Tipsport liga -  ONLINE PŘENOS -  Žižkov : Vlašim - 27. ledna 2024   10:30

0:3
(0:3)
Vlašim
Vlašim
31' Kneifel   • 33' Beran   • 39' Planka
Žižkov
Čtvrtečka – Kozojed, Tregler, Klusák, Řezáč, Petrák, Hönig, F. Ret, Prošek, Kovinič, Sodoma.
Kotek – Bárta, Divíšek, T. Ret, Vais, Rosa, Muleme, Toula.
Vlašim
Vágner – Pernica (46. Lacík), Breda (60. Dostál), Kulhánek, Heppner (46. Beránek) – Musil, Nogha, Planka (60. Šubert), Beran (60. Šimeček), Kneifel (46. Karim), Osuagwu (60. Biegon).

Vlašim dokázala zdolat Žižkov a obsadila tak ve skupině B Tipsport ligy třetí pozici. Žižkovu se v Tipsport lize nepodařilo vstřelit jedinou branku a se skórem 0:13 končí na posledním místě bez jediného bodu.
90'
90'
Posledních 30 vteřin nám zbývá do konce zápasu a to pro Žižkov znamená, že už nic nestihne a dnes podlehne i Vlašimi.
87'
V protiútoku dokázal zahrozit i Pražané. Z hranice vápna střílel Rosa, jehož rána zamířila pouze na břevno Kolářovy brány.
85'
Lacík propasíroval míč až ke Kotkovi, který jej však chytil do náruče a následně rozehrál na své spoluhráče.
79'
Koláře v bráně prověřil z hranice vápna žižkovský Muleme. Gólman Vlašimi si však poradil i s tímto pokusem.
76'
Toula skvěle nastavil hlavu na letící míč, avšak po jeho pokusu míč skončil vedle brány.
75'
Centr Bárty nenašel nikoho ze žižkovských a následně míč skončil v zámezí.
72'
Ke střele se dostal Rosa, avšak nezamířil vůec přesně a míč opustil hřiště.
70'
Vais se dostal se svými spoluhráči do útoku a následnou střelu vzal na sebe. Jeho pokus ale zblokoval obránce v modrém.
68'
Kotkovi se nepovedla přihrávka, kterou si našel vlašimský Beránek. Následně ale míč ztratil a do akce mohli jít opět Pražané.
62'
Střídání v týmu FC Sellier & Bellot Vlašim:
ze hřiště odchází Ndiaye, přichází Biegon,
ze hřiště odchází Breda, přichází Šubert.
58'
Kolář si na straně Vlašimi také připsal práci, když jej hlavičkou ohrozil Toula.
57'
Žižkovští obklopují bránu Vlašimi. Nedokázali se zatím prosadit, ale vybojovali si alespoň roh.
46'
Žižkov během poločasové přestávky prostřídal svou sestavu, když hřiště opustili Čtvrtečka, Tregler, Klusák, Řezáč, F. Ret, Prošek, Kovinič a Sodoma, které na něm nahradili Kotek, Bárta, Divišek, T. Ret, Vais, Rosa, Muleme a Toula. Ze základní jedenáctky zůstali na hřišti jen Hönig, Petrák a Kozojed.
46'
45'
45'
Musil mohl přidat další gól, když se na malém vápně dostal ke střele. Míč po jeho střele ale zamířil nad bránu.
41'
Na polovině Vlašimi se střetl Breda s Hönigem. Právě domácí hráč zůstal na trávniku ležet déle a byl odprovozen mimo hřiště.
39'
Vlašim právě vstřelila branku!
Hostující celek střílí další gól, když se opět trefil DAVID PLANKA, jenž dorážel pokus Berana.
33'
Netrvalo dlouhou a hosté střílí další branku. Do sítě Žižkova se prosadil ŠTĚPÁN BERAN.
31'
Do vedení se dostává aktivnější Vlašim, když se dokázal prosadit JONÁŠ KNEIFEL.
27'
Sodoma se ve vápně sice dostal k míči, avšak následně se nedokázal otočit správně a míč mu byl odebrán.
26'
Obrovskou šanci na otevření skóre měli Pražané, když jeden z nich vystřelil z hranice vápna. Střela jen prosvištěla kolem Koláře.
22'
V šanci se ocitl kapitán Žižkova Ret, který svou střelu ale nedokázal usměrnit mezi tři tyče.
18'
Šanci si teď dokázali z rohu vytvořit hráči Vlašimi. Ze středu vápna střílel Ndiaye, avšak Čtvrtečka si připsal další zákrok.
15'
Ret teď dokázal skluzem odebrat míč Pernicovi a možná tak přerušil začínající akci hostů.
10'
Ndiaye se ve velké šanci řítil sám na gólmana, avšak Čtvrtečka si vlašimského hráče skvěle přečetl a jeho šanci dokázal zastavit.
8'
Musilův centr doletěl jen do náruče Čtvrtečky.
7'
Pernica posílal centr do vápna, který byl velmi zajímavý. Když míč doletěl do vápna, odhlavičkoval jej žižkovský bek.
7'
Čtvrtečka si připsal první zákrok, když zasahoval proti nebezpečné střel vlašimských.
1'
Žižkov se v rámci Tipsport ligy setká s Vlašimí. Oba týmy se již setkaly jak s Pardubicemi, tak s Bohemians a ani jeden z nich nebyl nikterak blízko k úspěchu. Žižkov se nejprve utkal s druhým pražským klubem, Bohemians. S klokany jim zápas vůbec nevyšel a prohráli vysoko 6:0. Podobně to bylo také proti Pardubicím, které Viktorii zdolaly oměrem 4:0. Přátelských utkání si Pražané zahráli již pět, z nichž jedno, proti Jablonci, vyhráli 5:3. Vlašim na tom rozhodně není lépe. Modrobílí fotbalisté totiž se stejnými týmy prohráli 7:0 a 5:0, navíc celkově odehráli 3 přáteláky, ve kterých nedali ani gól a jejich skóre je tak 0:15. V posledních pěti vzájemných duelech se však Vlašim čtyřikrát radovala z výhry, Žižkov pouze jednou.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 10:30.