MSFL - 15. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Slovácko B : Bohunice - 12. listopadu 2023   10:15

Slovácko B
Slovácko B
63' Koryčan
1:1
(0:0)
Bohunice
48' Kořeň
Slovácko B
Andres – Stropsa, Onuoha, Holásek (C), Břečka – Růžička, Kočí, Severa (87. Šlechta) – Koryčan, Kratochvíla, Mihálik
Urban – Kozel, Šlechta, Polák, Janečka
Grečmal – Vejtasa, Labaš
Kunovice - Bělinka
Bohunice
Kunický – Král (C), Suchý, Bednář, Řeřucha – Šmerda (90+4 Krejčí), Kořeň, Doubravský, Souček – Němec (69. Ševčík), Pecuch (79. Burčík)
Formánek – Burčík, Sehnal, Ševčík, Trtek, Kotoun, Krejčí

Tohle již bude ode mě vše. Já vám děkuji za pozornost a budu se na Vás těšit zase u dalšího Onlajnu.
Máme za sebou utkání 15. kola MSFL, ve kterém domácí Slovácko B remizovalo s Bohunicemi 1:1.
V 1. poločase se toho moc neudálo, neviděli jsme žádnou střelu na bránu.
V poločase 2. hosté po krásné kombinaci ve 48. šli do vedení po střele Kořeňe, který prostřelil z blízka domácího gólmana. V minutě 63. srovnal domácí .
Víc už se v utkání, které moc šancí nenabídlo, neudálo. Oba týmy si tak do tabulky připisují bod.
90+5'
90+4'
Střídání v týmu TJ Tatran Bohunice:
ze hřiště odchází Šmerda, přichází Krejčí.
90+3'
Emoce jsou na hřišti v plném proudu. Slovácko bude zahrávat volný přímý kop.
90+2'
Michal Suchý viděl od rozhodčího Grečmala rovnou červenou kartu za nesportovní chování, které si dovolil směrem k pomeznímu rozhodčímu.
90+2'
Slovácko bude zahrávat rohový kop. Pravděpodobně jedna z posledních šancí zápasu.
88'
Útočným faulem Bohunic skončilo snažení o vedoucí gól.
87'
Střídání v týmu 1.FC Slovácko B:
ze hřiště odchází Severa, přichází Šlechta.
86'
Hrubě nepřesnou rozehrávku Bohunic nezužitkovali hráči Slovácka k ničemu užitečnému.
84'
Domácí budou zahrávat volný přímý kop z velmi nadějné pozice.
80'
Bohunice budou zahrávat rohový kop.
79'
ze hřiště odchází Pecuch, přichází Burčík.
77'
Daniel Holásek vyslal nádhernou střelu z hranice vápna, která jen těsně minula hostující bránu.
74'
Hráči Tatranu mají k dispozici volný přímý kop.
71'
Velmi chybnou hostující rozehrávku chtěl potrestat Ondřej Mihálik. ale střela se mu vůbec nepovedla.
69'
ze hřiště odchází Němec, přichází Ševčík.
69'
Hráči Slovácka se snaží svým tlakem o chybnou rozehrávku hostů, ti ale kombinují se svým gólmanem.
63'
Slovácko B právě vstřelilo branku!
Po hodině hry srovnává za domácí TADEÁŠ KORYČAN.
61'
Hráči Slovácka kombinují kolem obrany hostů a vyčkávají na chybu v obraně Bohunic.
58'
Za svůj faul obdržel Dominik Šmerda žlutou kartu.
56'
Ke střele z dobrých třiceti metrů napřáhl Ondřej Mihálik, ale bránu netrefil.
55'
S volným přímým kopem si obrana Slovácka poradila.
53'
Hostující Tatran bude mít k dispozici výhodu v podobě volného přímého kopu.
52'
Opaření hráči Slovácka kombinují jen na své polovině. Moc neví, co s míčem dělat.
48'
Tatran právě vstřelil branku!
Autorem branky je Tomáš Kořeň.
Po chybné rozehrávce Slovácka se k míči dostal TOMÁŠ KOŘEŇ, který z bezprostřední blízkosti prostřelil domácího brankáře Anderse.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 11:20.
Máme za sebou 1. poločas, po kterém Slovácko B hraje S Tatranem Bohunice bez branek.
Domácí Slovácko bylo o něco lepší, drželo míč více na svých kopačkách, ale gól nevstřelilo. 1. poločas byl naprosto bez šancí, a proto je stav 0:0.
45+2'
43'
Hráči Bohunic mají k dispozici volný přímý kop.
41'
Velmi nepřesnou rozehrávku předvedli hráči Slovácka.
38'
Tadeáš Koryčan se provinil útočným faulem.
37'
Slovácko má k dispozici rohový kop.
35'
Velmi nepovedený odkop od brány předvedl Bohunický brankář Kunický.
33'
Hra je velmi nepřesná a kouskovaná. Hra je přerušená, neboť na hrací ploše zůstal ležet jeden z hráčů Bohunic.
31'
Útočným faulem se provinili hráči Bohunic, a proto Slovácko bude zahrávat volný přímý kop.
29'
Hráči Slovácka Kombinují kolem obrany Bohunic a vyčkávají na šanci.
26'
Rohový kop mají k dispozici hráči Bohunic.
24'
Daniel Holásek obdržel za svůj faul žlutou kartu.
23'
22'
Útočným faulem se provinil hráči hostí.
20'
Domácí kombinují kolem obrany hostů.
18'
S rohovým kopem Slovácka si hostující obrana poradila.
16'
Útočným faulem skončilo útočné snažení hráčů Bohunic.
14'
Velmi nepřesnou rozehrávkou se presentovali hráči Bohunic, a proto bude Slovácko vhazovat poblíž šestnáctky hostů.
12'
Domácí budou vhazovat poblíž pokutového území hostí.
10'
Hráči Slovácka si vytvářejí tlak a zamkli Bohunice na své polovině.
7'
Velmi nepřesnou rozehrávku předvedl domácí Stropsa a odevzdal míč Bohunicím.
6'
Hráči Slovácka trpělivě kombinují kolem půlící čáry a vyčkávají na chybu v obraně hostů.
4'
Hostující hráči si neohlídali své postavení a byl jim odmáván ofsajd.
3'
Hosté mají k dispozici volný přímý kop.
2'
Domácí hráči se provinili útočným faulem.
1'
Hráči obou celků a rozhodčí nastupují na hrací plochu.

1.FC Slovácko B: Andres – Stropsa, Onuoha, Holásek (C), Břečka – Růžička, Kočí, Severa – Koryčan, Kratochvíla, Mihálik
Náhradníci: Urban – Kozel, Šlechta, Polák, Janečka
Trenér: Pavel Němčický

TJ Tatran Bohunice: Kunický – Král (C), Suchý, Bednář, Řeřucha – Šmerda, Kořeň, Doubravský, Souček – Němec, Pecuch
Náhradníci: Formánek – Burčík, Sehnal, Ševčík, Trtek, Kotoun, Krejčí
Trenér: František Schneider

Rozhodčí: Grečmal – Vejtasa, Labaš.
Nejlepším střelcem domácích je s 3 brankami Tadeáš Koryčan.
Za hosty dal nejvíc gólů Nikolas Burčík, celkem 4.
To hostující TJ Tatran Bohunice vstoupil do aktuálního ročníku MSFL ještě hůře. Za 15 odehraných zápasů stihli hosté nasbírat celkem 10 bodů za 3 výhru, 1 remízu a 11 porážek s pasivním skóre 12:27.
V minulém kole remizovali doma s Uničovem 0:0.
Domácí Slovácko B nevstoupilo do aktuálního ročníku MSFL dobře, když po patnácti odehraných utkáních má na svém kontě 13 bodů za 3 výhry, 4 remízy a 8 porážek s pasivním skóre 15:21. Nacházejí se tak 15. místě tabulky.
V minulém kole padli domácí na hřišti Startu Brno 2:1.
V rámci 15. kola Moravskoslezské fotbalové ligy (MSFL) se mezi sebou utkají týmy 1.FC Slovácko B a TJ Tatran Bohunice.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 10:15.