Fickentscher – Abdellaoui, Neitzke, Zock, Kabashi, Kouassi, Toma, Lenjani, Kasami, Adryan.
Bohemians
Valeš – Bartek, Hůlka, Pokorný, Vondra (46. Dostál), Reiter, Švec, Hašek, Vodháněl (46. Záviška), Vaníček, Koubek.
Fryšták – Jindřišek, Levin, Záviška, Nečas, Šmíd, Krch, Dostál, Bederka

Druhý poločas nám příliš fotbalové krásy nenabídl. Sion měl jednu dobrou šanci, kdy Valeš dokázal reflexivně vyrazit přízemní střelu. Jinak nebylo k vidění vůbec nic zajímavého. V poslední desetiminutovce šla vidět snaha švýcarského klubu, který se více dostával před branku soupeře a snažil se o vyrovnání. To se mu nakonec nepovedlo a Bohemka na soustředění v Turecku poráží Sion po výsledku 1:0!
90+2'
90+1'
Další roh Sionu a následně odpískán faul na Valeše.
90'
Do vápna přilétly postupně dva centy, ale každý dokázala obrana Bohemky odrazit do bezpečí.
90'
Hráči v červených dresech neuspěli ani s další útočnou akcí, ještě mají možnost rohového kopu. Jedna z posledních šancí k vyrovnání.
89'
Přihrávka do uličky a signalizován ofsajd pro hráče Sionu.
88'
Švýcarům se nyní daří kombinovat před pokutovým území, hráči Bohemky odráží jejich centry či přihrávky a drží se na hranici šestnáctky.
87'
Dlouhý míč Bohemky nakonec znamená ofsajd. Sion se rychle snaží přejít do útoku.
85'
Po rohovém kopu hlavičkoval jeden z hráčů nad branku Valeše.
85'
Sion se nakonec dokázal dostat do útoku a nakonec z toho byl nepříjemný centr z levé strany, který byl sražen na rohový kop.
82'
Šanci měli z následného rohového kopu, který jim však nepřinesl zcela vůbec nic.
81'
Zbývá nám posledních deset minut tohoto přípravného zápasu. Dokáží Švýcaři vyrovnat?
80'
Hráč Sionu to zkoušel střelou ze střední vzdálenosti, která se snesla daleko od branky českého celku.
79'
...následoval centr, který obrana Bohemky dokázala vyrazit.
78'
Po útoku Sionu přichází jejich další rohový kop...
77'
Sion se nyní musel bránit standardní situaci a střílený centr zachytil jejich brankář.
75'
Valeš nyní předvedl důležitý zákrok, když vyrazil střelu v bezprostřední blízkosti své branky. Pěkný zákrok!
73'
Rohový kop Bohemka řešila na krátko. Následně se soupeř dokázal ve vápně ubránit a vyváží míč na polovinu svého soupeře.
72'
Koubek se rozběhl po pravé straně a vyslal pěkný centr před branku, jednoho jeho spoluhráče míč přeskočil. Další hráč Bohemky dokázal zpracovat míč, ale nedostal se k zakončení.
71'
Centr z levé strany odrazil obránce Sionu. Následná snaha Bohemky o další centr, ale míč končí mimo hrací plochu.
69'
Český celek nyní donutil obranu soupeře přihrávat na svého brankáře, který tentokrát na jistotu odkopává míč daleko od své branky.
67'
Z jejich další útočné akce už ale přišlo zakončení a střela z hranice šestnáctky míří doprostřed branky, kde stál připravený Valeš.
66'
Útok Sionu po pravé straně nepřinesl nic zásadního.
64'
Ofsajd Bohemky, která tak musí přenechat míč soupeři.
63'
Dlouhý centr a hlavička hráče Sionu, kterou chytá Valeš bez větších problémů.
62'
Brankář Sionu nyní zazmatkoval ve své rozehrávce a zase mohla Bohemka těžit z jeho chyby. Tentokrát to obrana Sionu zvládla, avšak po hodně dlouhé době šance českého celku k další brance.
61'
Šmíd a Krch se nyní podívají na hřiště. Další střídající hráči pražského celku.
59'
Obrana Bohemky si nyní poradila s útokem soupeře po levé straně a Valeš se zhostí dalšího odkopu od své branky.
57'
Ale ani českému celku se nedaří v útočné fázi a nesledujeme útočnou podívanou. Spíše překopávání míče z jedné strany na druhou.
55'
Švýcarský celek drží více míč na svých kopačkách, ale i nadále se potýká s nepřesností v útočné fázi. Zde jim to zkrátka zatím vůbec nejde.
53'
Nepřesný centr do pokutového území zachytává Valeš.
51'
Dobrý dlouhý míč na hráče Boheminas, ale ten nedokázal ideálně zpracovat a nadějný brejk je pryč.
50'
Bohemians v útoku nyní nic nevymyslela a v blízkosti rohového praporku ztrácí míč a následuje odkop od branky.
49'
Sion dostal míč k šestnáctce, ale špatná přihrávka a Bohemka vyváží míč z vlastní poloviny.
48'
Snaha švýcarského celku o překonání poloviny hřiště se zatím nedaří a vázne jim kombinace.
46'
Střídání v týmu Bohemians Praha 1905: ze hřiště odchází Vondra, přichází Dostál.
Střídání v týmu Bohemians Praha 1905: ze hřiště odchází Vodháněl, přichází Záviška.
46'
Centr odvrácen a ihned poté rozhodčí ukončil první poločas. V něm měli Klokani dobrý vstup do zápasu a vytěžili z toho úvodní branku.Následně Sion postupně přebíral držení míče ve svůj prospěch, ale do vážnější šance se za celý první poločas nedostal. Stejně tak i jejich soupeř a sledovali jsme spíše podprůměrnou hru od obou týmů.
45+1'
45+1'
Centr za obranu byl sražený a ještě uvidíme rohový kop v podání Sionu.
45'
Rozehrávka na krátko, následná delší přihrávka, která končí v zázemí. Nyní si hráči Bohemky příliš nerozuměli.
44'
Míč se nachází na polovině Sionu a Klokani budou rozehrávat po faulu soupeře.
42'
Další standardní situaci Sion rozehrál již o něco lépe a poslal do vápna střílený centr, který nakonec končí mimo hřiště a následuje pouze odkop od branky Bohemians.
41'
Bohemka má nyní problémy dostat míč z vlastní poloviny a opět se dopustila faulu.
40'
Sion zahrával další standardní situaci, se kterou nakonec neohrozil branku soupeře. Chvíli držel míč u pravého rohového praporku, ale k centru do šestnáctky nedošlo.
38'
Následná snaha Bohemky o centr z levé strany, ale hráč již nestihl míč na hrací ploše. Následuje odkop od branky švýcarského celku.
37'
Přízemní střelu ze střední vzdálenosti kryje brankář Sionu.
35'
S blížícím se koncem prvního poločasu čekáme na nějakou větší šanci. Již delší dobu si obě mužstva střídají míč bez větších šancí. Spíše se hraje uprostřed hřiště. Ani ze standardních situací se nedaří týmům pořádně ohrozit jednu či druhou branku.
33'
Z této standardní situace nakonec nevzešla žádná zajímavá šance a Fickentscher v brance mohl zůstat v naprostém klidu.
32'
Faul a Bohemians bude zahrávat zajímavou standardní situaci.
31'
Nepřesná rozehrávka českého celku na svého brankáře, ale Valeš střelhbitě vyběhl od své brankové čáry a odkopává míč do bezpečí.
29'
Hra pozastavena, jeden z hráčů Bohemians potřebuje ošetření.
28'
Centr před branku Bohemians. Obránce nepřesně odhlavičkoval a míč se snesl hodně vysoko do vzduchu. Valeš na nic raději nečekal, vyběhl z branky a vyrazil míč mimo šestnáctku.
27'
Ta byla k vidění nyní, ale bez jakéhokoliv zakončení směrem na branku.
26'
Na druhou stranu, ze strany Bohemky jsme již delší dobu neviděli žádnou útočnou akci.
25'
Hráči Sionu mají více míč ve svém držení, ale i nadále platí, že Valeše vůbec neohrožují v jeho brance.
23'
Obdobná situace, avšak ve zpomalenějším tempu. I nyní se obraně Bohemky podařilo zneškodnit přihrávku před branku.
22'
Náznak soupeře o rychlý útok po levé straně, kdy došlo k přihrávce do pokutového území, ale ta byla včas zastavena.
21'
Dlouhý centr a obránce Bohemky tečuje míč hlavičkou přímo do náruče brankáře Valeše.
20'
Dvacátá minuta zápasu. Bohemians vede 1:0 po chybě brankáře. Momentálně se brání kombinaci soupeře, který má však problémy se dostat do před brankového prostoru.
19'
Protiútok Sion zastavuje český celek jen za cenu faulu a dotyčnému hráči je domlouváno od rozhodčího.
18'
Sion zahrával svůj první rohový kop v zápase, který nepřinesl nic vážného na branku Klokanů.
17'
Bohemka zatím nemá problémy s útočníky soupeře.
16'
Hráči v červených dresech se momentálně snaží o držení míče. Avšak i nadále se pohybují spíše na své polovině hřiště v blízkosti půlící čáry.
15'
Filip Hašek zahrával standardní situaci svého celku, ale nakonec jeho centr nedokázal výrazně ohrozit branku Sionu.
13'
Centr ze standardní situace končí v rukavicích Valeše.
12'
Dlouhý míč na pravou stranu, ale hráči Sionu nakonec nezvládli vzdušnou kombinaci. Nicméně stále drží míč na polovině hřiště.
11'
Nakonec rychle ztrácí míč a Valeš zatím nemusel vůbec zasahovat. Nyní rozehrává míč na své spoluhráče.
10'
Nyní se Klokanům nepodařilo ohrozit branku soupeře a ten se snaží o rychlý postup vpřed.
8'
Český celek vstoupil do utkání lépe a od začátku duelu hýří aktivitou.
7'
Sion po ztrátě míče opět nedokázal ubránit rychlý útok soupeře, který se dostal středem hřiště do zakončení, ale tentokrát je odpískán faul hráče Bohemians.
5'
Bohemians právě vstřelili branku!
Obrovská chyba brankáře Sionu, který nepřesně rozehrál a do šance se dostal hráč Bohemky, který odcentroval míč před branku a MATĚJ KOUBEK svou hlavičkou otevírá skóre zápasu.
4'
Bohemians svůj první rohový kop rozehrála do strany a hráči Sionu velmi rychle vystoupili proti míči a nedovolují soupeři centr před branku.
3'
Švýcarský celek nedokázal udržet míč na půlící čáře a jeho soupeř se opět dostává na jeho území.
1'
Bohemka zkoušela svou první útočnou akci po pravé straně, odkud se jí ani nadvakrát nepovedlo dostat míč před branku Sionu.
1'
Sion rozehrál přátelské utkání. Uvidíme, jak si český celek povede proti švýcarskému prvoligovému týmu.