MSFL - 18. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Hlučín : Líšeň - 30. března 2019   15:00

Hlučín
Hlučín
19' Kraut  • 62' Kraut
2:0
(1:0)
Líšeň
Líšeň
Hlučín
Kolenko – Heiník, Málek (88. Jančík), De Carvalho (57. Opatřil), Foltyn, Hudeczek, Dostál, Mac, Štefek (C), Kraut (64. Pyclík), Vengřinek
Kodeš – Žižka, Opatřil, Pyclík, Krejčí, Jančík
Kneisl – Tomanec, Kotala
148 diváků
Líšeň
Vítek – Bednář (21. Smejka), Vavřík, Černín, Krška (C), Hlavica, Machálek, Reteno (67. Jambor), Fall, Demeter, Rolinek (46. Krula)
Leznar – Smejkal, Minařík, Jambor, Daněk, Krula

90+2'
88'
Střídání v týmu FC Hlučín: ze hřiště odchází Jaroslav Málek, přichází Kryštof Jančík.
87'
Žlutou kartu dostává Tomáš Machálek (SK Líšeň).
80'
Žlutou kartu dostává Martin Foltyn (FC Hlučín).
67'
Střídání v týmu SK Líšeň: ze hřiště odchází Elekana Reteno, přichází Dan Jambor.
64'
Střídání v týmu FC Hlučín: ze hřiště odchází Dominik Kraut, přichází Ondřej Pyclík.
62'
Hlučín právě vstřelil branku!
Autorem branky je DOMINIK KRAUT.
57'
Střídání v týmu FC Hlučín: ze hřiště odchází Lucas De Carvalho, přichází Josef Opatřil.
54'
Žlutou kartu dostává Jakub Černín (SK Líšeň).
46'
Střídání v týmu SK Líšeň: ze hřiště odchází Martin Rolinek, přichází Filip Krula.
46'
45'
32'
Červenou kartu dostává Vojtěch Heiník (FC Hlučín).
21'
Střídání v týmu SK Líšeň: ze hřiště odchází Michal Bednář, přichází Tomáš Smejkal.
19'
Autorem branky z pokutového kopu je DOMINIK KRAUT.
8'
Žlutou kartu dostává Jan Hlavica (SK Líšeň).
1'

FC Hlučín: Kolenko – Heiník, Málek, De Carvalho, Foltyn, Hudeczek, Dostál, Mac, Štefek (C), Kraut, Vengřinek
Náhradníci: Kodeš – Žižka, Opatřil, Pyclík, Krejčí, Jančík

SK Líšeň: Vítek – Bednář, Vavřík, Černín, Krška (C), Hlavica, Machálek, Reteno, Fall, Demeter, Rolinek
Náhradníci: Leznar – Smejkal, Minařík, Jambor, Daněk, Krula

Rozhodčí: Kneisl – Tomanec, Kotala.
SK Líšeň

Na opačné straně se nachází suverén letošního ročníku MSFL, kterým je Líšeň. Ta se na vedoucí pozici vyhřívá s šestibodovým náskokem na Kroměříž, navíc má Líšeň své utkání ještě k dobru. Líšeň letos ztratila body pouze v pěti případech, přičemž se pouze jedinkrát jednalo o porážku. Hostující tým dnešního utkání ale trochu zapomněl na povedenou formu, posledních pět zápasů totiž přineslo hned tři nerozhodné výsledky. Líšeň je i přesto vůbec nejlepším venkovním celkem, který doposud za osm venkovních zápasů nasbíral sympatických devatenáct bodů.
FC Hlučín

Fotbalisté Hlučína letos předvádějí hodně kolísavé výkony, které momentálně stačí na desátou pozici. Hlučín doposud nasbíral třiadvacet bodů, přičemž na sestupové pásmo má dostačující desetibodový náskok. Domácí celek tohoto zápasu v minulém kole prohrál, v divoké přestřelce nakonec nestačil na sestupem ohrožený Hulín, která na vlastním trávníku oslavil vítězství poměrem 3:2. Hlučín se ale řadí mezi pětici nejlepších celků na domácím stadionu, dohromady zde odehrál osm zápasů, přičemž se mu podařilo zvítězit v pěti případech, což není vůbec špatné.
Hezký den všem fanynkám a fanouškům! Moravskoslezská fotbalová liga má na programu další zápasy, my budeme společně sledovat souboj mezi FC Hlučín a SK Líšeň.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.