Přípravné zápasy -  ONLINE PŘENOS -  Jablonec : Sparta B - 7. července 2021   11:00

Jablonec
Jablonec
1' Pilař
1:1
(1:0, 0:1, 0:0)
Sparta B
Sparta B
70' Pudhorocký
Jablonec
Do 53. minuty: Hanuš – Holík, Kubista, Zelený, Krob – Hübschman – Pleštil, Pilař, Smejkal, Malínský – Vaníček
Od 53. minuty: Hrubý (70. Vajner) – Štěpánek, Martinec, Zelený, Surzyn – Werani, Kubista, Považanec, Haitl, Kinčl – Kratochvíl
Sparta B

Toto je ode mě v tuto chvíli vše. Děkuji za pozornost a u fotbalu zase někdy příště.
Dnešní utkání je u konce a má rozhodně zajímavý výsledek. Nováček druhé ligy dokázal remizovat s Jabloncem, který skončil třetí v posledním ročníku Fortuna ligy. Jedinou branku severočeského celku vstřelil už v první minutě Václav Pilař. Za letenskou rezervu se prosadil z pokutového kopu Petr Pudhorocký. Sparta byla minimálně dvě třetiny zápasu vyrovnaným soupeřem. Až na samém konci dokázali svěřenci Petra Rady svého soka zatlačit, ale branku z toho nevybojovali.
105'
104'
Od levé lajny nacentroval do ohně Surzyn. Nepřesná nabídka nebyla pro Benadu problémem.
103'
Jablonec drží svého soupeře na jeho polovině. Rozhodně bude chtít ligový tým vstřelit branku a vyhrát.
102'
Jablonec je v posledních minutách lepším týmem. Další centr cpal do vápna z pravé strany Štěpánek. Naštěstí pro Spartu jeho nabídka nikoho nenašla.
101'
Rohový kop z nohy Haitla nebezpečí neznamenal, od branky bude rozehrávat brankář Benada.
100'
Zblokovaný centr Kratochvíla znamená rohový kop ve sté minutě zápasu.
99'
Hodně zbytečný zákrok předvedl po ztrátě míče za vápnem Kratochvíl, když dojel jednoho z hráčů v rudém dresu.
98'
Turyna našel v pokutovém území Amblera, který neustál souboj se Štěpánkem a putoval k zemi. Rozhodčí to jako penaltu nevyhodnotil.
97'
Hra byla na chvilku přerušena. Zdravotní problém měl po jednom ze soubojů hostující hráč.
96'
Turyna výborně prodloužil míč hlavou na nabíhajícího Amblera, tomu však míč špatně poskočil a bylo po akci.
95'
Jablonec roh odvrátil a následovala ještě kombinace Sparty okolo vápna soupeře. Nebezpečí pro branku Jablonce to nebylo.
94'
Rohový kop pro Spartu B.
93'
Sparťan Turyna si výborně podržel soupeře na zádech a udržel míč na noze. Následná nahrávka do lajny však byla hodně nepovedená.
92'
Na hřiště se snesla výrazná mlha.
91'
To je neuvěřitelné! Další ofsajd si připisuje tým v zelených dresech a Jablonečtí už jsou hodně naštvaní.
90'
Devadesát minut utkání je pryč a míč proti noze dostal na hraně vápna Turyna, jež trefil pouze soupeře před sebou.
89'
Další ofsajd svěřenců Petra Rady, tentokrát se do postavení mimo hru chytil Haitl.
88'
Jablonec to nyní rychle sehrál na pravé straně hřiště a k centru se dostal Štěpánek, který trefil pouze soupeře před sebou.
87'
Opět se syn sparťanské legendy dostal do akce. Tentokrát fauloval postupující Surzyna.
86'
Na střed hřiště dostal hodně těžký míč Frýdek a vzápětí ho ztratil.
85'
Ještě dvacet minut zbývá do konce dnešního zápasu. U míče aktuálně Sparta B, která drží míč na vlastní polovině hřiště.
84'
Jeden z hostujících hráčů se snažil prosadit dopředu po pravé lajně, tam však byl zavřen a okraden dvěma soupeři.
83'
Už několikáté postavení Jablonce v ofsajdu. Tentokrát se proti tomuto pravidlu provinil Kinčl a pěkně si to vyslechl od trenéra Rady.
81'
Tento roh se sparťanům příliš nepovedl a s míčem na kopačkách tedy pokračuje Jablonec.
80'
79'
Christián Frýdek rychle prošel středem hřiště a kousek za vápnem napřáhl ke střele. Tečovaný pokus musel Vajner nadvakrát chytat.
78'
Dopředu se po pravé straně dostal Jablonec. Centr z kopačky Štěpánka pouze proletěl vápnem.
77'
Aktuálně se hraje hodně na středu hřiště.
75'
Frýdek se uvolnil na pravé straně pokutového území a nabízel míč hodně důrazně před branku. Další střídající Turyna měl k míči poměrně daleko.
73'
Po levé lajně chtěl zahrát dlouhý míč dopředu Surzyn. Nová posila severočeského celku poslala míč mimo areál.
72'
Zajímavou myšlenku vyprodukoval na středu hřiště Považenec. Jeho kolmá nahrávka do vápna nakonec nikoho v zeleném neoslovila.
71'
Střídání v týmu FK Jablonec: ze hřiště odchází Hrubý, přichází Vajner.
71'
Druhých pětatřicet minut je pryč. Hra v nich byla opět hodně vyrovnaná a sparťanská rezerva se dočkala dokonce vyrovnání. V pokutovém území byl faulován Ryneš a nařízenou penaltu proměnil Petr Pudhorocký.
70'
70'
Tým Sparta B právě vstřelil branku!
Penalta v klidu proměněna a je vyrovnáno! Na značku pokutového kopu si míč postavil PETR PUDHOROCKÝ, který míč poslal nekompromisně do šibenice. Hrubý v jablonecké brance sice vystihl směr, na míč si ale ani nesáhl.
69'
Byla nařízena penalta pro Spartu B. Matěj Ryneš si hodil míč do pokutového území a za svou odvahu byl oceněn. Zelený ho fauloval a je z toho penalta!
68'
Další šance hráčů v zelených dresech. Ve vápně se uvolnil Kratochvíl a vystřelil. Jeho pokus na zadní tyčku skončil pouze na brankové konstrukci.
67'
Solidní šance pro Jablonec. Na levou stranu pokutového území dostal míč Kinčl, zpracovat si ho ale nedokázal přesně a o míč poté i přišel.
66'
Šilhart si chtěl narazit míč v okolí vápna s Kozákem, druhý jmenovaný však míč vrátil hodně nepřesně.
65'
Na středu hřiště se před Šilharta dokázal dostat Kinčl a vynutit si tak faul na sebe.
64'
Rynešův centr z pravé strany hřiště nic Spartě nepřinesl. Jablonec míč odvrátil do bezpečí.
63'
Z takřka třiceti metrů zkusil vypálit na branku soupeře Kubista. Jeho pokus zablokoval obětavý Okeke.
62'
Středem hřiště se protáhl aktivní Sejk a našel Kozáka. Ten neustál souboj zády k brance a putoval k zemi.
61'
Vysoký centr na pravou stranu Weraniho nenašel. Míč skončil za postranní čarou.
60'
Po hodině hry se snažil protáhnout po levé straně Sejk, míč mu v poslední chvíli utekl za brankovou čáru.
58'
Dobrá střelecká pozice pro Kozáka. Ten z levého rohu pokutového území zamířil pouze hodně vedle branky.
56'
Sparta B měla k dispozici přímý kop z levé strany hřiště. Suchomelův centr do vápna si stáhl Hanuš.
54'
Kousek za vápnem si míč našel Kozák a zkusil to hned na branku. Míč mu příliš nesedl a skončil vedle branky.
53'
Střídání v týmu AC Sparta Praha B: ze hřiště odchází Okeke, přichází Frýdek.
52'
Do souboje jeden na jednoho dostal míč Vaníček. Poslední sparťan Piško si ale dokázal poradit.
51'
Kousek za vápno dostal míč Smejkal, protisměrná klička se mu nepovedla a celý jeho tým se musí vracet.
50'
Na střed hřiště si míč navedl Šilhart, do zakončení se přes ucpaný prostor nedostal.
49'
Po levé straně zkoušel hru přesunout dopředu Zelený. Míč však našel pouze jeho soupeře v rudém dresu.
48'
Opět byl na levé straně aktivní Malínský, který se ale dostal do ofsajdového postavení.
47'
Po levé lajně pelášil dopředu Malínský a centroval do vápna. Nepřesný centr si našla obrana soupeře.
46'
Jablonec získal standardní situaci na polovině soupeře. Krob míč kroutil do vápna, kde si ho výborně dokázal najít Gelašvili.
44'
Domácí Smejkal dokázal dostat míč za obranu hostů na nabíhajícího Pilaře, který se octl v ofsajdu.
43'
Pudhorocký potáhl míč středem hřiště a byl zezadu faulován. Sparta zak bude pokračovat s míčem.
42'
Sejk parádním presinkem vybojoval míč pro svůj tým a zpětnou nahrávkou našel na hraně vápna Kozáka. Nadějný střelec letenské rezervy zamířil pouze do brankáře.
41'
Smejkal nádhernou nahrávkou mezi řadami našel Malínského, ten si ale nepohlídal ofsajdové postavení.
40'
Zpoza vápna se ke střele dostal Okeke. Hanuš pohotově lapil jeho pokus v rukavicích.
39'
Hodně prostoru měl pro centr na pravé straně Šilhart. Na jeho centr si naskakoval Ryneš, ale ten se provinil faulem.
38'
Špatná rozehrávka Hanuše skončila až u jeho soka v druhé brance. Benada rozehrál po zemi.
37'
Vysoký nákop do vápna soupeře si našel Ryneš a zkusil zakončit na zadní tyčku. Míč se došoural kousek vedle branky Hanuše.
36'
První třetina dnešního přípravného zápasu je minulostí. Jedinou branku vstřelil Václav Pilař už v první minutě, když v pádu dokázal tečovat pobídku Plešila do branky. Hra byla celkově hodně vyrovnaná, nováček druhé ligy se dokázal Jablonci vyrovnat. Největší šanci týmu z hlavního města měl na konci třetiny Sejk, který sám před Hanušem nedokázal pořádně seřídit mířidla.
35'
34'
Největší šance první třetiny pro Spartu B. Na středu hřiště se prostor otevřel pro Sejka, který sám před Hanušem pouze poslal míč nad jeho klec.
33'
Jablonec si na levé straně vyměnil míč a Krob centroval do vápna. Piško si jeho centr pohlídal, navíc byl odmáván ofsajd.
32'
Dlouhý aut si v pokutovém území zpracoval Sejk, následný faul ho o pokračování v akci připravil.
31'
Na levé straně si prostor udělal Ryneš, následný centr byl zblokovaný a skončil autem.
30'
Sparťanské béčko kombinuje na polovině hřiště, Jablonec se na chvilku zatáhl na vlastní polovinu.
28'
Vysoký míč za obranu Sparty neprošel. Piško ho akrobaticky odkopl do bezpečnějšího prostoru.
27'
Hodně nepěkná situace ve vápně Jablonce. Sparťan Bláha najednou putoval k zemi a má problém s kolenem. Už jsou u něho lékaři.
26'
Z levé strany dostal míč na střed vápna Vaníček, střela z voleje skončila hodně vysoko nad brankou.
25'
Nádhernou individuální akci ukázal na levé straně Ryneš. Jednou kličkou se dostal do vápna, tou druhou se zbavil Holíka, následovala však nepřesná nahrávka pod sebe.
24'
Smejkalův rohový kop byl přetažený a všechny přítomné v pokutovém území přeletěl.
24'
Na pravé straně opět větral defenzivu soupeře Pleštil. Jeho centr byl odvrácen na rohový kop.
23'
Na levé straně hřiště dostal míč do běhu Krob a z druhého doteku s míčem nacentroval do vápna. Tam si jeho lahůdku našel připravený Piško.
22'
Přímého kopu se ujal Krob. Jeho centr do vápna byl odvrácen.
21'
Zatím hodně agilní Pleštil si navedl míč z pravé strany na střed a vynutil si faul na svoji osobu.
20'
Okekeho kolmou nahrávku si chtěl najít nabíhající Ryneš. Brankář Hanuš se časným výběhem dostal k míči dřív.
19'
Václav Pilař sice obětavým skluzem získal míč na hraně vápna, poté mu hrací předmět skočil na ruku a jablonecký hráč tak nemohl pokračovat.
18'
U levé lajny se přes Holíka dostal Sejk a nacentroval do vápna. Jablonecká obrana jeho centr odvrátila.
17'
Až příliš tvrdý pas si nedokázal zpracovat na lajně Pleštil, hrát tak může Sparta.
16'
Nahrávka na hrot pro Vaníčka byla zachycena Suchomelem. Levý bek druholigového nováčka byl poté faulován.
14'
Dobrý presink týmu v rudých dresech a míč na kopačkách tak má Okeke.
13'
Zajímavou rychlost ukázal ve středu hřiště Pudhorocký a poté našel na levé straně pokutového území Sejka, jež z voleje napálil míč levačkou vysoko nad branku.
12'
Po vysokém míči se ve vápně soupeře natahoval Ryneš. Hráč s desítkou na zádech byl v ofsajdovém postavení.
11'
Následně sparťanský mladík nahrál nedůrazně a celou akci musel řešit zákrokem brankář Benada.
10'
Parádní práci ve středu hřiště předvedl Ryneš, když obehrál dva soupeře a uklidnil hru svého celku.
9'
Vysoký míč si na pravém křídle sice dokázal zpracovat Pleštil, po pádu na trávník však nedokázal pokračovat v akci.
8'
Kousek za hranou vápna se k míči dostal Suchomel, ale jeho dalekonosná střela skončila nad brankou Hanuše.
7'
Rychlou nahrávku do pravé lajny dostal Pleštil, následný centr do vápna byl navíc. Jablonecké křídlo bylo v ofsajdu.
6'
Špatnou rozehrávku předvedlo béčko Sparty, Jablonec z toho vytěžil pouze kombinaci na polovině soupeře.
5'
Dlouhý nákop domácího týmu nic Jablonci nepřinesl. Hrát tak od vlastní branky může Benada.
4'
Na levé straně nasadil jesle soupeři Suchomel a našel za vápnem Okekeho, jehož nepovedená nahrávka zpět se stala kořistí jablonecké obrany.
3'
Na středu hřiště se snažil uvolnit Okeke, dlouhá klička se nigerijskému hráči nepovedla.
1'
Jablonec právě vstřelil branku!
Hodně svižný začátek zápasu! Na pravé straně vápna se uvolnil Dominik Pleštil a nahrál míč po zemi do vápna. Tam byl připraven VÁCLAV PILAŘ a v pádu dokázal míč zakončit do odkryté branky sparťanské rezervy.
1'
Hned na úvod měla Sparta obrovskou šanci. Po špatné rozehrávce Hanuše se k zakončení z hranice vápna dostal Kozák, který pálil pouze do postranní sítě.
1'

FK Jablonec: Hanuš – Holík, Kubista, Zelený, Krob – Hübschman – Pleštil, Pilař, Smejkal, Malínský – Vaníček

AC Sparta Praha B: Benada – Bláha, Piško (C), Gelašvili, Suchomel – Pudhorocký, Šilhart, Okeke, Sejk, Ryneš – Kozák.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 11:00.