MSFL - 5. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Uh. Brod : Ostrava U21 - 5. září 2020   15:00

Uh. Brod
Uh. Brod
69' Švrček
1:1
(0:1)
Ostrava U21
Ostrava U21
3' Lokša
Uh. Brod
Jícha – Košák, Vrága (C), Nevařil, Flasar – Lorenc (70. Šmatelka), Kopilec (83. Šimoník), Mančík (46. Švrček) – Josefík (58. Gettler), Janša (58. David), Váňa.
Kratochvíl – Malenovský, David, Šimoník, Gettler, Švrček, Šmatelka.
Pfeifer – Havlín, Tomanec
Orelský stadion, Uherský Brod
385 diváků
Ostrava U21
Murín – Zálešák, Blahuta, Velner, De Azevedo (71. Kostka), Jaroň, Lukša (C) (75. Martišiak), Kulig (62. Mooc), Martiník (62. Wojatschke), Žák, Fulnek.
Jílovec – Hasala, Wojatschke, Martišiak, Kostka, Mooc.

Utkání končí remízou 1:1, kdy první poločas patřil Baníku Ostrava B kdy se krásně z přímého kopu trefil Lukša, druhý poločas nabídl zcela obrácenou podívanou a Uherský Brod z toho vytěžil aspoň vyrovnávající branku Švrčka. Přeji všem čtenářům hezký zbytek dne.
90+2'
90+1'
Před brankou se stala velká skrumáž, ale pro Uherský Brod vše nakonec se štěstím dobře končí a míč míří po odkopu do autu.
90+1'
Rohový kop pro ostravský tým.
90+1'
Obětí útočného faulu se stal Jan Fulnek.
90'
Sražený míč značí rohový kop pro Baník Ostrava B.
90'
Rozhodčí nastaví 1 minutu!
89'
Fulnek byl přistrčen v souboji přímo pod hlavní tribunou.
88'
Jiří Švrček tentokráte odevzdal balon až příliš lacině přímo soupeři.
87'
Aleš Mooc to zkusil individuálně, až se zdálo, že je toho moc, ale rezultuje z toho nakonec rohový kop pro Ostravu.
85'
Blahuta se stává terčem vtipných žertíku fanoušků Uherského Brodu na hlavní tribuně.
84'
Jarmil Blahuta po souboji potřebuje lékařské ošetření na hlavě.
83'
Střídání v týmu ČSK Uherský Brod: ze hřiště odchází Adam Kopilec, přichází Tomáš Šimoník.
81'
V přetlačované u koncové čáry lépe uspěl bránící hráč Uherského Brodu.
80'
Sudí odpískal šlapák hostujícího hráče ve středovém kruhu.
78'
Uherský Brod je po vyrovnávací brance lepší a snaží se o úplný zvrat zápasu ve skóre.
77'
Kostka odvrátil míč pod tlakem pouze za postranní čáru do autu.
75'
Střídání v týmu FC Baník Ostrava B: ze hřiště odchází Radovan Lokša, přichází Dominik Martišiak.
73'
Útočný faul hostujícího hráče na hranici pokutového území.
71'
Střídání v týmu FC Baník Ostrava B: ze hřiště odchází Carlos Dyjan De Azevedo, přichází Marek Kostka.
70'
Střídání v týmu ČSK Uherský Brod: ze hřiště odchází Matěj Lorenc, přichází Pavel Šmatelka.
69'
Oba celky mají opět občerstvovací přestávku u svých laviček.
69'
Trenér Uherského Brodu měl velmi dobrou ruku při střídání.
69'
Uherský Brod právě vstřelil branku!
Otřepané nedáš – dostaneš se osvědčilo i v tomto utkání. nejprve Wojatschke zahodil tutovou šanci, z rychlého brejku první střelu stačil zablokovat Murín,ale z přesné dorážky se již raduje do značně odkryté branky Jiří ŠVRČEK – 1:1!
68'
V tutové šanci pohořel Wojatschke proti skvělému brankáři Jíchovi!
67'
Jaroň je ošetřován na hrací ploše.
66'
Domácí celek sice dosáhl branky Filipem Košákem, ale již před tím bylo pískáno kvůli srážce dvou hráčů.
65'
Přímý kop ve středu hřiště pro ČSK Uherský Brod.
63'
Koncovka domácího týmu těsně minula domácí branku a skončila pouze v boční síti.
62'
Střídání v týmu FC Baník Ostrava B: ze hřiště odchází Jan Martiník, přichází Vojtěch Wojatschke.
Střídání v týmu FC Baník Ostrava B: ze hřiště odchází Samuel Kulig, přichází Aleš Mooc.
61'
Ze střední vzdálenosti z voleje nepřesně vysoko nad branku pálil Dominik Žák.
59'
I po hodině hry je stav utkání stále 0:1 pro Baník Ostrava B.
58'
Střídání v týmu ČSK Uherský Brod: ze hřiště odchází Marek Janša, přichází Richard David.
58'
Střídání v týmu ČSK Uherský Brod: ze hřiště odchází Robin Josefík, přichází Vílem Gettler.
57'
Dnešní utkání sleduje 385 diváků!
57'
Lokša uspěl v souboji jeden na jednoho, ale včasným skluz obránce zapříčinil, že se k míči již nedostal Martiník.
56'
Až po zásahu brankáře Jíchy nastává změna držitele míče, ale ne na příliš dlouho.
55'
Dlouhou dobu se hráči Uherského Brodu nedostali vůbec k míči.
53'
Obléhání pokutového území Uherského Brodu i nadále pokračuje.
52'
Domácí defenzivní hráči jsou pod jasným tlakem soupeře.
51'
Po centru zprava a zakončení z ostrého úhlu skvěle odkopl míč z brankové čáry na rohový kop Michal Vrága.
50'
Zakončení hostujícího celku těsně minulo branku soupeře.
48'
Nepřesná přihrávka Žáka na spoluhráče přerušila kombinaci ostravského celku.
47'
Druhý poločas začal velmi opatrně. Baník Ostrava B kombinuje dlouze s míčem na své polovině hřiště.
46'
Střídání v týmu ČSK Uherský Brod: ze hřiště odchází Marek Mančík, přichází Jiří Švrček.
46'
FC Baník Ostrava se velmi rychle dostal do vedení díky perfektnímu přímému kopu Radovana Lokšy z třetí minuty! Domácí celek sice posléze vyrovnal hru, ale několik šancí zazdil a tak je stále stav 0:1. Druhý poločas by měl začít cca v 16:01 hodin.
45+1'
45+1'
Akce Fulneka skončila pouze zablokovanou střelou Žáka.
45'
Sudí nastaví 1 minutu!
43'
Jaroň se snažil doslova individuálně probít k brance Uherského Brodu, byl mu však odpískán útočný faul.
42'
Hra se stěhuje na polovinu ostravského týmu.
41'
Koncovka domácího celku opět mířila mimo brankový prostor.
40'
Odpískaní faul Dominika Źáka velmi rozezlil trenéra Ondřeje Smetanu.
39'
Žlutou kartu dostává Samuel Kulig (FC Baník Ostrava B).
38'
Kulig musel na polovině hřiště zatáhnout za záchrannou brzdu a skolit unikajícího protihráče.
36'
Žluté karty se domácí fanoušci nedočkali, odpískání faulu však ano.
34'
Brejk domácích ztroskotal na dobrém obranném zásahu Michala Velnera.
33'
Nebezpečný centr před branku Uherského Brodu pohotově odhlavičkoval na rohový kop Filip Košák.
32'
Snažení Baníku, ale nyní končí pouze na hranici pokutového území.
31'
Šikovný pas De Azeveda na spoluhráče byl sražen pohotovou obranou Uherského Brodu na autové vhazování.
30'
I po půl hodině hry vedou stále hosté, byť domácí už hru vyrovnali, skóre zatím nikoliv.
29'
Do třetice si aktivní Ostrava rozehraje rohový kop.
28'
Rohový kop z druhé strany hřiště byl rozehrán pouze nakrátko, přičemž centr Zálešáka byl snadnou lahůdkou pro brankáře Jíchu.
27'
Centr z levé strany byl prvním bránícím hráčem sražen na rohový kop pro Baník Ostrava B.
25'
A sudí vyzval oba celky k hromadnému občerstvení u svých laviček.
24'
Zakončení hlavou minulo hostující branku.
23'
Libor Nevařil sice neuspěl v souboji u koncové čáry, ale nakonec je to rohový kop pro Uherský Brod.
22'
Obránce Uherského Brodu srazil míč na další rohový kop Ostravy.
21'
Souboj ve vzdušném prostoru posoudil sudí jako faul hráče Uherského Brodu.
20'
Béčko Baníku Ostrava se opět provinilo ofsajdem při své útočné snaze po levé straně hřiště.
18'
Centr z přímého kopu nikdo z hráčů v červených dresech nezasáhl.
17'
Váňa sice vyhrál hlavičkový souboj, ale nikdo z jeho spoluhráčů se již k balonu nedostal.
16'
V pádu v těžké pozici hlavičkoval hráč Uherského Brodu mimo tři tyče.
16'
De Azevedo v souboji evidentně povalil protihráče.
15'
Další útok ostravského Baníku zastavuje praporek asistenta rozhodčího – ofsajd.
14'
Signál ostravským tentokráte vůbec nevyšel a lehký centr Dyjana De Azeveda lapil snadno do rukavic brankář Jícha.
13'
Po krátkém váhání nakonec sudí přeci jen odpískal faul u postranní čáry na Jana Martiníka.
12'
Nejprve se nedostal k míči atakující Radovan Lokša, posléze se provinil útočným faulem Martin Váňa.
11'
Ve středu hřiště s ev souboji provinil faulem Dominik Žák.
10'
Poté co neuspěl v souboji jeden proti jednomu musel v dalším souboji Petr Jaroň faulovat.
9'
Perfektní přečíslení Uherského Brodu čtyři na dva končí střelou z druhé vlny Robina Josefíka těsně vedle levé tyče!
8'
Nepřesný centr podél postranní čáry končí v autu a tak se balon vrací na domácí kopačky.
7'
V defenzívě dobře zapracoval Blahuta, ale i nadále jsou fotbalisté Uherského Brodu na své útočné polovině hřiště.
6'
Úvod utkání zatím patří bezesporu hostujícím hráčům.
5'
Pas Romana Zálešáka nedokázal přesně najít rozběhnutého Petra Jaroně.
4'
Nepovedený pas Uherského Brodu do pokutového území byl lehce odkopnut hráči Ostravy na polovinu hřiště.
3'
Tým Ostrava B právě vstřelil branku! Kapitán RADOVAN LOKŠA kopl přímý kop levačkou opravdu výborně a míč končí pod břevnem – 0:1!
2'
Vzápětí přímý kop pro ostravské hráče z velmi dobré pozice.
1'
Po útočné akci z levé strany bude Baník Ostrava B zahrávat první rohový kop v utkání.
1'

ČSK Uherský Brod: Jícha – Košák, Vrága (C), Nevařil, Flasar – Lorenc, Kopilec, Mančík – Josefík, Janša, Váňa.
Náhradníci: Kratochvíl – Malenovský, David, Šimoník, Gettler, Švrček, Šmatelka.

FC Baník Ostrava B: Murín – Zálešák, Blahuta, Velner, De Azevedo, Jaroň, Lukša (C), Kulig, Martiník, Žák, Fulnek.
Náhradníci: Jílovec – Hasala, Wojatschke, Martišiak, Kostka, Mooc.

Baník Ostrava B – Znojmo 0:3
V pátém kole soutěže se utkají sousedé z tabulky MSFL ČSK Uherský Brod (8) s FC Baníkem Ostrava B (9). Domácí celek ještě neprohrál, ale dvě výhry mají na kontě hosté.