MSFL - 7. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Vrchovina : Rosice - 12. září 2021   16:00

Vrchovina
Vrchovina
42' Michal  • 48' Duba
2:3
(1:2)
Rosice
Rosice
4' Koláčný   • 17' Černý   • 56' Koláčný
Vrchovina
Šmída – Černý, Bača (46. Vacek), Hekerle, Smetana, Michal (C), Holman (85. Sytař), Partl (78. Chloupek), Duba, Duda, Svoboda (80. Boušek)
Doležal – Chloupek, Boušek, Vacek, Trojánek, Sytař
Hubený – Řezníček, Denev
Vrchovina Aréna, Nové Město na Moravě
285 diváků
Rosice
Zádrapa – Zezula, Novák, Buchta, Koláčný (84. Šíp), Pazourek (89. Kršák), Černý (C), Selinger (90+1. Fila), Vítámvás (46. Šenk), Přerovský (90+1. Drbal), Krejčí
Juran – Šenk, Kršák, Praks, Fila, Drbal, Šíp

To by bylo z mé strany všechno. Já se s Vámi loučím, přeji příjemný zbytek dnešního dne a u dalšího přenosu zase někdy na počtenou.
Je dobojováno! Hráči Rosic lépe zvládli divoký zápas ve Vrchovině, odkuď si odváží vítězství v poměru 3:2. Největší zásluhu na této výhře má dozajista dvoubrankový Jiří Koláčný, který nejprve otevřel brankový účet zápasu a poté i uzavřel. Rosice tedy získávají tři body a dostávají se na průběžné čtvrté místo v soutěži.
90+2'
90+1'
Střídání v týmu FC Slovan Rosice: ze hřiště odchází Tomáš Selinger, přichází Adam Fila.
Střídání v týmu FC Slovan Rosice: ze hřiště odchází Daniel Přerovský, přichází Pavel Drbal.
90+1'
Vacek zkusil své štěstí se svou dalekonosnou střelou. Bohužel pro jeho tým skončila jeho střela mimo branku.
90'
Žlutou kartu dostává Lukáš Smetana (SFK Vrchovina).
90'
Rosice je velmi blízko k zisku tří bodů. Hostující tým má před sebou pouze nastavený čas a potom může začít slavit.
89'
Střídání v týmu FC Slovan Rosice: ze hřiště odchází David Pazourek, přichází Michael Kršák.
89'
Rychlý brejk do otevřené obrany Vrchoviny skončil u pozorného stopera, který míč odkopnul do bezpečí.
88'
Nedovolený zákrok jednoho z hostujících hráčů. Vrchovina bude rozehrávat standardní situaci.
87'
Žlutou kartu dostává Daniel Přerovský (FC Slovan Rosice).
87'
Jenže akce končí nepřesným centrem, který dopadnul do zámezí. Zádrapa bude opět odkopávat od branky.
86'
Tohle je doslova válka o míč uprostřed hrací plochu. Prozatimním vítězem je domácí tým, který míří do útoku.
85'
Střídání v týmu SFK Vrchovina: ze hřiště odchází Filip Holman, přichází Petr Sytař.
85'
Pomalu ale jistě se blíží závěr tohoto zápasu. Hráči Vrchoviny teď budou muset všechno vsadit na jednu kartu.
84'
Obrovská šance Rosic, která nebyla využita! Dva hráči běželi na domácí branku, ale nedokázali se domluvit.
84'
Střídání v týmu FC Slovan Rosice: ze hřiště odchází Jiří Koláčný, přichází Petr Šíp.
83'
Rohový kop byl sice zakončen hlavičkou, ale Šmída nakonec neměl žádné problémy se zákrokem.
82'
Po sérii autů přichází na řadě rohový kop. Obrana Vrchoviny bije na poplach.
81'
Hráči Rosic se přibližují na dostřel domácí branky skrze autové vhazování. Teď jich měli rovnou tři za sebou.
80'
Zádrapa nikde se svým odkopem od branky nespěchá. Rozhodčí mu na dálku domlouvá a ukazuje mu na hodinky.
80'
Střídání v týmu SFK Vrchovina: ze hřiště odchází Marek Svoboda, přichází Adam Boušek.
79'
Vrchovina dostala od rozhodčího výhodu, ale tu nevyužila. Rosice se dokázaly ubránit.
78'
Střídání v týmu SFK Vrchovina: ze hřiště odchází Pavel Partl, přichází Luboš Chloupek.
77'
Krejčí neměl podporu od svých spoluhráčů, proto jeho akce neměla šanci na úspěch. Rosice v tuto chvíli neodskočí na rozdíl dvou branek.
76'
Přerovský teď může být rád, že za svůj zákrok nedostal žlutou kartu. Rozhodčí volí jenom domluvu.
75'
Po delší době se i hráči Rosic vydali na útočný výlet. Jenže domácí brankář nemusel zasahovat kvůli skvělé obraně.
74'
Žlutou kartu dostává Petr Šenk (FC Slovan Rosice).
74'
Domácí fanoušci cítí šanci na vyrovnání a začínají tlačit svůj tým do útoku. Hráčům Vrchoviny se krátí čas.
73'
Zádrapa si připsal jednoduchý zákrok na malém vápnu. S následnou rozehrávkou rozhodně nikde nebude spěchat.
71'
Dostáváme se do posledních dvaceti minut tohoto utkání, Vrchovina i nadále prohrává o jeden gól.
70'
Hostující tým měl k dispozici rohový kop, po kterém se dostal do nepřesného zakončení nad branku.
69'
Další odkop hostující obrany, tentokrát míč skončil až u domácího brankáře, který vzápěti ihned vrací míč na útočnou polovinu.
68'
Oba trenéři výrazně gestikulují na hranici svého vymezeného prostoru. Zřejmě nejsou spokojeni s hrou svého týmu.
68'
Žlutou kartu dostává Filip Holman (SFK Vrchovina).
67'
Selinger se s míčem nepáral a radši ho odkopnul do zámezí. Vrchovina bude opět vhazovat, tentokrát blíž středu hřiště.
66'
Domácí tým je v posledních desítkách sekund aktivnějším týmem, ale zatím se jejich aktivitě chybí střelecké pokusy.
65'
Zádrapa se protáhne odkopem od své branky. Jeho odkop ale končí v zámezí. Tohle bude další aut pro domácí.
64'
Hráči Rosic v tuto chvíli zbytečně faulují. Vrchovina dostává míč doslova zadarmo.
63'
Další domácí akcí končí nepřesnost z jejich kopaček. Rosice jdou na míč a budou se snažit kombinovat.
62'
Smetana se snažil prodrat do vápna z levé strany, ale hostující obrana ho nepustil a míč mu odebral.
61'
Rosice budou mít k dispozici autové vhazování, ale k tomu se moc nemají. Rozhodčí je musí popohánět.
60'
Patnáct minut ve druhém poločase a už padly další dvě branky. Kdy tento střelecký apetit skončí?
59'
Vrchovina opět bude muset vsadit na efektivnější útok, jelikož opět musí dotahovat.
56'
Rosice právě vstřelily branku!
Divoký zápas pokračuje a Rosice jdou opět do vedení. Tentokrát zásluhou JIŘÍHO KOLÁČNÉHO, který v tomto zápase si připsal už svůj druhý gól – 2:3.
56'
Hekerle se dostal do střeleckého zakončení, ale byl zablokován. Vrchovina bude vhazovat.
55'
Ani jeden tým si nedokáže míč udržet pro sebe. Opět na hrací ploše vidíme množství nepřesností.
54'
Domácí akce je předčasně ukončena, jelikož jeden z domácích hráčů se provinil proti fotbalové etiketě.
53'
Rosice nikde výrazně nespěchají, ale spíše vyčkávají na případnou chybu domácího týmu.
52'
Holman opět zkoušel své kličky, ale ani v tomto případě se daleko nedostal. Míč skončil v zámezí.
51'
Čeká nás velmi zajímavý druhý poločas, jelikož oba týmy mají stejně blízko k zisku tří bodů.
49'
Domácí tým se dokázal ubránit přímému kopu z pravé strany a může opět zaútočit. Tentokrát do otevřené obrany.
48'
Vrchovina právě vstřelila branku!
Začínáme od začátku! TOMÁŠ DUBA byl nejdůraznějším hráčem v pokutovém území a z bezprostřední blízky překonal hostujícího brankáře – 2:2.
48'
Rosice skvěle vysunují své napadání a tlačí svého soupeře zpět na jejich polovině hřiště.
47'
Domácí tým se v úvodní druhého poločasu rozhodnul pro postupnou kombinaci na polovinu soupeře.
46'
Střídání v týmu FC Slovan Rosice: ze hřiště odchází Jan Vítámvás, přichází Peter Šenk.
46'
Střídání v týmu SFK Vrchovina: ze hřiště odchází DominikBača, přichází Pavel Vacek.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 17:04.
45+1'
45'
Rozhodčí nám za malou chvíli prozradí počet nastavených minut v prvním poločase.
44'
Další ostrý faul na hrací ploše, ale ani za tento zákrok nedostane domácí hráč karetní potrestání.
42'
Domácí tým nevyužil výhodu rohového kopu, ale až tu následující akci, kdy domácí kapitán LUKÁŠ MICHAL doklepnul míč branky – 1:2.
42'
I Vrchovina si zkusí rozehrát svůj další rohový kop. Uvidíme, jak s touto výhodou vypořádá.
41'
Rohový kop přinesl pouze nepřesnou hlavičku, která skončila vysoko nad domácí brankou.
40'
Šmída se blýsknul fantastickým zákrokem na přední tyči proti střele jednoho z hostujích hráčů. Rosice mají roh.
39'
Duda může být rád, že za svůj faul nedostal žluté potrestání. Rozhodčí volí v tomto případě pouze domluvu.
38'
Domácí obrana se osvobozuje pouze za cenu odkopu do bezpečí. Tlak Rosic bude brzy pokračovat.
37'
Rozehrávka brankáře se nepovedla podle představ, Rosice budou zhruba na polovině hřiště vhazovat.
36'
Slovan se vykombinoval do zajímavé příležitosti, kterou musel hasit až samotný brankář domácích.
35'
Deset minut do konce prvního poločasu. Dočkáme se ještě nějaké branky?
34'
Další nepřesná střela domácího týmu. Hostující brankář se protáhne odkopem od branky.
33'
Boj o míč probíhá převážně na polovině hrací plochy. Vrchovina je důraznější a Rosice zase fotbalovější.
32'
Holman vyzkoušel pozornost brankáře, ale jeho střele chyběly potřebné parametry. Střela šla vedla.
31'
Domácí Vrchovina se nadechuje k nějakému útočnému tlaku. Rosice a jejich obrana musí být na pozoru.
30'
Máme za sebou úvodních třicet minut utkání. Rosice zatím potvrzují roli mírného favorita zápasu a vedou o dvě branky.
29'
Jenže ani z tohoto rohu nic nebude, jelikož rozhodčí ve vápně viděl útočný faul domácího týmu.
28'
Tak pozor, Vrchovina z rychlého protiútoku vytěžila rohový kop.
26'
Zádrapa v brance Rosic zatím nemuisel řešit nic nebezpečného. Vrchovina je v ofenzivní části potentní.
25'
Dostali jsme se druhé poloviny prvního poločasu, kdy Rosice vedou na hřišti svého hostilele o dvě branky.
24'
Hráči Vrchoviny skvěle napadájí rozehrávku svého soupeře, ale míč nedokáží získat pro sebe.
23'
Tentokrát je to domácí tým, který se nastěhoval na polovinu soupeře. Zatím ale bez střeleckého pokusu.
22'
Domácí brankář zatím může být v klidu, jelikož Rosice kombinují pouze na polovině hřiště.
21'
Svoboda neměl podporu od svých spoluhráčů, proto o míč přišel. Rosice opět míří do útoku.
19'
Domácí tým neskládá zbraně a hodlá bojovat. Obrana Rosic musí být připravena na všechno.
17'
Žlutou kartu dostává Petr Šmída (SFK Vrchovina).
17'
Hostující tým odskakuje do dvoubrankového vedení zásluhou JAKUBA ČERNÉHO. Domácí brankář neměl nárok zasáhnout – 0:2.
17'
Domácí tým se skvěle ubránil, dokonce se snažil dostat do rychlého protiútoku. Jenže další nepřenost překazila jejich snahu.
16'
Hráči Rosic vybojovali výhodu rohového kopu, využijí ji?
15'
Domácí trenér není spokojený s předváděnou hrou svého týmu a právě to dává hlasitě najevo.
14'
Vítámvás se snažil prokličkovat do zakončení, ale druhá klička už byla na něj moc. Hostující hráč přišel o míč.
13'
Zápas zatím postrádá nějaké výraznější tempo, ale i přesto se dokázaly Rosice ujmout vedení.
4'
Na úvodní branku utkání jsme tedy nemuseli čekat dlouho. JIŘÍ KOLÁČNÝ z týmu Rosic otevřel brankový účet a poslal svůj tým do vedení – 0:1.
3'
Úvodní minuty zatím přináší mnoho nepřesností na obou stranách. Ani jeden tým si míče moc dlouho neužije.
2'
Ani domácí akce nebyla z kategorie povedenějších, proto se míč stěhuje opět na kopačky hostujících Rosic.
1'
Hostující tým se rozhodnul zaútočit ihned po výkopu, ale míč po jejich nákopu skončil v zámezí.
1'

SFK Vrchovina: Šmída – Černý, Bača, Hekerle, Smetana, Michal (C), Holman, Partl, Duba, Duda, Svoboda
Náhradníci: Doležal – Chloupek, Boušek, Vacek, Trojánek, Sytař

FC Slovan Rosice: Zádrapa – Zezula, Novák, Buchta, Koláčný, Pazourek, Černý (C), Selinger, Vítámvás, Přerovský, Krejčí

11. září 2016 | Vrchovina – Rosice 0:1
Mírným favoritem tohoto utkání budou hostující Rosice, které se pohybují v horních patrech tabulky. Před tímto utkáním je tým Slovanu na šestém místě se třinácti body, nacož domácí Vrchovina je až patnáctá se ziskem sedmi bodů. Vzájemné zápasy těchto týmů hovoří spíše pro Rosice, které vyhrály čtyři z posledních pěti zápasů proti Vrchovině.
Hezké nedělní odpoledne, srdečně vás vítám u textového on-line přenosu ze sedmého kola MSFL. V tomto přenosu budeme sledovat zápas mezi domácí Vrchovinou, které na svém hřišti přivítá výběr Rosic. Zápas začne přesně v šestnáct hodin a já se vás k jeho sledování srdečně zvu.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:00.