Německý pohár -  ONLINE PŘENOS -  Flensburg : Werder - 31. října 2018   18:30

1:5
(1:3)
Werder
Werder
8' Pizzaro   • 38' Kainz   • 44' Klaasen   • 77' Harnik   • 81' Harnik
Flensburg
Straub – Empen, Hartmann, Keller, Nije, Plaschke, Wulff
Reichel – Osmanagic, Endriss
Stadion Lohmühle, Lübeck
Werder
Plogmann – Harnik, Kruse, Langkamp, Mohwald, Osaka, Rašica

Rozhodčí Reichel nepotřeboval ani k druhému poločasu žádné nastavení a ukončil tak utkání, v němž fotbalisté Brém potvrdili roli vysokých favoritů a zvítězili nad čtvrtoligovým Flensburgem hladce 5:1. Na první dvě branky hostů přihrával Theodor Gebre Selassie, jenž odehrál celé utkání stejně jako brankář Pavlenka.
90'
87'
Také dalšímu rohu Werderu se domácí ubránili.
86'
Centr Gebre Selassieho za vlastní branku odvrací Jürgensen.
84'
Rohový kop pro Werder, Kainzův centr se domácím podařilo odvrátit do pole.
82'
Střídání v týmu SC Weiche Flensburg 08: ze hřiště odchází Plaschke, přichází Ibekwe.
81'
Werder právě vstřelil branku!
Na centr Kainze od rohového praporku si naběhl MARTIN HARNIK a zblízka hlavou vstřelil pátou branku Werderu!
79'
Střídání v týmu Werder Brémy: ze hřiště odchází Eggestein, přichází Möhwald.
77'
Střídání v týmu Werder Brémy: ze hřiště odchází Eggestein, přichází Rašica.
77'
Eggestein potáhl míč po útočné polovině k pokutovému území, následně přihrál volnému MARTINU HARNIKOVI, jenž prostřelil brankáře Kirschkeho.
75'
Kainz prudce střílel zpoza pokutového území, trefil ale jen bránícího Thomsena. Ten chvíli cítil tuto střelu, bude ale v pořádku.
73'
Nedovolený zákrok Schulze ve středu hřiště rozehrává domácí stoper Friedl.
71'
Hosté pozvolna rozehrávají od obranného kvarteta, ve druhém poločase zápasu chybí potřebné tempo.
69'
Po následném rohovém kopu Friedl zakončoval patičkou, mířil ale jen do boční sítě.
68'
Rohový kop Werderu, Kainz velmi dobře mířil do horního rohu domácí branky, Kirschemu se ale podařilo vyrazit jeho střelu nad břevno.
67'
Žlutou kartu dostává Jürgensen (SC Weiche Flensburg 08).
66'
Střídání v týmu Werder Brémy: ze hřiště odchází Pizzaro, přichází Harnik.
64'
Žlutou kartu dostává Schulz (SC Weiche Flensburg 08).
63'
Kainz potáhl míč po levé straně, předal jej Pizzarovi, ten byl ale vytlačen z dobré střelecké pozice.
61'
Střídání v týmu SC Weiche Flensburg 08: ze hřiště odchází Wirlmann, přichází Keller.
60'
Ani další roh ale Flensburg nevyužil ke střeleckému zakončení.
59'
Rohový kop pro Flensburg, hosté sice Pavlenku ohrozit nedokázali, brzy ale budou zahrávat další standardní situaci od rohového praporku.
57'
Klaasen byl podražen Thomsenem, Brémy budou rozehrávat na útočné polovině.
55'
Další útočný výpad domácích, tečovaná střela Schulze ale mířila daleko vedle brémské branky a Jiří Pavlenka ještě včasným zákrokem stačil zabránit rohovému kopu.
53'
Následnému rohovému kopu se Brémy ubránily a brzy přesunuly hru do středu hřiště.
52'
Po dlouhém autu domácích až do pokutového území se do odraženého míče opřel Wirlmann a jeho tečovaná střela proletěla těsně vedle Pavlenkovy branky!
50'
Po rohovém kopu Brém si na Kainzův centr naskočil Veljković, jeho hlavička ale proletěla nad břevnem domácí branky.
48'
Úvod druhého poločasu navazuje na ten první, hosté mají výraznou územní převahu a už znovu kombinují na polovině Flensburgu.
46'
Úvod druhého poločasu se trochu zdržel kvůli radovánkám hostujících příznivců, kteří použili mnoho pyrotechniky ve svém sektoru.
46'
Fotbalisté Werderu Brémy mají na trávníku trvalou převahu a byť domácí dokázali jednou skórovat, tak v závěru prvního poločasu hosté vzali průběh zápasu do svých rukou a míří za očekávaným postupem.
45'
44'
Míče se ujal DAVY KLAASEN a prudkou střelou pod břevno nedal brankáři Kirschemu šanci zasáhnout!
43'
Eggestein z pravého křídla vnikl do pokutového území, kde byl podražen Ostermannem a je z toho penalta pro Brémy!
43'
Penalta se ale píská na druhé straně pro Werder!
42'
Po Meyerově obloučku do pokutového území byl Ostermann zřejmě přistrčen Friedlem, rozhodčí Reichel ale nechal ve hře pokračovat a penalta pro Flensburg se tak nepíská.
42'
Neúspěšná souhra hostů na levém křídle, kapitán Klaasen dostal příliš dlouhou přihrávku, kterou nedokázal zkrotit na hrací ploše.
40'
Klaassenův centr doletěl jen k brankáři Kirschkemu, ten hned rozehrává na své spoluhráče.
38'
Theodor Gebre Selassie na útočné polovině posunul míč FLORINU KAINZOVI, jehož prudká dalekonosná střela byla tečována brankáři Kirschkemu do protipohybu!
36'
Na centr od rohového praporku si před brankou naskočil Eggestein, jeho hlavička ale doletěla jen k brankáři Kirschkemu.
35'
Standardní situace pro Brémy, další centr Kainze hosté odvrátili na rohový kop.
33'
Kainzově centru se domácí defenziva ubránila.
30'
Brémy už jsou znovu rozestaveny po útočné polovině, hosté mají výraznou územní převahu.
27'
Flensburg právě vstřelil branku!
Vyrovnáno! Domácí kapitán CHRISTIAN JÖRGENSEN překonal Jiřího Pavlenku rovnou z centru, který před brankou nikdo netečoval a čtvrtoligový tým dokázal proti čtvrtému týmu bundesligy skórovat!
24'
Útočný výpad domácích, centru Paetowa se Brémy ubránily.
21'
Gebre Selassie si na pravém křídle vyměnil míč s Eggsteinem, následně hledal před brankou Pizzara, ten byl pokryt domácími zadáky.
17'
Centr Klaasena domácí dokázali odvrátit.
15'
Hosté rozehráli nakrátko, Augustinssonův centr ale přeletěl všechny fotbalisty v pokutovém území.
14'
Po Schulzově faulu budou hosté rozehrávat standardní situaci v hloubi útočné poloviny, ujme se toho Kainz.
12'
Eggstein byl povalen k zemi před domácí brankou, rozhodčí Reichel ale pokutový kop nepíská.
10'
Brémy drtivě dominují na trávníku a už jsou znovu usazeny na útočné polovině.
8'
K radosti početného tábora svých příznivců se Brémy dostávají brzy do vedení! Theodor Gebre Selassie z pozice obránce pronikl až do pokutového území, zčistajasna se objevil sám před brankářem Kirschkem, kterého také obstřelil a byť trefil jen tyč, tak CLAUDIO PIZZARO snadno dorazil míč do prázdné branky.
5'
Útočný výpad Ibekweho si hostující zadáci pohlídali a v držení míče už je znovu Werder.
3'
Brémy disponovaly prvním rohovým kopem a byť se střelecky neprosadily, tak zůstávají v držení míče a kombinují u středové čáry.
1'
Domácí hrají v červených dresech, favorizovaní hosté i s oběma českými reprezentanty v sestavě oblékli bílé.
1'

SC Weiche Flensburg 08: Kirsche – Ostermann, Thomsen, Paetow – Jürgensen – Ilidio, Wirlmann, Ostermann, Meyer – Schulz, Ibekwe
Náhradníci: Straub – Empen, Hartmann, Keller, Nije, Plaschke, Wulff

Werder Brémy: Pavlenka – Gebre Selassie, Veljković, Friedl, Augustinsson – Eggstein, Sahin, Klaassen – Eggestein, Pizzaro, Kainz
Náhradníci: Plogmann – Harnik, Kruse, Langkamp, Mohwald, Osaka, Rašica

Rozhodčí: Reichel – Osmanagic, Endriss.
Hezký podvečer při sledování přenosu utkání německého poháru mezi Flesburgem a Brémami.

Flensburg působí v regionální lize Sever, která je čtvrtou úrovní v hierarchii německé kopané a loni Flensburg dokázal tuto soutěž ovládnout, v boji o postup do třetí ligy ale ztroskotal na Chotěbuzi. Někdejšímu bundesligovému celku podlehl 2:3 v domácím prostředí a v Chotěbuzi pak remizoval 0:0.

Letos je tým z házenkářského města zatím na čtvrtém místě s bilancí 8-4-4 z šestnácti zápasů, na vedoucí rezervní tým Wolfsburgu ztrácí už devět bodů.

Brémy zažívají vskutku skvělý vstup do aktuálního ročníku, když po devíti kolech bundesligy drží vynikající čtvrté místo s bilancí 5-2-2 a výraznou zásluhu na tom mají i čeští reprezentanti Jiří Pavlenka a Theodor Gebre Selassie, kteří patří k oporám týmu. V neděli si ale Brémy trochu pokazily reputaci, když v domácím prostředí podlehly Leverkusenu vysoko 2:6.

V klubové historii už Brémy šestkrát ovládly německý pohár, naposledy se tomu tak stalo před deseti lety.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:30.