MSFL - 11. kolo -  ONLINE PŘENOS -  MFK Vyškov : Vrchovina - 14. října 2018   15:00

MFK Vyškov
MFK Vyškov
43' O. Vintr
1:1
(1:0)
Vrchovina
Vrchovina
90+2' Skalník
MFK Vyškov
Kunický – Sečkář (37. Přerovský, Krejčí, O. Vintr (81. Látal), Matocha (61. M. Vintr), Lahodný, Arsič, Tijani (C), Jeřábek, Novotný, Němeček.
Sova – Zavadil, Látal, M. Vintr, Přerovský, Bartley, Vychodil.
Křepský – Silný, Gasnárek
232 diváků
Vrchovina
Juran – Sklenář, Vícha, Chalupa, Smetana, Michal (C) (86. Košík), Dočekal, Skalník, Zbytovský, Duba, Duda (81. Bača).
Šmída – Ošmera, Bača, Košík.

Z tohoto utkání je to vše, mějte se fajn.
Je dobojováno! Vyškov se chvíli před koncem první půle ujal vedení a to si po změně stran s přehledem hlídal. Pár svých šancí ale neproměnil v uklidňovací gól a z poslední akce celého zápasu naopak inkasoval na konečných 1:1, když se po přímém kopu z dorážky prosadil Michal Skalník. Pro domácí tým je to citelná ztráta dvou bodů, místo posunu na páté místo budou po jedenáctém kole až osmí. Naopak Vrchovina po dvou porážkách remízu určitě bere a drží se na první nesestupové příčce.
90+2'
90+2'
Vrchovina právě vstřelila branku!
V úplném závěru je vyrovnáno! Kunický nedosáhl na dobře umístěný přímý kop z pětadvaceti metrů. Míč se od pravé tyče odrazil k MICHALU SKALNÍKOVI a ten z bezprostřední blízkosti zajistil Vrchovině alespoň jedobodový zisk.
90+1'
Mohamed Tijani fauloval pár metrů před vápnem a jako první domácí hráč se dočkal žluté karty. Je z toho slibný přímý kop.
90'
Domácí radost byla předčasná! Marco Arsič sice parádní ranou z šestnácti metrů nedal Juranovi žádnou šanci, ale rozhodčí tam viděl útočný faul během zpracování.
89'
Marek Vintr si narazil míč s Přerovským, pronikl do vápna a zprava dobře vypálil, jenže Juran ještě lépe zasáhl.
88'
Balón se z několika soubojů odrazil k levému kraji vápna, kde byl poměrně volný Michal Dočekal. Z neúplně připravené střely branku Vyškova ale minul.
87'
Po delší době se hosté mohou usadit na útočné polovině, po faulu budou rozehrávat z blízkosti půlící čáře.
86'
Střídání v týmu SFK Vrchovina: ze hřiště odchází Lukáš Michal, přichází Ondřej Košík.
85'
Tijani nepustil k míči nabíhajícího protihráče a pustil míč až ke Kunickému, který má možnost pošetřit pár vteřinek.
84'
Marca Arsiče potrápily křeče, se kterými mu sportovně pomohl Dominik Bača.
83'
Lahodný dával kolmici do vápna pro nově příchozího Látala, nicméně dříve byl u míče David Juran.
82'
Dnešní utkání sleduje 232 diváků.
81'
Střídání v týmu SFK Vrchovina: ze hřiště odchází Petr Duda, přichází Dominik Bača.
81'
Střídání v týmu MFK Vyškov: ze hřiště odchází Ondřej Vintr, přichází Radek Látal.
79'
Marek Vintr se narážečkou pěkně uvolnil a dostal se až do vápna. Ze slibné akce přesto nic nebylo, přihrávku do druhé vlny obrana Vrchoviny přečetla.
78'
Žlutou kartu dostává Lukáš Michal (SFK Vrchovina).
77'
Němečkův centr byl o dost přetažený. Jeden z hostů ještě udržel míč ve hřišti a vracel ho před branku, kde se parádními nůžkami ukázal Arsič, ale Juran zasahovat nemusel.
76'
Přerovského centr z pravé stran byl zablokován. Tým z Nového Města dostal balón do bezpečí za půlící čáru.
75'
Vintr už měl lepší pozici pro zakončení, z hranice šestnáctky však také poslal míč vysoko nad Juranovu bránu.
74'
Vícha hlavou přesměroval domácí nákop z půlící čáry jen na Přerovského, který to zkusil z dobrých pětadvaceti metrů, ale branku Jurana vůbec netrefil.
73'
Michalův nákop putoval ke Kunickému. Po jeho výkopu už Vyškovští kombinují na útočné polovině.
72'
Vyškovští se nedokázali dostat s míčem do bezpečí a nakonec ještě čelili střele z voleje z delší vzdálenosti, která letěla nad břevno.
71'
Němeček podrazil Sklenáře, kvůli čemuž hlavní sudí nařídil standardku rozehranou Ondřejem Víchou. Krátký nákop však těsně za hranou vápna odehrála domácí defenziva.
70'
Marco Asrič trochu prováhal ideální moment na přihrávku před rozběhnutého Přerovského, jemuž byl odmáván ofsajd.
69'
Ještě jednou aut z pravé strany, který přistál u Sklenáře. Ten napálil Němečka a zařídil pro Vrchovinu rohový kop, který domácí snadno ubránili.
68'
Pavel Chalupa házel míč až do vápna, leč před plánovaným adresátem precizně zasáhl urostlý Mohamed Tijani.
67'
Důrazný zákrok na Přerovského rozhodčí neodpískali. Vrchovina šla do brejku tři na dva, jenže Skalník ho pokazil hodně nepřesnou přihrávkou ke Kunickému.
66'
Jeřábek se natlačil před Lukáše Michala, který ho na půlící čáře fauloval. Převaha Vyškova může pokračovat.
65'
Ondřej Vintr rozehrál roh na Jeřábka. Ten to měl trochu na dlouhou nohu a prvním dotekem nepřesměroval míč na branku.
64'
Jeřábkův centr zleva přesně našel Arsiče, který to zkoušel z otočky, ale i kvůli teči branku netrefil.
63'
Rozehrávka z pravé strany hledala Tijaniho, kterého jeden z hostů přehlavičkoval. Akce Vyškova přesto pokračuje.
62'
Tijani odkopl míč na roh, jenže centr zleva nebyl natolik přesný, aby z něj hráči Vrchoviny mohli zakončovat. Kunický míč rukou posunul ke kraji hřiště.
61'
Střídání v týmu MFK Vyškov: ze hřiště odchází Marek Matocha, přichází Marek Vintr.
60'
Němeček zachytil míč a vystartoval do rychlého kontru. Matocha zleva centroval, ovšem hostující obránce hlavou přesměroval míč k Juranovi.
59'
Němeček dal míč doleva Ondřej Vintrovi. Ten místo centru přihrál na krátko ke kraji vápna a tam už byla hostující obrana pozorná na úkor Matochy.
58'
Jasně držený Petr Duba ve středovém kruhu. Rozhodčí rozhodně mohl udělit žlutou kartu, ale nakonec tak neučinil.
57'
Ještě měli Vyškovští k dispozici rohový kop. Prodloužený centr žádné vzrušení ale nepřinesl a stejně tak aut Lahodného, jenž byl chycen v ofsajdu.
56'
Ondřej Vintr hraničním zákrokem odmítl jednoho z obránců a přijal lobovanou přihrávku do velké šance. Jurana chtěn také přelobovat a branku vůbec netrefil.
55'
Centr z pravé strany sice letěl před hostující branku, ale míč spadl jen k nohám Pavla Chalupy.
54'
Lahodný přenesl hru doprava na Přerovského. Ten mu míč vrátil, ovšem dalekonosná střela letěla přesně na Jurana.
52'
Kunickému spadl míč po zachycení letícího nákopu. Byl ale faulován a teď už může rozehrávat v klidu.
51'
Arsič poslal vynikající kolmici na Lahodného, který měl před sebou už jenom Jurana, jenomže si míč nezpracoval a žádné zakončení z toho nebylo.
50'
Opět v akci Tijani, který zakřižoval Dočekala a došel si pro faul. Z vlastní půlky rozehrávají Vyškovští.
49'
Zbytovský byl faulován a hosté rychle rozehráli. Centr z pravé strany však Tijani odhlavičkoval do bezpečí.
48'
Krejčí pod tlakem zahrál malou domů Kunickému, který sice přesně vykopl, ale Vrchovina míč zase rychle získala.
47'
Po několika odrazech poslal Tijani míč jenom do autu, odkud ho vrátí Pavel Chalupa.
46'
Úvodní výkop druhé půle obstarali domácí, kteří nastupují v bílých dresech.
46'
45'
43'
MFK Vyškov právě vstřelil branku!
Autorem branky je ONDŘEJ VINTR.
37'
Střídání v týmu MFK Vyškov: ze hřiště odchází Michael Sečkář, přichází Daniel Přerovský.
1'

MFK Vyškov: Kunický – Sečkář, Krejčí, O. Vintr, Matocha, Lahodný, Arsič, Tijani (C), Jeřábek, Novotný, Němeček.
Náhradníci: Sova – Zavadil, Látal, M. Vintr, Přerovský, Bartley, Vychodil.

SFK Vrchovina: Juran – Sklenář, Vícha, Chalupa, Smetana, Michal (C), Dočekal, Skalník, Zbytovský, Duba, Duda.
Náhradníci: Šmída – Ošmera, Bača, Košík.

Rozhodčí: Křepský – Silný, Gasnárek.
SFK Vrchovina

Ligový nováček to neměl na úvod svého působení v MSFL vůbec jednoduché. Z prvních pěti kol získal jediný bod za remízu s Rýmařovem a zabydlel se u chvostu tabulky. Zlepšení přišlo až v září, kdy se Vrchovina nakopla jasnou výhrou 5:0 ve Valašském Meziříčí. Následně brala bod s Hulínem a po prohře s Líšní poprvé slavila i doma, když porazila 2:1 Hodonín. Poslední dvě kola se aktuálně čtrnáctému týmu tabulky nepovedla, z Petřkovic si Vrchovina odvezla prohru 1:5 a s Otrokovicemi minulý týden prohrála 3:5.
MFK Vyškov

Domácí, kteří před pár dny prohráli pohárový souboj s Plzní 1:5, jdou do dnešního zápasu jedenáctého kola jako mírní favorité. Po průměrném vstupu do sezóny aktuálně drží sérii čtyř utkání bez porážek. Během tohoto období remizovali s Hlučínem a Kroměříží a všechny body ukořistili proti Dolnímu Benešovu a Velkému meziříčí. S patnácti body je Vyškov v tabulce MSFL na desátém místě, z něhož se v případě vítězství vyšvihne až na příčku pátou.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.