MSFL - 9. kolo -  ONLINE PŘENOS -  D. Benešov : Znojmo - 25. září 2021   15:30

D. Benešov
D. Benešov
55' Rubý  • 90' Koňařík
2:2
(0:2)
Znojmo
Znojmo
36' Wybraniec (vl.)  • 45+1' Prokeš
D. Benešov
Chvěja – Wojatschke (68. Kubík), Massaniec, Moravec (C), Blahuta (46. Rubý), Labuda (59. Latka), Vrána, Wybraniec, Skroch, Karčmář (79. Koňařík), Rončka
Baránek – Koňařík, Rubý, Pecuch, Hrdlička, Kubík, Latka
Soukal – Kotala, Silný
Dolní Benešov - tráva
138 diváků
Znojmo
Polepil – Žalud, Papež, Russmann, Okleštěk (C), Glushach, Kočík, Goncalves, Prokeš, Moučka, Krakovčík (90. Březina)
Hamza – Bartůněk, Březina, Bakaj, Traore

Děkuji za Vaši pozornost, to je ode mě vše.
Zápas je u konce. Znojmo nedokázalo udržet dvoubrankový náskok a během druhého poločasu si nechalo vstřelit dvě branky. Obě branky domácího celku byly krásné, ta druhá možná pro hosty i dosti smolná, jelikož nechybělo moc a brankář střelu Koňaříka v 90. minutě mohl ještě zneškodnit, ale bomba to byla opravdu velká a domácí i díky tomuto gólu se radují z bodu. Znojmo si tak potřetí v řadě připisuje remízu 2:2 a jeden bod do tabulky.
90+3'
90+3'
Více se toho asi v zápase nestane. Končí třetí minuta nastavení.
90+2'
Hosté se snaží o rychlou odpověď, ale ani domácí se nechtějí spokojit s remízou.
90+2'
Dnešní utkání sleduje 138 diváků.
90+1'
Žlutou kartu dostává Koňařík (FC Dolní Benešov).
90'
Dolní Benešov právě vstřelil branku!
No to je opravdu smůla pro hosty! Chvěja rychle rozehrál a míč se dostal k JANU KOŇAŘÍKOVI, který doslova napálil balon na Polepila, který se míče sice dotknul, ale rána to byla natolik velká, že míč dál pokračoval ve směru na branku a zapadl do sítě!
90'
Střídání v týmu 1. SC Znojmo FK: ze hřiště odchází Krakovčík, přichází Březina.
89'
Okleštěk získal autové vhazování na polovině soupeře. To se Znojmu hodí. Navíc se chystá střídání.
88'
Dolní Benešov si rychle míč vybojoval a už vymýšlí, kudy se vydat do dalšího útoku.
87'
Goncalves s míčem doběhl až k rohovému praporku na polovinu soupeře. Zde se bude asi snažit míč do nejdéle udržet.
87'
Patrik Rubý rozehraje z poloviny hřiště míč po faulu na jeho spoluhráče.
86'
Massaniec musel rychle odkopnout míč dopředu, než by ho dorazil Okleštěk.
85'
Velká šance Dolního Benešova, kdy mohl domácí hráč číhající na zadní tyči srovnat, ale nastřelil jen boční síť z bezprostřední blízkosti!
83'
Dolní Benešov získal aut a hned dva hráči se snažili rychle vhodit míč zpět do hry. Petr Latka nakonec míč vrátil k lavičce a nechal vhodit aut svého spoluhráče.
82'
Faul na znojemského hráče u lajny. Hosté budou zahrávat standardku.
81'
Znojmo se dostalo do brejku, když Okleštěk ze středu hřiště nahrával na Krakovčíka a ten posunul na Goncalvese. Znojemský záložník pak zakončoval jen do brankáře Chvěji!
79'
Střídání v týmu FC Dolní Benešov: ze hřiště odchází Karčmář, přichází Koňařík.
79'
Hosté se rohovému kopu ubránili. Brankář Polepil může rozehrát míč.
78'
Žlutou kartu dostává Moravec (FC Dolní Benešov).
78'
Roh si domácí ještě jednou zopakují.
77'
Žalud odklízel míč na roh.
76'
Patrik Rubý se zlobil na sudího, že na něj neodpískal faul, kdy mu údajně protihráč šlápl na kopačku. Získal ale odkop, když byl na těsno bráněn dvojicí hráčů Znojma.
75'
Pro vysoký centr zleva si vyskočil Polepil.
74'
Okleštěk odcentroval na Papeže, který si míč zpracoval a zakončil z otočky. Jeho pokus jen proskákal vodorovně s brankovou čárou před Chvějou.
73'
Žlutou kartu dostává Latka (FC Dolní Benešov).
72'
Okleštěk si obhodil obránce Dolního Benešova a přihrál na Matheuse Goncalvese, kterému se nepovedlo zakončit jak by si představoval a napálil jen boční síť branky.
71'
Goncalves fauloval Vránu. Fanoušci se dožadovali karty, ale sudí zůstal klidným.
70'
Přihrávka na Goncalvese zašla až za brankovou čáru do autu. Bude následovat odkop od branky.
69'
Polepil měl hodně práce ve vzduchu, aby míč sebral do rukavic. Na podruhé se mu to povedlo a může tak v klidu rozehrát na spoluhráče.
68'
Střídání v týmu FC Dolní Benešov: ze hřiště odchází Wojatschke, přichází Kubík.
68'
Jakub Vrána nastřelil na poslední chvíli míč do hráče Znojma a získal roh.
67'
Skroch a Latka si nerozuměli a míč zašel až do autu. Polepil bude odkopávat od branky.
66'
Tomáš Prokeš ukopl míč až na druhou stranu hřiště. Benešov to bude muset zkusit znovu až od brankáře.
65'
Papež vhodil aut na Krakovčíka, ale ten ho nezvládl zpracovat a tak si aut vhodí také domácí mužstvo.
63'
Domácí budou mít k dispozici standardní situaci.
62'
Okleštěk chtěl rychle po faulu rozehrát na spoluhráče nabíhajícího si do velkého vápna, ale do míst, kam Tomáš Okleštěk přihrál si sběhl jen brankář Chvěja.
62'
Žlutou kartu dostává Russmann (1. SC Znojmo FK).
61'
Latka nezvládl zpracovat míč a odskočil mu do autu.
59'
Střídání v týmu FC Dolní Benešov: ze hřiště odchází Labuda, přichází Latka.
58'
Obrovskou šanci dát na 1:3 měl Krakovčík! Ten obehrál brankáře Chvěju, kterého pak ale nepřekonal a balon vystřelil jen do něj!
57'
Za hlavu se po hlavičkovém souboji se Žaludem držel jeden hráč domácího celku, ale po chvilce se zvedl a pokračuje ve hře.
56'
Žlutou kartu dostává Krakovčík (1. SC Znojmo FK).
55'
Brankáři Adamovi Polepilovi se nepovedlo odkopnout míč dostatečně daleko. K míči se dostal PATRIK RUBÝ, který parádně napálil míč do horního růžku Polepilovy branky!
54'
Okleštěk táhl na branku z pravé strany a nabídl míč pro Krakovčíka, který však nedokázal udělat zasekávačku a o míč přišel.
53'
Nejvýše se vytáhla rukavice Polepila, která odsunula míč mimo šestnáctku.
53'
Modří získali rohový kop. Rozehrají ho z pravé strany.
53'
Massaniec může pokračovat ve hře.
52'
Na trávníku zůstal ležet hráč Znojma Goncalves, kterému je přivolán lékař.
51'
Tomáš Prokeš musel odkopávat míč z velkého vápna. Pak se ale ozval hvizd rozhodčího a rozehrávat budou hosté.
49'
Znojemští hráči pravděpodobně očekávali delší centr, jelikož byli nastoupení všichni u zadní tyčky, ale míč odvracel hráč Dolního Benešova na přední tyčce, kam míč doputoval.
49'
Znojmo bude kopat roh poté, co musel zasahovat brankář Chvěja.
48'
Na malou chvíli byli u míče také domácí, ale rychle se miče zbavili.
47'
Znojmo kombinuje na polovině soupeře.
47'
Papež fauloval čerstvého Rubého na polovině hřiště.
46'
Střídání v týmu FC Dolní Benešov: ze hřiště odchází Blahuta, přichází Rubý.
46'
Obě mužstva jsou nachystána na druhý poločas.
Je to podruhé v sezóně, kdy Znojmo odchází do šaten za vedoucího stavu. Poprvé se mu to podařilo v zápase s Frýdkem-Místkem. Jinak ale vždy do kabin šlo za stavu, kdy by nebralo ani bod.
Druhá polovina začne v 16:32.
První poločas je u konce. Zápas zatím zvlášť pohledný není, i tak padly dvě branky. Obě do sítě domácího Dolního Benešova. Hra byla poměrně vyrovnaná. Nějakou dobu se na polovině soupeře drželi domácí, pak zase hosté. První gól přišel v 36. minutě, kdy se prosadil Moučka. Druhá branka přišla na konci prvního poločasu, kdy se prosadil z penalty Prokeš.
45+1'
45+1'
Znojmo právě vstřelilo branku!
Míč si postavil TOMÁŠ PROKEŠ, který si vybral stejnou stranu jako brankář, ale díky tvrdé střele nedal Chvějovi šanci!
45'
Penalta pro hosty. Znojmo má možnost před poločasem přidat druhou branku!
45'
Tvrdě zasáhnutý Moučka Blahutou zůstává ležet na zemi.
43'
Wybraniecův centr si v klidu sebral do rukavic Polepil.
42'
O chvíli později je ale pískán faul také na benešovského hráče.
42'
Žalud byl ve vzdušném souboji faulovaný a sudího píšťalka se rychle ozvala.
40'
Filip Labuda zakončil na branku Znojma, Adam Polepil musel míč vytáhnout do bezpečí.
39'
Pro centr si došel Polepil, jenž míč vyboxoval mimo pokutové území.
37'
Matyáš Blahuta byl faulovaný a hráči Dolního Benešova už se chystají na centr, který za malou chvíli přiletí do šestnáctky Znojma.
36'
Krakovčík nasadil na levé straně velkého vápna protihráči jesle a odcentroval na druhou stranu, kde si na zakončení seběhl David Moučka. Obránce NATANIEL KRZYSZTOF WYBRANIEC si při snaze odehrát míč pryč, srazil míč do branky!
35'
Goncalves si chtěl narazit s Krakovčíkem, ale tomu míč od nohy odskočil a o míč přišel.
33'
Russmannův centr si našel na zadní tyčce sbíhající Goncalves, který však mířil jen do rukavic připraveného Chvěji.
31'
Karčmář se dostal až k zakončení, když mu Labuda přihrával a nabil na střelu, jenže Karčmář branku přestřelil.
30'
Bílí vhodili aut a postupně se propracovali až k centru, kdy Kočík hledal Krakovčíka ve vápně. Ani ten se ale k hlavičce nedostal a následovat bude odkop.
28'
Znojmo po zisku míče vždy zbrkle míč nakopne dopředu, kde vždy o míč přijde. Naopak domácí Dolní Benešov se mohl díky hlavičce svého útočníka dostat do vedení, jenže ten na míč o malý kousek nedosáhl a nemohl tak hlavičkovat na branku.
27'
Dolní Benešov se stále drží na polovině Znojma, kde zvládá kombinovat, ale nepřichází zakončení.
25'
Dolní Benešov bude zahrávat rohový kop.
24'
Nepřišlo ani zakončení, ale domácí se stále drží na polovině Znojma.
22'
Dolní Benešov bude zahrávat standardku z pravé strany velkého vápna.
21'
Příliš dlouhý pas po lajně už hráč Dolního Benešova nezastihl a Adam Polepil si tak může chystat míč k odkopu.
20'
Akce končí nepřesnou střelou na branku. Následovat bude odkop od branky.
19'
Adam Rončka neprošel po lajně přes Goncalvese a hosté se mohli vydat na polovinu soupeře. Tam se jim podařilo vybojovat rohový kop.
18'
Wojatschke byl k zemi sesunut Goncalvesem. Domácí celek bude mít k dispozici standardní situaci.
17'
Wojatschke se snažil centrem z levé strany najít někoho ze spoluhráčů ve vápně, ale našel jen volný prostor, kam si pro míč doběhl brankář Polepil.
17'
Russmannovo zakončení končí vedle pravé tyčky branky.
16'
Tomáš Prokeš rozehraje míč z poloviny hřiště, kde byl odpískán faul na znojemského hráče.
15'
Žalud na poslední chvíli odkopnul balon do autu, aby zamezil gólové přihrávce na Blahutu.
14'
Krakovčík nezvládl udržet balon ve hřišti a Benešov vhodil míč zpět do hry.
13'
Domácí celek se ve třech hráčích dostal do brejku. Blahuta však nedokázal najít ve vápně Wojatschkeho, ale získal alespoň roh.
12'
Znojmo se rychle přesunulo na polovinu soupeře a Dolní Benešov útok zastavil odehráním míče na roh.
11'
Krakovčík se dopustil faulu ve vápně hostů. S faulovaným kapitánem Dolního Benešova si podal ruku a bude se pokračovat.
10'
Zakončení Glushacha šlo vedle branky.
9'
Hosté zůstanou na polovině soupeře. Budou vhazovat aut.
9'
David Moučka získal další roh pro svůj tým.
8'
Jakub Vrána odvracel míč do autu. Znojmo bude vhazovat v blízkosti rohového praporku Dolního Benešova.
8'
Tentokrát už ale k zakončení nedošlo a míč je až na polovině Znojma.
7'
Zakončení hlavou, které vyslal na branku Krakovčík bylo patrně tečované a bude se kopat roh ještě jednou.
6'
Znojmo rozehraje první rohový kop v zápase.
6'
Adam Polepil musel zasahovat proti střele Filipa Labudy.
5'
Znojmo kombinuje na vlastní polovině s brankářem.
3'
První velká příležitost domácích! Wojatschke obešel dva obránce a přihrál před branku na Daniela Skrocha, který napálil míč jen těsně vedle branky!
2'
Odpískán byl také první faul zápasu.
1'
Rončka unikal po lajně ale pak ho zastavil Kočík, který získal aut.
1'
Rozehru budou mít na starosti domácí.
Oba týmy už přicházejí na hřiště. Domácí hráči mají modré dresy. Hosté mají bílé dresy.

FC Dolní Benešov: Chvěja – Wojatschke, Massaniec, Moravec (C), Blahuta, Labuda, Vrána, Wybraniec, Skroch, Karčmář, Rončka
Náhradníci: Baránek – Koňařík, Rubý, Pecuch, Hrdlička, Kubík, Latka

1. SC Znojmo FK: Polepil – Žalud, Papež, Russmann, Okleštěk (C), Glushach, Kočík, Goncalves, Prokeš, Moučka, Krakovčík
Náhradníci: Hamza – Bartůněk, Březina, Bakaj, Traore

Rozhodčí: Soukal – Kotala, Silný.
Poslední 2 vzájemné zápasy týmů

2020 – Znojmo – Dolní Benešov – 0:0
2019 – Dolní Benešov – Znojmo - 0:1
1. SC Znojmo FK

Znojmu se zatím nedaří. Doposud se ještě ani jednou neradovalo z vítězství a to mělo po sedmi kolech navíc 0 bodů. Poslední dva zápasy zvládli hráči z jihu Moravy uhrát alespoň na bod. V obou zápasech si však bod zajišťovali až v samém závěru. Nejprve to bylo ve Vratimově, když na 2:2 srovnával Petr Kirschner v nastaveném čase druhého poločasu. Podruhé to bylo v posledním kole doma proti Jihlavě, když se Znojmu podařilo dorovnat zápas v oslabení a na 2:2 srovnával Martin Papež v 88. minutě. Na bod měl ale velkou zásluhu také gólman Adam Polepil, který v nastaveném čase chytil penaltu.

Naposledy Jihomoravané vyhráli 25.9.2020 doma s Jihlavou B. Tuto sobotu to bude tedy přesně na den rok od poslední výhry v MSFL. Povede se Znojmu ukončit trápení a získá přesně po roce znovu tři body?
FC Dolní Benešov

Dolní Benešov si zatím vede v ročníku obstojně. Po devíti kolech je na 13. místě tabulky. Slezané se zatím třikrát radovali z vítězství, dvakrát zápas skončil remízou a čtyřikrát odcházeli hráči Dolního Benešova ze hřiště jako poražení.

V posledním kole zajížděli hráči do nedalekého Hlučína, kde prohráli 3:0. Rozhodovalo se až v druhém poločase. První branka přišla v 64. minutě, o deset minut později během dvou minut pak domácí přidali další dva góly a bylo rozhodnuto.

Pro klubový web se trenér Dolního Benešova vyjádřil po zápase takto: „První poločas jsme se ještě drželi, byli jsme domácím vyrovnaným soupeřem. Po přestávce jsme po vedoucím gólu domácích odpadli, už jsme nestačili chodit do soubojů, Hlučín si už hrál, co chtěl a toto derby vyhrál. My se musíme připravit na domácí zápas, jedeme dál!“
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:30.