MSFL - 9. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Vrchovina : Ostrava U21 - 3. října 2020   15:00

Vrchovina
Vrchovina
33' Skalník  • 89' Šteffl  • 90+3' Michal
3:2
(1:1)
Ostrava U21
Ostrava U21
44' Martišiak   • 78' Blahuta
Vrchovina
Šmída – J. Švanda, Hekerle (86. Batelka), Smetana, Michal (C), Holman (77. Feik), Skalník (91. Bača), Tulajdan, Duba, Šteffl, Vašíček
Bača, Veselý, Batelka, Chloupek, T. Švanda, Feik, Skryja
Zaoral – Kolář, Marek
Vrchovina Aréna, Nové Město na Moravě
Ostrava U21
Murin – Zálešák, Blahuta, Velner, Drozd, Martiník (71. Jaroň), Martišiak (83. Žák), Macej (55. Barkov), Fulnek, Mooc (C), Chvěja (64. Lokša)
Jílovec, Hasala, Jaroň, Lokša, Kulig, Barkov, Žák

90+4'
90+3'
Vrchovina právě vstřelila branku!
Neuvěřitelný obrat je dokonán! Domácí LUKÁŠ MICHAL penaltu proměnil a vypadá to, že Vrchovina dnes získá všechny tři body!
90+3'
Pokutový kop pro Vrchovinu!
90'
Střídání v týmu SFK Vrchovina: ze hřiště odchází Skalník, přichází Bača.
89'
Minutku před koncem se domácím podařilo vyrovnat na 2:2! Střelcem branky je DAVID ŠTEFFL.
86'
Střídání v týmu SFK Vrchovina: ze hřiště odchází Hakerle, přichází Batelka.
83'
Střídání v týmu FC Baník Ostrava B: ze hřiště odchází Martišiak, přichází Žák.
80'
Žlutou kartu dostává Duba (SFK Vrchovina).
Žlutou kartu dostává Mooc (FC Baník Ostrava B).
78'
Tým Ostrava B právě vstřelil branku!
Dvanáct minutek před koncem se rezerva Baníku dostává do vedení 2:1, když se prosadil JARMIL BLAHUTA.
77'
Střídání v týmu SFK Vrchovina: ze hřiště odchází Holman, přichází Feik.
71'
Střídání v týmu FC Baník Ostrava B: ze hřiště odchází Martiník, přichází Jaroň.
69'
Žlutou kartu dostává Tulajdan (SFK Vrchovina).
67'
Žlutou kartu dostává Smetana (SFK Vrchovina).
64'
Střídání v týmu FC Baník Ostrava B: ze hřiště odchází Chvěja, přichází Lokša.
55'
Střídání v týmu FC Baník Ostrava B: ze hřiště odchází Macej, přichází Barkov.
46'
45'
44'
Je vyrovnáno! Těsně před přestávkou se hosté prosazují, konkrétně DOMINIK MARTIŠIAK, takže je to 1:1.
43'
Žlutou kartu dostává Holman (SFK Vrchovina).
33'
Je tu úvodní branka tohoto utkání! Domácí se trochu překvapivě dostávají do vedení 1:0, když se prosadil MICHAL SKALNÍK.