Přípravné zápasy -  ONLINE PŘENOS -  Znojmo : Al-Rayyan - 25. července 2018   18:00

Znojmo
Znojmo
0:2
(0:0)
Al-Rayyan
Al-Rayyan
51' Tabata   • 77' Ahmed
Znojmo
Veselý (46. Sušac) – Krčík, Avdič (42. Malár), Cheredea, Cihlář, Obiechina, Hlůže, St. Hillaire, Ambrozek, Dramé, Beganovič
Sušac, Štrombach, Pacula, Kučera, Malár, Teplý
Al-Rayyan
Barry – Aladden (46. Ahmed), Haroan, Gonzalo, Tuma, Atkorbi, Gouma, Nyongin, Tabata, Alsaadi, Quintana
Zakri, Fahad, Alharazi, Ibrahim, Abdulmagsoud, Ahmed, Alyazedi, Alruaimi, Abdelaaim, Sayyar, Khlid, Alkuari, Hassannein

Je konec! Katarský celek odjede ze Znojma s vítězstvím po povedeném výkonu. Domácí mužstvo tak poznalo v letošní sezóně poprvé porážku.
90'
90'
Znojmo se ještě snaží o snížení, ale Al-Rayyan vytvořil neprostupnou obranu.
88'
Hlůže zkusil podobný pokus jako na druhé straně Ibrahim, rovněž příliš vysoko.
86'
Ibrahim prověřil domácího brankáře střelou z dálky, mířil však příliš vysoko.
85'
Katar kombinuje na polovině hřiště a nepouští domácí k míči.
83'
Na zemi leží jeden ze znojemských fotbalistů, přibíhají ošetřovatelé.
81'
Štrombach se chopil přímáku a pěknou střelou mířil na zadní tyč. Skvěle chytající Barry ale parádním zákrokem šanci Znojma vytěsnil.
80'
Faul u hranice šestnáctky, šance pro Znojmo na snížení!
80'
Centr Znojma mířil do ofsajdu.
77'
Střídání v týmu 1. SC Znojmo FK: ze hřiště odchází Tabata, přichází Alyauedi.
Střídání v týmu 1. SC Znojmo FK: ze hřiště odchází Gouma, přichází Abdelaalim.
77'
Al-Rayyan právě vstřelil branku!
Katarské mužstvo kráčí za vítězstvím! Perfektní přihrávka do náběhu za obranu na MOUFAKA AHMEDA skončila přesnou střelou mezi tři tyče.
76'
Al-Rayyan očividně zkouší praktikovat dlouhé nákopy na Alharaziho.
75'
Katarští fotbalisté hrají v pohodě, naproti tomu Znojmo by rádo vyrovnalo.
74'
Znojmo vybojovalo rohový kop. Dočkáme se vyrovnání?
71'
Střídání v týmu 1. SC Znojmo FK: ze hřiště odchází Dramé, přichází Pacula.
69'
Tabata posílal Alharaziho do brejku, jeho přihrávka byla ale příliš prudká.
67'
Střídání v týmu Al-Rayyan SC: ze hřiště odchází Quintana, přichází Ibrahim.
Střídání v týmu Al-Rayyan SC: ze hřiště odchází Haroan, přichází Sayyar.
67'
Alharazi se výborně prodral po pravé straně přes půl hřiště až do zakončení. Jeho tvrdou střelu ale Sušač vyrazil.
65'
Nepovedená přihrávka, katarský brankář bude odkopávat od brány.
64'
Z rohového kopu k ohrožení branky nedošlo, Znojmo ale stále drží míč v blízkosti pokutového území.
63'
Šance na vyrovnání. Rohový kop pro Znojmo.
62'
Střídání v týmu 1. SC Znojmo FK: ze hřiště odchází Beganovič, přichází Štrombach.
Střídání v týmu 1. SC Znojmo FK: ze hřiště odchází Obiechina, přichází Teplý.
59'
Střídání v týmu Al-Rayyan SC: ze hřiště odchází Atkorbi, přichází Alharaazi.
Střídání v týmu Al-Rayyan SC: ze hřiště odchází Alsaadi, přichází Abdulmagsoud.
Střídání v týmu Al-Rayyan SC: ze hřiště odchází Tuma, přichází Alruaimi.
56'
Alsaadi se dostal chybou domácích do rychlého protiútoku a zkoušel přihrávkou do běhu najít spoluhráče, Znojemští ale jeho záměr vystihli.
51'
Máme tu první gól utkání! Sušač chtěl rozehrát nakrátko na spoluhráče, jenomže se mu rozehrávka nepovedla a přihrál přímo na RODRIGA TABATU, který neměl problém poslat míč do sítě.
48'
Veselý vyběhl pro míč daleko za hranici vápna a měl velké problémy s dotírajícím Tabatou.
46'
Nyongin si nádherně obhodil domácího hráče a zkusil střelu z dálky. Ta však skončila v zámezí.
46'
Střídání v týmu 1. SC Znojmo FK: ze hřiště odchází Veselý, přichází Sušac.
Střídání v týmu Al-Rayyan SC: ze hřiště odchází Aladden, přichází Ahmed.
46'
První poločas skončil bezbrankovou remízou. O něco více ze hry měl katarský celek, který dokonce vstřelil branku. Z ní se ale radovali pouze chvilku, postranní rozhodčí totiž měl praporek nahoře.
45+1'
45+1'
Quintana povedeně kombinoval se spoluhráči, obraně Znojma se ale povedlo jednu z přihrávek vystihnout.
45+1'
Rozhodčí nastavuje jednu minutu.
42'
Střídání v týmu 1. SC Znojmo FK: ze hřiště odchází Avdič, přichází Malár.
37'
Nyongin zkoušel hledat centrem z pravé strany své spoluhráče ve vápně, tam však nikdo nestál. Následuje odkop od brány Znojma.
35'
Al-Ryyan vstřelil první branku utkání, avšak z ofsajdu! Povedená kombinace skončila u Tabaty, který s přehledem dopravil míč do sítě. Postranní rozhodčí měl ovšem praporek nahoře.
31'
Neuvěřitelné! Tabata rozehrál přímý kop fantasticky a v těsné blízkosti branky míč ještě tečoval do břevna jeden z jeho spoluhráčů. Katarský celek byl velmi blízko první brance utkání.
30'
Znojmo se provinilo faulem v blízkosti pokutového území.
29'
Další faul Znojma na polovině hřiště.
28'
Dramé se provinil faulem za půlkou, hosté z toho následně vytěžili povedenou střelu, avšak těsně vedle.
28'
Al-Rayyan drží balón ve své moci a kombinuje u pravé strany.
26'
Přetáhnutý roh skončil na kopačkách domácích.
25'
Akce hostů končí po hlavičce jednoho z domácích na rohovém kopu.
24'
Beganovič utíkal za nakopnutým míčem, brankář soupeře tam byl ale dřív.
22'
Nepovedený pokus o náběh domácího mužstva skončil až daleko za postranní čarou.
19'
Hosté se začíná pomaličku dostávat do tempa a zkouší vymyslet způsob, jak pronikout za znojemskou obranu.
15'
V držení míče je zatím lepší domácí družstvo. Žádná větší akce z toho ale zatím nebyla.
10'
Už se opět hraje, oba týmy se ale za nepřestávajícího deště jenom oťukávají.
8'
Na úvod zápasů se spustil mohutný déšť a v 8. minutě udeřil v těsné blízkosti stadionu mohutný blesk, rozhodčí tak okamžitě přerušil hru a poslal hráče do kabin.
1'
1. SC Znojmo FK

Zatímco jejich soupeř se teprve připravuje na novou sezónu, Znojemští tu svoji již zahájili prvním soutěžním utkáním. Na domácím pažitu přivítali Varnsdorf a po smírném výsledku 1:1 brali na úvod Fortuna:národní ligy jeden bod. Znojmu hraje do karet také fakt, že v letošní sezóně počínaje přátelskými zápasy dosud nepoznali přemožitele! A to v přípravě odehráli hned deset přátelských zápasů, z nichž jich dokázali vyhrát hned osm a pouze dva remizovali.
Al-Rayyan SC

Katarský celek absolvuje přátelský duel s českým mužstvem v rámci svého rakouského přípravného kempu na novou sezónu v nedalekém Laa an der Thaya. Troufnu si tvrdit, že nás čeká rozhodně zajímavý souboj. Al-Rayyan totiž není žádný amatérský klub. V katarské lize skončil loni na pěkném třetím místě, je proto dost možné, že některé hráče z jeho mužstva uvidíme za čtyři roky na mistrovství světa v dresech Kataru. Tým je navíc výborně doplněn několika cizinci z Urugvaje, Ghany, Maroka a Jižní Koreje.
Hezký podvečer ze Znojma! Dnes budeme svědky hodně speciálního přátelského utkání. 1. SC Znojmo totiž na svém hřišti přivítá prvoligový katarský celek Al-Rayyan SC. Pikantností není pouze fotbalově poměrně exotický soupeř, ale také fakt, že se Znojmo utká s mužstvem, jehož domácí stadion bude hostitelem příštího mistrovství světa ve fotbale!