MSFL - 29. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Vel. Meziříčí : Otrokovice - 9. června 2018   17:00

Vel. Meziříčí
86' Duba  • 88' Duba
2:4
(0:4)
Otrokovice
Otrokovice
14' Zábojník   • 16' Jurča   • 36' Pěnička   • 45' Chwaszcz
T. Pokorný – Kriegsmann, Bouček (24. Puža), Dolejš, Simr, Smejkal, Demeter, Duba, Berka (C) (69. P. Pokorný), Komínek, Mucha (59. Vlk)
Dubec – Šimáček, Puža, Šuta, Vlk, Krejčí, P. Pokorný
Nováček – Denev, Machač
210 diváků
Otrokovice
Semanko – Malý, Zábojník, Pěnička, Jasenský (C), Chwaszcz (74. Behan), Bojda, Vašulka (81. P. Červenka), Jurča, Mlýnek (65. Kiška), Byrtus
Jelínek – J. Červenka, Fiala, Behan, P. Červenka, Kiška

Otrokovice nadále drží šanci na udržení v MSFL. Dnes porazily Velké Meziříčí poměrem 4:2, když o své výhře rozhodly čtyřmi góly v prvním poločase. Ten byl daleko atraktivnější než druhý. V něm hosté víceméně kontrolovali hru. Soupeř sice snížil ke konci, ale následně už si větší šanci nevypracoval. Domácím tak trošku chyběla motivace, což se podepsalo hlavně na výsledku úvodního dějství. V něm byl hostující celek lepší, prosadil se dvakrát střelou k druhé tyči.
90+1'
90+1'
Simr vidí kartu za řeči.
90+1'
Tomáš Pokorný nakopával míč k Simrovi, ale toho hostující obrana nepustila k ničemu.
90+1'
Minuta se nastavuje.
90'
Demeter fauloval na polovině hřiště, při následné ponechané výhodě se na levé straně nic nestalo.
89'
Simr byl pohlídaný v levé polovině vápna při nahrávce zřejmě od Demetera.
89'
Hosté se na levé straně nedostali k ničemu a musí spěchat do obrany.
88'
Velké Meziříčí právě vstřelilo branku!
Po centru zleva do pravé poloviny vápna využil TOMÁŠ DUBA nahrávky pod sebe k zakončení do vzdálenějšího dolního rohu branky.
87'
Hosté rozpohybovali domácí hráče na levé straně, ale posléze byla k vidění nepřensá křižná nahrávka do pravé části hrací plochy.
86'
Jeden z hostů byl sám před Tomášem Pokorným, ale ten kryl zakončení zleva k přední tyči.
86'
Nejprve centroval Puža zleva. Následně po nahrávce z pravé části vápna pod sebe zakončil TOMÁŠ DUBA a Semanko si nohou srazil míč pod břevno.
85'
Pěnička pomohl spoluhráčům s rozehrávkou až na míč nedosáhl na pravé straně Behan a vhazovat bude domácí celek.
84'
Kriegsmann vyhrál souboj na přední tyči a opět přiletěl míč do ohně, jenže následovalo pouze zakončení mimo hostující branku.
84'
Několik domácích dresů se objevilo na zadní tyči a domácí budou kopat roh z pravé strany.
84'
Po centru Simra zprava uklidil Zábojník míč na roh z druhé strany.
83'
Domácí nenašli společnou řeč na pravé straně a míč doputoval do velkého vápna až k Semankovi.
83'
Simr stál na začátku souhry po pravé straně, ale tu hosté ukončili na hranici vápna.
82'
Tomáš Pokorný vyboxoval centr na druhou tyč, ale Viktoria stále svírá svého soupeře.
82'
Roh zprava pro hosty.
81'
Střídání v týmu FC Viktoria Otrokovice: ze hřiště odchází Vašulka, přichází Petr Červenka.
80'
Dolejš našel zprava ve vápně Pužu v ofsajdu. Rozehrávat bude Semanko.
80'
Jeden z hostů ležel na polovině hřiště, ale hrálo se dal. Následně bylo těžiště hry na pravé straně při domácím útoku.
79'
Demeter zapsal v pravé polovině vápna útočný faul. S výrokem rozhodčího nesouhlasí.
78'
Po přihrávce spoluhráče prolétl centr Duby zleva vápnem hostů.
78'
S velkou pravděpodobností hlavičkoval Kriegsmann hlavou zprava k zadní tyči, kam dokázal skočit Semanko.
77'
Centr letící zprava do vápna na Simra byl sražený na roh po levé ruce Semanka.
77'
Kriegsmann si nastavil tělo před dotírajícího Bojdu, navíc mu pomohl s rozehrávkou Tomáš Pokorný, domácí poté hráli po pravé straně.
76'
Bylo odpískané podražení na Demetera ve středovém kruhu hostující poloviny, k míči se postavil Smejkal a rozehrál nakrátko.
76'
Domácím se nepovedl útok po pravé straně, a tak předvedl hru nohama ve velkém vápně Semanko.
75'
Zábojník odehrál míč na pravou stranu a po teči zřejmě Demetera bude obránce hostů vhazovat z poloviny hřiště.
74'
Střídání v týmu FC Viktoria Otrokovice: ze hřiště odchází Chwaszcz, přichází Behan.
74'
Puža našel zleva Simra na středu a jeho zakončení letělo vedle pravé tyče.
73'
Jasenský odevzdal míč domácím a ti reagovali po pravé straně. Žádné nebezpečí pro Semanka z toho ovšem nebylo.
72'
Při centru na druhou tyč si zakřičel Semanko a míč doletěl do jeho rukavic.
72'
Po souboji Demetera na levé straně se Zábojníkem je na programu dne roh pro domácí.
72'
Zábojník kopal standardku pravačkou zleva a jeho spoluhráč poté zakončoval z osy vápna do horní tyče, když už měl proti sobě jen Tomáše Pokorného.
71'
Hostující hráč byl podražený na levé straně a je z toho standardní situace z dobré pozice pro Viktorii.
70'
Jako kdyby utkání ztratilo absolutně náboj a začalo se pouze dohrávat.
69'
Střídání v týmu FC Velké Meziříčí: ze hřiště odchází Lukáš Berka, přichází Patrik Pokorný.
69'
Demeter šel v levé části vápna do souboje se Zábojníkem. Ten jej podle rozhodčího nefauloval, penalta se nepíská.
68'
Tomáš Pokorný vyhodil míč na Pužu. Domácí měli poté problémy s rozehrávkou na pravé straně, ale udrželi míč na svých kopačkách.
68'
Nahrávka Komínka zprava neprošla do vápna a domácí se dopustili faulu po ztrátě balónu.
67'
Po nahrávce Demetera trefil jeho spoluhráč zleva horní tyč.
67'
Otrokovice se zatím o své vedení rozhodně strachovat nemusí a směřují za třemi body.
66'
Druhý poločas je zatím pro nezaujatého diváka horší než úvodní dějství.
65'
Střídání v týmu FC Viktoria Otrokovice: ze hřiště odchází Mlýnek, přichází Kiška.
65'
Dolejš umístil míč při standardní situaci na střed vápna, ale jeho spoluhráč hlavou mířil výrazně mimo tři tyče.
64'
Tomáš Pokorný vykopával na pravou stranu, kde hlavní rozhodčí také viděl faul na jeho spoluhráče.
64'
Sledujeme hostující postupný útok po levé straně. Při něm je zatím Tomáš Pokorný pouze divákem a není pod větším tlakem.
63'
Faul hostů zleva na domácí polovině, protivník rozehrál nakrátko.
63'
Puža odkopl míč na levou stranu, ale domácí se nedostali s míčem ani na hostující polovinu.
62'
Zábojník vhazoval zprava ze své poloviny a ihned poté se dotkl míče nohou mimo hřiště, takže stejnou činnost si vyzkouší Demeter.
62'
Simr oslovil spoluhráče na pravé straně, načež sražený centr lapil Semanko do rukou.
61'
Smejkal roztáhl hru na pravou stranu, ale proti následnému centru na přední tyč zakročil hlavou protihráč.
61'
Viktoria ve druhém poločase kontroluje dění na hrací ploše a zatím to nevypadá, že by se měly body dělit.
60'
Po výkopu Semanka na levou stranu bude jeho spoluhráč vhazovat z poloviny hřiště.
59'
Střídání v týmu FC Velké Meziříčí: ze hřiště odchází Mucha, přichází Vlk.
59'
Při souboji jeden na jednoho v levé části domácího vápna je pískáno v neprospěch hostů.
58'
Malý byl vynikající na pravé straně, když měl proti sobě Dubu. Posléze vybojoval opět Jasenský faul na vlastní osobu.
58'
Hostující centr zleva proletěl do zámezí a domácí začínají svůj útok autem.
57'
Před zraky hlavního rozhodčího došlo k faulu na Jasenského na pravé straně. Zatím však může být Tomáš Pokorný v klidu.
57'
Vašulka na levé straně kontroloval míč směřující do zámezí, ještě k tomu nastavil před protihráče tělo a vykopávat bude tím pádem Semanko.
56'
Hosté faulovali na polovině soupeře a ten může rozehrávat z pravé strany.
55'
Puža centroval zleva na přední tyč na nohu protihráče a hosté chtějí odpovědět po pravé straně Jurčou.
54'
Pěnička útočil po levé straně až jeho spoluhráč byl zcela sám před Tomášem Pokorným, ten jej ovšem vychytal.
54'
Na standardní situaci si na přední tyči počkal bránící hostující hráč a připsal si zákrok hlavou.
53'
Po nahrávce Simra byl Duba v pravé polovině vápna zablokovaný, i tak roh pro Velké Meziříčí.
53'
Zatím bez větší šance ve druhém poločase, hra je vyrovnaná.
52'
Domácí vybojovali standardní situaci zleva, tu rozehrál na zadní tyč Demeter, ale hosté se ubránili proti Berkovi.
52'
Puža poslal míč na pravou stranu, tam si domácí hráči přihrávali až se hra dostala na polovinu hrací plochy při kombinaci Velkého Meziříčí.
51'
Série nepřesností a ztrát na obou stranách, nyní jsou na tahu domácí na pravé straně po rozehrávce Tomáše Pokorného.
51'
Berka byl pod tlakem na pravé straně až využil pod sebe Tomáše Pokorného. Vzápětí rozehrával Komínek s Kriegsmannem.
50'
Po centru na přední tyč zaplul míč nad břevno, roh pro domácí.
50'
Hostující hráč postrčil soupeře a budeme svědky standardní situace z pravé strany. U míče Dolejš.
49'
Jasenský dvakrát centroval v krátkém sledu, druhý centr na zadní tyč skryl Tomáš Pokorný do rukavic.
49'
Hosté pokračovali v tlaku na pravé straně a vybojovali další roh pro Jasenského.
49'
Hosté měli roh zprava a následně vhazuje Zábojník.
48'
Zábojník nahrával nepřesně po pravé straně, jeho nahrávku přečetl protihráči a založil útok.
47'
Míč doletěl k Semankovi, který před Simrem tak trošku zdržoval hru. Následně útočí jeho spoluhráči po levé straně.
46'
Simr si zpracoval míč, ale následný centr zprava skončil v rukavicích Semanka.
46'
Zřejmě Smejkal umístil odražený míč ze středu vedle pravé tyče.
46'
Hosté byli v prvním poločase aktivnější a také efektivní v zakončení. Domácí sice vstoupili lépe do zápasu, ale poté už toho směrem dopředu nepředvedli. Od takové 20. minuty byl Semanko prakticky nevytížený. Otrokovice se prosadily dvakrát z pravé části vápna na zadní tyč. Velkému Meziříčí jako kdyby už chyběla motivace k tomuto střetnutí a je to hodně poznat. Viktoria tak živí naději na záchranu v MSFL.
45+1'
45'
Otrokovice právě vstřelily branku!
Po standardní situaci zprava rozehrané do pravé části vápna usměrnil ŠIMON CHWASZCZ míč hlavou do kratšího dolního rohu branky.
44'
Faul na hostujícího hráče při útoku po pravé straně. A celkem zajímavá standardka pro Otrokovice.
43'
Mlýnek otřel míč zleva o protihráče, vhazují tím pádem z vlastní poloviny zřejmě Vašulka.
43'
Semanko vykopl míč na levou stranu, kde svedl Jasenský souboj s Berkou. Po něm mají výhodu útoku domácí.
42'
Vašulkova rozehrávka po levé straně skončila v zámezí, pokračujeme autovým vhazováním Berky.
41'
Domácí hráč byl na levé straně s míčem již mimo hrací plochu, aut pro hosty.
41'
Nákop hostů po pravé straně po domácím faulu mířil výrazně vedle první tyče do zámezí.
40'
Zřejmě se v prvním poločase nebude moc nastavovat, hraje se bez většího přerušení.
39'
Po autu Berky zprava si zahrál při domácí rozehrávce také Tomáš Pokorný až proti nákopu soupeře byla připravena obrana hostů.
39'
Tvrdý zákrok na hostujícího hráče na pravé straně nebyl posouzený jako faul, v ponechané výhodě jsme neviděli zakončení na domácí branku.
38'
Mlýnek podržel míč na levé straně a hra se poté pod kontrolou hostujících hráčů přestěhovala na polovinu Otrokovic.
38'
Domácí hráč si zpracoval míč hrudí a poté poslal balón ze středu vápna vedle levé tyče.
37'
Faul na Smejkala na pravé straně, domácí se rozhodli pro rozehrávku nakrátko z hostující poloviny.
36'
Hosté měli aut zprava a po souboji jeden na jednoho zakončil DOMINIK PĚNIČKA z pravé části vápna ke vzdálenější tyči.
35'
Byrtus nakopl míč křížem na pravou stranu a tam budou také hosté vhazovat.
35'
Jasenský nahrál na pravou stranu, ale tam jeho spoluhráč ani neodcentroval.
34'
Simr si počínal čistě proti Demeterovi. Ale následný centr zprava na druhou tyč chytil Semanko.
34'
Míč se odrazil na nohu hostujícího hráče, jehož střela z jedničky padala mimo tři tyče.
33'
Mlýnek si pohrál s obranou na levé straně. Následné zakončení zprava dopadlo vedle zadní tyče po teči domácího hráče.
33'
V posledních minutách se hraje bez střel na Tomáše Pokorného či Semanka.
32'
Kriegsmann nebyl podle názoru rozhodčího faulovaný, s čímž domácí nesouhlasí a dávají to jasně najevo.
32'
Mlýnek se v levé části vápna natlačil na protihráče a vhazovat tak může Vašulka.
31'
Hostující hráč se na pravé straně zbavil Kriegsmanna, ale nahrávku pod sebe před prázdnou branku nezpracoval někdo z jeho spoluhráčů.
30'
Hostující nevynucená chyba na levé straně a balón je opět ve velkém vápně u nohou Tomáše Pokorného.
30'
Otrokovice faulovaly po ztrátě balonu ve velkém vápně a rozehrávat bude noha Tomáše Pokorného.
29'
Chwascz byl součástí souhry na levé straně. Až Vašulka chyboval při kombinaci s Mlýnkem.
28'
Faul na levé straně při přechodové domácí fázi, karta z toho ovšem pro hráče hostů nebude.
28'
Hosté se ubránili proti útoku po pravé straně, který vedl Pěnička, ale soupeř bude mít ještě další šanci.
27'
Dolejš rozehrál standardku zprava na zadní tyč, načež zakončení hlavou skončilo uprostřed branky v náruči Semanka.
27'
Kriegsmann rozehrál s Tomášem Pokorný a poté byl na ose hostující poloviny faulovaný Simr.
26'
Chabá spolupráce domácích na pravé straně, kde byl také Dolejš. Snadný zisk pro hosty.
26'
Berka vzal aut zprava, ale jeho spolupráce se Smejkalem zakončení na Semanka nepřinesla.
25'
Hosté jsou v posledních minutách lepší a Semanko se nudí.
24'
Střídání v týmu FC Velké Meziříčí: ze hřiště odchází Bouček, přichází Puža.
24'
Další centr přilétl na dlouhou tyč, ale Tomáš Pokorný jen sledoval dění na hrací ploše.
23'
Po centru na druhou tyč pokračují hosté v tlaku rohem z opačné strany.
23'
Od nohy Kriegsmanna ve velkém vápně zapadl míč do zámezí, roh zprava proti domácím.
22'
Mucha vystoupil z obrany, načež centr Mlýnka zleva patřil k těm přetaženým.
22'
Chwaszcz napadal rozehrávku z poloviny hřiště a díky tomu může zleva vhazovat jeho spoluhráč.
21'
Jasenský se dostal k míči po domácí chybě v rozehrávce, ale nic zásadního nevymyslel.
20'
Zábojník centroval pravačkou na zadní tyč, kam směřoval také jeho spoluhráč, ale míče se nakonec vůbec nedotkl.
19'
Hostující hráč se pustil na levé straně do několika fotbalistů a vybojoval standardní situaci v blízkosti vápna soupeře.
19'
Při výhodě se nepovedla hostům křižná nahrávka zprava a vhazovat bude dle všeho Dolejš.
18'
Ten vzal Jasenský, ale proti zakončení na zadní tyči zasáhl Tomáš Pokorný.
18'
Na dlouhou nahrávku na levou stranu si sbíhal Mlýnek, ale byl pokrytý protihráčem, i tak bude rozehrán roh po pravici brankáře Pokorného.
16'
TOMÁŠ JURČA překonává Tomáše Pokorného střelou zprava k druhé tyči.
16'
Po chybě Vašulky běžel po pravé straně Dolejš, ale k balonu měl daleko. Hosté budou vhazovat ze své poloviny.
15'
Po přízemním centru zprava sáhl snadno Semanko.
14'
Vašulka vhazoval zleva a z hrany vápna narval TOMÁŠ ZÁBOJNÍK míč nohou do pravého dolního rohu branky, tím pádem svojí tvrdou střelou otevírá skóre duelu.
13'
Střílený míč letěl do branky, ale Tomáš Pokorný rukama podržel svůj tým.
13'
Po hostující střele z pravé části vápna je nařízený roh.
12'
Vzápětí vybíhal také Simr z ofsajdu, míč si bere rozehrávající Semanko.
12'
Jurčovi je pískaný ofsajd. Hostům se výrok pomezního rozhodčího vůbec nelíbí.
11'
Bojda pouštěl míč na pravou stranu rozběhnutému Pěničkovi, ale ten tuhle myšlenku nepochopil.
11'
Odražený míč napálil Duba z hranice vápna nad víko a jen potvrdil, že domácí mají zatím více ze hry.
10'
Žlutou kartu dostává Zábojník (FC Viktoria Otrokovice).
10'
V ponechané výhodě obešel Mlýnek na levé straně protihráče, ale jeho centr nevyužil nikdo ze spoluhráčů.
9'
Dlouhou křižnou nahrávku do pravé části vápna schoval Semanko do rukavic před nabíhajícím Boučkem.
8'
Opět roh Jasenského zprava levačkou, ale domácí si vše pohlídali na první tyči.
8'
Aktivnější jsou zatím domácí a Semanko si na nedostatek práce ve svém vápně nemůže stěžovat.
7'
Zakončení zleva lapil Semanko do koše a nevyrazil míč před kohokoliv v domácím dresu.
7'
Chwascz prodloužil míč hlavou pouze na nohu protihráče, ale domácí chybovali ihned na své polovině.
6'
Po rohu Dolejše zprava jsme sledovali domácí zakončení hlavou nad horní tyč.
6'
Simr vyhrál jeden na jednoho, posléze byl aktivní na pravé straně Dolejš, ale přes několik hráčů nedorazil míč do sítě.
5'
Zřejmě Berka zakončením z jedničky zprava minul delší dolní roh branky.
5'
Viděli jsme domácí postupný útok po pravé straně s Berkou, ale zatím jen aut pro mírného favorita zápasu.
4'
Ten rozehrál Jasenský levačkou na střed malého vápna, kde si pomohl rukama Tomáš Pokorný.
3'
Centr hostů zprava byl sražený na roh.
3'
Faul domácích při hostujícím útoku po pravé straně.
2'
Semanko vykopával od své branky na pravou stranu, kde získal míč domácí celek, a to celkem bez problémů.
2'
Zatím bez zakončení na Tomáše Pokorného či Semanka.
1'
Domácí nastoupili v červenobílém, hosté poté v modrobílém.
1'

FC Velké Meziříčí: T. Pokorný – Kriegsmann, Bouček, Dolejš, Simr, Smejkal, Demeter, Duba, Berka (C), Komínek, Mucha
Náhradníci: Dubec – Šimáček, Puža, Šuta, Vlk, Krejčí, P. Pokorný

FC Viktoria Otrokovice: Semanko – Malý, Zábojník, Pěnička, Jasenský (C), Chwaszcz, Bojda, Vašulka, Jurča, Mlýnek, Byrtus
Náhradníci: Jelínek – J. Červenka, Fiala, Behan, P. Červenka, Kiška

Rozhodčí: Nováček – Denev, Machač.
Otrokovice půjdou do dnešního zápasu s daleko větší motivaci. Zatímco Velké Meziříčí je na druhém místě a druhé také zůstane, tak hostům teče pořádně do bot. Z MSFL budou v letošní sezóně totiž sestupovat tři celky. A právě Viktoria je momentálně na první sestupové příčce (na čtrnácté). Její ztráta na Valašské Meziříčí činí dva body. To hraje v souběžně hraném duelu doma s Uherským Brodem.

Otrokovice ještě v posledním střetnutí vykřesala naději na udržení se v MSFL, když zvítězila v domácím prostředí nad Kroměříží poměrem 3:1 po brankách Jasenského, Bojdy a Kisky.
Fotbalisté Velkého Meziříčí jsou v tabulce MSFL na druhé pozici, když v devětadvaceti odehraných duelech získali na své konto celkem šedesát bodů. Na vedoucí Prostějov ztrácí body čtyři. Ale o vítězi MSFL je již rozhodnuto. Právo na postup do FNL vybojoval Prostějov.

Naposledy z toho v případě Velkého Meziříčí byla remíza vypsaná poměrem 2:2 na hřišti Uničova. Předtím prohra na trávníku Prostějova 0:2. Nejlepším střelcem mužstva je Pavel Simr, autor dvaadvaceti přesných zásahů.