Přípravné zápasy -  ONLINE PŘENOS -  Znojmo : Dunajská Streda - 20. června 2018   17:15

Znojmo
Znojmo
17' Ordoš  • 48' Plichta  • 60' Plichta
3:1
(1:1)
Dunajská Streda
38' Bayo
Macej – Špiriak, Huk, Záhumenský – Koštrna, Ljubičič, Herc, Šimčák, Vida – Bayo, Černák
Jedlička, Slančík, Aluku, Domonkos, Divkovič, Lyashenko, Almási, Tretyakov

Je konec! Znojmo nakonec poráží Dunajskou Stredu 3:1, i když po většinu zápasu byl aktivnější právě slovenský celek. Toho srazil na kolena střídající Antonín Plichta, jenž dvěma góly rozhodl o osudu zápasu.
90'
89'
Lyashenko ještě zkusil zakončit centr patičkou, ale branku minul.
88'
Oba týmy se už nikam neženou, zápas už se víceméně dohrává.
86'
Z následného centru ale žádná šance nevznikla. Pro míč si totiž došel Macej.
85'
Po faulu v hlavičkovém souboji bude Znojmo rozehrávat přímý kop z pravé strany.
84'
Lyashenko se zkusil prosadit individálně, ale míč nakonec dovedl až za brankovou čáru.
83'
Míč propadl na zadní tyč k Záhumenskému, který však střílel v záklonu a branku ze slibné pozice přestřelil.
82'
Na druhé straně bude Dunajská Streda zahrávat rohový kop.
80'
Nyní se Znojemští dožadovali odpískání pokutového kopu. I když situace vypadala docela jasně, rozhodčí se rozhodl penaltu neodpískat.
78'
Obrovská šance Lyashenka, který však po zpětné přihrávce ve vápně míjí branku!
75'
Slovenský celek se nyní dopouští útočného faulu. Znojmo si tak může na chvíli oddychnout.
73'
Další šance Dunajské Stredy končí nepřesnou střelou.
72'
Dunajská Streda sice tlačí svého soupeře, ale zbytečně kazí finální přihrávky. Proto taky Znojmo stále vede o dvě branky.
71'
Ovšem střela Černáka byla hodně nepovedená. Pro brankáře žádný problém.
70'
Vida byl faulován na hranici vápna. Následuje přímý kop z velmi nadějné pozice.
69'
Pokračovat se bude rozehrávkou Dunajské Stredy.
68'
Rozhodčí přerušuje hru, týmy mají přestávku na občerstvení.
66'
Po menším závaru dostává znojemská obrana míč na útočnou polovinu.
65'
Koštrna se dostal do šance z levé strany, ale jeho střelu pěkným zákrokem vyrazil brankář soupeře. Následuje rohový kop.
64'
Znojmo se vydalo do rychlého protiútoku, ale Šulc s šanci nenaložil dobře. Přihrávkou totiž zahnal spoluhráče, který tak míč ztratil.
63'
Nepovedená byla i přihrávka Herca do šestnáctky. Po míč si v pohodě došel brankář soupeře.
62'
Průniková přihrávka na Šulce byla příliš prudká. Macej bude odkopávat.
60'
Znojmo právě vstřelilo branku!
Znojmo odskakuje na rozdíl dvou branek! Na roh si naskočil ANTONÍN PLICHTA a hlavou překonává Maceje.
59'
Znojmo má k dispozici rohový kop.
58'
A nyní dokonce Slováci ztrácejí míč útočným faulem.
57'
Znojmo je nyní pod velkým tlakem. Slovenskému celku se však nepovedlo přetavit ani jeden z mnoha centrů v šanci.
56'
Nepříjemný centr z pravé strany poslal Koštrna. Ten se mu sice příliš nepovedl, ale míč si to namířil na bránu, kde jen tak tak stačil znojemský brankář vyrazit míč nad branku.
54'
Nicméně následuje ztráta Znojma a další zdlouhavá kombinace Dunajské Stredy.
53'
Slovenská obrana se s ničím nepáře a raději odkopává míč do bezpečí.
52'
Černák se uvolnil na levé lajně, alee následná střela mu nesedla.
50'
Tohle je velká škoda pro Znojmo. Šulce sice získal míč na útočné polovině, ale poté šanci svého týmu zhatil nepřesnou přihrávkou.
48'
A této zdlouhavé rozehrávky využívá Znojmo, když Šulc získal míč a poslal jej na nabíhajícího ANTONÍNA PLICHTU, který ve skluzu překonal brankáře.
47'
Druhý poločas začíná Dunajská Streda s míčem na kopačce. Nyní kombinuje na vlastní polovině a dopředu se nežene.
46'
45'
Týmy se z důvodu časového skluzu dohodli na zkrácení prvního poločasu o pár minut. Bude následovat pouze pětiminutová přestávka.
40'
Šulc se sice uvolnil na levé lajně, ale za pomoci faulu. Rozehrávat tedy bude slovenský tým.
38'
Dunajská Streda dala gól! A je vyrovnáno! Zaváhání znojemské obrany využil VAKOUN ISSOUF BAYO, který si navedl míč na střed a tvrdou střelou do protipohybu překonal brankáře soupeře
36'
Znojemská obrana zvládla situaci na výbornou a svému brankáři hlavou vrátila míč.
35'
Slovenský celek uklidňuje hru. S kombinací na polovině hřiště se niakm nežene.
33'
Záhumenský si z pozice levého beka dnes doslova hraje se soupeři. Už poněkolikáté se ze složité situace dostal pěknými kličkami. Soupeři nezbylo nic jiného než jej faulovat.
32'
Jedlička rozehrával standartní situaci z pravé strany. Centr ale znojemská obrana v klidu odvrátila.
31'
Vida se uvolnil na vápně, ale jeho střela byla hodně nepřesná.
30'
Znojmo ve složité situaci odkopává míč. Dunajská Streda tak svou další akci musí začít z vlastní poloviny.
29'
Lacko dobře vystihl rozehrávku slovenského týmu, ale poté se se střelou unáhlil. Ta pro Maceje nepředstavovala žádný problém.
27'
Na centr z levé strany vyskočil nejvýše znojemský brankář.
26'
Nyní slovenský celek kombinuje kolem znojemského vápna, ale nedaří se mu dostat do šance.
25'
Od začátku zápasu Znojmo hru značně vyrovnalo a momentálně je dokonce lepším týmem. Sledujeme však mnoho ztrát na obou stranách a minimum šancí.
23'
Vida získal míč na útočné polovině, ale s přispěním znojemské obrany byla jeho střela zblokována.
22'
Hra pokračuje rozehrávkou Maceje.
21'
Týmy dostávají minutu času na občerstvení.
20'
Znojmo se vstřeleným gólem ožilo. Nyní zahrává druhý roh za sebou.
17'
Znojmo se senzačně dostává gólem z přímého kopu do vedení! Exekuci vzal na sebe ORDOŠ a pěknou umístěnou střelou překonal brankáře Maceje.
15'
Tak to byla obrovská šance! Dunajská Streda se po nádherné kombinaci do přečíslení, po kterém zakončoval z bezprostřední blízkosti Černák, ale branku přestřelil!
14'
Po delší době český celek uklidňuje hru a kombinuje.
13'
Ten však povedený rozhodně nebyl. Hra pokračuje odkopem od brány.
13'
Nyní si český celek musel oddychnout, jelikož po nedorozumění míč propadl na zadní tyč a jen o malý kousek minul pravou tyč brány. Následuje další roh.
12'
Záhumenský centroval z levé strany, ale po teči soupeře se nakonec bude kopat rohový kop.
11'
První střelou zápasu se prezentoval Černák, ale ta znojemského brankáře nevyděsila, jelikož mířila doprostřed branky.
10'
Vida dostal dobrou přihrávku za obranu od Záhuenského, ale posléze mu byl odpískán ofsajd.
9'
Nyní se to mohlo změnit, ale v přečíslení to český celek nevyřešil dobře a míč pouze odevzdal soupeři.
8'
V úvodu zápasu má více ze hry slovenský celek, který soupeře dostal pod tlak, naopak Znojmo se do žádné větší šance nedostalo.
7'
Bayo se dobře uvolnil u rohového praporku, ale poté centr příliš přetáhl. Znojmo tedy bude vhazovat.
6'
Nyní slovenský tým kombinuje na polovině hřiště.
5'
Špiriak sice dobře vystihl přihrávku soupeře, ale poté nadějnou šanci zazdil další špatnou rozehrávkou.
4'
Vida se po skvělé individuální akci dostal až ke střele, ale branku o malý kousek přestřelil.
3'
V první šanci se ocitli Slováci, ale centr z pravé strany podskočil Jedlička.
2'
Dunajská Streda ihned po rozehrávce nakopla míč dopředu, míč si však ze vzduchu sebrala znojemská obrana.