Přípravné zápasy -  ONLINE PŘENOS -  Vlašim : Táborsko - 1. března 2020   14:00

Vlašim
Vlašim
19' Janda  • 61' Fotr  • 82' Blecha
3:1
(1:1)
Táborsko
Táborsko
40' Tolnno
Vlašim
I. poločas: Řehák – Breda, Štochl, Vedral, Hašek – Janda, Januška, Průcha, Záviška, Svoboda – Jakubov. II. poločas: Bačkovský – Kadlec, Štochl, Broukal, Svoboda (60. Vrána) – Breda – Záviška (60. Sváta), Januška, Frizoni, Blecha – Fotr.
Bačkovský – Vrána, Blecha, Broukal, Sváta, Kadlec, Fotr, Frizoni.
Klíma – Matoušek, Hurych
Hřiště v Kvapilově ulici, Tábor
Táborsko

Dnešní utkání je u konce a skončilo zaslouženou výhrou domácího celku, který o své výhře rozhodl ve druhém poločase, kdy se postupně trefil Fotr a po něm Blecha.
90'
88'
Závěr zápasu se blíží a o vítězi dnešní střetnutí je již rozhodnuto.
86'
Závěr zápasu patří domácím. Frizoniho centr si stáhl Zadražil.
85'
Januška svou propagační střelou jen rozehřál brankáře Zadražila.
82'
Vlašim právě vstřelila branku!
FILIP BLECHA se po několika nadějných akcích konečně dočkal, když si pohodlně obhodil obránce a následně přesně zakončil.
80'
Frizoni poslal do běhu míč Blechovi a ten našel Fotra, který sám před branou zakončil mimo!
78'
Rychlý brejk Vlašimi mohl zakončit Blecha, ale míč si ideálně nezpracoval a zmocnil se jej soupeř.
76'
Hosté v poklidu situaci pohlídali.
75'
Rohový kop pro domácí barvy.
72'
Oskar Fotr zakončil hlavou, ale míč mířil mimo branku.
71'
Rohový kop hosté ubránili, ale u míče zůstala Vlašim....
70'
Blecha si krásně zpracoval míč a dokázal vystřelit přesně k tyči. Brankář konečky prstů míč vyrazil na roh!
65'
Januška to zkusil hlavou, ale na brankáře nevyzrál.
61'
Domácí vybojovali míč a z pravé strany putoval na OSKARA FOTRA, který byl volný a z hranice vápna prostřelil hostujícího brankáře.
57'
Ofsajd zastavuje akci Vlašimi.
55'
Nyní to Frizoni s aktivitou přehnal a za svůj skluz vidí žlutou kartu.
54'
Domácí jsou v držení míče a aktivně si počíná Frizoni, ale jeho dva centrované míče vždy dokázali obránci soupeře odvrátit.
51'
Dobře si v defenzivě počínali i vlašimští. Breda navíc zkoušel najít rozběhnutého Fotra, ale míč byl moc rychlý.
50'
Hosté se ubránili a po protiútoku budou moci rozehrávat také rohový kop.
48'
Závar ve vápně Táborska končí rohovým kopem.
46'
45'
44'
Na druhé straně Řehák nedosáhl na míč, ale zastoupil jej Vedral a situaci uklidnil.
42'
Vlašim nyní oblehla hostující vápno, ale vozová hradba jihočeského týmu odolala. Nejprve nedosáhl na míč Janda, který mohl hlavou dávat do odkryté branky a poté Průcha střílel od penalty, ale obrana střelu zastavila.
40'
Táborsko právě vstřelilo branku!
Janošík poslal centr do vápna, kde míč zasáhl jeden z nabíhajících hráčů a trefil břevno. Odražený míč doklepl do sítě EMMANUEL TOLNNO.
38'
Záviška nyní vystřelil, ale obránci jeho střelu nepropustili k Pecháčkovi.
34'
Domácím se v těchto fázích hry nedaří ohrozit branku soupeře. Naopak více práce mají domácí obránci, kteří odvraceli hned několik centrů před Řeháka.
31'
Na druhé straně hned dvojí šance hostí. Nejprve to zkusil Tollno, ale jeho ránu zablokovala obrana a poté mimo tři tyče v dobré pozici zamířil Vozihnoj!
29'
Po rohovém kopu se dostal k hlavičce Filip Vedral a trefuje tyčku branky Táborska!
25'
Schramhauser zatáhl Průchu a vidí žlutou kartu.
24'
Hosté se usadili před vápnem Vlašimi. K zakončení se nakonec dostal Tolnno, ale jeho střela byla zblokována obráncem.
22'
Svoboda raději uklidil míč na rohový kop před Janošíkem.
21'
Před Vandasem dokázal míč zkrotit Řehák.
19'
Jan Záviška doběhl míč a přistrčil jej na nabíhajícího Janušku, který ještě udělal kličku obránci a svou střelou trefil břevno. Odražený míč pak lehkým doklepnutím dopravil do sítě LADISLAV JANDA.
17'
Domácí jsou zatím aktivnějším týmem. Nyní se hnali do rychlého kontru, ale Jandův centr nenašel Jakubova.
14'
Januška opět ve velké šanci po nahrávce od Jandy! Pecháček výtečně zakročil! Domácí záložník pálil osamocený zhruba od úrovně penalty.
12'
Následný rohový kop dokázali svěřenci trenéra Brožka ubránit.
11'
Jiří Januška dostal míč do vápna a z úhlu to zkusil zakončit na zadní tyč! Pecháček míč vyrazil.
8'
Na druhé straně si Řehák došel pro centrovaný míč.
7'
Jakubov prodloužil míč na Závišku, který našel ve vápně Jandu. Ten ale ještě hledal lépe postaveného spoluhráče. Jeho střela letěla nad branku.
5'
Domácí si pohlídali útok hostí a rozehrává Řehák.
2'
Za dlouhým míčem se hnal Záviška, ale brankář byl rychlejší.
1'

FC Sellier & Bellot Vlašim: Řehák – Breda, Štochl, Vedral, Hašek – Janda, Januška, Průcha, Záviška, Svoboda – Jakubov.
Náhradníci: Bačkovský – Vrána, Blecha, Broukal, Sváta, Kadlec, Fotr, Frizoni.

FC MAS Táborsko: Pecháček – Navrátil, Penc, Janošík, Kučera, Havrda, Vandas, Tolnno, Musiol, Vozihnoj, Schramhauser.
Náhradníci: Zadražil – Alesandro, Alkhamesi, Alves, Větrovský, Icha, Bartůněk, Dybala, Brabec, Jáša.

Rozhodčí: Klíma – Matoušek, Hurych.
Při vzpomínce na včerejší a páteční ráno, kdy ve Vlašimi ležela vrstva sněhu, vypadá hřiště na hlavním stadionu v dobré kondici. Obě mužstva na něm nyní absolvují předzápasové rozcvičení.
Utkání mezi Vlašimí a Táborskem se díky příznivým klimatickým podmínkám odehraje na přírodní trávě hlavního stadionu v Kollárově ulici od 14:00.
Táborsko během zimní přípravy odehrálo zatím osm utkání s bilancí pěti výher a tří porážek. Dvě porážky si jihočeský celek připsal se Slovanem Liberec (1:2 a 2:7), třetí porážku uštědřila jihočechům Dukla (0:1). Výhry si naopak svěřenci trenéra Brožka připsali nad rezervou Dynama České Budějovice (4:2), béčkem Dukly (3:2), Varnsdorfem (2:1), Slavojem Vyšehrad (5:2) a Sokolovem (4:1).
Jihočeský celek po sestupu do třetí nejvyšší soutěže převzal jako trenér Miloslav Brožek, který byl dlouholetým asistentem trenéra právě ve vlašimském klubu. Tým pod jeho vedením funguje a po podzimní části je na prvním místě tabulky o dva body před rezervou pražské Sparty.
Vlašim během zimní přípravy odehrála zatím celkem osm přípravných duelů s vyrovnanou bilancí čtyř výher a čtyř porážek. Postupně tým trenéra Šmejkala porazil Písek (10:0), Admiru (2:1), Živanice (6:0), Štěchovice (5:1). Naopak tým odešel poražen z duelů proti Mladé Boleslavi (0:3), Dukle Praha (1:2), Benešovu (0:1) a Jihlavě 1:5.
Start jarní části soutěže se nezadržitelně blíží a fotbalisty Vlašimi čeká poslední test před vypuknutím bojů o důležité body. Na hlavním stadionu v Kollárově ulici přivítají jihočeský celek FC MAS Táborsko. Zápas startuje dvě hodiny po poledni.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 14:00 a budeme z něj přinášet jen důležité informace.