hostů, kteří tak sami zmařili jasnou gólovku.
44'
Do šestnáctky Brodu mířil další centr, ale následná hlavička byla provedena v záklonu, takže skončila vysoko nad břevnem.
42'
A ten byl nakonec také nebezpečný, jenže střílený centr skrz malé vápno nakonec zkrotil Nemrava.
42'
Rohový kop mají po dlouhé době k dispozici také Valaši.
40'
Valašské Meziříčí se teď pokusilo o rychlý brejk, ale na poslední chvíli jej uťal obránce Brodu.
39'
Míč je na kopačkách stoperů Uherského Brodu, kteří rozvážně čekají na nabídku svých spoluhráčů.
37'
A Uherský Brod nakonec přece jenom po zásluze střílí druhou branku v zápase a vrací se do vedení! Autové vhazování jeden z hráčů skvěle pustil mezi nohama, čímž vyslal do úniku svého spoluhráče. Ten naservíroval prudký střílený centr na MARKA MANČÍKA, který z malého vápna už prakticky nemohl minout.
37'
A z něho opět málem udeřilo! Míč poskakoval v malém vápně, ale nakonec se odrazil za vápno!
36'
Uherský Brod nicméně dál tlačí a má k dispozici druhý rohový kop v krátkém časovém sledu.
35'
Jenže Milan Michut vystihl směr Šálkovi a výborným zákrokem penaltu zneškodnil!
34'
Po ruce v pokutovém území je tu penalta pro Uherský Brod!
32'
Hlavní rozhodčí teď přisoudil trestný kop domácím, což se vůbec nelíbilo hráčům Uherského Brodu. Následný centr však nenašel žádnou hlavu, ale skončil až v rukou hostujícího brankáře.
30'
Do třetí slušné příležitosti se dostal Žůrek, ale jeho střela levou nohou zpoza vápna pouze protáhla Michuta.
28'
Zkusil, ale jeho střela skončila na zdi. Druhou dorážku už držel v rukou Nemrava, když do něj zajel Lukáš Vychodil, který od sudího vidí žlutou kartu.
27'
Teď však došlo k faulu v podobném prostoru jako před dvanácti minutami. Zkusí to opět Patrik Furmánek?
27'
V posledních vteřinách je hra hodně neurovnaná a dochází k řadě nepřesností.
25'
Rozhodčí nechal obě mužstva občerstvit, ale už se opět hraje.
24'
Po levé straně se dostal k úniku Martin Gajdoš, který ale nesešteloval mířidla a jeho rána z úhlu proletěla hodně daleko od brány Nemravy.
22'
Zmatky v obraně Meziříčí, které nakonec končí odkopem až na půlící čáru.
21'
Znovu přetažený centr, ale míč se snášel do brány. Velmi nejistý zákrok opět předvedl Michut, který míč neudržel v rukavicích, ale k jeho štěstí následná dorážka šla vedle.
20'
Další přímý volný kop, tentokrát jej mají hosté.
18'
Několikrát scházel krok hráčům z Valašska k další ráně, ale všechny byly na poslední chvíli zblokovány.
17'
A další krásná fotbalová akce v podání domácích! Nemrava musel vytáhnout perfektní reflexivní zákrok proti bombě jednoho z hráčů v modrém.
15'
Valašské Meziříčí právě vstřelilo branku! Neskutečnou pumelici vyslal PATRIK FURMÁNEK, na kterou si gólman sice sáhl, ale už ji nedokázal vytěsnit mimo tři tyče. Tak srovnáno máme opravdu rychle a začínáme znovu.
15'
Na druhé straně mají k dispozici standardku z 30 metrů domácí.
14'
Z následného rohového kopu už se ale Uherský Brod prosazuje! Míč dostal na hlavu VOJTĚCH DOLINA a uklidil jej až do sítě!
13'
Co chybělo k první brance zápasu! V jasné pozici dostal míč opět Žůrek, ale na poslední chvíli byl zblokován!
11'
Tomasz Gomola dostal míč za obranu a vyslal střílený centr, který ale prolétl vápnem bez povšimnutí.
10'
Michut šel z brány hodně nejistě a míč pouze prodloužil za sebe, jenže tam si nerozuměla dvojice hráčů v bílém a poslala míč do zámezí.
10'
První rohový kop zápasu mají k dispozici hráči Uherského Brodu.
9'
Valašské Meziříčí teď dlouho obléhalo šestnáctku svého soupeře a byl tam dobrý pohyb, jenže tomu chyběla finální myšlenka. Všechno nakonec skončilo velmi nepřesnou střelou vedle.
8'
Opět žádná těžká práce pro Michuta, který vyběhl z brány a míč schoval do rukavic.
7'
Aktivnější jsou zatím jednoznačně hosté. Tentokrát ale průnik po levé straně vedl pouze k centru do rukavic domácího brankáře.
5'
Rychlá rozehrávka hostů vedla k první zajímavé šanci! Na hranici vápna dostal míč Jakub Žůrek, ale jeho střela zamířila přesně doprostřed, kde zasáhl Michut.
4'
Domácí sáhli k dlouhému nákopu za obranu, ale to si Uherskobrodští bez problémů pohlídali.
2'
Marek Mančík ale přetáhl svůj centr, který prošel až za brankovou čáru.
2'
Uherský Brod má k dispozici zajímavou standardní situaci zpoza vápna po zatažení za dres. Vypadá to na signál.
1'
Úvodní výkop zápasu obstaralo domácí Valašské Meziříčí, které hraje v modro-červené kombinaci. Hosté nastupují v bílo-černé.
1'

TJ Valašské Meziříčí: Michut – Chapodze, Vychodil, Gajdoš, Gomola, Drozd "K", Sovák, Bartozel, Vrána, Šulák, Furmánek.
Náhradníci: Mucha – Kadla, Gajdušek, Smékal, Výmola, Tobiáš, Václavek.

ČSK Uherský Brod: Nemrava – Žůrek, M. David "K", Holík, R. David, Šálek, Mančík, Dolina,Hruboš, Sklenář, Vrága.
Náhradníci: Červík – Jaroněk, Pochylý, Nevařil, Michalec.

Rozhodčí: Popelák – Kulička, Kolář.
Hezký den všem fanynkám a fanouškům! Moravskoslezská fotbalová liga má na programu další zápasy, my budeme společně sledovat souboj mezi TJ Valašské Meziříčí a ČSK Uherský Brod.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.