MSFL - 7. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Otrokovice : D. Benešov - 16. září 2018   10:15

Otrokovice
Otrokovice
11' Šohaj  • 57' Mlýnek  • 63' Markovič
3:4
(1:1)
D. Benešov
D. Benešov
33' Labuda   • 46' Labuda   • 47' Labuda   • 69' Labuda
Otrokovice
Semanko – Malý, Zábojník, Markovič, Vašulka, Slaný (52. Obiechina), Jasenský (C), Šohaj (72. Hladík M.), Skwarczek, Křivánek (52. Mlýnek), Hladík J.
Jelínek – Červenka, Kiška, Fiala, Obiechina, Mlýnek, Hladík M.
Petr Dorušák – Zdeněk Silný, Raděk Běhal
Sportovní areál Trávníky, Otrokovice
D. Benešov
Bolek – Novák, Býma (90+2. Skroch), Rubý (90+3. Muczka), Moravec (C), Gebauer, Labuda (86. Romaněnko), Haas, Strakoš, Karčmář, Pecuch
Chvěja – Romaněnko, Muczka, Skroch

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost.
Střely na branku: 5:7. Střely mimo: 5:5. Rohy: 5:6. Ofsajdy: 2:0. Fauly: 13:14.
Je konec. Dolní Benešov nakonec zvítězil v Otrokovicích po velkých zvratech 4:3, ale hlavně díky Filipu Labudovi, který se postaral o všechny branky hostů. Už v 11. minutě poslal domácí do vedení Jan Šohaj, ovšem poté přišel tak ze strany hostů, který vyústil ve 33. minutě, když se prosadil Filip Labude. Start do druhé půle byl pro hosty z říše snů, jelikož se ve 46. i 47. minutě prosadil Labuda a připsal si hattrick. V 57. minutě ovšem snížil Mlýnek a v o šest minut později srovnal Markovič. Následně byli domácí na koni, ale už po několikráte je zchladil Filip Labuda, který v 69. minutě poslal hosty opět do vedení. Poté už branka nepadla a Dolní Benešov zvítězil 4:3.
90+4'
90+4'
Domácí hráč se nyní provinil faulem a u míče tak bude Dolní Benešov.
90+3'
Střídání v týmu FC Dolní Benešov: ze hřiště odchází Rubý, přichází Muczka.
90+2'
Střídání v týmu FC Dolní Benešov: ze hřiště odchází Býma, přichází Skroch.
90+2'
Posléze se ovšem k míči dostali domácí, ale následně se domácí útočník nachytal v ofsajdu.
90+1'
Dolní Benešov drží míč u rohového praporku na polovině domácích.
90'
Rozhodčí nastavil tři minuty navíc.
88'
Hosté nyní získali autové vhazování na své polovině.
86'
Střídání v týmu FC Dolní Benešov: ze hřiště odchází Labuda, přichází Romaněnko.
85'
Ovšem následný centr nepřinesl nic velkého.
84'
Dolní Benešov betonuje ve svém vápně, ale následně přišel faul petr od šestnáctky a Otrokovice získaly volný kop.
83'
Centr domácích z levé strany přistál pouze na hlavě hostujícího obránce.
82'
Ve vápně byli skoro všichni hráči, ale následná střela šla vedle levé tyče.
81'
Posléze přišel ale další faul Dolního Benešova a Viktoria tak má volný kop z levé strany.
80'
Tlak domácích se pomalu zvedá, ale nyní se útočník Otrokovic dopustil jen faulu na brankáře.
78'
Otrokovice získaly rohový kop z pravé strany, ale následné zakončení šlo pouze vedle brány.
76'
Tohle bylo hodně na hraně, jelikož šel domácí útočník ve vápně k zemi po nešetrném zákroku hostujícího obránce, ale rozhodčí nechal hru plynout.
75'
Následný centr do vápna nebyl špatný a nadělal Dolnímu Benešovu problémy, ale nakonec si s tím hosté dokázali poradit.
74'
Haas se provinil faulem na pravé straně a Otrokovice tak získaly volný kop.
72'
Střídání v týmu FC Viktoria Otrokovice: ze hřiště odchází Šohaj, přichází Hladík M..
71'
Hostující hráč se nyní dostal ke střel, ale ta šla pouze nad bránu.
69'
Dolní Benešov právě vstřelil branku!
Ovšem hosté využívají tohoto rohového kopu a jdou zpátky do vedení! FILIP LABUDA má dnes neskutečnou formu, jelikož dává už čtvrtou branku! Tentokrát měl štěstí, že se mu míč ve vápně odrazil přímo k noze a tak z jedné vypálil za záda Semanka, který s tím nemohl moc dělat.
68'
Dolní Benešov nyní získal rohový kop z levé strany.
67'
Nyní je hra přerušena, jelikož hostující obránce potřeboval ošetření.
65'
Patrik Rubý se nyní provinil faulem a uviděl žlutou kartu.
65'
Málem se domácí hráč ocitl ve velké šanci, ale obránce Benešova si sním ve vápně poradil.
64'
Domácí jsou nyní ve velmi dobré náladě a budou chtít otočit zápas ve svůj prospěch.
63'
Otrokovice právě vstřelily branku!
Z druhého rohu už je branka a je srovnáno na 3:3! Dnešní zápas nabízí opravdu velké zvraty. Rohový kop letěl na zadní tyč, kde se hostujícímu obránci vůbec nepovedla hlavička a míč přistál na noze FILIPA MARKOVIČE, který zakončil z blízky k levé tyči.
61'
Roh se bude opakovat, jelikož ho hostující obránce odhlavičkoval do zámezí.
60'
Nyní se hosté provinili faulem, ale následný volný kop Viktorie vyboxoval brankář Bolek.
59'
Otrokovice pokračují v tlaku po druhé vstřelené brance, ale následné zakončení skončilo těsně vedle.
57'
Ovšem domácí snižují na rozdíl jediné branky! Po krásném centru z pravé strany se prosadil hlavičkou TOMÁŠ MLÝNEK, když jí zakončil přesně k levé tyči!
54'
Domácím se nepodařila kombinace na polovině soupeře a Dolní Benešov tak získal autové vhazování.
52'
Střídání v týmu FC Viktoria Otrokovice: ze hřiště odchází Křivánek, přichází Mlýnek T..
Střídání v týmu FC Viktoria Otrokovice: ze hřiště odchází Slaný, přichází Obiechina.
49'
Domácí jsou zaskočení začátkem utkání a nemohou se dostat dopředu.
47'
A hosté vedou už 3:1! Naprosto fantastický začátek z příběhů snů pro Dolní Benešov. Na centr byl ve vápně připraven FILIP LABUDA, který z voleje zakončil k pravé tyči a připisuje si hattrick!
46'
Tak tohle je pro hosty naprosto senzační start druhé půle, jelikož otáčejí skóre a vedou 2:1! I o druhou branku Dolního Benešova se postaral FILIP LABUDA.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 11:21.
První poločas je u konce a stav je zatím vyrovnaný 1:1. Už v 11. minutě poslal domácí do vedení Jan Šohaj, ovšem poté přišel tak ze strany hostů, který vyústil ve 33. minutě, když se prosadil Filip Labude. Dolní Benešov je zatím o něco lepším týmem.
45+1'
45+1'
Následný rohový kop ovšem nic nepřinesl a domácí brankář tak má odkop od své svatyně.
45+1'
Rozhodčí nastavil jednu minutu navíc.
45'
Rána z přímého kopu letěla přes zeď, ale Semanko vyrazil míč na rohový kop.
43'
Domácí hráč se nyní provinil faulem na hranici vápna a může být rád, že z toho není penalta. Benešov tak získal volný kop z dobré pozice.
40'
Otrokovice se nemohou dostat dopředu a momentálně lepším týmem jsou hosté z Dolního Benešova.
38'
Následný rohový kop Dolního Benešova nic nepřinesl, ale u míče jsou stále hosté.
37'
Hosté se dostali do velké šance, ovšem ta nakonec proměněna nebyla, díky skvělému zákroku obránce!
35'
Nákop hostů skončil po chvíli opět u brankáře Bolka.
33'
Tlak Benešova byl místy už opravdu velký a přichází tak srovnávací gól! Po centru z pravé strany zakončil ve vápně FILIP LABUDA!
31'
Poté se ovšem k míči dostal Benešov, rovněž jako autové vhazování.
30'
Domácí nyní získali autové vhazování na své polovině hrací plochy.
28'
Hosté jsou velmi aktivní a opět se dostali dopředu, ovšem tentokrát střela na bránu nepřišla.
26'
Hosté dostávají soupeře pod tlak, ovšem tentokrát přišla střela jen nad bránu Otrokovic.
24'
Otrokovice se ubránily a získaly autové vhazování na polovině hřiště.
22'
Dolní Benešov je poslední minuty velmi aktivní a nyní získal autové vhazování na polovině soupeře.
20'
Obrana Viktorie se pohlídala centr do vápna a Juraj Semanko tak bude mít odkop od své svatyně.
18'
Centr domácích z levé strany nebyl přesný a skončil v zámezí.
16'
Domácí se provinili dalším faulem na své polovině a Dolní Benešov tak získal volný kop.
15'
Následně Benešov získal rohový kop z pravé strany, ale ten nepřinesl nic velkého.
13'
Hosté se snaží něco vymyslet, ovšem obrana Viktorie je zatím bezchybná.
11'
Domácí dávají úvodní branku a jdou do vedení! Po nákopu do vápna se z chumlu hráčů dostal k míči JAN ŠOHAJ a zavěsil ho bezpečně k levé tyči!
10'
Hosté se provinili faulem a Otrokovice tak získaly volný kop.
8'
Po rohovém kopu přišlo zakončení hlavou, ale to šlo jen vedle brány.
7'
Následně se hostující hráč dostal do úniku, ovšem Semanko se nyní předvedl a následuje rohový kop!
6'
Posléze se domácí hráč dopustil faulu a Benešov získal volný kop. Ten sice nebyl nebezpečný, ale posléze přišla střela z dálky, která Semankovi udělali problémy.
5'
Domácí nyní neprošli po levé straně a u míče tak bude Dolní Benešov.
3'
Otrokovice se ocitly v obrovské šance, ovšem dorážka z malého vápna skončila těsně vedle pravé tyče!
2'
Nyní je hra přerušena, jelikož hostující hráč potřebuje ošetření po střetu s domácím záložníkem.
1'
O úvodní výkop se postarali domácí hráči, kteří drží míč na své polovině.
1'

FC Viktoria Otrokovice: Semanko – Malý, Zábojník, Markovič, Vašulka, Slaný, Jasenský (C), Šohaj, Skwarczek, Křivánek, Hladík J.
Náhradníci: Jelínek – Červenka, Kiška, Fiala, Obiechina, Mlýnek, Hladík M.

FC Dolní Benešov: Bolek – Novák, Býma, Rubý, Moravec (C), Gebauer, Labuda, Haas, Strakoš, Karčmář, Pecuch
Náhradníci: Chvěja – Romaněnko, Muczka, Skroch

Rozhodčí: Petr Dorušák – Zdeněk Silný, Raděk Běhal.
Otrokovice se momentálně nacházejí na šestém místě s deseti body a skóre 10:6. V posledním zápase zavítaly do Hlučína, kde ovšem první poločas vyhrály jasně 3:0 po gólech Hladíka, Šohaje a Slaného. Ve druhé půli rovněž dominovali a přidali branku, kterou vstřelil Hladík. Následně sice Hlučín snížil, ale Otrokovice si výhru pohlídaly a vyhrály jasně 4:1.
Dolní Benešov je aktuálně na třináctém místě se sedmi body a skóre 10:10. V posledním zápase přivítal na své půdě Petřkovice. Ovšem už v deváté minutě šli hosté do vedení. V 62. minutě vedly Petřkovice už o dva góly a nakonec zápas vyhrály 2:0.
V 7. kole MSFL se proti sobě utkají týmy FC Viktoria Otrokovice a FC Dolní Benešov. Naposled se spolu tato mužstva utkala před čtyřmi lety v Divizi, kdy tentokrát vyhrály Otrokovice v domácím prostředí 3:0. Nyní se bude hrát opět na Sportovním areálu Trávníky v Otrokovicích. Utkání bude řídit hlavní rozhodčí Petr Dorušák a jeho asistenti Zdeněk Silný a Raděk Běhal. Úvodní výkop je naplánován na 10:15.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 10:15.