MSFL - 13. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Petřkovice : Val. Meziříčí - 27. října 2018   10:15

Petřkovice
Petřkovice
41' Neumann  • 85' Szotkowski
2:1
(1:0)
Val. Meziříčí
56' Furmánek
Petřkovice
Godula – Velner, Telnar (73. Tobiáš), Sporysz, Neumann, Baranek (C), Kania, Smékal (86. Plesník), Chlopek (64. Ptáček), Rychlý, Szotkowski
Chmiel – Regec, Ptáček, Plesník, Mládek, Tobiáš
Popelák, Vejtasa, Rosický
151 diváků
Michut – Michálek, Vrána (81. Ryšánek), Dekleva (C), Sovák – Bartozel, Matyáš, Šichor, Výmola (77. Gajdoš), Furmánek, Pop (46. Kundrát), Bartozel
Pobořil – Fröhlich, Ryšánek, Gold, Kundrát, Gajdoš

Domácí celek vyhrává tento zápas o jednu branku, rozhodující trefu zaznamenal v 85 minutě aktivně hrající Szotkowski.
90+2'
90+2'
Domácí ránu vyrazil brankář jen na rohový kop. Následní zakončení končí mimo.
90+1'
Domácí vybojovali volný kop, snaží se hru držet daleko od své branky.
90'
Michut odkopává od své branky, dostáváme se do poslední minuta hry ve druhém poločase.
88'
Žlutou kartu dostává Jiří Matyáš (TJ Valašské Meziříčí).
87'
Hosté mají možnost volného kopu z dobré pozice. Rána však končí mimo branku.
86'
Střídání v týmu FC Odra Petřkovice: ze hřiště odchází Dominik Smékal, přichází Radim Plesník.
85'
Žlutou kartu dostává Radim Baranek (FC Odra Petřkovice).
85'
Valašské Meziříčí pět minut před koncem zápasu inkasovalo druhou branku, a tak bude muset nyní otevřít obranu a všechny síly vložit do útoku.
85'
Petřkovice právě vstřelily branku!
Domácí celek se dostává do vedení, po rychlé akci se prosazuje MAREK SZOTKOWSKI.
84'
Držení míče je jednoznačně na straně domácího celku.
81'
Střídání v týmu TJ Valašské Meziříčí: ze hřiště odchází Šimon Vrána, přichází Patrik Ryšánek.
80'
Územní převahu má momentálně hostující tým. Ten však špatně kombinoval, a tak vykopává brankář domácích.
77'
Střídání v týmu TJ Valašské Meziříčí: ze hřiště odchází Marin Výmola, přichází Martin Gajdoš.
77'
Hraje se spíše na polovině hrací plochy, kde probíhají souboje o míč.
75'
Hosté po faulu domácího hráče získali možnost volného kopu na polovině hrací plochy.
73'
Střídání v týmu FC Odra Petřkovice: ze hřiště odchází Mario Telnar, přichází Pavel Tobiáš.
73'
Mnoho šancí momentálně k vidění není, domácí fotbalisté se pokouší získat vedení zpět na svou stranu.
71'
Dvacet minut hry zbývá do konce zápasu, stav je momentálně vyrovnaný. Hostující celek ve druhém poločase zlepšil hru, podařilo se mu vyrovnat.
71'
Žlutou kartu dostává Marek Szotkowski (FC Odra Petřkovice).
68'
Valašské Meziříčí se propracovala do střelecké pozice, tentokrát dokázal Godula zasáhnout.
65'
Hosté rozehrávají rohový kop, míč se snesl před branku. S první střelou si brankář Godula dokázal poradit, následná dorážka končí mimo.
64'
Střídání v týmu FC Odra Petřkovice: ze hřiště odchází Patrik Chlopek, přichází Jakub Ptáček.
64'
Střelecky je jednoznačně aktivnější domácí celek, vede na střely na branku 7:1. Jedna rána stačila TJ na vyrovnání.
62'
Rohový kop rozehrával domácí celek. Míč se snesl před branku, ale obrana si dokázala ve spoluhráči s brankářem poradit. Michut odkopává od své branky.
61'
Žlutou kartu dostává Aleš Michálek (TJ Valašské Meziříčí).
59'
Domácí celek vybojoval na útočné polovině autové vhazování.
56'
Valašské Meziříčí právě vstřelilo branku!
Hostující celek dokázal nyní vyrovnat. Prosazuje se kapitán PATRIK FURMÁNEK.
52'
Hraje se zejména na polovině hrací plochy, kde probíhají souboje o míč.
50'
Petřkovice vybojovaly na polovině hrací plochy volný kop. Do střelecké pozice se domácí celek hrající v zeleném nedostal.
48'
Mnoho šancí v úvodu druhého poločasu k vidění není.
47'
Hostující brankář odkopává po nepřesné domácí akci od své branky.
46'
Zápas pokračuje druhým poločasem.
46'
Střídání v týmu TJ Valašské Meziříčí: ze hřiště odchází Ivo Pop, přichází Micha Kundrát.
46'
Nejdůležitější moment poločasu přišel ve 42. minutě. Szotkowski byl faulovaný v pokutovém území, následně byl nařízen pokutový kop, který s jistotou proměnil Neumann.
45+0'
41'
Aktivněji hrající domácí celek se dostává do vedení, s jistotou proměnil pokutový kop MAREK NEUMANN.
40'
Dostáváme se do finální fáze poločasu, míč bude od své branky vykopávat brankář hostů.
38'
Odra znovu podniká zajímavou útočnou akci, po rohovém kopu dokázal Michut vyrazit míč.
36'
Mnoho šancí momentálně k vidění není, územní převahu sice mají územní převahu, ale na výraznější šanci čekají.
33'
Volný kop z výborné pozice rozehrává domácí celek. Domácí hráč ale pálil nad branku, gólman zasahovat nemusel.
31'
Výmola to zkoušel individuálně, ale na obranu Odry si nepřišel.
30'
Nyní se hostující celek dostal k rohovému kopu, míč ale získal brankář, který rozehrává. Půlhodina hry je pryč, sledujeme aktivní hru Petřkovic.
28'
Z dobré pozice rozehrával domácí celek volný kop. Obrana TJ si poradila jen za cenu rohového kopu.
26'
Rychlého zakončení ze střední vzdálenosti končí vysoko nad brankou.
25'
Neumann vedl akci svého týmu, jeho přihrávka však byla na spoluhráče příliš prudká.
24'
Na polovině hrací plochy rozehrává domácí tým volný kop. Jeden z hráčů Valašského Meziříčí se dopustil faulu.
20'
Furmánek hlavičkoval před brankou, balon však končí vysoko nad brankou. Vykopávat bude domácí brankář.
19'
Zajímavá domácí akce končí střelou mimo branku, gólman zasahovat sice nemusel, ale toto zakončení ho pořádně vyděsilo. Balon málem zapadl ke vzdálenější tyčce.
17'
Michut vykopává míč od své branky, jeho výkop nebyl vůbec špatný.
16'
Domácí celek se snaží hrát hodně jednoduše, dlouhé nakopávané balony na nabíhající hráče.
14'
Chlopek centroval do předbrankového prostoru, tam byl ale obsazený jeho spoluhráč.
13'
Rychlý zakončoval. Jeho rána končí nad brankou. Míč do hry uvede Michut.
11'
Rohový kop pro Petřkovice. Centr se snesl před branku, ale obrana dokázala balon odvrátit.
10'
Na střely na branku vede domácí celek 3:0, jednu ránu navíc vyslal mimo.
8'
Třetí rohový kop pro domácí celek. Odra hraje aktivně. Centr se snesl před branku, následný pokus o zakončení byl zblokovaný.
7'
Petřkovice hrají v úvodu aktivně, vypracovaly si další šanci, tentokrát byla obrana pozorná a nenechala se překonat.
5'
Rohový kop měl k dispozici domácí tým. Centr se snesl před branku, ale následné zakončení postrádalo přesnost.
4'
Šichor rozehrával volný kop. Jeho přihrávka na spoluhráče postrádala přesnost.
3'
Odra rozehrává z dobré pozici volný kop. s zakončení se ale domácí nedostali.
2'
Domácí celek se jako první dostal do střelecké pozice, rána však končí ve středu branky, kde byl připravený brankář Michut.
1'

FC Odra Petřkovice: Godula – Velner, Telnar, Sporysz, Neumann, Baranek (C), Kania, Smékal, Chlopek, Rychlý, Szotkowski
Náhradníci: Chmiel – Regec, Ptáček, Plesník, Mládek, Tobiáš

TJ Valašské Meziříčí: Michut – Michálek, Vrána, Dekleva (C), Sovák – Bartozel, Matyáš, Šichor, Výmola, Furmánek, Pop, Bartozel
Náhradníci: Pobořil – Fröhlich, Ryšánek, Gold, Kundrát, Gajdoš

Rozhodčí: Popelák, Vejtasa, Rosický.
Zdravím všechny fanynky a fanoušky Moravskoslezské fotbalové ligy. V tomto zápase proti sobě nastoupí FC Odra Petřkovice a TJ Valašské Meziříčí.

FC Odra Petřkovice jsou po dvanácti zápasech na čtvrté pozici, mají bilanci 6-2-4 a získaly 20 bodů. Momentálně se týmu daří, z posledních pěti zápasů vyhrál hned tři. Poradily si s Vrchovinou 5:1, Frýdkem-Místkem 6:0 a Uherským Brodem 3:3. Tým remizoval s Velkým Meziříčím 1:1 a nestačil na Rýmařov 1:2.

TJ Valašské Meziříčí.
Po dvanácti odehraných kolech čeká tento tým na výhru, bilanci má 0-4-8 a na svém kontě čtyři body za remízy. Z posledních pěti zápasů má tým jen dva body za remízy s Uherským Brodem 0:0 a Valašským Meziříčím. Nestačil na Uničov 0:4, Hulín 0:4 a Líšeň 0:1.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 10:15.