Premier League - 31. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Burnley : Wolves - 2. dubna 2024   20:45

Burnley
37' Bruun Larsen (O'Shea)
1:1
(1:1)
Wolves
45+3' Aït-Nouri  (Sarabia)
Burnley
Murić – da Silva, O'Shea, Estève, Taylor – Bruun Larsen (73. Rodriguez), Cullen (C), Berge, Odobert – Fofana, Foster (86. Hedilazio).
Vigouroux – Ekdal, Delcroix, Cork, Gudmundsson, Brownhill, Amdouni.
Bramall – Wilkes, Holmes
Turf Moor
21 528 diváků
Wolves
Sá – Doherty, Kilman (C), T. Gomes – Semedo, J. Gomes, H. Bueno (68. S. Bueno), Aït-Nouri – Sarabia (83. Traoré), M. Lemina – Chiwome (76. Cunha).
Bentley – N. Lemina, Doyle, Barnett, Chirewa, Fraser.

Držení míče: 51 % : 49 %.
Střely na branku: 6:2. Střely mimo: 7:6. Rohy: 7:4. Ofsajdy: 2:5. Fauly: 10:13.
Druhé dějství už gól nenabídlo, šance měly oba mančafty, žádnému se však nepovedlo strhnout vedení na svoji stranu. Domácí sice v jednom případě dostali balón do sítě, avšak bylo to z jasného ofsajdu, takže gól neplatil. Konečná remíza je zřejmě spravedlivá, ač pro domácí ztrátová.
90+5'
90+3'
Žlutá karta pro tým Wolverhampton Wanderers (João Gomes).
90+2'
Další ofsajd, tentokrát se provinili hráči Wolverhamptonu.
89'
Dnešní utkání sleduje 21 528 diváků.
88'
Jay Rodriguez napřed tečoval míč pravačkou do vzdálenější tyče, poté jej dorazil do sítě, ale už v prvním případě stál v ofsajdu a tento gól rozhodně nebude platit.
86'
Střídání v týmu Burnley FC:
ze hřiště odchází Lyle Foster, přichází Manuel Benson Hedilazio.
85'
Teď musel spadnou domácím velký balvan ze srdce. Nikým nehlídaný Mario Lemina si naběhl do pokutového území na centr, hlavou pak odehrál míč na bližší tyč, kterou balón lízl a skončil v zámezí.
83'
Střídání v týmu Wolverhampton Wanderers:
ze hřiště odchází Pablo Sarabia, přichází Boubacar Traoré.
81'
Pokažená kombinace Burnley šanci nepřináší, takto se druhého gólu domácí jistě nedočkají.
80'
Matheus Cunha byl poslán k zemi nedovoleným způsobem, jeho tým tak může nyní rozehrát v klidu.
79'
Hosté si s míčem až příliš hráli, načež o něj přišli a toho se zmocňují domácí, hnáni dopředu svými fanoušky.
77'
Zblokovaná střela přináší Burnley rohový kop.
76'
ze hřiště odchází Leon Chiwome, přichází Matheus Cunha.
74'
Nový muž na hřišti se hned dostal do vzdušného souboje s brankářem hostů, kterého při tom fauloval.
73'
ze hřiště odchází Jacob Bruun Larsen, přichází Jay Rodriguez.
72'
José Sá snadno ukrývá centrovaný míč do náruče a zklidňuje situaci před svou bránou.
70'
Celkem zbytečný útočný faul domácích, ti tak přichází o balón.
68'
ze hřiště odchází Hugo Bueno, přichází Santiago Bueno.
66'
Oba celky se nyní hlásily o balón, získává jej ten domácí, jenž bude rozehrávat roh.
66'
Volný míč doputoval až k hostujícímu gólmanovi, který nikam nespěchá.
64'
Matt Doherty se snažil přihrávkou z pravé strany najít před bránou někoho ze spoluhráčů, to se mu ale nepovedlo..
62'
Těsný ofsajd domácího mužstva. Rozehrávat bude soupeř.
59'
Další velká příležitost Burnley, kdy prudkou ránu jeho hráče vyráží se štěstím José Sá od své brány.
58'
Vitinho křižnou přihrávkou za sebe poslal do šance Jacoba Bruuna Larsena, jehož prudkou ránu na střed brány vyráží José Sá. Nechybělo moc a Burnley šlo zpět do vedení.
56'
Další rohový kop pro domácí.
54'
Žlutá karta pro tým Wolverhampton Wanderers (Nélson Semedo).
53'
Slušná možnost hostujícího mančaftu, který mohl jít poprvé do vedení, Rayan Aït-Nouri však střelou zblízka nechal vyniknout pouze domácího gólmana.
50'
Rohový kop domácího celku.
48'
Charlie Taylor dobře centroval do pokutového území, ovšem žádný z jeho spoluhráčů nedokázal zakončit.
46'
Nakonec se nastavoval skoro dvojnásobný počet minut. První půle se dlouho nesla bez branek, aktivnějším týmem byli domácí, kteří byli nakonec odměněni vedoucím gólem, avšak těsný náskok se jim udržet nepovedlo, v nastavení z poslední situace inkasovali, soupeři se povedlo vyrovnat a do kabin se tak odchází za nerozhodného stavu.
45+6'
45+5'
Ještě se zkoumá ofsajdové postavení, ale vše by mělo být v pořádku.
45+3'
Wolverhampton právě vstřelil branku!
Je tomu opravdu tak. Po rozehrávce si za obranu Burnley naběhl na centr RAYAN AÏT-NOURI a hlavou jej usměrnil na vzdálenější stranu brány, kam Arijanet Murić nemohl dosáhnout.
45+3'
V závěru budou hosté rozehrávat standardku z nadějné pozice. Podaří se jim vyrovnat?
45+1'
Josh Cullen to zkusil pravačkou z dálky, mířil ale příliš mimo.
44'
Příliš přetažený centr jednoho z hráčů Wolverhamptonu letí ven z hrací plochy. Takto to jistě nepůjde.
43'
Arijanet Murić chytá míč do rukavic a s rozehrávkou vyčkává.
42'
Faulu před velkým vápnem se Burnley nedovolalo a musí se rychle vracet.
40'
Hodně riskantní malou domů hostů málem zužitkoval Lyle Foster, kterému chyběl malý krůček, aby se míče zmocnil. Ten nakonec odehrál mimo hřiště José Sá.
39'
Napřed střílel Maximilian Kilman, jeho pokus byl zblokován. K dorážce se dostal Leon Chiwome, jehož střela sice prošla, jen pouze do zámezí.
39'
Rohový kop bude rozehrávat hostující mančaft.
37'
Burnley právě vstřelilo branku!
Domácí tým otevírá dnešní gólový účet. Vše začalo u jeho gólmana, který křižnou přízemní přihrávku poslal na pravou stranu, kde se balónu zmocnil Dara O'Shea, jenž naběhl blíž k vápnu a křižně centroval do leva, kde obrana hostů zcela zapomněla na JACOBA BRUUNA LARSENA, který prudkou ranou bez přípravy trefil vzdálenější dolní roh brány.
36'
Jacob Bruun Larsen si sbíhal za obranu soupeře, míč k němu ale nedorazil.
34'
Pěknou střelou na bránu se prezentoval Vitinho, jenž je zatím hodně vidět, levačkou však adresoval míč po zemi pouze do náruče připraveného gólmana.
33'
Po krátké pauze se může pokračovat ve hře, u míč domácí mančaft.
31'
João Gomes, jenž před chvílí nevyužil možná největší šanci duelu, fauloval, ale při svém zákroku se sám zranil a nyní je ošetřován.
30'
Hráči ve žlutých dresech vyrazili do otevřené obrany Burnley, špatnou přihrávkou se ale o šanci připravili.
29'
Faulem se provinil také domácí tým a situace se otáčí.
28'
Maximilian Kilman se provinil faulem, za který klidně mohl inkasovat žlutou kartu, nestalo se.
27'
Hosté doslova pohrdli možností jít do vedení, João Gomes se dostal k hlavičce na hranici malého vápna, kterou adresoval vedle vzdálenější tyče. V jednu chvíli to vypadalo, že míč skončí v síti, nestalo se však.
25'
Nebezpečný centr Wolverhamtponu před bránu odvrátila obrana Burnley do bezpečí, aspoň prozatím, neboť soupeř zůstává u balónu.
23'
Matt Doherty střílel levačkou z dobré pozice, avšak příliš mimo. Poté se dožadoval dalšího rohu, avšak jeho přání nebylo vyslyšeno.
23'
Hostující tým rozehrál první rohový kop utkání, šanci si však nevypracoval.
21'
Do velké šance se dostávali hosté, v poslední chvíli ji zmařil Vitinho, který se vrátil do obrany a balón odkopl za vzdálenější postranní čáru.
21'
Lyle Foster kličkoval na pravém křídle tak dlouho, až o balón nakonec přišel.
20'
Dara O'Shea měl možná dobrý úmysle, ovšem situaci vyřešil velice špatně, míč adresoval pouze za postranní lajnu.
18'
Hosté nemohli pokračovat směrem do útoku, neboť jim byl odmáván ofsajd.
17'
Vitinho svým centre z pravé hranice šestnáctky žádného ze spoluhráčů nenašel.
16'
Další ne moc přesná kombinace Burnley, José Sá hbitě vyběhl z brankové lajny a volný míč sebral do své moci.
13'
Vitinho hledal centrem nabíhajícího spoluhráčem, k tomu však balón nedorazil.
12'
Lyle Foster mohl střílet, místo toho přihrával, jeho spoluhráč si ale míč nezpracoval.
10'
Nyní to jsou domácí, kdo se provinil faulem, rozehrávat tedy bude Wolverhampton.
8'
David Datro Fofana byl nedovoleně atakován, z čehož pramení standardku pro jeho mančaft.
7'
Wilson Odobert nyní střílel z hranice vápna, jeho pokus byl tečován mimo tři tyče.
6'
Hráči Burnely kombinují na své polovině, dál se dostat nemohou.
3'
Už se zdálo, že by se domácí mohli dostat do šance, špatnou přihrávkou ale přišli o míč.
2'
Centrovaný míč z levého křídla doputoval do rukou domácího gólmana, který bez větších potíží zasáhl.
1'

Burnley FC: Murić – Vitinho, O'Shea, Estève, Taylor – Bruun Larsen, Cullen (C), Berge, Odobert – D. Fofana, Foster.
Náhradníci: Vigouroux – Ekdal, Delcroix, Cork, Gudmundsson, Brownhill, Hedilazio, Rodriguez, Amdouni.
Trenér: V. Kompany.

Wolverhampton Wanderers: Sá – Doherty, Kilman (C), T. Gomes – Semedo, J. Gomes, H. Bueno, Aït-Nouri – Sarabia, M. Lemina – Chiwome.
Náhradníci: Bentley – S. Bueno, Bo. Traoré, N. Lemina, Doyle, Barnett, Chirewa, N. Fraser, Cunha.
Trenér: G. O´Neil.

Rozhodčí: T. Bramall – M. Wilkes, A. Holmes.
Vzájemné zápasy

Burnley z pěti posledních domácích ligových soubojů porazilo svého soka ve třech případech, jednou skončil duel nerozhodně a jednou vyhrál Wolves, stalo se tak 13. března 2010.
Wolverhampton

Hosté jsou v klidném středu, daleko od sestupových i pohárových míst. Mimo svůj stadion odehráli patnáct zápasů a přivezli si sedmnáct bodů díky pěti výhrám a dvěma remízám, skórovali ve dvaceti případech a pětadvacet branek inkasovali. Dva poslední venkovní mače prohráli, podaří se jim dnes černou šnůru zlomit?
Nejlepším střelcem je s deseti góly Hee-Chan Hwang z Jižní Koreje, v současnosti zraněný.
Burnley

Domácí tým se nachází na sestupové předposlední pozici, na sedmnáctý Nottingham ztrácí čtyři body. Na svém hřišti se mu vůbec nedaří, z patnácti utkání si odnesl pouhých osm bodů za dvě výhry a stejný počet remíz, vstřelili patnáct branek a o dvacet víc dostali. V posledním klání před svými fanoušky se dočkali druhé výhry, když porazili 2:1 Brentford.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:45.