Jovanović, Mikanović, Kanstrup, Backman, Thogersen (86. Sverrisson), Spelmann, Pedersen, Guira, Ankersen, Bundu (57. Pusić), Sana (69. Amini)
Kristensen, Rask, Sverrisson, Amini, Kaastrup, Riel, Pusić
Jablonec
Hrubý – Janković, Pernica, Lischka, Hanousek – Masopust, Trávník, Považanec, Jovović – Doležal, Chramosta (68. Hübschmann)

Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Dobrou noc!
Dánský Aarhus byl nakonec v penaltovém rozstřelu šťastnějším týmem! Jablonec v penaltách sice vedl, jenže zkušený Hübschmann nepotvrdil náskok českého celku a Jovović poté neunesl tlak. Z vítězství v Atlantic Cupu se tak může radovat Aarhus!
Je konec! Za Jablonec kopal Jovović, jehož neumístěnou střelu brankář vyrazil před sebe!
Kaastrup zvolil krátký rozběh a podobně jako Jakub Považanec poslal Hrubého na opačnou stranu.
Tíhu okamžiku s přehledem unesl Lukáš Masopust a dloubákem pod břevno srovnal stav penaltového rostřelu!
Pusić penaltu bez problémů proměnil a Jablonec je nyní pod tlakem!
Je znovu srovnáno! Lischka prudkou střelou pod břevno nedal gólmanovi šanci!
Pedersen vsadil na razanci a poslal míč přímo pod břevno Hrubého branky!
Jakub Považanec předvedl opravdovou parádu! Parádní střelou do protipohybu brankáře pobavil diváky!
Backman si s penaltou vůbec nelámal hlavu a dělovkou pod břevno překonal Hrubého!
Jenže ani Tomáš Hübschmann si s pokutovým kopem neporadil. Jeho střelu k tyči Jovanović vyrazil!
Za dánský celek střílel Kanstrup! Jeho střelu Hrubý s přehledem vyrazil!
Za Jablonec se k penaltě postavil Trávník. Středopolař Jablonce uklidil míč tvrdou střelou pod břevno.
Jako první střílel Ankersen, jehož střela se od břevna odrazila za brankovou čáru!
Střílení penalt začíná.
Devadesát minut hry nám o vítězi Atlantic Cupu nerozhodlo! Jablonec totiž chvíli po přestávce vyrovnal zásluhou branky Jakuba Považance! Český celek mohl vedení strhnout na svou stranu. V obrovské šanci byl Trávník, jenže brankář Jovanović jeho hlavičku zlikvidoval parádním zákrokem. O vítězi tedy rozhodnou penalty!
90+4'
Druhý poločas skončil.
90+3'
Jablonec měl ještě jednu možnost. Trávníkův prudký centr ale nezasáhl nikdo v zeleném dresu.
90+2'
Masopust se po souboji na hranici pokutového území dožadoval rohového kopu, jenže podle asistenta rozhodčího se míč do autu odrazil od jeho hrudníku.
90+1'
Trávník střílel z hranice pokutového území. Záložník Jablonce vyslal povedenou střelu, která jen těsně minul vzdálenější tyč!
90'
Jablonec v závěru utkání hrozil centrem z pravé strany. Pedersen za sebou neudržel Doležala. Útočník Jablonce se přesto dostal k hlavičce, ale minul branku.
89'
Trávník zahrával přímý kop Jablonce z blízkosti pokutového území. Jeho přetažený centr sice tečoval Doležal, ale míč hlavou posunul jen do zámezí.
88'
Hübschmann se snažil procedit přihrávku do pokutového území. Za jeho pobídkou spěchal Doležal, jenže Pedersen míč odkopl do bezpečí.
87'
Hübschmann zastavil rodící se akci dánského celku nedovoleným zákrokem na polovině hřiště. Vše nasvědčuje tomu, že utkání míří k penaltám.
86'
Střídání v týmu AGF Aarhus: ze hřiště odchází Thogersen, přichází Sverrisson.
85'
Další kombinaci Jablonce zastavuje zdvižený praporek asistenta rozhodčího. Své postavení si nedokázal pohlídal Lukáš Masopust.
84'
Matěj Hanousek znovu podpořil ofenzívu Jablonce dlouhým sprintem. Obránce Jablonce se chtěl protlačil do šestnáctky, ale Pedersen jej nepustil.
83'
Jablonec se už znovu usadil na hranici pokutového území soupeře. Fotbalisté v zelených dresech se snaží urvat triumf na svou stranu.
82'
Jovović na polovině hrací plochy fauloval Spelmanna ostrým skluzem. Také trenér Petr Rada uklidňuje své svěřence.
81'
Lischka se na polovině hrací plochy pustil do hlavičkového souboje s důrazným soupeřem. Hráč dánského celku si v hlavičkovém souboji pomohl faulem.
80'
Český celek tentokrát vybojoval pouze další rohový kop. Vysoký centr se snesl na malé vápno, ale stoper Pernica v těžké pozici hlavičkoval mimo tři tyče.
79'
Také Lukáš Masopust se nyní pustil do slovní rozmíšky s dánským fotbalistou. Rozhodčí musí uklidňovat emoce.
78'
Matěj Hanousek si při napadání rozehrávky soupeře pomohl loktem a poslal Pedersena na trávník. Sudí měl souboj přímo před očima a přerušil hru.
77'
Trávník se snažil procedit přihrávku do pokutového území. Záložník Jablonce trefil jen obránce dánského celku.
76'
Jovović si naběhl na oblouček za obranu dánského celku, nicméně míč mu na poslední chvíli uskočil do autu. Aarhus bude vhazovat.
74'
Luděk Pernica si pohlídal prudkou přihrávku do pokutového území. Zkušený stoper Jablonce před sebe nepustil Pedersena.
73'
Trávník si míč rychlou kličkou přehodil na levačku a pohotově zakončil placírkou. Míč se mu ale svezl po kopačce a ohrozil jen rohový praporek.
72'
Jovović se z levé strany prodral do pokutového území. Záložník Jablonce mohl zamířit, ale míč mu na poslední chvíli poskočil a Jovović jej poslal nad břevno!
71'
Jablonec v posledních minutách stupňuje svůj tlak. Český celek je ve druhém poločase jasně lepším týmem na hřišti a snaží se strhnout vedení na svou stranu.
70'
Jablonec měl k dispozici další rohový kop. Martin Doležal si naskočil na přetažený centr, jenže v pádu nedokázal usměrnit míč mezi tři tyče.
69'
Střídání v týmu AGF Aarhus: ze hřiště odchází Sana, přichází Amini.
68'
Střídání v týmu FK Jablonec: ze hřiště odchází Chramosta, přichází Hübschmann.
67'
Exekuce následného přímého kopu se ujal Michal Trávník. Na jeho centr si na zadní tyči naskočil Doležal, ale obránce jeho hlavičku srazil na roh.
66'
Tentokrát si Lukáš Masopust zpracoval míč hrudí, pokryl si jej tělem a obránce dánského celku jej nedovoleným způsobem zastavil.
65'
Jablonec zahrával další rohový kop. Český celek tentokrát rozehrál do kombinace, jenže Masopustův následný centr schoval Jovanovič do rukavic.
64'
Doležal si naběhl na prudkou přihrávku mezi obránce dánského celku, jenže proti přesile fotbalistů v bílých dresech neměl žádnou šanci na úspěch.
63'
Po delší době se do útoku vydal také Aarhus. Dánský celek se usadil na polovině českého celku a Kanstrup se nechal faulovat.
62'
Na Trávníkův centr od rohového praporku si brousil zuby Matěj Hanousek, jenže obránce Jablonce přes Pedersena nedokázal hlavičkovat.
61'
Masopust si naběhl na přihrávku do pokutového území, otočil se s míčem a odcentroval. Jeden z obránců jeho pobídku přizvedl do zámezí.
60'
Je za námi hodina hry a stále sledujeme vyrovnanou finálovou bitvu. Jablonec po přestávce převzal otěže a tlačí se do útoku.
59'
Trávník zahodil obrovskou šanci! Záložník Jablonce hlavičkoval po centru z levé strany, ale Jovanović po jeho hlavičce vytáhl zákrok utkání!
58'
Masopust dotíral na statického obránce dánského celku, jenže při napadání to přehnal s agresivitou a dopustil se útočného faulu.
57'
Střídání v týmu AGF Aarhus: ze hřiště odchází Bundu, přichází Pusić.
56'
Jablonec vybojoval další rohový kop. Matěj Hanousek odcentroval z pravé strany na značku pokutového kopu, kde kraloval obránce dánského celku.
55'
Jenže Jablonec musí dávat pozor na rychlé protiútoky dánského celku. Po jednom z nich střílel levačkou Pedersen, ale míč prosvištěl daleko od branky.
54'
Jablonec po vyrovnání pokračuje v aktivním výkonu. Martin Doležal dotíral na obránce Aarhusu, jenže Kanstrup si pomohl malou domů.
52'
Jablonec právě vstřelil branku!
Je vyrovnáno! Jablonec se krátce po přestávce dočkal branky! Do odraženého míče se z hranice pokutového území opřel JAKUB POVAŽANEC a krásnou technickou střelou uklidil míč k tyči!
51'
Jablonec nyní zahrával rohový kop. Masopust poslal prudký centr na zadní tyč, jenže Považanec v záklonu úplně minul branku soupeře.
50'
Matěj Hanousek dostal přihrávku na levou stranu hrací plochy, jenže s míčem se dostal do těžké pozice a slabým centrem pro spoluhráče šanci nepřipravil.
49'
Lischka si na hranici pokutového území počkal na pomalý centr a hlavou poslal míč do rukavic Vlastimila Hrubého. Jablonec může nadále kombinovat.
48'
Jablonec se trápí při přechodu na polovinu soupeře. Považanec si naběhl na pěknou přihrávku, ale Ankersen mu ve skluzu odkopl míč.
47'
Jan Chramosta sprintoval za dlouhou přihrávkou na pravé křídlo. Útočník Jablonce míč nedohnal na hrací ploše. Aarhus bude vhazovat.
46'
Aarhus obstaral výkop do druhého poločasu dnešního utkání. Dánský celek se ihned vydal do útoku, ale Pernica byl na místě.
46'
První poločas končí! Po úvodní pětačtyřicetiminutovce může být spokojenější dánský celek! Aarhus se do vedení dostal po pětadvaceti minutách, kdy se prosadil Tobias Sana! Hosté navíc ještě zahrávali pokutový kop po ruce Marka Hanouska, jenže fantastický brankář Hrubý udržel šance Jablonce nad vodou!
45'
45'
Jovović si tentokrát splnil i své defenzivní úkoly. Záložník Jablonce na polovině hrací plochy vypíchl balón rozběhnutému soupeři. Aarhus bude vhazovat.
44'
Jovović dostal prostor na levém křídle, potáhl si míč až do pokutového území, jenže neustál souboj s důrazným obráncem a poroučel se k zemi.
43'
Český celek zahrával další rohový kop. Trávník tentokrát rozehrál do kombinace. Po pěkném centru hlavičkoval Doležal, ale brankář Aarhusu jeho pokus schoval do rukavic.
42'
Jovović si na polovině dánského celku krásně zpracoval prudkou přihrávku mezi obránce, jenže jeden z nich jej nedovoleným způsobem poslal k zemi.
41'
Lischka chtěl urychlit hru Jablonce vysokou přihrávkou na pravou stranu hrací plochy. Zadák Jablonce zahnal spoluhráče do zámezí.
40'
Dánský celek zahozil po rohovém kopu! Na povedený centr si naskočil osamocený Pedersen, ale jeho prudká hlavička těsně minula branku Jablonce!
39'
Jovović na polovině soupeře sice zahrál soupeři na housličky, jenže míč si ukopl daleko od nohy a dobře postavený stoper dánského celku zakopl míč do autu.
38'
Matěj Hanousek podpořil ofenzívu Jablonce náběhem po levé straně. Hanousek dokonce odcentroval na malé vápno, jenže Doležal na míč nedosáhl.
37'
Spelmann vyvezl míč na polovinu Jablonce a uklidnil hru dánského celku. Aarhus se nyní znovu tlačí do pokutového území.
36'
Na krásnou přihrávku za obranu dánského celku sprintoval Jovović, jenže brankář Aarhusu vyběhl ven z pokutového území a hlavou poslal míč do bezpečí.
35'
Sana si tentokrát naběhl na přihrávku mezi stopery Jablonce, ale po převzetí míče mu asistent rozhodčího odmával ofsajd.
34'
Jablonec přestál další kritický moment a nyní se snaží uklidnit hru kombinací na vlastní polovině. Aarhus zatím brání na jedničku.
33'
Exekuce pokutového kopu se ujal Tobias Sana, který zvolil poněkud ležérní rozběh a brankář Hrubý penaltu parádním zákrokem zneškodnil!
32'
Penalta pro dánský celek! Matěj Hanousek zahrál v pokutovém území rukou a sudí neváhal!
31'
Defenzíva Jablonce nyní neprožívá zrovna povedené chvíle. Obrana českého celku má velké problémy s rychlými útočníky soupeře.
30'
Mohlo to být 2:0! Po další přihrávce za obranu brankář Hrubý znovu nezvládl výběh ven z branky, ale vysoký lob proskákal těsně vedle zadní tyče!
29'
Sana si v pokutovém území naběhl na přihrávku patičkou, zpracoval si míč a poslal prudkou pobídku na malé vápno. Pernica jeho přihrávku zablokoval.
28'
Jablonec se ihned po obdržení úvodní branky dnešního utkání tlačí do útoku. Chramosta se natahoval po přihrávce, ale míč mu uskočil do autu.
26'
AGF Aarhus právě vstřelil branku!
Aarhus se překvapivě dostává do vedení! TOBIAS SANA si naběhl na přihrávku za obranu Jablonce a parádním lobem přehodil vyběhnutého Hrubého!
25'
Jovović se při návratu na vlastní polovinu provinil zatažením soupeře za dres a dopustil se zbytečného faulu. Aarhus bude rozehrávat.
24'
Pernica zariskoval při rozehrávce na vlastní polovině. Stoper Jablonce poslal prudkou přihrávku na Trávníka a zachránil svůj celek před nebezpečím.
23'
Trávník si pěknou kličkou obhodil statického obránce dánského celku, jenže míč si ukopl daleko od nohy a míč mu utekl do zámezí.
22'
Defenzíva Jablonce znovu uklidňuje hru kombinací na vlastní polovině. Matěj Hanousek mohl zaútočit, ale soupeř jej skvěle napadal.
21'
Jablonec tentokrát zahrával přímý kop. Na nadýchaný centr si na malém vápně naskočil Doležal, ale v těžké pozici zakončil mizerně.
20'
Ani po tomto rohu se Jablonci branku soupeře nepodařilo ohrotiz. Martin Doležal si v hlavičkovém souboji pomohl útočným faulem.
19'
Považanec se krásnou kličkou zbavil dotírajícího soupeře, poslal prudkou přihrávku na Hanouska, který vybojoval rohový kop.
18'
Jablonec se nyní usadil na polovině dánského celku. Český celek soupeři v posledních minutách takřka nepůjčuje míč.
17'
Jan Chramosta uspěl v hlavičkovém souboji na polovině hrací plochy, jenže hlavou poslal míč mimo prostor, kam si nabíhal jeho kolega z útoku.
16'
Další akci Jablonce zastavuje zdvižený praporek asistenta rozhodčího! Své postavení si tentokrát nepohlídal Chramosta.
15'
Jablonec se vydal do útoku po pravé straně hrací plochy. Fotbalisté v zeleném zatím spoléhají na krátké přihrávky.
13'
Sana dostal prudkou přihrávku na hranici pokutového území, jenže důrazný Pernica jej nenechal otočit se s míčem a balón mu ukopl.
12'
V úvodu utkání sledujeme spíše bojovný obraz hry. Ani jeden z celků se není na delší dobu schopen usadit na polovině soupeře.
10'
Jablonec vybojoval míč na vlastní polovině. Český celek nyní uklidňuje hru kombinací v zadních řadách.
9'
Jablonec se v úvodních minutách dnešního utkání snaží útočit po křídlech. Masopust chtěl centrovat z pravé strany, ale obrana dánského celku je zatím pozorná.
7'
Dánský celek se středem hrací plochy řítil na branku Jablonce. Důrazný obránce se před soupeře dostal tělem a Jablonec bude rozehrávat od branky.
6'
Jablonec se po dlouhé přihrávce na levé křídlo dostal do pokutového území. Masopust si na jeho hranici zasekl míč a obránce jej nenechal odcentrovat.
5'
Také celek z druhého největšího města Dánska se nyní s míčem na kopačkách usadil na polovině soupeře. Defenzíva Jablonce zatím Aarhus nepouští do šestnáctky.
3'
Z prvního rohu dnešního utkání Jablonec soupeřovu branku neohrozil. Pozorná obrana vyhlavičkovala balón ven z pokutového území.
2'
Jablonec se poprvé v utkání prodral do pokutového území. Prudkou přízemní přihrávku před branku odvrátila obrana na rohový kop.
1'
Jablonec obstaral výkop do finálového utkání letošního Atlantic Cupu. Český celek se ihned usadil na polovině soupeře a snaží se kombinovat.
1'

AGF Aarhus: Jovanović, Mikanović, Kanstrup, Backman, Thogersen, Spelmann, Pedersen, Guira, Ankersen, Bundu, Sana
Náhradníci: Kristensen, Rask, Sverrisson, Amini, Kaastrup, Riel, Pusić

FK Jablonec: Hrubý – Janković, Pernica, Lischka, Hanousek – Masopust, Trávník, Považanec, Jovović – Doležal, Chramosta
Náhradníci: Hanuš, Piroch, Diviš, M. Kubista, Zelený, Breda, Pleštil, Holeš, V. Kubista, Hübschmann, Schon.
Dobrý večer všem fanynkám a fanouškům fotbalu! Dnes se společně podíváme na přípravné utkání Jablonce, který sehraje zápas s celkem AGF Aarhus. Duel startuje ve 21 hodin.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:00.