Přípravné zápasy -  ONLINE PŘENOS -  Č. Budějovice : Příbram - 19. června 2019   11:00

Č. Budějovice
77' Ayong
1:2
(0:0)
Příbram
Příbram
65' Jandera   • 76' Květ
1. poločas: Staněk – Kladrubský, Novák, Talovierov, Čolič – Mareček, Havelka – Martan, Javorek, Šplíchal – Ledecký. 2. poločas: Křížek – Řezáč, Novák, Fišl, Provod – Wermke, Čavoš, Mareček, Froněk – Ayong, Táborský.
Křížek – Fišl, Provod, Táborský, Čavoš, Wermke, Řezáč, Ayong, Froněk.
Rejžek – Kotalík, Pečenka
SCM Složiště, České Budějovice
150 diváků
Příbram
1. poločas: Boháč – M. Held, Kodr, Mezera, Jablonský – Janota, Januška, Soldát, Polidar – Fantiš, Vandas. 2. poločas: Kočí – Průcha, Šimek, Tregler, Cmiljanovič – Belej (79. Šíma), Květ, Kilián, Jandera – Škoda, Voltr.

Přípravné utkání Dynama s Příbramí je u konce. Hosté zvítězili 2:1, když všechny branky padly ve druhém poločase. Středočeši využili chyb černobílých, ti pak jen snížili Ayongem. Nicméně ve hře bylo hodně nepřesností, bylo znát, že jde o začátek přípravy. Ode mne je to pro dnešek vše, hezký zbytek dne.
90'
89'
Zbývá posledních pár desítek vteřin, u míče jsou hráči v zeleném, kteří zřejmě toto utkání dotáhnou do vítězného konce.
87'
Po standardní situaci Řezáče hlavičkoval Čavoš, ale byl to slabý a nepřesný pokus.
85'
Vysoký presink Příbrami dělal domácím celé utkání problémy. Je to přeci jen pro Dynamo rozdíl než hrát se soupeři ve druhé lize.
83'
Hosté drží míč a nepouští Dynamo do územní převahy.
81'
Necelých deset minut zbývá domácím na vyrovnání. Teď se o to pokusil Čavoš, ale rána z dálky mu nevyšla podle představ.
79'
Střídání v týmu 1.FK Příbram: ze hřiště odchází Belej, přichází Šíma.
77'
Dynamo právě vstřelilo branku!
O minutu později je sníženo. Za odraženým míčem dobře šel KARSTEN AYONG, odstavil obránce, udělal kličku obránci a nakonec prostřelil Kočího.
76'
Příbram právě vstřelila branku!
Druhá půle domácím až na výjimky vůbec nevychází, nyní to má druhé gólové vyústění soupeře. Po druhém zaváhání obrany černobílých se k míči dostal ROMAN KVĚT a povedenou technickou ranou překonal Křížka.
76'
Čavoše šel středem a hledal Ayonga, tomu však přišla přihrávka na paty, i proto se balonu zmocnili hosté.
74'
Rozehrávka nakrátko Dynamu vůbec nevyšla, naopak hosté se řítili do protiútoku. Domácí trenéři mohou být spokojeni pouze s poctivým návratem.
73'
Wermke pálil levou nohou z pravé strany, leč jeho tečovaný pokus skončil pouze na boční síti.
72'
Mareček poslal z rohového kopu pěkný centr, Kočí nedosáhl, ale Fišl se k hlavičce také nedostal.
71'
Domácí hra se zvedla. Řezáč se hbitě prosmýkl po lajně, hledal ve vápně spoluhráče, ale před Ayongem a Wermkem zasáhli obránci.
69'
Po standardní situaci domácích mohlo být vyrovnáno! Provodův centr hlavou lízl Ayong a Kočí předvedl rychlý zákrok, kterým zachránil Příbram.
67'
Hned po rozehrávce se uvolnil Provod a oslovil Táborského. Toho však zradil první dotek, proto jeho zblokovaná střela nebyla nebezpečná.
66'
Po brance přišla pauza na občerstvení.
65'
Hosté jdou do vedení! Po hrubé chybě Nováka, který při rozehrávce přišel o míč, postupoval ROSTISLAV JANDERA sám na Křížka a v zakončení si počínal hodně zkušeně.
63'
150 diváků dnes dorazilo na Složiště k přípravnému utkání.
61'
Jandera však poslal míč mimo hřiště, zadarmo získaný míč pro domácí.
60'
Po Škodově sražené střele rozehrají Středočeši rohový kop.
59'
Opět spolupráce přihrávající Froněk a zakončující Táborský, tentokrát domácí ofenzivní záložník o kousek přestřelil.
57'
Sestava Příbrami ve 2. poločase: Kočí – Průcha, Šimek, Tregler, Cmiljanovič – Belej, Květ, Kilián, Jandera – Škoda, Voltr.
56'
Velký závar v domácím vápně, Škoda byl hodně aktivní, a kdyby z malého vápna zakončil, Křížek by s tím těžko něco dělal. Příbram však skóre zápasu neotevřela.
55'
Od rohového praporku rozehrají standardní situaci i hosté.
53'
Jenže Provodův centr končí mimo dosah spoluhráčů, odkopávat bude Kočí.
52'
Po pěkném průniku Froňka mohl zakončovat Táborský, ale jeho sražená rána končí rohovým kopem.
50'
Příbram je u více míč, Dynamo se po poločase ještě nedostalo do nebezpečných pozic.
48'
Ráz zápasu se ani po prostřídání příliš nezměnil, zatím se hraje převážně ve středu pole.
46'
Sestava Dynama do druhého poločasu: Křížek – Řezáč, Novák, Fišl, Provod – Wermke, Čavoš, Mareček, Froněk – Ayong, Táborský.
Po prvním poločase platí bezbrankový stav. Neviděli jsme ani žádnou vysloveně gólovou šanci. Víc ze hry měla Příbram, Dynamo bylo možná o něco nebezpečnější. Uvidíme, jak se budou prezentovat odlišné jedenáctky ve druhé půli.
45'
44'
Domácí hrají na velkém prostoru, daleko od sebe. I proto se David Ledecký skoro nedostal do hry. Trenéři ani jednoho týmu nejsou zatím moc spokojeni.
42'
Ve hře je nyní hodně faulů na obou stranách, i když je to spíše Příbram, která tvrdí muziku.
40'
Teď se to povedlo Javorkovi, ale Ledecký byl dobře pokrytý a zvládl míč jen prodloužit.
38'
Domácí měli k dispozici standardku, ale rozehráli na krátko a vůbec se nedostali k centru do šestnáctky.
36'
Poslední minuty se hraje zejména na polovině Dynama. Byť Příbram ještě vážněji neohrozila branku domácích, tak její územní převaha mírně stoupá.
34'
Na druhé straně měli hosté slušně rozehranou akci, ale nepohlídali si ofsajdové postavení.
32'
Javorek prošel značnou část hřiště, několikrát si narazil, ale nakonec o balon přišel.
30'
Půlhodinka za námi. Zatím sledujeme fotbal bez větších šancí v slušném tempu. Je vidět, že je teprve začátek přípravy, ve hře je ještě hodně chyb.
27'
S Dynamem od včerejška trénuje bývalý reprezentační kapitán Tomáš Sivok. Jestli bude v dresu nováčka pokračovat, to zatím jasné není. Otázka je, kdy by se mohl zapojit i do zápasu.
25'
K hlavičce se dostal Novák, ale jeho pokus byl zblokovaný a k Boháčovi nedorazil.
24'
Už se opět hraje, tentokrát před brankou Příbrami. I Dynamo rozehraje roh.
23'
Po zakončení Kodra mimo branku následuje přestávka na občerstvení.
22'
Jihočeši v posledních minutách často ztrácejí míče, výsledkem je nyní rohový kop hostů.
20'
Hra chvilku stála, Čolič dostal nepříjemnou ránu. Ale vše už pokračuje dál.
18'
Pavel Novák výjimečně přišel při rozehrávce o míč, to se mu moc nestává. Naštěstí pro něj i pro domácí Středočeši pokazili následný brejk.
16'
Standardní situaci hostů rozehrál Jablonský a Staněk vyboxováním rovnou založil protiútok. Po něm Mareček hledal ve vápně Ledeckého s Martanem, ani jeden z nich na balon nedosáhl.
14'
Následoval rohový kop, který zakončil dalekonosnou ranou Mareček, ale balon se stočil mimo tři tyče.
13'
Po rychlém a nečekaném rozehrání Čoliče se řítil na Boháče rychlonohý Šplíchal, ale příbramského brankáře neprostřelil.
11'
Následný rohový kop nadělal Boháčovi trošku větší trable, ale nakonec si nadvakrát hostující brankář poradil.
10'
První šance Dynama! Po rychlé akci se na levé straně uvolnil Šplíchal, připravil zakončení pro Javorka, jenž vypálil poměrně prudce a Boháč musel předvést pohotový zákrok.
8'
Akce ještě pokračovala a stoper hostů Kodr napálil doražený míč. Trajektorie nebyla špatná, ale nakonec Staňkovu branku o kousek přeletěla.
7'
Nejvýše vyskočil domácí stoper Novák a odpravil míč do bezpečí.
6'
První rohový kop je tady, rozehrají ho hosté z Příbrami.
4'
První přípravný zápas Dynama proti Berounu se hrál ve výrazně nižším tempu (7:0). Dnes je to ligová konfrontace a je to znát.
2'
První útok černobílých skončil ofsajdovým postavením Ledeckého, odkopávat bude Boháč.
1'

Č. Budějovice: Staněk – Kladrubský, Novák, Talovierov, Čolič – Mareček, Havelka – Martan, Javorek, Šplíchal – Ledecký.
Náhradníci: Křížek – Fišl, Provod, Táborský, Čavoš, Wermke, Řezáč, Ayong, Froněk.

Příbram: Boháč – M. Held, Kodr, Mezera, Jablonský, Janota, Juroška, Soldát, Polidar, Vandas, Fantiš.
Náhradníci: Kočí – Průcha, Tregler, Šimek, Cmiljanovič, Belej, Květ, Kilián, Jandera, Voltr, Škoda, Šíma.
Přehled hráčů na začátku letní přípravy

Brankáři: Zdeněk Křížek, Matěj Luksch, Jindřich Staněk.
Obránci: Daniel Fišl, Lukáš Havel, Jiří Kladrubský, Pavel Novák, Michal Řezáč, Maksym Talovierov (dorost), Tomáš Sivok, Benjamin Čolič.
Záložníci: Patrik Brandner, Patrik Čavoš, Tomáš Froněk (Chrudim – připojí se v úterý), Filip Havelka, Petr Javorek, Daniel Mareček, Ladislav Martan, Matej Mršič, Lukáš Provod, Martin Šplíchal, Roman Wermke.
Útočníci: Karsten Ayong (test), David Ledecký, Ivo Táborský.
Českobudějovické Dynamo vstoupilo do letní přípravy suverénně, když přehrálo divizní Beroun sedmibrankovým rozdílem. O branky se postaralo sedm různých hráčů. Mezi nimi i Karsten Ayong, jenž tak okořenil návrat do Dynama gólem. Blízko skórování byl i druhý testovaný hráč Tomáš Froněk. Zatím se mu však nepoštěstilo, na několika gólech se však podílel. Oba hráči by měli naskočit i do dalších přípravných zápasů. Do hry ještě zřejmě nezasáhne Patrik Brandner, jenž v pondělí začal s plným tréninkem. Od pondělí se s mužstvem připravuje už i Filip Havelka. Naplno by měl trénovat už i Matej Mršič. K týmu se v úterý připojil stoper Tomáš Sivok, což by mohla být pro Dynamo velká posila. Poprvé by černobílý dres mohl obléci Benjamin Čolič. Po středečním klání s Příbramí se Horejšovi svěřenci představí v sobotu opět na Složišti proti Vlašimi.
Aktuální kádr Příbrami v přípravě:

Marek Kodr, Tomáš Jablonský, Radek Voltr, Jan Rezek, Miroslav Slepička, Petr Průcha, Matěj Polidar, Jaroslav Tregler, Antonín Fantiš, Roman Květ, Karel Soldát, Rostislav Jandera, David Kilián, Martin Nový, Emmanuel Antwi.

Nově příchozí:
Marek Šíma, Jiří Mezera, Petr Janota, František Belej, Martin Polák – mládežnické týmy 1.FK
Martin Held – zkouška z FC Písek
David Šimek – zkouška z FK Dukla Praha
Mihailo Cmiljanovič – zkouška z Tatranu Prešov
Pavel Vandas – zkouška z FC Táborsko
Michal Škoda – přestup z FC Zbrojovka Brno
1.FK Příbram je středočeský fotbalový klub, který po devíti letech opustil nejvyšší soutěž. Ve FORTUNA:NÁRODNÍ lize však 1.FK strávil pouze jednu sezonu, aby se v ročníku 2018/19 opět představil mezi tuzemskou elitou. Příbramští však opět bojovali především o záchranu, a to dokonce až v baráži. Po kontroverzním dvojzápase nakonec první liga u Litavky zůstala. Na lavičce tak zůstal i trenér Nádvorník. Avizovaný je konec veterána Skácela. Dále v mužstvu nepokračují ani Matoušek, Mingazov, Chaluš, Keita, Vůch, Nitrianský a Hlúpik. S týmem trénují kromě několika mladíků i testovaní Vandas (Táborsko), M. Held (Písek), Šimek (Dukla), Cmiljanovič (Prešov) či nová akvizice Michal Škoda. Středočeši zahájili přípravu teprve v pondělí, takže pro ně bude středeční duel s Dynamem první zápasovou zkouškou.
Vítejte při sledování online přenosu z přípravného utkání mezi SK Dynamo České Budějovice a 1.FK Příbram, které se odehraje ve středu od 11 hodin v SCM Složiště v Českých Budějovicích.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 11:00.