Drozdy – Tomanec, Vostrejž.
235 diváků
Hlučín
Fojtík, Krejčí, Kolenko, Adamovský.

Utkání Vyškova s Hlučínem skončilo remízou, oba celky tak do tabulky zapisují bod, což je nikam příliš neposune. Ode mě je to vše, na počtenou.
90'
90'
Dnešní utkání sleduje 235 diváků.
89'
Žlutou kartu dostává Mac (FC Hlučín).
80'
Střídání v týmu MFK Vyškov: ze hřiště odchází Látal, přichází Vychodil.
Střídání v týmu FC Hlučín: ze hřiště odchází Jančík, přichází Adamovský.
73'
Žlutou kartu dostává De Carvalho (FC Hlučín).
71'
MFK Vyškov právě vstřelil branku!
TOBIJAH ZAIRE BARTLEY srovnává stav utkání na 1:1 a duel nejspíše skončí remízou podle papírových předpokladů!
62'
Žlutou kartu dostává Tijani (MFK Vyškov).
58'
Střídání v týmu MFK Vyškov: ze hřiště odchází Matocha, přichází Bartley.
55'
Žlutou kartu dostává Vintr M. (MFK Vyškov).
46'
Střídání v týmu MFK Vyškov: ze hřiště odchází Krejčí, přichází Němeček.
46'
45+1'
43'
Hlučín právě vstřelil branku!
Hosté se dostávají do vedení! V závěru prvního poločasu otevírá skóre ROBIN ŠTEFEK.
16'
Žlutou kartu dostává Štefek (FC Hlučín).
1'
Vyškov je v tabulce zatím jedenáctý se sedmi body, Hlučín jen o příčku a bod před ním. Kdo ovládne tento papírově vyrovnaný duel?

MFK Vyškov: Kunický – Zavadil, Krejčí, Tijani, Jeřábek (C), Sečkář, Látal, Vintr O., Matocha, Lahodný, Vintr M.
Náhradníci: Arsič, Tobijah, Cvijović, Vychodil, Novotný, Němeček, Sova.

FC Hlučín: Kodeš – Massaniec, Mac (C), Vengřinek, De Carvalho, Hudeczek, Málek, Mozol, Foltyn, Jančík, Štefek.
Náhradníci: Fojtík, Krejčí, Kolenko, Adamovský.

Rozhodčí: Drozdy – Tomanec, Vostrejž..
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:00.