1. FUTSAL liga - 6. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Svarog Teplice : Olympik Mělník - 20. října 2017   20:30

Svarog Teplice
18' Nene  • 20' Jean  • 38' Borges  • 39' Borges  • 39' Baran  • 40' Nene
6:4
(2:2)
Olympik Mělník
9' Sváta   • 20' Babovák   • 31' Zdržálek   • 39' Mažári
Novák – Kalina, Kulhánek, Baran, Lucas Borges, Nene, Jean Pereira, Žák, Iemelianov, Černý, Künzl, Výborný, Haviar
Novotný, Košťál
SH Teplice
Soumar – Jenč, Buzek, Prejsa, Sváta, Babovák, Koubek, Malák, Mažári, Zdržálek, Prieložný

Diváci v Teplicích si dnes nemohli přát lepší reklamu na futsal. Strhující utkání, v němž by si zasloužily bodovat oba celky, končí šťastným vítězstvím Svarogu. Nezbývá než si přát, aby takto kvalitní podívanou nabídla i další prvoligová utkání. Hezký večer a u onlajnů zase někdy napočtenou.
40'
Teplice právě vstřelily branku!
Je rozhodnuto, NENE si vynahradil zmařené šance tím, že přeloboval "brankáře" Prejsu – 6:4.
40'
Tepličtí jsou uzamčeni před brankou, ale Mělník se k jejímu ohrožení nemůže dostat.
40'
Na poslední minutu využívají možnosti power play naopak Mělničtí.
39'
Strhující finiš utkání – z úhlu se trefuje JIŘÍ BARAN a Tepličtí se ujímají vedení 5:4.
39'
Tepličtí záhy odpovídají, trefil se opět LUCAS BORGES.
39'
Mělník právě vstřelil branku!
PATRIK MAŽÁRI převzal míč a vychutnal si brankáře Nováka – 3:4.
38'
Tepličtí přece jen zlomili mělnický odpor, LUCAS BORGES propálil vše, co mu stálo v cestě – 3:3.
38'
Pátý akumulovaný faul ze strany Mělníka.
38'
Baran trefil tyč!
37'
Závěr zápasu slibuje napínavou podívanou, využijí Tepličtí výhodu hráče v poli, nebo je Mělník ztrestá z brejku?
36'
Jiří Baran jako náhrada za gólmana zneškodnil vyloženou šanci soupeře!
36'
Tepličtí hrají power play.
36'
Sváta byl ve vyložené šanci faulován, poté Mělník dopravil míč do sítě, ale sudí Novotný výhodu neponechal a už předtím zapískal. Místo gólu je tu tak pouze standardní situace a žlutá pro faulujícího Davida Černého.
35'
Zdržálek po konfliktu s Jeanem končí na zemi, sudí Košťál zůstává v klidu.
34'
Teď pro změnu Jean neseřídil mířidla.
33'
Domácí se snaží, ale mělnickou obranu dobývají neúspěšně.
32'
Nene netrefil bránu a vzteky praštil do země – dnes spálil tolik šancí, že by si s nimi vystačil na tři zápasy.
31'
Baran v osobním souboji přetlačil Maláka, ale šanci pro svůj tým nevybojoval.
31'
Buzek nahrál DOMINIKU ZDRŽÁLKOVI a ten z úhlu elegantně obhodil Nováka – 2:3.
30'
A opět Nene – a zase vyšel vítězně Soumar.
30'
Černý jakbysmet.
30'
Nene z úhlu na Soumara nevyzrál.
29'
Mažáriho pokus se pěkně stáčel k tyči, ale noha domácího obránce akci utnula.
29'
Černý nemohl pokračovat v akci, protože míč přebíral již mimo hrací plochu.
27'
Tomáš Prejsa se tak vehementně dožadoval odpískání faulu, že si vymohl pouze žlutou kartu pro svojí osobu.
27'
David Černý se prokličkoval ke střele, kterou chytil Soumar.
26'
Po nešetrném zákroku odchází na střídačku Matěj Sváta, snad se nejedná o nic závažného.
26'
Baranův pád nebyl způsoben faulem, míč se rozehrává z autu.
25'
Nepodaří, i tato situace vyšla vniveč.
25'
Prieložný teď evidentně podkopnul Jeana – Pereiru, podaří se domácím konečně prosadit ze standardky?
24'
Nene ve svojí zhruba dvaašedesáté šanci v utkání ztroskotal na Soumarovi.
22'
Hra nabírá na obrátkách, oba celky hrají ve vysokém tempu.
21'
Do druhého poločasu vstoupili lépe Tepličtí, po faulu mají k dispozici standardní situaci.
21'
Viděli jsme pohledný první poločas. Mělník tu předvádí z dosavadních soupeřů Balticflory nejkompaktnější a nejlepší výkon. Remízový stav je zasloužený.
20'
20'
To je neuvěřitelné – Téměř se závěrečnou sirénou dopravil míč za Novákova záda JAN BABOVÁK a spojení "gól do šatny" dostává téměř nový význam – 2:2.
20'
Gólem do šatny obdařil Mělnické JEAN – PEREIRA – 2:1.
20'
Malák byl nespokojen s výrokem sudího a za svůj peprný protest je odměněn barvou žluté karty.
20'
A opět Nene. S jeho střelou neměl Soumar potíže.
19'
Neneho pokus tentokrát bránu nenašel.
19'
Pátý akumulovaný faul mělnických futsalistů a zajímavá standardka pro domácí. Následuje rohový kop.
18'
Rychlou akci dopravil za Soumarova záda NENE, je srovnáno na 1:1.
18'
Nene si pohrál s hostující obranou a po zákroku jednoho z obránců padá, penalta se však nepíská.
16'
Patrik Mažári a Matěj Sváta rozehráli secvičenou akci, její výsledek však měl být odlišný.
16'
Vysoká noha domácího hráče znamená další šanci pro Mělník. Před rozehráním situace tu máme oddechový čas.
16'
Práci měl i hostující gólman, také on si připsal úspěšný zákrok.
15'
Sváta pálí mimo.
15'
Neneho v úniku čistě odzbrojil Babovák.
15'
Malák se snaží dál, i další ránu Novák zneškodnil.
14'
Malák tvrdou střelou zaměstnal Nováka, bude se kopat roh. Ten nic zaznamenání hodného nepřinesl.
14'
Prieložný skončil na zemi, faulu se domáhá marně.
13'
Rychlý brejk hostů vyřešil odkopnutím míče včas vyběhnuvší brankář Novák.
13'
Neneho pokus odvrátila hostující obrana do bezpečí.
12'
Zkušenost Patrika Mažáriho je na hřišti znát. Své spoluhráče diriguje důsledně a vzorně.
11'
Brankář Soumar vyrazil nepříjemný míč.
11'
Černého pokusu by nevyhovovala ani rugbyová branka.
10'
Daná situace přinesla střelu, jež byla sražena na roh. Z něj se hosté neprosadili.
10'
Mělník dostává příležitost standardní situace z nebezpečné pozice.
10'
Nene přestřelil.
9'
Hostující kapitán MATĚJ SVÁTA na sebe vzal odpovědnost a po pěkné akci prostřelil Nováka – 0:1.
9'
Nene napřáhl a míč se zastavil potřetí v utkání o tyč!
8'
Následná standardka měla jepičí život.
8'
Mažári důrazným skluzem poslal na zem Jeana Pereiru.
8'
Hra je stále vcelku vyrovnaná, Mělník čeká na brejky.
6'
Domácí se snažili probít k báně, ale mělnická obrana si počíná dobře.
5'
Neneho pokus byl nepřesný a proto byl odsouzen ke konci v ochranné síti za brankou.
5'
Babovák pelášil na domácí branku, míč poslal vedle ní.
4'
Domácí Iemelianov rovněž orazítkoval tyč, na tyče je tedy srovnáno.
2'
Hra se přelévá sem a tam, na další šanci čekáme.
1'
V první minutě se ke střele dostal Marek Malák a trefil tyč domácí branky!
1'
Zajímavostí je, že v hostujícím dresu se dnes představí teplický odchovanec Patrik Mažári. Nejen na něj budou upřeny zraky futsalu chtivých diváků, kteří dnes přišli v hojném počtu.
Týmy již nedočkavě přešlapují v tunelu, za okamžik vstoupí na světlo ligového futsalu.
Dobrý večer. Vítám vás u utkání 6. kola nejvyšší tuzemské futsalové soutěže.

Tepličtí dnes chtějí navázat na dvě předchozí domácí výhry. Svým soupeřům nasázeli během těchto dvou zápasů 17 branek. Svarog je momentálně se šesti body na sedmé příčce tabulky.

Hosté z Mělníka okupují desátou příčku, když tři body, které dosud mají, sebrali za výhru 3:2 v druhém kole, kdy hostili Helas Brno.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:30.