Premier League - 24. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Wolves : Brentford - 10. února 2024   16:00

0:2
(0:1)
Brentford
35' Nørgaard  (Reguilón) • 77' Toney  (Collins)
Wolves
Sá – Kilman (C), Dawson, T. Gomes (46. N. Fraser) – Semedo (83. Doherty), Lemina, J. Gomes (62. Doyle), Aït-Nouri – Sarabia, Cunha (20. Bellegarde) – P. Neto.
Bentley – H. Bueno, S. Bueno, Chirewa, Bo. Traoré.
Hooper – Holmes, Long
Molineux Stadium, Wolverhampton
Brentford
Flekken – Collins, Pinnock, Mee – Roerslev, Jensen (69. Jarmoljuk), Nørgaard (C) (85. Ajer), Janelt (85. Baptiste), Reguilón – Toney, Maupay (76. Lewis-Potter).
Strakoša – Brierley, Damsgaard, Ghoddos, Jørgensen.

Držení míče: 71 % : 29 %.
Střely na branku: 5:6. Střely mimo: 12:3. Rohy: 7:4. Ofsajdy: 1:0. Fauly: 11:9.
Je tu konec zápasu mezi Brentfordem a Wolverhamptonem. Zápas končí vítězstvím hostů 2:0 i přesto, že ve druhém poločase byli jasně lepším týmem domácí. Hosté otevřeli skóre ve 35. minutě, kdy se prosadil kapitán Christian Nørgaard hlavičkou. Ve druhé půli se podařilo domácím srovnat, ale pouze z ofsajdu a gól tak neplatil. Wolves nadále tlačili, ale nedostali míč do sítě. Naopak Brentford dokázal skórovat v 77. minutě zásluhou Toneyho. Zápas tak skončil 2:0 pro hosty a ten tak zvyšuje svůj náskok na sestupové pozice na 6 bodů. Ode mě to bude pro dnešek vše. Budu se na vás těšit u dalšího přenosu z anglické Premier League nebo jiného top fotbalu. Na počtenou!
90+8'
90+8'
Sarabia našel Dohertyho, ale ten hlavičkoval vedle.
90+7'
Roh pro domácí.
90+6'
Leminova střela však netrefila branku a od branky hraje Mark Flekken.
90+6'
Ztráta Lewise-Pottera a dopředu ještě jdou domácí.
90+5'
Hráči Wolves se ještě snaží dostat dopředu a alespoň snížit, ale ani to se jim nedaří, naopak teď jdou dopředu hosté.
90+3'
Další centr, který končí v rukavicích Flekkena.
90+2'
Wolves rozehráli nakrátko, poté přišel centr do vápna, který vyboxoval Flekken.
90+1'
Ethan Pinnock je ošetřován a chvíli se nehraje.
90'
Nettův centr poslal pryč hlavičkující Pinnock a hrají dále Wolves.
90'
Bellegarde nevybojoval ani rohový kop a Brentford posílá míč do bezpečí.
89'
Mario Lemina vidí žlutou kartu po skluzu na Pinnocka.
88'
Centr na Frasera skončil v rukavicích Flekkena, který posílá míč dopředu, ale nenašel spoluhráče.
87'
Flekken si doběhl pro míč, ovšem znova je míč na kopačkách domácích.
86'
U míče byl rychleji José Sá než Keane Lewis-Potter a rychle rozehrál míč na Craiga Dawsona.
85'
I Brentford ještě střídá. Ze hřiště odchází střelec první branky Christian Nørgaard a také Vitaly Janelt, místo nich přichází na hřiště Kristoffer Ajer a Shandon Baptiste.
84'
Rayan Aït-Nouri již nestihl míč na hrací ploše a od branky může rozehrávat Flekken.
83'
Ze hřiště odchází na poslední minuty Nélson Semedo, přichází Matt Doherty.
83'
Zakončení Doyla končí hodně mimo a je tu další střídání.
82'
Rychlý zisk domácích, kteří vhazují z autu a mohou kombinovat na polovině soupeře.
82'
Doyle nenašel svého spoluhráče a hrají hosté.
81'
Janelt zezadu za dres stáhl k zemi Neta a vysloužil si žlutou kartu.
80'
Domácí se však ještě nevzdávají a pokračují v útočném snažení.
77'
Brentford právě vstřelil branku!
Vitaly Janelt poslal dobrý míč pod sebe poté, co si narazil s příchozím Keanem Lewis-Potterem, k míči se dostal IVAN TONEY a z halfvojele poslal míč do sítě. José Sá neměl šanci a vypadá to, že si Brentford odveze z Molineux stadium 3 body.
76'
Střídá se na straně hostů. Odchází Maupay, Přichází Lewis-Potter.
76'
Netův centr poslal pryč Mee a bude se střídat.
75'
Dopředu pokračují domácí Vlci.
74'
Pedro Neto předával pod sebe, ale Fraser se k míči nedostal a dopředu pokračoval Collins, ovšem o míč ho obral Semedo.
73'
Toney vyzkoušel pozornost Josého Sá, ale střela letěla jen na Portugalce, který v klidu míč zalepil.
73'
Fraser fauloval Ethana Pinnocka a Brentford zůstává u míče.
72'
Rayan Aït-Nouri neposlal nebezpečný míč do vápna a v klidu si pro něj došel Mark Flekken.
72'
Hráči Wolves kombinují na polovině hostů.
71'
Nathan Fraser vidí žlutou kartu za faul zezadu.
70'
Lemina pelášil dopředu, míč se dostal k Bellegardovi, ovšem ten netrefil branku.
69'
Jensen v zápětí střídá, místo něj se na hřiště podívá Jarmoljuk.
68'
Jensen vidí po tomto faulu i žlutou kartu.
68'
Po faulu na Jean-Ricnera Bellegarda budou však znova hrát domácí.
68'
Toney získal míč a pokračovat dopředu může Brentford.
66'
Rayan Aït-Nouri se dostal k zakončení hlavou, jeho střela však skončila nad brankou Flekkena.
66'
Flekken musel vytahovat přímou střelu Sarabii.
65'
Nakonec došlo k faulu těsně před šestnáctkou a je tu zajímavá příležitost pro domácí.
64'
Neto ztratil míč, ovšem hned ho zase domácí získali a Sarabia znovu jde k zemi ve vápně!
63'
U míče jsou znova hráči v oranžovém, kteří stále okupují polovinu svého dnešního soupeře.
62'
Místo Joãa Gomese přichází na hřiště Thomas Doyle.
62'
Odkop od branky pro Brentford.
62'
Z rohu Wolverhamptonu nic nebylo, ale jeho hráči pokračují u míče.
61'
Flekken musel vytáhnout dobrý zákrok proti střele Neta.
60'
Flekken teď viděl žlutou kartu za zahození míče, aby nemohli hráči domácích rychle rozehrát.
60'
Killman odvrátil míč a po špatné přihrávce budou Wolves vhazovat na polovině soupeře.
59'
Ivan Toney vybojoval rohový kop pro hosty.
59'
Sarabia teď šel ve vápně k zemi a chtěl by penaltu, ovšem rozhodčí je jiného názoru.
58'
Těsně před Leminou ukopl míč do autu Mads Roerslev.
57'
Mee neposlal dopředu přesný centr a hrát může Sá.
56'
Rayan Aït-Nouri teď však musel do skluzu, aby zabránil průniku Madse Roersleva.
55'
Hosté však nedokázali vyjet z těžké situace a míč se vrací k domácím hráčům.
55'
Rayan Aït-Nouri krásně obešel dva hráče Brentfordu, ale jeho centr byl moc dlouhý a končí autem pro hosty.
54'
Lemina vyzkoušel střelu, ovšem ta byla sražena do autu.
53'
Ethan Pinnock poslal míč mezi fanoušky a Wolves mohou vhazovat a hrát na polovině Brentfordu.
52'
Znovu však u míče domácí.
50'
Wolverhampton právě vstřelil branku!
Neto poslal krásný centr na hranici malého vápna, kde si ho našel CRAIG DAWSON a zakončil hlavou do míst, kam Flekken neměl šanci dosáhnout. Gól však neplatí, Dawson byl v těsném ofsajdu.
50'
Do rychlého protiútoku si však dostal Rayan Aït-Nouri, který poslal míč na Pedra Neta a jeho střela byla stečována na tyčku a poté skončil míč v rohu.
50'
Jean-Ricner Bellegarde fauloval Jensena na vlastní polovině a Brentford může ohrozit branku domácích.
49'
Sarabia špatně vhodil míč na hřiště a vhazují hosté.
48'
Po autovém vhazování mohou Wolves kombinovat na polovině Brentfordu.
47'
Centr Sarabii byl moc dlouhý a nenašel spoluhráče.
46'
O poločase střídali jen Wolves. Přichází Nathan Fraser místo Totiho Gomese.
46'
Skončil první poločas utkání mezi Wolwehamptonem a Brentfordem. Lépe se jde do šaten hostům, kteří dokázali vstřelit branku, konkrétně kapitán Christian Nørgaard hlavou po rohu Riquelmeho. Na konci poločasu musel brankář Mark Flekken vytáhnout úžasný zákrok levou rukou poté, co se k zakončení hlavou dostal Neto. Flekken vytáhl míč na tyčku a skóre se tak neměnilo. V poločase tak je stav 1:0 pro hosty z Brentfordu.
45+3'
45+3'
Ivan Toney byl faulován, ovšem k zahrání přímého kopu se již hosté nedostanou.
45+3'
Netův centr byl zblokován a Flekken si došel pro tento tečovaný míč.
45+2'
Netův centr pod sebe zblokoval Nathan Collins na rohový kop.
45+2'
Wolves opět mohou dopředu, kteří přenáší míč ze strany na stranu.
45'
K míči se okamžitě dostali domácí, kteří se snaží na konci poločasu vyrovnat.
45'
Od branky teď rozehrává hrdina předchozí minuty Flekken.
44'
Rychlý zisk domácích a neskutečný zákrok Flekkena na brankové čáře! Sarabia našel Netovu hlavu na zadní tyči, ovšem Mark Flekken dokázal skvěle vyrazit míč levou rukou na tyč.
43'
Rayan Aït-Nouri skvělým skluzem získal míč, aut však nebyl zahrán dobře a kombinují hosté.
42'
Po faulu na Christiana Nørgaarda se však míč dostává na kopačky hostů.
41'
Po gólu se v podstatě hráči hostů k míči nedostali, ale Wolves nejsou schopní si vypracovat gólovou šanci.
41'
Hráči Wolves hledají mezírku v obraně Brentfordu, ale ne a ne ji najít.
40'
Tento Sarabiův centr nenašel hráče v oranžovém. Ti však stále zůstávají u míče.
39'
Sarabiův centr nebyl nejlepší, ale Wolves získali další roh zásluhou Neta.
38'
Neto poslal zajímavý míč do vápna, ovšem míč našel jen Sergia Reguilóna, který odvrátil míč na roh.
37'
Nadále Wolverhampton pokračuje na polovině hostů.
36'
Wolves vybojovali aut a mohou pokračovat na polovině Brentfordu.
35'
Míč letěl po rohovém kopu Sergia Reguilóna do malého vápna, které by si měl pokrýt brankář Sá, jenže kapitán hostů Christian Nørgaard trknul hlavičkou míč za jeho záda. Brentford vede zaslouženě 1:0.
34'
Brentford vybojoval rohový kop, který bude zahrávat Sergio Reguilón.
33'
Riskantní malá domů byla Flekkenem dobře vyřešena a hráči Brentfordu pokračují u míče na vlastní polovině.
32'
Sá si doběhl pro centr Reguilóna a posílá míč dopředu.
32'
Maupay teď měl obrovskou šanci poslat svůj tým do vedení, ovšem trefil pouze Josého Sá.
31'
Sarabiův centr byl odvrácen, poté ještě centroval Neto, ovšem k míči se Lemina nedostal.
30'
29'
Přišel však rychlý zisk domácích, kteří znova obléhají šestnáctku Brentfordu.
28'
Semedův centr nenašel Pedra Neta a k míči se dostali opět hosté.
27'
A nyní i přímý kop poté, co byl stažen k zemi.
27'
Rayan Aït-Nouri vybojoval aut pro Wolves.
26'
Jensen zkusil z velké dálky lobovat brankáře Josého Sá, ovšem poklouzl a střela šla mimo branku.
25'
Wolves se rychle dostali dopředu zásluhou Rayana Aït-Nouriho, ale k míči se dostali hosté.
24'
Jensen poslal míč do vápna, ovšem Wolves se ubránili a budou vhazovat na vlastní polovině.
23'
Domácí ztratili míč a po faulu na Maupaye budou hrát hosté na polovině soupeře.
22'
Míč drželi hráči Brentfordu, ovšem teď již po křídle postupuje Wolverhampton.
20'
Obrosvká šance pro Brentford! Sergio Reguilón dával pod sebe, míč prošel malým vápnem téměř netknutý a až Jensen přestřelil branku z bezprostřední blízkosti.
20'
Cunha je kvůli svalovému problému nucen střídat, nahradí ho Bellegarde.
19'
Hraje se dál. Cunha však na tom není nejlépe a bude střídat.
18'
Cunha zůstává ležet na zemi a chvíli se tak nehraje.
17'
Protiútok Wolves neskončil ani zakončením, ale zůstávají u míče.
17'
Lemina znovu vhazuje, ovšem k míči se dostal Maupay, který poslal míč dopředu, ale pro ten si došel jen Sá.
16'
Autové vhazování pro Wolves.
15'
Flekken kombinuje s obránci na vlastní polovině.
14'
Cunha se dostal k zakončení a proti jeho střele musel zasahovat Mark Flekken.
12'
Další zákrok brankáře Wolves! Sá musel zasahovat po hlavičce jednoho z hráčů v červenobílých dresech.
12'
Špatná přihrávka Josého Sá našla jen hráče Brentfordu, který předal míč Nealu Maupayovi. Toho však dokázal portugalský brankář vychytat a vyrazit hrudí jeho zakončení z bezprostřední blízkosti na roh.
11'
Wolves znova mohou okupovat polovinu Brentfordu.
10'
Špatná přihrávka Christiana Nørgaarda, po které se k míči znova dostali domácí.
9'
Rayan Aït-Nouri vypálil z 25 metrů, ovšem jeho střela skončila těsně nad brankou.
8'
Wolves stále drží míč na svých kopačkách a hledají mezery v obraně hostů.
7'
Faul na Vitalyho Janelta, po kterém se k míči dostali hosté, ale míč hned ztratili a Vlci kombinují na jejich polovině.
5'
Míč došel k Josému Sá a ten rozehrává z rukou.
4'
Rychlá ztráta míče, po které mohou kombinovat hráči Brentfordu.
4'
Hlavička Ethana Pinnocka končí mimo branku a od branky může rozehrávat José Sá.
3'
Po faulu Sarabii mají k dispozici přímý kop hosté a vybojovali rohový kop.
2'
Po faulu na Rayana Aït-Nouriho hrají nadále Wolves.
1'
Začíná první poločas. U míče jsou domácí.
1'

Wolverhampton Wanderers: Sá – Kilman (C), Dawson, T. Gomes – Semedo, Lemina, J. Gomes, Aït-Nouri – Sarabia, Cunha – Neto.
Náhradníci: Bentley – Bellegarde, H. Bueno, S. Bueno, Doherty, Doyle, Fraser, Chirewa, Traoré.
Trenér: O'Neil.

Brentford FC: Flekken – Collins, Pinnock, Mee – Roerslev, Jensen, Nørgaard (C), Janelt, Reguilón – Toney, Maupay.
Náhradníci: Strakoša – Ajer, Baptiste, Brierley, Damsgaard, Ghoddos, Lewis-Potter, Jarmoljuk, Jørgensen.
Trenér: Frank.

Rozhodčí: Hooper – Holmes, Long.
Zdravím všechny fanoušky anglického fotbalu! V rámci 24. kola Premier League se proti sobě utkají Wolverhampton Wanderers a Brentford FC. Domácí Wolves se drží o bod v první polovině tabulky, tedy na 10. místě. Brantford je na tom hůř, patří jim totiž 15. místo a aktuálně ztrácí 9 bodů na svého protivníka. Vlci jsou ve formě, z posledních pěti zápasů totiž hned 3 vyhráli a jeden remizovali. Shodou okolností byl jedním z týmů, který porazili, právě Brentford, když se celky setkaly v FA Cupu a zápas zvítězil výhrou Vlků 3:2 v prodloužení. Brentford v posledních pěti zápasech prohrál 3 utkání a pouze jediné vyhrál. Jak jsem již zmiňoval, oba celky se setkaly v FA Cupu a to dokonce dvakrát kvůli remíze v prvním střetnutí. V Premier League v prosinci na půdě Brentfordu zvítězili také Wolves a to celkem jasným tříbrankovým rozdílem. V posledních zápasech obou celků také padá docela dost gólů. Jak tohle utkání dopadne můžete společně se mnou sledovat již v sobotu v 16 hodin.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:00.