Je tu konec odvetného utkání osmifinále poháru Copa del Rey. Domácí Barcelona neponechala nic náhodě a po výhře na hřišti soupeře v poměru 4:1 zvítězila i dnes o tři branky, když vyhrála 3:0. Střelecky se prosadili Pedro, Tello a Neymar.
90+1
Ve vápně hostujícího celku zůstal ležet Neymar, nakonec se ale ani nenechal ošetřit a bude pokračovat ve hře.
90
Alexis zpětnou přihrávkou hledal Neymara, jeho rána bez přípravy byla ale zblokovaná obranou a následně zasáhl gólman Savu.
89
Zápas se prakticky už jen dohrává, u míče jsou znovu domácí fotbalisté.
88
Barcelona právě vstřelila branku!
Domácí přidali v závěru ještě třetí branku, když se po centru Iniesty z levé strany hlavou prosadil NEYMAR – 3:0.
86
Střídání v týmu FC Cartagena: ze hřiště odchází Segura, přichází Fede.
85
Následný přímý kop rozehrál Iniesta nakrátko na Neymara, jeho rána byla ale hodně nepřesná a mířila nad.
84
Další žlutou kartu nyní dostal hostující Carlos.
83
S centrem mířícím do pokutového území si nyní poradil Savu.
82
Alexis byl sice faulovaný, rozhodčí ponechává ale domácím výhodu.
81
Nesmělý útočný výpad hostů skončil ofsajdem. Rozehrávat bude Pinto.
81
Střídání v týmu FC Barcelona: ze hřiště odchází Adriano, přichází Jordi Alba.
80
Zápas spěje rychle ke svému konci. Domácí hráči jsou nastěhovaní na polovině soupeře a chtějí očividně vstřelit minimálně ještě jeden gól.
78
Střídající Iniesta si hezky připravil balon na střelu, do jeho rány mu ale strčil nohu jeden z obránců.
78
Domácí hrají nadále ve velké pohodě a soupeře prakticky nepouštějí k míči.
77
Střídání v týmu FC Barcelona: ze hřiště odchází Pedro, přichází Alexis.
Střídání v týmu FC Barcelona: ze hřiště odchází Fàbregas, přichází Iniesta.
77
76
Teď ale hosté kopali rohový kop. Centr do vápna odvrátil Puyol a následný pokus o střelu z dálky v podání hostů mířil mimo.
75
Čtvrt hodinu před koncem zápasu sledujeme poklidnou podívanou. Po delší době jsou u míče také hosté, zatím ale hodně daleko od brány soupeře.
74
Střídání v týmu FC Cartagena: ze hřiště odchází Menudo, přichází Antoñito.
74
O chvilku později byl Pedrovi odmávaný ofsajd.
73
Do odraženého míče se pokoušel opřít Tello, jeho rána byla ale zblokovaná.
72
Neymar zkoušel na levé straně hřiště opět něco vymyslet, nakonec si míč ale postrčil až příliš daleko a poslal ho do zámezí. Následovat bude odkop od brány.
71
S míčem uvnitř vápna Cartageny dribloval Neymar. Byl ale dobře pokrytý a nic vymyslet nedokázal.
69
Domácí jsou bleskově znovu u balonu a opět už hledají prostor tak, aby se dostali do zakončení.
68
Neymar poslal povedený pas na CRISTIANA TELLA, jehož zpětný pas před bránu si lehkou tečí do vlastní brány nasměroval Mariano.
67
Kdo dnes očekával nějakou ofenzivní smršť domácích, musí být asi hodně zklamaný. Barcelona sice hodně drží balon, jenže do zakončení se dostává jen sporadicky.
66
Domácí jsou znovu natlačeni před vápno soupeře. Stále tomu ale chybí střelba.
65
Nyní se faulu dopustil Fàbregas, kterému se ale verdikt rozhodčího vůbec nelíbí.
63
Carlos De Lerma fauloval Neymara a dostává žlutou kartu.
62
Držení míče:
Barcelona 85% – Cartagena 15%
61
Sergi Roberto nyní vzorně zabojoval o balon, nakonec je z toho aut pro hosty.
60
Střídání v týmu FC Cartagena: ze hřiště odchází Eric López, přichází Fernando.
60
Máme za sebou skoro hodinu hry a polozaplněným stadionem Camp Nou krouží mexická vlna. Domácí v pohodě kontrolují zápas.
59
Domácí sice předváděli pohledné kombinace před vápnem soupeře, jenže ke střele se opět nedostali.
57
Nyní se Songovi podařilo poslat míč na Fàbregase, tomu byl ale odmávaný a odpískaný milimetrový ofsajd.
56
Na levé straně byl u míče Song, odcentrovat ale nedokázal.
55
Domácí publikum se trochu probudilo a snaží se vyprovokovat své miláčky ke zvýšení aktivity.
53
Čas rychle plyne a stále sledujeme spíše průměrnou podívanou. Hraje se nejčastěji na polovině Cartageny, domácí ale rozhodně nikam nespěchají.
51
S následnou standardkou si fotbalisté Cartageny neporadili a nyní se musí již znovu bránit.
50
O chvilku později fauloval Puyol a míč tak budou mít hosté.
50
Po souboji s brankářem hostů teď lehce pokulhává Fàbregas, bude ale určitě v pořádku.
49
Již se znovu pokračuje ve hře, domácí fotbalisté jsou opět u míče a tlačí se do útoku.
48
Z hranice vápna střílel Fàbregas, gólman Savu si s jeho ranou ale poradil.
47
Sergi Roberto posílal po přihrávce od Tella míč na pravou stranu na Pedra, ten ho ale nedokázal přiťuknout Neymarovi.
46
Ve druhém poločase se dá očekávat pravděpodobně hodně podobný fotbal tomu, který jsme sledovali v první půli.
46
Druhý poločas začne přibližně v 23:01.
Je tu konec prvního poločasu odvety osmifinále španělského poháru Copa del Rey mezi domácí Barcelonou a hostující Cartagenou. Domácí vedou 1:0 a kráčejí k očekávanému postupu do čtvrtfinále. Hosté jako velký outsider zápasu nekladou prakticky žádný odpor..
45
Do vápna si seběhl v samém záběru poločasu Montoya, nikoho dalšího ve vápně ale zpětnou přihrávkou již nenašel.
45
Z pravé strany se pokoušel centrovat Pedro, obrana jeho pas ale odvrátila mimo.
44
Poločas se dohrává pochopitelně v režii domácího mužstva.
43
Do konce poločasu chybí několik desítek vteřin, zatím to nevypadá, že by hlavní rozhodčí musel něco nastavovat.
42
Domácí znovu obléhají vápno soupeře, hraje se výhradně na polovině Cartageny.
41
Po centru z levé strany se do zakončení hlavou dral Pedro, míč ale mezi tři tyče protlačit nedokázal.
40
Přestože Barcelona vede, domácí fanoušci asi moc nadšení nebudou. Sledujeme hodně průměrný zápas.
39
Pomalu se blíží závěr prvního poločasu, domácí s přehledem kontrolují vývoj zápasu.
37
Z dálky se do odraženého míče po rohu opřel Montoya, byl to ale spíše jen odkop než zakončení. Míč prolétl hodně mimo.
36
Barcelonští nyní vybojovali druhý rohový kop v dnešním utkání.
35
O postupujícím do čtvrtfinále bylo rozhodnuto již dlouho před dnešním zápasem a tomu odpovídá i obraz hry. Domácí se rozhodně nikam neženou.
33
Sledujeme opět stejný obraz hry. Hosté se snaží statečně bojovat, fotbalovost je ale na jejich straně.
32
Domácí jsou při chuti a pokračují v útočném snažení. Hráči Cartageny se musí znovu jen bránit.
31
Z pravé strany centroval Montoya, který svým pasem prakticky trefil spoluhráče PEDRA RODRÍGUEZE, od kterého se míč odrazil za záda bezmocného brankáře hostů.
29
Barcelona se snaží odpovědět rychlými akcemi a tlačí se na polovinu soupeře.
28
Po dalším přímém kopu se k hlavičce dostal Megías. Zasahovat musel Pinto, avšak vzrušení bylo zbytečné, protože byl odmávaný ofsajd.
27
Hráči Cartageny jsou nyní nastěhovaní na polovině Barcelony a snaží se ji alespoň na chvilku zatlačit.
26
Hosté z následné standardky nastřelili tyč brány Barcelony!
25
Mascherano nyní fauloval na hranici vlastního vápna a je tu zajímavá standardka pro hosty.
23
Domácí dlouze kombinují, chybí tomu ale zakončení.
22
Tempo hry není nijak závratné. Domácí v poklidu obléhají vápno soupeře a hledají skulinku v defenzivě. Naopak hosté myslí právě jen na obranou činnost.
20
Fàbregas nyní zvolil razanci a snažil se míč propálit skrz zeď, podobně jako Neymar před chvilkou ale neuspěl a hosté se ubránili.
19
Nyní byl pro změnu na hranici vápna faulovaný Neymar a je tu další standardka pro domácí.
18
Jenže fotbalisté Cartageny o míč znovu rychle přišli a nyní se musí znovu jen bránit.
17
Až nyní se hosté tak trochu osmělili a překročili půlící čáru. Navíc byl v jejich prospěch odpískaný faul na De Lermu a budou nadále pokračovat v útočení.
16
Domácí jsou nadále při chuti a hosté se musí jen bránit. Zatím se hraje na jednu bránu.
15
Rozehrávky se ujal Neymar, míč ale poslal jen do zdi hostujícího týmu.
14
Na hranici vápna byl faulovaný Fàbregas a je z toho standardka z hodně zajímavé pozice. Je to rozhodně na střelu.
12
Montoya se příliš vehementně dral za míčem a byl mu odpískaný faul ve vápně soupeře. Míč pro hosty.
11
Máme za sebou více než deset minut úvodního dějství a hosté z Cartageny zatím drží remízu 0:0. Domácí se dostali zatím jen do jedné slibné šance.
10
Jenže o chvilku později se proti pravidlům prohřešil také hostující Eric López a míč se vrací na kopačky hráčů Barcelony.
9
Nyní se ale faulu dopustil Song a rozehrávat tak budou hosté.
7
Hraje se nadále podle not domácího celku. Hostům se nedaří přejít přes půlící čáru.
5
Domácí nadále jednoznačně ovládají střed pole a hosté se jen brání.
4
První velkou šanci v zápase měl Tello, jeho tvrdou ránu z levé strany výborně vyrazil hostující brankář.
3
U míče jsou již opět domácí. Hosté jsou nyní zataženi v hlubokém bloku na vlastní polovině.
2
Domácí začali podle úvodu velkým tlakem a hned vybojovali standardku. Roh mířící do pokutového území vyboxoval gólman Savu.
1
Hráči jsou již na trávníku hodně poskrovnu zaplněného stadionu Camp Nou. Zápas za pár chvil začne.

FC Barcelona: Pinto – Montoya, Puyol, Mascherano, Adriano – Song, Sergi Roberto, Fàbregas – Pedro, Neymar, Tello
Náhradníci: Oier – Iniesta, Alexis, Bartra, Jordi Alba

FC Cartagena: Savu – Alex Cacho, Zurdo, De Lerma, Astrain, Mariano Sánchez, Segura, Carlos David, Menudo, Megías, Eric López
Náhradníci: Antoñito, Limones, Fede, Marcos, Fernando

Rozhodčí: Pérez – Matías, Hernández.
V prvním zápase hosté z Barcelony potvrdili roli velkého favorita a přestože prohrávali 1:0, zcela po zásluze se mohli po devadesáti minutách těšit z vysokého vítězství. Domácí outsider se sice snažil, na soupeře ale neměl. Na gól Fernanda Rodrígueze za Barcelonu odpověděli dvakrát Pedro, Fábregas a Dongou.
Dobrý pozdní večer všem fotbalovým fanouškům při sledování online reportáže ze zápasu odvety osmifinále španělského poháru Copa del Rey mezi domácí Barcelonou a hostující Cartagenou. Barcelonští fotbalisté vyhráli na hřišti soupeře 4:1 a dnešní utkání by tak mělo být pouze formalitou.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 22:00.