Přípravné zápasy -  ONLINE PŘENOS -  Bohemians : Liberec - 13. května 2020   11:00

Bohemians
Bohemians
84' Nečas
1:1
(0:1)
Liberec
Liberec
45+4' Pešek
Bohemians
1.poločas: Le Giang –⁠ Dostál, Bederka, Krch, Schumacher –⁠ Vodháněl, Květ, Levin, Vacek, Mosquera –⁠ Keita
2. poločas: Valeš –⁠ Bartek, Hůlka, Kostl, Podaný –⁠ Vaníček, Hronek, Jindřišek, Novák –⁠ Nečas, Pulkrab
Liberec
1.poločas: Nguyen –⁠ Mikula, Černický, Karafiát, Fukala –⁠ Hromada, Alibekov –⁠ Beran, Baluta, Pešek –⁠ Kuchta

2.poločas: Knobloch –⁠ Koscelník, Kačaraba, Dvořák, Hybš –⁠ Malinský, Alibekov, Mara, Zeman –⁠ Rondič, Mashike

Ode mě je to pro dnešek vše. Děkuji za pozornost a u dalších přenosů napočtenou!
Máme tu konec dnešního přátelského utkání, ve kterém domácí Klokani remizovali s Libercem 1:1. Po prvním poločase vedli hosté zásluhou Jakuba Peška. Po výměně stran a prostřídání celých sestav jsme dlouho sledovali poločas plný nepřeností a ztrát. Domácím se ale přece jenom podařilo srovnat jedenáct minut před koncem. Po krásné přihrávce Nováka se do šance dostal Jakub Nečas a bezpečně ji proměnil. Bohemians si po pondělním vítězství s druholigovou Chrudimí tedy tentokrát připisují remízu s ligovým Libercem.
90+5'
90+5'
Rohový kop Jindřiška ani tentokráte nenadělal obraně hostů problémy.
90+5'
V poslední minutě utkání je tu roh pro domácí.
90+3'
Volný přímý kop Mary končí v domácí zdi.
90+2'
Loket Hůlky ve tváři Zemana znamená standardní situaci na hranici vápna! Velká šance pro Liberec ujmout se opět vedení a zřejmě rozhodnout zápas!
90'
Po rychlé kombinaci našel Malinský ve vápně Rondiče. Ten si krásně pohrál s Kostlem a dostal se do velké příležitosti. Jeho střelu levačkou krásným zákrokem zneškodnil Valeš a nedovolil hostům jít opět do vedení!
88'
Dlouhý Podaného aut nenaděl problémy libereckému brankáři.
87'
Centr Kostla odvrací Kačaraba do autu.
84'
Bohemians právě vstřelili branku!

Máme srovnáno! Po krásné průnikové přihrávce Nováka se ocitl ve velké šanci JAKUB NEČAS. Střelou na zadní tyč nedal hostujícímu brankáři šanci a srovnává stav utkání!
81'
Centrovaný bacon již po několikáté v dnešním zápase s přehledem odvrací hostující obrana.
80'
Po faulu Malinského zajímavá standardní situace pro domácí.
75'
Nějakých 20 minut do konce, podaří se Klokanům se zápasem ještě něco udělat?
73'
Při následném brejku hostů zakončoval bosenský útočník Rondič, jeho pumelice ale zamířila vysoko nad.
72'
Po rohovém kopu se snažil zakončit Vojtěch Novák, na poslední chvíli byl zablokován jedním z libereckých obránců.
70'
Nečasovo přenesení na druhou stranu hřiště opět nepřesné, aut pro hosty.
69'
Vaníček poslal do vápna zajímavý balon, který našel Podaného., kterého při snaze zakončit, ale výborně zablokoval Kamso Mara.
67'
Vaníček při snaze uvolnit se si počínal nedovoleně a rozehrávku tedy mají hosté.
61'
Ze hřiště nám odstupuje hostující Alibekov, kterého nahrazuje Jakub Hromada, který se tak vrací zpátky na hřiště.
60'
Do zajímavé šance se dostával domácí Novák. Míč mu ale na poslední chvíli odskočil od nohy a z dobře vyvíjející šance je pouze odkop Knoblocha.
57'
Tvrdý zákrok Hronka, rozehrávka pro hosty.
56'
Ani jednomu z celků se nedaří vypracovat si alespoň náznak šance. Většina kombinací nám končí nepřesnou přihrávkou.
53'
Jindřišek krásným balonem přenesl hru na levou stranu, Podaného ale zklamalo zpracování a míč skončil v autu.
50'
Ve vápně padá Matěj Pulkrab, penalta se opět kopat nebude!
49'
Série velkých nepřeností na začátku druhého poločasu.
46'
Sestavy na druhý poločas:
Bohemians Praha 1905:

FC Slovan Liberec: Knobloch –⁠ Koscelník, Kačaraba, Dvořák, Hybš –⁠ Malinský, Alibekov, Mara, Zeman –⁠ Rondič, Mashike
Ve druhém poločase nás čeká zcela jiné utkání. Oba týmy totiž nastoupí ve výrazně obměněné sestavě.
Máme za sebou první poločas dnešního přípravného utkání, který lépe dopadl pro hoste z Liberce, kteří odcházejí do kabin s vedením 1:0. Do utkání lépe vstoupili Klokani a vypracovali si několik zajímavých příležitostí, které nedokázali proměnit. Postupem času se nám hra vyrovnala a spíše iniciativu přebírali hosté. Vše vygradovalo na konci poločasu, kdy krásně ve vápně prošel Beran a našel Jakuba Peška, který poslal hosty do vedení.
45+5'
45+5'
Roh zahraný nakrátko odvrací s přehledem stoper Bederka.
45+5'
Po dalším průniku aktivního Peška je tu další liberecký roh.
45+4'
Liberec právě vstřelil branku!

A máme tu první branku zápasu! Hostující Beran krásně prošel mezi domácími hráči a našel zcela volného JAKUBA PEŠKA, který neměl problém dostat míč do branky.
45+3'
I na druhé straně rohový kop neúspěšný.
45+2'
Nabídka Peška odvrácena na rohový kop.
45+1'
Žádný problém po hostující obranu, naopak do brejku míří hosté.
45'
Těsně před koncem prvního poločasu vybojoval Mosquera pro Klokany rohový kop. Podaří se domácím vstřelit branka?
42'
Ve vápně padá Levin, domácí si žádají penaltu. Rozhodčí ale jasně ukazuje, že penalta se kopat nebude!
41'
Další centrovaný balon tentokráte od Květa nenašel ve vápně opět adresáta.
38'
Tvrdý zákrok Mikuly, který odnesl Levin. Rozehrávka pro domácí.
36'
Bederka hledal za obránci Květa, na poslední chvíli míč sebral Nguyen a zabránil nebezpečí.
34'
Liberečtí se nám osmělili a momentálně jsou lepším týmem na hřišti.
32'
Po nakopnutém balonu se dostal do souboje Kuchta s Le Giangem. Hostující útočník dokázal po nedovoleném zákroku vstřelit branku, která ale nemohla být pochopitelně uznána.
31'
Rohový kop hostů nenadělal domácímu brankáři větší problémy, Klokani zakládají další akci.
30'
Spoustu prostoru dostal Alex Baluta na středu hřiště, jeho střelu nakonec jeden z obránců dokázal zblokovat mimo tři tyče.
28'
Centry létají do vápna hostů velmi často, bohužel pro domácí jsou Severočeši zatím velmi pozorní a všechny bezpečně likvidují.
26'
Skvělé kousky nám teď ukázal Jhon Mosquera, který krásně přešel přes tři hráče a vybojoval faul.
23'
Klokani jsou zatím jednoznačně aktivnějším celkem. Hosté se snaží pozorně bránit a spoléhají se na rychlé protiútoky.
19'
Na levé straně hezky zadribloval a odcentroval Mosquera, jeho nabídku ale odvrátil Mikula do bezpečí.
17'
Rozehrávky se ujal Jiří Bederka, ale střela mu vůbec nesedla a zamířila vysoko nad!
16'
Jeden z Klokanů faulován na hranici vápna, zajímavá šance pro domácí!
15'
První velká šance i na hostující straně! Po hezké průnikové přihrávce se ocitl tváří v tvář domácímu brankáři Kuchta. Jeho střelu levačkou dokázal domácí brankář zlikvidovat pěkným zákrokem!
13'
První zákrok domácího brankáře. Z pravé strany našel hezky kapitán hostů Mikula na hranici vápně Alexe Balutu, kterému ale střela nesedla a namířil ji přesně do náručí slovenského brankáře v barvách Klokanů.
12'
Do zajímavého přečíslení se hnali Klokani. Vaníček našel na vápně opět Květa, který svoji střelu namířil opět jen těsně vedle levé tyče!
11'
Od začátku utkání sledujeme spoustu nepřesností, je jasně vidět, že hráči čekali na svoje zápasy několik týdnů.
8'
První velká šance zápasu! Po centru z pravé strany se zcela sám ve vápně ocitl Roman Květ. Jeho střela z voleje prolétla jen těsně kolem levé tyče Nguyena!
7'
Vacek zajímavou průnikovou nahrávkou hledal Vaníčka, na poslední chvíli skvělým skluzem zakročil Karafiát!
6'
Domácí brankář Le Giang zahrál všem domácím příznivcům a především trenérovi na nervy. Jako poslední hráč si dovolil proti Kuchtovi pěknou kličku.
4'
Roman Květ si při napadání počínal nedovoleně, rozehrávku obstará hostující brankář Nguyen.
2'
Květ hledal nakopávaným balonem Keitu, jeho přihrávka byla, ale moc dlouhá.
1'
První přechod do útoku se hostům nepovedl, Le Giang rozjíždí první domácí akci.
1'
Oba týmy jsou již na trávníku, za chvilku začínáme!
Zahajovací sestavy:
Bohemians Praha 1905: Le Giang –⁠ Dostál, Bederka, Krch, Schumacher –⁠ Vodháněl, Květ, Levin, Vacek, Mosquera –⁠ Keita

FC Slovan Liberec: Nguyen –⁠ Mikula, Černický, Karafiát, Fukala –⁠ Hromada, Alibekov –⁠ Beran, Baluta, Pešek –⁠ Kuchta
FC Slovan Liberec
Liberečtí i přes opět velkou obměnu kádru před sezonou a změnu trenéra prožívají povedený ročník a momentálně drží 7. místo s jednobodovou ztrátou na pátou Mladou Boleslav a šesté Slovácko a jsou tak stále v boji o titulovou skupinu. Liberecké jako jedny z nejvíce musí mrzet přerušení soutěže. Liberci se totiž povedl vstup do jarní části Fortuna ligy, kdy svěřenci Pavla Hoftycha získali ze třech utkání plný počet bodů a zajistili si i účast v semifinále Mol cupu! Naváží Severočeši na povedený vstup do jara i po pauze?
Bohemians Praha 1905
Domácí Klokani opět nezažívají povedený ročník. Vršovičtí se prozatimní tabulce Fortuna ligy nacházejí na 11. místě tabulky pouze s pětibodovým náskokem na barážové příčky a čeká je tedy po restartu soutěže opět boj o záchranu. Svěřenci trenéra Luďka Klusáčka po obnovení tréninkového procesu již odehráli jedno přátelské utkání. Toto pondělí vyzvali druholigovou Chrudim a v utkání hraném v netradičním čase 2x50 minut dokázali zvítězit 2:1 po brankách Šmída a Osmančíka. Podaří se jim zvítězit i v tomto utkání?
Pěkné dopoledne z vršovického Ďolíčku. Vítáme vás u sledování přátelského utkání mezi domácími Bohemians a hosty z Liberce.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 11:00.