MSFL - 5. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Uh. Brod : Rýmařov - 1. září 2018   16:00

Uh. Brod
Uh. Brod
30' Hradil  • 86' Chwaszcz  • 88' Dolina
3:0
(1:0)
Rýmařov
Rýmařov
Uh. Brod
Dostál – M. David (C), Kovář, Vrága, Nevařil – Malenovský (70. Dolina), R. David, Blanař (84. Mančík), Hruboš, Hradil (79. Pochylý)– Chwaszcz.
Horáček – Kúdela – Pochylý, Dolina, Mančík
Z. Kneisl – L- Drozdy, L. Kneisl
Orelský stadion, Uherský Brod
217 diváků
Rýmařov
Kameník – Navrátil (73. Kováč), M. Furik, Kocúr (C), Tilkeridis, György (87. Němec), Dydowicz, Šupák, Horák, Ondruška (80. Piroška), Hleba.
Baroš – Kolísek, Piroška, J. Furik, Němec, Kováč

Domácí nakonec vítězí poměrně jasně 3:0. Rýmařov si situaci zkomplikoval ihned v prvním poločase, kdy Horák postupně neudržoval své emoce a nakonec byl po dvou žlutých kartách vyloučen a od 36. minuty museli hosté dohrávat v deseti hráčích.
90'
88'
Uherský Brod právě vstřelil branku!
Autorem branky je VOJTĚCH DOLINA.
87'
Střídání v týmu SK Jiskra Rýmařov: ze hřiště odchází György, přichází Němec.
86'
Autorem branky je ŠIMON CHWASZCZ.
84'
Žlutou kartu dostává Tilkeridis (SK Jiskra Rýmařov).
84'
Střídání v týmu ČSK Uherský Brod: ze hřiště odchází Blanař, přichází Mančík.
80'
Střídání v týmu SK Jiskra Rýmařov: ze hřiště odchází Ondruška, přichází Piroška.
79'
Střídání v týmu ČSK Uherský Brod: ze hřiště odchází Hradil, přichází Pochylý.
74'
Žlutou kartu dostává Kocúr (SK Jiskra Rýmařov).
73'
Střídání v týmu SK Jiskra Rýmařov: ze hřiště odchází Navrátil, přichází Kováč.
70'
Střídání v týmu ČSK Uherský Brod: ze hřiště odchází Malenovský, přichází Dolina.
46'
45'
42'
Žlutou kartu dostává R. David (ČSK Uherský Brod).
36'
Horák dostává druhou žlutou kartu a nakonec nedohraje ani první poločas a už musí do sprch. Nyní zmařil svým faulem slibně se rozvíjejíc šanci domácích. Následně neudržel emoce na uzdě a po udělení červené karty za svou druhou žlutou kartu strčil i do hlavního rozhodčí.
30'
Autorem branky je ERIK HRADIL.
29'
Žlutou kartu dostává Horák (SK Jiskra Rýmařov). Horák Zdeněk dostává za kritiku rozhodčího žlutou kartu, který na něj pokřikoval něco ve smyslu, proč tady je, když nepíská.