Přípravné zápasy -  ONLINE PŘENOS -  Bohemians : Jihlava - 15. května 2020   11:00

Bohemians
Bohemians
25' Pulkrab  • 27' Vacek  • 47' Květ  • 75' Ljovin
4:1
(2:1)
Jihlava
Jihlava
34' Novotný
Bohemians
Valeš – Keita, Novák.
Jihlava
Serafimov, Šteffl, Křivánek.

Fotbalisté Bohemians zvítězili nad Jihlavou 4:1. V prvním poločase poslali klokany do dvougólového vedení Matěj Pulkrab a Kamil Vacek, ovšem za Vysočinu ještě do přestávky snížil Filip Novotný. Po změně stran se trefovali už jen domácí. Ve 47. minutě přehodil jihlavského gólmana Roman Květ a skóre zápasu uzavřel z pokutového kopu Vladislav Ljovin. Připomínám, že už ve 13:00 čeká oba soupeře ještě jeden zápas, jen v odlišných sestavách.
80'
75'
Bohemians právě vstřelili branku!
Proti hostům byla nařízena penalta, kterou proměnil VLADISLAV LJOVIN, jenž do Bohemians přišel právě z Jihlavy – 4:1.
71'
Do konce zápasu, který se hraje na čtyřicetiminutové poločasy, schází zhruba deset minut. Bohemka stále vede nad Jihlavou o dva góly.
55'
Hosté nehrají ve druhé půli špatně, jsou docela aktivní. O tom vypovídá i počet rohových kopů, ovšem střelecky jsou na tom znatelně lépe hráči vršovického celku.
47'
Domácí opět vedou o dva góly! Parádním lobem přes brankáře Vejmolu se blýskl ROMAN KVĚT.
41'
Po prvním poločase přípravného duelu v Uhříněvsi vedou Bohemians nad druholigovou Jihlavou 2:1. Domácí poslal ve 25. minutě do vedení Matěj Pulkrab a o chvíli později navíc jejich náskok navýšil Kamil Vacek. Vysočina ale zbraně nesložila a ve 34. minutě snížila zásahem Filipa Novotného.
40'
34'
Jihlava právě vstřelila branku!
Prosazují se i hosté! Na rozdíl jediného zásahu snižuje FILIP NOVOTNÝ.
31'
Domácí diktují tempo hry. Po půlhodině hry zaevidovali už šest rohových kopů.
27'
A klokani rychle přidávají i druhý gól! Tentokrát se prosadil KAMIL VACEK – 2:0.
25'
Domácí se dostávají do vedení! Skóre zápasu otevřel útočník MATĚJ PULKRAB.
20'
Domácí postupně přebírají otěže utkání. Vysočina musela přestát dva rohové kopy v krátkém sledu.
17'
Osmělili se také hráči Bohemians. Po nahrávce Ljovina zakončoval Jan Vodháněl, jehož střelu vyrazil na roh brankář Vejmola.
12'
První velkou šanci zápasu si vypracovali hosté! Do pokutového území se s míčem dostal kmenový hráč klokanů Matěj Koubek, který však zamířil nad břevno svatyně zelenobílých.
9'
Skóre duelu je zatím bezgólové. Před malou chvílí zahrávala Vysočina první rohový kop, ze kterého ale bránu Bohemians neohrozila.
1'

Bohemians Praha 1905: Le Giang – Bartek, Köstl, Bederka, Schumacher – Hronek, Květ, Ljovin, Vacek, Vodháněl – Pulkrab.
Náhradníci: Valeš – Keita, Novák.

FC Vysočina Jihlava: Vejmola – Křišťál, Tlustý, Šimko, Novotný – Smejkal, Lacko – Mikuš, Zoubele, Rezek – Koubek
Náhradníci: Serafimov, Šteffl, Křivánek.
Bohemians Praha 1905:
Klokani se po 24. kole nacházejí na jedenáctém místě tabulky FORTUNA:LIGY. Na prostřední skupinu ztrácejí pět bodů, stejný počet jich mají k dobru na baráž o udržení. Celek z Vršovic už stačil odehrát dva přípravné zápasy. V pondělí zdolal na tréninkovém hřišti v Uhříhněvsi 2:1 druholigovou Chrudim (góly Michal Šmíd, Pavel Osmančík) a ve středu pak zelenobílí remizovali v Ďolíčku 1:1 s Libercem (vyrovnával Jakub Nečas).
FC Vysočina Jihlava:
Jihlavě stačila sehrát před přerušením druhé nejvyšší soutěže 17 zápasů a v tabulce se nachází na druhém místě s tříbodovou ztrátou na vedoucí Brno. Patří tedy k hlavním kandidátům na postup do FORTUNA:LIGY. Po koronavirové pauze už Vysočina stačila odehrát přípravný dvojzápas se Spartou. V úterý Pražanům podlehla 1:6 (gól vstřelil Jakub Rezek) a 1:4 (Fares Shudeiwa).
Vítám tu všechny fotbalové příznivce! Restart FORTUNA:LIGY se blíží a týmy tak narychlo dohání zápasové manko usilovným tréninkem a také přípravnými duely. V pátek se uskuteční také dvojzápas mezi pražskými Bohemians a druholigovou Jihlavou.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 11:00 a budeme z něj přinášet změny stavu.