Německý pohár -  ONLINE PŘENOS -  Werder : Freiburg - 20. prosince 2017   18:30

Werder
Werder
3' Belfodil  • 20' Kainz  • 69' Bargfrede
3:2
(2:1)
Freiburg
Freiburg
29' Petersen   • 87' Ravet
Werder
Pavlenka – Gebre Selassie, Moisander, Veljkovič, Augustinsson – Eggestein, Bargfrede, Delaney – Gondorf (83. Johannsson), Kainz – Belfodil (74. Kruse)
Drobný – Bauer, Hajrovic, Johannsson, Kauper, Kruse, Sane
Guido Winkmann – Christian Bandurski, Arno Blos
Weserstadion, Bremen
Freiburg
Schwolow – Koch, Kubler, Stanko – Stenzel (75. Kath), Haberer, Sierro (46. Soyuncu), Gunter – Ravet, Petersen, Kapustka (46. Terrazzino)
Gikiewicz – Abrashi, Guédé, Kath, Schuster, Soyuncu, Terrazzino

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost.
Je konec. Brémy nakonec dokázaly vyhrát 3:2 a postupují do čtvrtfinále německého poháru. Už ve 3. minutě se Belfodil prosadil, když po přihrávce do běhu umístil střelu k pravé tyči. Ve 20. minutě Kainz vymíchal hostujícího obránce a následnou střelou k levé tyči poslal Brémy do dvoubrankového vedení. Ve 29. minutě se domácí dopustili faulu ve svém vápně a Petersen penaltu proměnil skvěle, když poslal míč k pravé tyči, zatím co Pavlenka šel k levé. V 69. minutě vytvořila obrana hostů velkou chybu, kterou potrestal Bargfrede střelou k pravé tyči. V 87. minutě ještě zdramatizoval utkání Ravet, ale hosté vyrovnávací branku nevstřelili a Brémy tak vyhrály 3:2.
90+5'
90+5'
Hostující hráč se dopustil faulu ve středu hrací plochy a to je pravděpodobně vše co bylo dnes k vidění.
90+4'
Ravet nyní velmi neslušně hodil míč po domácím hráči a dostal žlutou kartu.
90+4'
Po faulu domácího hráče má Freiburg volný kop ze své půle.
90+3'
Po faulu hostujícího hráče jsou domácí opět u míče v podobě autového vhazování.
90+2'
Velké problémy měla domácí obrana, která zblokovala střelu hostů a následně odkopla míč.
90+1'
Rozhodčí nastavil čtyři minuty navíc.
90+1'
Střídání v týmu Werder Brémy: ze hřiště odchází Kainz, přichází Bauer.
90'
Gebre Selassie nyní uhasil nebezpečí, když odkopl míč nebezpečně blízko domácí brány a následuje aut pro Freiburg.
89'
Freiburg se pokouší dostat do vápna a dostává pod tlak domácí hráče, ovšem ke střele se zatím nedostal.
89'
Žlutou kartu dostává Bargfrede (Werder Brémy).
88'
Po faulu domácích jsou u míče opět hosté, ale následný centr skončil jen u obrany Brém.
87'
Freiburg právě vstřelil branku!
YORIC RAVET dostal skvělou přihrávku do vápna, kterého si domácí obrana vůbec nepohlídala a následnou tvrdou střelou překonal českého brankáře Pavlenku!
87'
Jiří Pavlenka měl velké problémy se střelou hostujícího hráče, když mu vypadl míč z rukou.
86'
Střela domácího hráče Brém Eggesteina, který vypálil z voleje šla vedle levé tyče.
85'
Brémy drží míč na vlastní půlce a nikam nespěchají. Poté si zahrál i Pavlenka, kterému se odkop příliš nepovedl, ale nakonec získali míč jeho spoluhráči, kteří se řítí dopředu.
84'
Další faul hostů a o odkop se tak postará brankář Jiří Pavlenka.
83'
Střídání v týmu Werder Brémy: ze hřiště odchází Gondorf, přichází Johannsson.
79'
Brémy mají další volný kop. Po něm se k míči dostal Kruse, který přesunul hru na levou stranu.
77'
Nyní se ale hosté opět provinili faulem a čas se jim velmi rychle krátí.
76'
Po ošetření hostujícího hráče může hra pokračovat.
75'
Střídání v týmu SC Freiburg: ze hřiště odchází Stenzel, přichází Kath.
74'
Střídání v týmu Werder Brémy: ze hřiště odchází Belfodil, přichází Kruse.
72'
Ani následný centr domácích neprošel do vápna. Poté se hosté provinili faulem a Gondorf s jeho zahráním zrovna spěchat nebude.
71'
Domácí se opět dostali dopředu, ale s centrem do vápna si obrana Freiburgu poradila.
69'
Werder právě vstřelil branku!
Obrovská chyba hostující obrany, která ztratila míč po nepřesné přihrávce a k němu se dostal Gondorf, ten předal míč PHILIPPU BARGFREDOVI, který střelu umístil k pravé tyči. Hosté ještě reklamovali ofsajd, ale branka je uznána. Asistence: Gondorf.
66'
Domácí hráč se chtěl dostat přes obránce hostů, ale přitom se dopustil faulu a u míče tak opět budou hosté.
64'
Střela domácího hráče Bargfreda skončila jenom nad bránou Schwolowa.
63'
Po rohu se ale žádný domácí hráč nedostal ke střele a hosté odkopli míč.
62'
Fantastický zákrok nyní předvedl Schwolow, když se po rohovém kopu dostal ke střele Bargfrede, kdy střelu ještě tečoval domácí hráč, ale brankář Freiburgu předvedl skvělý reflex a vyrazil míč mimo tři tyč. Následuje rohový kop pro Brémy.
61'
Nyní se Brémy dostaly do vápna, kde ale míč vyboxoval Schwolow. Domácí ovšem zůstanou u balónu v podobě rohového kopu.
60'
Gunter se pokoušel projít po levé straně, ale obrana Brém společně s Gebrem Selassim ho zastavila.
59'
Druhá půle nám zatím nenabídla žádnou šanci a u míče jsou hosté.
58'
Žlutou kartu dostává Terrazzino (SC Freiburg).
58'
Následně se ale Gondorf dopustil faulem a u míče tak opět budou hosté.
57'
Po jeho odkopu do středu hřiště se k míči dostali domácí a pokračují po pravé straně.
56'
O odkop do domácí brány se postará český reprezentant brankář Jiří Pavlenka.
55'
Freiburg je ve druhé půli o něco lepším týmem, ale nemůže se dostat do žádné vážnější akce.
54'
Příliš dlouhý a nepřesný centr hostů skončil jen v rukou Jiřího Pavlenky.
53'
Ovšem po něm žádné ohrožení domácí brány se nekonalo. Nyní jsou ale opět hosté u míče.
52'
Gebre Selassie a následně Gondorf se dopustili faulu a Freiburg má volný kop.
51'
Další faul domácích ve středu hřiště a u míče tak opět budou hosté.
50'
Domácí se dožadovali odpískání nedovoleného zákroku ve vápně hostů, ale rozhodčí do píšťalky nefoukl.
49'
Brémy se dostaly až do vápna, ale střela byla zblokována a domácí tak budou mít opět autové vhazování.
48'
Nyní hosté dostali míč pouze do zámezí.
46'
Gebre Selassie opět vhodí míč do hry z autového vhazování.
46'
Střídání v týmu SC Freiburg: ze hřiště odchází Kapustka, přichází Terrazzino.
Střídání v týmu SC Freiburg: ze hřiště odchází Sierro, přichází Soyuncu.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 19:32.
První půle dnešního dějství je u konce. Brémy zatím vedou 2:1, ale druhý poločas bude ještě dramatický. Už ve 3. minutě se Belfodil prosadil, když po přihrávce do běhu umístil střelu k pravé tyči. Ve 20. minutě Kainz vymíchal hostujícího obránce a následnou střelou k levé tyči poslal Brémy do dvoubrankového vedení. Ve 29. minutě se domácí dopustili faulu ve svém vápně a Petersen penaltu proměnil skvěle, když poslal míč k pravé tyči, zatím co Pavlenka šel k levé.
45+1'
45+1'
Hosté neprošli do vápna střede hřiště.
45'
Nyní hosté ztratili míč a Brémy budou mít autové vhazování. Následně ale balón skončil jen u hostujícího brankáře Schwolowa.
44'
Nyní se domácí hráč ocitl v ofsajdovém postavení a Brémy tak opět přijdou o míč.
43'
Po zblokované přihrávce hostů má Freiburg autové vhazování.
42'
Pavlenka opět dostal přihrávku od svých spoluhráčů a následně odkop poslal míč do středu hřiště, kde jej vybojovali hosté.
41'
Gebre Selassie skluzem zfauloval hostujícího hráče ve středu hřiště a rozhodčí okamžitě pískl do píšťalky.
40'
Obránce Freiburgu jenom odkopl míč do zámezí a Augustinsson tak opět vhodí míč do hry.
39'
Poté domácí vybojovali autové vhazování, ze kterého vhodí míč do hry Gebre Selassie.
38'
Hosté nyní drží míč ve středu hrací plochy, ale nemůže se dostat blíž k vápnu Brém.
37'
Ovšem s následným centrem z něj si obrana Freiburgu lehce poradila, ale poté získali domácí autové vhazování.
36'
Další nedovolený zákrok hostů a Brémy mají přímý kop z levé strany.
35'
Od vstřelení branky hostů je Freiburg o něco aktivnější než domácí tým, ale nyní mají Brémy autové vhazování.
34'
Poté poslal Pavlenka odkopem míč do středu hřiště.
33'
Freiburg vybojoval rohový kop z levé strany, následně se chtěl hostující hráč dostat ke střele, ale tu mu zblokovala obrana Brém.
32'
Ovšem pro následný centr si v pohodě došel hostující gólman Schwolow a míč chytil do své moci.
31'
Stanko se nyní provinil faulem a Brémy budou mít volný kop na půlce hostů.
30'
Gebre Selassie vhodil míč do hry z autového vhazování.
29'
NILS PETERSEN se ujal pokutového kopu a ránou k pravé tyči nedal českému brankáři Pavlenkovi šanci, jelikož ten šel na opačnou stranu. Freiburg tak snižuje na 1:2!
28'
Domácí obránci skluzem poslal k zemi hostujícího útočníka ve své šestnáctce a následuje tak penalta pro Freiburg.
28'
Byla nařízena penalta pro Freiburg.
27'
Ale nakonec domácí hráč neprošel do vápna a u míče jsou opět hosté.
26'
Freiburg vybojoval rohový kop z levé strany. Ovšem po jeho zahrání se žádný hostující hráč nedostal ke střele a dopředu se řítí domácí.
25'
Hosté se provinili dalším faulem ve středu hřiště a u míče tak opět budou Brémy.
24'
Ti ho ale následně ztratili a po levé straně se pokouší projít Belfodil. Nakonec dostal míč do vápna Augustinsson. Po jeho centru se jeho kolega dostal do zakončení, ale to nebylo důrazné a Schwolow míč chytil.
23'
Poté se ale hráč Brém dopustil nedovoleného zákroku a u míče tak budou hosté.
22'
Hosté ztratili míč na pravé straně a Brémy tak budou mít autové vhazování, kterého se ujme Augustinsson.
20'
Tak to je nádhera, kterou nyní předvedl rakušan FLORIAN KAINZ! Gondorf mu šajtlí poslal míč na levou stranu, následně se Kainz dostal do vápna, kde si poradil s hostujícím obráncem, kterého úplně dostal ze hry a poté umístil ránu k levé tyči, na kterou Schwolow neměl nárok! Asistence: Gondorf.
19'
Do akce Freiburgu se nyní zapojil i hostující brankář Schwolow, ale krátce poté získali domácí autové vhazování.
17'
Kombinace se hostům nevydařila a míč opět skončil jen u domácího brankáře Pavlenky, který dlouhým odkopem poslal balón do hry.
16'
Poté se dostali po pravé straně až do vápna, ale následnou přihrávku zachytil brankář Jiří Pavlenka, který okamžitým výhozem založil další akci Brém.
15'
Nyní mají balón v moci opět hosté, kteří to zkouší středem hřiště.
14'
Bargfrede se dopustil faulu a hlavní rozhodčí okamžitě pískl do píšťalky.
12'
Hra je zatím vyrovnaná, i když jsou domácí o něco lepší a už od třetí minuty vedou 1:0.
10'
Po následném rohovém kopu se žádné ohrožení hostující brány nepřišlo a Schwolow má další odkop od své brány.
9'
Kainz si zpracoval míč na levé straně, ale jeho pokus odcentrovat míč do vápna skončil jenom u bloku hostujícího hráče. Brémy tak budou zahrávat rohový kop.
8'
Hosté nyní drží míč deset metrů od vápna Brém, ale následná přihrávka skončila v zámezí a český brankář Jiří Pavlenka se tak postará o odkop od domácí svatyně.
7'
Následně ale dostal domácí Gondorf míč na pravou stranu a po výměně přihrávek nacentroval do vápna, kde si zbíhal Kainz, ovšem jeho volej šla nad horní tyč Schwolowy brány.
6'
Ovšem následná přihrávka do středu hřiště se alžírskému útočníkovi vůbec nepovedla a míče se zmocnili hosté z Freiburgu.
5'
Domácí dál pokračují v útoku a Belfodil zkouší projít po levé straně.
4'
Nyní měly Brémy přímý kop zhruba z pětadvaceti metrů, ovšem rána domácího hráče šla nad bránu Schwolowa.
3'
ISHAK BELFODIL dostal přihrávku, poté předal míč Gondorfovi, který následně Belfodilovi poslal přihrávku do běhu a tento alžírský útočník při zakončení zachoval chladnou hlavu a střelou k pravé tyči poslal Brémy do vedení! Asistence: Gondorf.
3'
Brémy vybojovaly autové vhazování na levé straně.
2'
Domácí se provinili faulem na půlce Freiburgu a u míče tak budou opět hosté.
1'

Do dnešního utkání zasáhnou i tři čeští hráči, z toho hned dva v základní sestavě Werder Brémy. Do brány se postaví Jiří Pavlenka. Na post pravého obránce začne jako vždy Gebre Selassie. Na lavičce bude připraven brankář Jaroslav Drobný.

Werder Brémy: PavlenkaGebre Selassie, Moisander, Veljkovič, Augustinsson – Eggestein, Bargfrede, Delaney – Gondorf, Kainz – Belfodil
Náhradníci: Drobný – Bauer, Hajrovic, Johannsson, Kauper, Kruse, Sane

SC Freiburg: Schwolow – Koch, Kubler, Stanko – Stenzel, Haberer, Sierro, Gunter – Ravet, Petersen, Kapustka
Náhradníci: Gikiewicz – Abrashi, Guédé, Kath, Schuster, Soyuncu, Terrazzino

Rozhodčí: Guido Winkmann – Christian Bandurski, Arno Blos.

SC Freiburg:

Freiburg je na tom v lize o něco lépe než jeho dnešní soupeř a nachází se na třináctém místě s devatenácti body a skóre 17:31. Ovšem i tady je poslední zápasy forma a za posledních pět zápasů získali jedenáct bodů. V poháru nejprve zavítal na půdu čtyřligového Halberstadtu. Odtamtud si nakonec odvezl těsnou výhru 2:1. V dalším zápase přivítal na své půdě druholigové Drážďany. První půle sice skončila bezbrankově, ale ve 48. minutě šli hosté do vedení. Ovšem odpověď domácích byla blesková a v 50. minutě srovnal Petersen. V 61. minutě otočil stav utkání Schuster a v 81. minutě pojistil výhru Freiburgu Haberer. Freiburg tak vyhrál 3:1. Hlavním trenérem je Christian Streich.

Werder Brémy:

Brémy se momentálně nachází až na šestnáctém místě s patnácti body a skóre 13:20. Ovšem poslední zápasy ukazují, že se rozhodně nebudou chtít pohybovat na sestupových příčkách. Z poslední pěti utkání získali sedm bodů. V poháru se jako první utkali na půdě třetiligového Wurzburgeru Kickes, kde po bezbrankovém prvním poločase nakonec vyhráli 3:0. V dalším a momentálně posledním utkání v poháru přivítali na své půdě Hoffenheim. V základní sestavě domácích nastoupil český reprezentant Gebre Selassie. U hostů si zahrál celý druhý poločas Pavel Kadeřábek. Ve 31. minutě otevřel skóre Belfodil. To nakonec byl jediný gól utkání a Brémy vyhrály 1:0. Hlavním trenérem je Florian Kohfeldt.
V osmifinále DFB Pokalu se proti sobě utkají týmy Werder Brémy a SC Freiburg. Tato mužstva se spolu naposled utkala před čtyřmi měsíci v lize. Po vyrovnaném průběhu nakonec utkání skončilo bezbrankovou remízou. Nyní se opět bude hrát na Weserstadionu v Brémách. Tento stadion nabídne kapacitu pro 42 358 diváků. Utkání bude řídit hlavní rozhodčí Guido Winkmann a jeho asistenti Christian Bandurski a Arno Blos.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:30.