MSFL - 12. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Val. Meziříčí : Hodonín - 20. října 2018   14:30

Val. Meziříčí
22' Výmola  • 76' Výmola
2:2
(1:2)
Hodonín
Hodonín
10' Žák   • 39' Žák
Michut – Ryšánek, Gold, Kundrát, Gajdoš
Páral – Macrineanu, Mikeska
Stadion Valašské Meziřičí (Valašské Meziříčí)
85 diváků
Hodonín
Záleský – Žák, Opina, Novotný, Sasín

A to je z dnešního zápasu vše. Děkuji, že jste ho sledovali se mnou a brzy na viděnou.
90+2'
90+2'
Brankář hostů nyní zachránil svému týmu bod za remízu, protože v poslední minutě vytáhnul reflexivním zákrokem hlavičku útočníka z bezprostřední blízkosti.
90+2'
Domácí budou vhazovat blízko soupeřovi brány.
90+1'
Hlavní rozhodčí nastavuje v dnešním zápase dvě minuty.
90'
Tvrdý střed domácího brankáře s útočníkem hostů. Na hřiště jsou povoláni týmoví doktoři.
89'
Hosté využívají své třetí střídání. Tentokrát na hřiště míří Novotný a opouští ho Mareš.
88'
Hosté opět hrozili centrem do pokutového území, míč si ze vzduchu sebral gólman.
86'
Domácí střídají také po druhé. Přišel čerstvý Gajdoš. Pro Furmánka dnešní zápas skončil.
86'
Špatný odkop a je tu roh z druhé strany
85'
Nebezpečný centr obrana domácích odvrací na roh.
84'
Hosté střídají. Přichází Radek Sasín a hřiště opouští Lukáš Michna.
83'
Následoval protiútok ze kterého hosté vytěžili aspoň vhazování a poté další rohový kop.
82'
Domácí to zkoušeli přes dlouhý aut do vápna. Obrana však míč odhlavičkovala do bezpečí.
81'
Do konce nám zbývá zhruba necelá čtvrthodinka i s nastavením.
80'
Valašské Meziříčí zvyšuje tlak, chtějí tento zápas vyhrát a připsat si tři body do tabulky.
78'
Dlouhý balon za obranu, kde číhal domácí útočník, ten ho převzal a střílel mimo branku.
76'
Valašské Meziříčí právě vstřelilo branku.
Autorem branky je opět MARTIN VÝMOLA, který zužitkoval tlak před soupeřovo brankou a dává tak dnes už svůj druhý gól.
74'
Hosté stále vedou o jednu branku a snaží se zápas co nejvíce zdržovat.
71'
Domácí hráč Jiří Matyáš se provinil proti pravidlům a vidí žlutou kartu. Hosté budou zahrávat volný přímý kop.
70'
A i hosté střídají. Na plac přichází Martin Opina, místo mu uvolnil kanadský útočník Dione.
69'
Máme tu první střídání dnešního zápasu.
67'
Také domácí centrovali z levé strany, z dobré pozice okolo penaltového puntíku minuli branku.
67'
Centr z levé strany a následná hlavička orazítkovala břevno domácí branky.
66'
Ani tento nebyl nijak nebezpečný pro obranu soupeře.
65'
Domácí celek vybojoval několikátý rohový kop.
63'
Hosté to nejprve zkoušeli z levé strany a pak z pravé, ani jednou však neohrozili brankáře.
61'
A hned z následujícího útoku se předvedl i brankář hostů, který lapil hlavičku jednoho z hráčů Valmezu.
60'
Velkou chybu teď udělal obránce domácího celku, když chtěl udělat kličku ve vápně a nabídl tak šanci skórovat hostům. Brankář pohotovým zákrokem zachránil situaci.
58'
K odraženému míči před velkým vápnem se dostal hráč domácích a jen o pár centimetrů minul branku.
56'
Krásné sólo a dobře utaženou střelu po zemi teď předvedl záložník hostů.
56'
Hraje se převážně na středu hřiště.
54'
Fotbal to teď moc pohledný není, střídají se dlouhé nákopy do ofsajdů s krátkými nepřesnými přihrávkami.
52'
Špatná rozehrávka domácích na polovině hřiště vyústila v protiútok hostů, ten ovšem skončil stejně rychle jako začal.
50'
Odražený míč se dostal k hráči Hodonína, ten ho poslal ráznou střelou nad branku.
50'
Centr odvrácen na další rohový kop, tentokrát z druhé strany.
49'
Hosté nyní pálili z hranice velkého vápna, tečovaná střela šla nad, následuje rohový kop.
48'
Valašské Meziříčí chce rozhodně s nepříznivým výsledkem něco udělat a tlačí se do útoku.
46'
Hosté si vzali míč na své kopačky po nepřesné rozehrávce domácích.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 15:35.
45'
45'
Střelu hostujícího útočníka vyboxoval brankář před sebe, míč ihned dopředu poslal obránce na rozběhlé křídlo které vybojovalo roh pro domácí. Z kterého už nic nevytěžili a první poločas skončil.
44'
Oba týmy se už snaží dohrát první poločas bez inkasované branky.
43'
Po faulu na domácího hráče budou zahrávat přímý kop domácí, ovšem až ze své poloviny hřiště.
41'
Hosté hrají zase o něco víc v klidu a kombinují na své polovině hřiště.
39'
Hodonín právě vstřelil branku!

Hosté dávají svůj druhý gól v dnešním zápase. Po důrazném tlaku ve vápně se prosadil FILIP ŽÁK.
38'
Domácí to zkoušeli po levé straně, obrana hostů ale případný útok zlikvidovala.
36'
Míč si oba týmy celkem rychle vyměňují.
34'
Gól hostů neplatí pro ofsajd.
33'
Třetí roh hostů v krátkém čase za sebou už domácí bezpečně zlikvidovali a zamířili ihned do protiútoku. Střela ale neměla ty správné parametry.
32'
Tentokrát hosté zvolili nadýchaný centr, po zmatku před domácí bránou se míč dostal mimo hřiště a hosté budu vhazovat.
31'
Hodonín rozehrál rohový kop prudkým centrem do vápna, obránce odvrátil na další roh.
30'
Následoval aut až do vápna. Zakončení šlo těsně vedle levé tyče.
29'
Dlouhý balon domácích, který doletěl až za čáru, bude se vhazovat u rohového praporku.
27'
Domácí jsou střelecky aktivní. Bohužel se jim nedaří trefit bránu.
25'
Brankář domácích nyní musel ven z branky aby vyboxoval nebezpečný centr.
24'
Velkou šanci měli domácí po rohovém kopu. Hlavička mířila jen těsně mimo horní konstrukci branky.
22'
Valašské Meziříčí právě vstřelilo branku Autorem branky je MARTIN VÝMOLA, který uklidil penaltu k levé tyči.
22'
Domácí tým vybojoval pokutový kop.
20'
Máme odehráno dvacet minut, zatím aktivnějším týmem, který vstřelil i první gól, je jednoznačně Hodonín.
19'
Domácí aktivně napadali soupeře, dostali se k odraženému míči, ale následná střela opět netrefila branku.
17'
Nakonec přišla střela z malého vápna mimo branku.
17'
Hosté opět aktivnější, zkoušejí to z obou stran.
15'
Po autovém vhazování přišel centr z pravé strany před branku hostů, zakončení hlavou mířilo nad brankovou konstrukci.
14'
Hostující tým je po vstřeleném gólu hodně nahoře a soupeře tlačí.
12'
Hodonín to zkoušel znovu po pravé straně, tentokrát neúspěšně.
10'
Hostující tým začal kombinovat na své půlce a pomalu přešel do útoku, ze kterého padnul první gól dnešního zápasu. Autorem gólu je PATRIK ŠUSTR.
10'
Autorem branky je FILIP ŽÁK, který uklidil míč za záda gólmana.
8'
Oba týmy vytváří spoustu nepřesností, které ničí možné útoky.
6'
Ofsajd, ve kterém se nacházel domácí útočník.
5'
Hostující tým poslal dlouhý balon za obranu soupeře, pro útočníka byl ovšem až moc dlouhý.
3'
Rohový kop budou zahrávat také hráči Hodonína.
2'
Po nevydařeném rohovém kopu přišel protiútok hostů, ten skončil útočným faulem.
1'
První rohový kop budou zahrávat hráči domácího celku.
1'
Úvodního výkopu se ujali hráči hostů.
1'
Hráči nastupují na trávník, utkání začne každou chvilkou.

TJ Valašské Meziříčí: Pobořil – Michálek, Dekleva (C), Sovák, Žilinský, Bartozel, Matyáš, Šichor, Výmola, Furmánek, Pop
Náhradníci: Michut – Ryšánek, Gold, Kundrát, Gajdoš

FK Hodonín: Petráš – Flasar, Suchý, Ťok, Žák, Hesek (C), Michna, Mareš, Šustr, Dione, Fojtík
Náhradníci: Záleský – Žák, Opina, Novotný, Sasín

Rozhodčí: Páral – Macrineanu, Mikeska.
Hodonín

Hostující tým se nachází zhruba ve středu tabulky s šestnácti body. Poslední zápas dokázali vyhrát 4:2 proti Uherskému Brodu. Jejich největší ofenzivní hrozbou je kanadský útočník Papa Dione, který právě v posledním utkání vstřelil dva góly. Hosty určitě nečeká snadný zápas, o to víc je může motivovat, zlomit nepříznivou statistiku vzájemných zápasů s trápícím se soupeřem.
Valašské Meziříčí

Tým na posledním místě tabulky nezažívá zrovna nejlepší část sezóny. Z posledních pěti utkání dokázal získat jen jediný bod. Navíc se domácí trápí střelecky, za dvanáct zápasů dokázali vstřelit pouze sedm gólů. Nicméně je čeká Hodonín s kterým vyhráli oba dva předchozí vzájemné zápasy, tudíž věří, že se jim poprvé v sezóně podaří vyhrát a to před domácím publikem.
Krásné sobotní fotbalové odpoledne, dnes nás čeká dvanácté kolo MSFL mezi Valašským Meziříčím a Hodonínem. Utkání začíná v 14:30 a komentovat ho pro vás budu já David Kubík.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 14:30.