Přípravné zápasy -  ONLINE PŘENOS -  Pardubice : Zápy - 14. července 2018   10:15

Pardubice
Pardubice
3' Fousek  • 8' Kovář  • 70' Mužík  • 88' Kovář
4:0
(2:0)
Zápy
Zápy
Pardubice
Knobloch (46. Šmíd) – Prosek, Klíma (58. Zukal), Šejvl, Čelůstka – Mužík, Kovář (46. Tischler), Jeřábek, Fousek (58. Sokol) – Černý, Petráň.
Šmíd – Zukal, Kašiar, Tischler, Sokol, Čmelík.
Nenadál – Vít, Novák
Stadion Pod Vinicí, Pardubice
110 diváků
Zápy
Doležal – Hron, Eliáš, Šrain, Balvín, Gajdasz, Macek.

90+1'
88'
Pardubice právě vstřelily branku!
Autorem branky je DANIEL KOVÁŘ, který po rohu využil prodlouženého míče a zblízka ho usměrnil do branky na 4:0!.
88'
Sokol vysunul Kašiara, ten už už obcházel Frydrycha, ale ten mu v poslední chvíli sáhl do střely a je z toho roh.
83'
Dva rohy hostů v rychlém sledu, ale nic jim nepřinesly.
78'
Ojedinělá střela v podání hostujícího Petra Putze, ale skončila vedle domácí svatyně.
77'
Do zakončení se probil Kovář, ale Frydrych jeho ránu vyrazil.
70'
Autorem branky je LADISLAV MUŽÍK, který se prosadil po samostatné akci a upravil na 3:0!
62'
Další várka střídání na obou stranách.
60'
Po centru z pravé strany hlavičkoval čerstvý Pavel Sokol těsně vedle branky Zápů.
58'
Třetí změna v celku Pardubic, kdy Adama Fouska nahradil Pavel Sokol a Jakuba Klímu Lukáš Zukal.
54'
Roh nyní mají hosté.
52'
I ve druhé půli se zatím hraje dle pardubických not. Domácí nyní vybojovali rohový kop.
46'
V domácím celku došlo ke dvěma změnám, kdy Knoblocha v brance nahradil Šmíd a Kováře Tischler.
U hostů se do hry dostali Eliáš, Macek a Hron.
46'
45+1'
45+1'
Po rozehrání hostů, šli domácí do rychlého brejku, kdy Fousek ideálně vysunul Čelůstku, ale ten svůj lob poslal před Frydrycha i branku.
44'
Trestný kop pro hosty z dobré pozice, který zahrával Pavel Hašek a je z toho roh pro Zápy.
37'
K další střele se dostal Petráň, ale Frydrych byl opět připraven.
35'
K zakončení se dostal Petráň, ale Frydrych byl připraven.
35'
Roh pro Pardubice.
34'
Následný Fouskův pokus mířící k tyči Frydrych vyrazil.
33'
Další přímý kop pro domácí celek.
24'
Obrovská šance Mužíka po další ideální přihrávce od Petráně. Domácí záložník, ale poloprázdnou branku hostí přestřelil z malého vápna...
18'
Hlavička Pavla Černého po centru skončila těsně nad brankou hostů.
8'
Pardubice právě vstřelily branku! Po příhře od Petráně se zblízka prosadil DANIEL KOVÁŘ – 2:0!
3'
Po rohu Mužíka poslal míč patičkou do šibenice ADAM FOUSEK – 1:0!.
2'
Ke střele se dostal Petráň a Frydrych musel vyrážet na roh.
1'
Po centru Čelůstky, ale Klíma ve skluzu zakončil vedle.
1'
Domácí mají hned v první minutě výhodu přímého kopu.
1'

FK Pardubice: Knobloch – Prosek, Klíma, Šejvl, Čelůstka – Mužík, Kovář, Jeřábek, Fousek – Černý, Petráň.
Náhradníci: Šmíd – Zukal, Kašiar, Tischler, Sokol, Čmelík.

SK Zápy: Frydrych – Čuřík, Růžek, Duben, Jablonský – Hašek, Jelínek, Stehno Svoboda – Putz, Vaďura.
Náhradníci: Doležal – Hron, Eliáš, Šrain, Balvín, Gajdasz, Macek.

Rozhodčí: Nenadál – Vít, Novák.
V sobotním dopoledni se na stadionu Pod Vinicí uskuteční přípravné utkání mezi FK Pardubice a SK Zápy. Oba celky byly v uplynulé sezoně na třetích místech ve svých soutěžích. Pardubice ve FNL a Zápy v ČFL. Pro domácí celek se jedná o generálku na start F:NL, pro Zápy o první přípravu.
Naposledy se oba týmy střetly v zimě 2013 a Pardubice vyhrály vysoko 6:0. Tento zápas v pardubickém dresu však již pamatuje jen matador Jan Jeřábek.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 10:15.